Ei söö ja liigub vähe

Kõik hiirte tervisega seotud küsimused.

Moderaator: triini22

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

PostitusPostitas Erathia (Teema autor) » 23. august 2005, 21:42

enka kirjutas:Mu üks liivahiir ei söö midagi ja liigub hästi vähe . Ta on juba päris vana kaa (täpset vanust ei tea.) . Ja mis veel :( Täna kui ma ta sülle võtsin siis oli tal kõhu alt nagu mädane või miksit . Aga ta ei taha süles olla kohe kui puuri panen läheb ta nurka ja jaab sinna pikutama :( Mida teha? Ta ei lase ennast puhastada kaa :( Äkki peaks ta teistest liivahiirtest eraldi panema? Ma ei hakkanud ennem midagi tegema kui olen nõu küsinud. Äkki keegi aitab.


Soovitan sul kindlasti loomaarsti poole pöörduda. Kui ei saa looma kliinikusse viia siis helista, mõnedes kliinikutes saab lausa ööpäevaringselt helistada. Kardan et selle kirjelduse järgi mis sa andsid ei oska eriti midagi muud soovitada peale selle et tal kindlasti oleks süüa ja juua ja et proovi ehk lilla veega ikka ta kõhtu natuke puhastada. See võib olukorda parandada. Mul kahjuks hiljuti käitus hiir samamoodi ja oligi läinud :( aga see "mäda" kõhu peal võib su hiire käitumist põhjustada ja kuidas täpselt seda ravida teab ikka loomaarst kõige paremini.
Erathia
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Ei söö ja liigub vähe

PostitusPostitas Endised kasutajad » 08. september 2005, 22:18

Ta on läinud :( Nutsin päev otsa :(
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Ei söö ja liigub vähe

PostitusPostitas tipsutupsu » 09. september 2005, 20:17

ka mina tunnen sulle kaasa ma armastan oma loomi nii wega ma ei teaks mida teeks ,kui loomad sureks :cry:
soovitan sulle soojalt mõni uus loom hankida , kes sinu meeleolu muudaks,kuna loomad on nii positiivsed
kui teine loom veel elab siis võta ta kaissu ja nuta temaga koos
ja soovitan teisele uus paariline osta muidu on ka temal kiire surm
tipsutupsu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 31
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Ei söö ja liigub vähe

PostitusPostitas Endised kasutajad » 10. september 2005, 14:44

Ma hakkan jälle nutma kui praegu mõtlen tema peale :(
Loomad on tõesti positiivsed ja teevad tuju heaks :) mul veel kodus koer ja 8 väga armast liivahiirt, hästi kallikesed mul. Lähen nüüd oma koeraga õue, värske õhu kätte. :)
Ja aitäh kaastunde pärast kaa :( Ma lihtsalt ei taha sellele mõelda, ajab nutma, kuid meelest ei lähe see mul kunagi ja ei tohigi minna.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Ei söö ja liigub vähe

PostitusPostitas rocky » 17. jaanuar 2013, 22:09

Minul on uks isane liivahiir (teistest vanem, 1-aastane (natuke yle) ja 2 poega yhes puuris koos. Blacky nii nagu ma aru saan, on saanud uueks teritooriumi bossiks.Rocky oli ennem kui 1-aastaseks sai.Niisiis blacky on kõige paksem, mickey keskmine nii nagu peab olema ja rocky on väga peenike!Köögikaalu meil pole niiet kaalu ma ei tea, aga Rocky liigub vähe ja hoiab teistest eemale, kui siis vahest ei tahagi puuri tagasi minna kui ta mul käes on... Kahju temast,äkki ei saa ta uue teritooriumi bossi (Blacky'ga) hästi läbi? Kohe kahju Rockist, ta mu lemmik hiir :sad: äkki tal on mingi mure? Või siis Blacky ja Mickey ei taha enam et Rocky oleks samas puuris? (nii umbes et Blacky ja Mickey võtsid territooriumi üle jaa noh nüüd ajavad Rocky minema) Ette tänades! :happy: P.S. palun tõesti vastake omadest kogemustest, ja ka sellest mida teised teile õpetanud on palun tõesti palun, ma ei taha et minu kallis Rockike ennast halvasti tunneks, ja muretseks :umm:
Rocky, Blacky, Micky (poisid) Bella, Minny (tipsid)
rocky
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline