Kääbusküüliku puuri suurus

Mida on küülikupidamiseks vaja? Puurid, puuri sisustus, mänguasjad jne.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas itaalja » 01. märts 2010, 16:13

Minu kahe kääbus-küüliku puur on: laius 48cm,kõrgus 41cm ja pikkus 154cm.Ja väljas käivad päevas korra.Vahel on puuriuks lahti,aga keegi ei soovi välja jooksma tulla.Ning õhtuti käib jooksmine ühest puuri otsast teise.
Kasutaja avatar
itaalja
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 136
Teemad: 2
Pildid: 3
Asukoht: Otepää
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Kas puur mõõtutes: 100*60*60 on küülikule sobilik?

PostitusPostitas jänkuke11 » 06. veebruar 2012, 18:33

Hakkan oma küülikule varsti pea puuri ehitama ja tekkis küsimus kas puur mõõtudes: 100*60*60(pikkus, laius,kõrgus) on küülikule sobilik?
Et tal oleks seal hea ja mõnus joosta ning mängida :D Mõtlesin, et siin on küll teadlasi kes oskavad öelda:D
Ootan huviga vastuseid ja pakkumisi!!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas darkhelen » 06. veebruar 2012, 21:04

See peaks olema sobilik. Kuid ega seal sees väga joosta- mängida ikka ei saa. Saab poti panna, heinaküna ja toidukausi ja siis mahub pikutama. Kuid joosta ja mängida võiks ikka toas saada. :-)
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kääbusküüliku puuri suurus

PostitusPostitas Che » 26. mai 2012, 11:16

Sirtsu56 kirjutas:Vist ei anna süda rahu.. Olgu.. Mul on onul samuti Lontkõrv ja tean kui suur ta on. Siit tekibki arusaam, et sinu jaoks väike on minu jaoks suur ning vastupidi, ja seda ka muudes teemades.


Kääbusküülikute alla lähevad need küülikud, kes kaaluvad kuni kolm kilo :wink:. Väiksemad on umbes kilo ringi, nii ka minu hermellinküülik, kes kaalub alla kilo veidikene. Prantsuse pässid, kes on ka lontis kõrvadega võivad isegi kuni kaheksa kilo kaaluda, aga nad on ka hiidküülikud...
Tihti tekib inimestes vale arusaam kääbusküülikutest, kuna poes öeldakse paari kuuste poegade kohta ka, et need enam ei kasva ja kui inimene ise midagi ei uuri ega tea, siis saabki pettumuse osaliseks.
Võrreldes hermeliiniga on lontkõrv-kääbusküülik jah küllaltki suur, aga tegelikkuses ikka päris väike :wink:.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist