suveks õue

Kuidas kõige paremini oma karvapalli eest hoolitseda - puhastamine, küüned, pesemine, jalutamine jne.

Moderaator: Imbeeh

suveks õue

PostitusPostitas k2tu (Teema autor) » 23. mai 2010, 10:03

Võimalik, et sellise sisuga teema on juba, kuid ma ei leidnud otsides.. Küsimus tarkadele, kas võib oma tsintsu suvel välja viia, et teen talle võrest puuri murupeale ja ta saab väljas olla? :huh:
Kasutaja avatar
k2tu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 64
Teemad: 6
Pildid: 9
Asukoht: simuna
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: suveks õue

PostitusPostitas Imbeeh » 23. mai 2010, 22:17

Mina isiklikult ei poolda tsinsude suveks välja viimist aga samas on see variant ju täiesti võimalik kui kõik sootsad tingimused on selleks loodud. Muru peal peab muidugi üle kontrollima, et seal mürgiseid taimi ei ole ja kuna tsinsud söövad rohkem kuivtoitu, et neil siis värskest rohelisest kõht valutama ei hakkaks. Tagama, et teised loomad/linnud liiga ei tee ning ilmad vastavad oleks.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: suveks õue

PostitusPostitas Sirtsu56 » 24. mai 2010, 13:58

Miks mitte.. värske õhk ikkagi :P.. pigem viia oma puuriga ta õue , siis pole muret ka, et ta väga palju muru sööks, varjulisemasse kohta, et päike ei paistaks otse peale. Pidev silm peab ikkagi peal olema, mine tea. Kuidas su chints suhtub sellesse et viid ta päevasel ajal välja? kas und ei sega :D ?
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: suveks õue

PostitusPostitas k2tu (Teema autor) » 27. mai 2010, 05:06

Kui ilmad suvised olid, siis käisin nendega õues, mingi 15 minutit umbes, alguses olid veidi põnevil, kõik oli uus ja huvitav, aga olid suhteliselt rahulikud. Viimati kui õues kisin nendega, siis nad ei teinud väljagi, et õues on, magasid ikka edasi :-D
Kasutaja avatar
k2tu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 64
Teemad: 6
Pildid: 9
Asukoht: simuna
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: suveks õue

PostitusPostitas villak » 14. juuni 2012, 20:29

Nii vana teema ,vabandust.
Mina viin oma tsintsut puurivõrega välja ,panen söögikausi ja veepudeli ära ja lasen tal pool tundi olla niisama puurivõres.Traksidega ei taha ma talle panna,sest ta hakkab karvu ajama.
villak
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist