[Detsember] Kas teed oma lemmikloomadele jõulukinke?

Iga kuu erinev küsimus - jagage ka oma arvamust!
Foorumi reeglid
Iga kuu postitame ühe küsimuse, mille osas kasutajad saavad avaldada arvamust. Võib lihtsalt valida küsitluses sobiva variandi, aga tore oleks, kui oma valikut ka põhjendaksite.
Uute küsimuste ideed saatke privas Kissule.

Kas teed oma lemmikloomadele jõulukinke?

Küsitlus lõppes 01. jaanuar 2014, 10:32

Jah
25
86%
Ei
4
14%
 
Hääli kokku : 29

[Detsember] Kas teed oma lemmikloomadele jõulukinke?

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 02. detsember 2013, 10:32

Kas teed oma lemmikloomadele jõulukinke?

Valida võid ainult ühe vastusevariandi. Võiksid ka pikemalt teemas seletada, mida neile kingid ning kas pakid selle ka kenasti ära?
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: [Detsember] Kas teed oma lemmikloomadele jõulukinke?

PostitusPostitas Tiksikas » 03. detsember 2013, 16:23

Mina valisin "Jah", kuna aastaga/kuuga lähevad mõned asjad katki/näritakse ära/saavad otsa siis jõulude ajal on hea midagi uut ka lemmikutele teha! :)
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: [Detsember] Kas teed oma lemmikloomadele jõulukinke?

PostitusPostitas Ööloom » 03. detsember 2013, 22:12

Ei tee, sest olgem ausad- mida jagab loom või lind jõuludest?( Olgu ta siis nii tark, kui tahes.) Ma saan aru, et osad inimesed teevad oma lemmikutele jõulu-ja sünnipäevakingitusi, ja ma ei ütlegi, et see kuidagi vale oleks, aga lihtsalt...mina ei näe sellel mõtet, ja ise kellelegi kuuse alla pakikesi poetama ei hakka.
Eks see loomadele kingituste tegemine olegi ehk rohkem iseenda pärast, ja pooleldi naljaga, sest ma ei usu elusees, et ükski inimene arvaks, et tema küülik või koer aru saaks, et vot nüüd on jõulud, ja tehakse kingitusi. :-) ( Sellest ma saan veel aru, kui mõni laps tahab oma lemmikule midagi jõuluks kinkida, sest noh...ta on alles laps. )
Ööloom
Pisi sõnasepp 2013
Pisi sõnasepp 2013
 
Postitused: 226
Teemad: 6
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: [Detsember] Kas teed oma lemmikloomadele jõulukinke?

PostitusPostitas Saara » 03. detsember 2013, 22:39

Ikka teen. Jõulud on minu jaoks eelkõige aeg lahke olemiseks, mitte religioosne- või kommertspidustus. Detsembris on aasta lõppemas, päevad lühikesed, õhtud pikad ning et selle pimeduse ja külmaga paremini toime tulla, tuleb üksteise vastu eriti palju hoolivust üles näidata. Nii lähedaste inimeste kui loomade vastu. Kuuse alla ei poeta pakikesi minagi, aga kui sõbrad külla kutsun või perekonnaga jõululauas igasugu mõnusatel toitudel hea maitsta laseme, hoolitsen selle eest, et ka neljajalgsed saaksid oma osa peoroast-- enne inimeste tarbeks marineerimisse minemist lõikan kõrvitsast suure kääru või eraldan paar eriti mahlast porgandit. Vahel peidan puuri mõned loomapoest eriliselt selleks tarbeks ostetud maiustust. Ka tube ehtides kaunistan loomade kodukesed, rottidele olen näiteks jõuludel alati mängulustiks kellukese ja uued punased kiiged puurilakke riputanud. Loomad ei puuri jõuludest midagi jagada, aga sellest saavad siiski aru, et miskit toimub ja et mingi teistsugune õhkkond valitseb.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: [Detsember] Kas teed oma lemmikloomadele jõulukinke?

PostitusPostitas Ööloom » 03. detsember 2013, 23:37

Tjah...kui ma nüüd viimast postitust loen, siis meil tegelikult on samamoodi alati,( Pean silmas head ja paremat ning maiuste peitmist.) lihtsalt ma pole iial mõelnud, et seda võiks võtta, kui jõulukingitust loomadele. :) Kui ma kujutasin endale ette jõulukingitust loomale, siis miskipärast tulidki mulle silme ette erinevad loomade mänguasjad, mis on ära pakitud, ja ootavad kuuse all avamist.
( Muide- suur tänu kõrvitsast rääkimast! Ka minul on üks jurakas keldris, mis ootab, et ma ta ära marineeriksin, ja mille ma olin juba unustanud. Saavad ka lemmikud oma osa. :) )
Ööloom
Pisi sõnasepp 2013
Pisi sõnasepp 2013
 
Postitused: 226
Teemad: 6
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: [Detsember] Kas teed oma lemmikloomadele jõulukinke?

PostitusPostitas Tiksikas » 04. detsember 2013, 14:41

Teistele loomadele annan ka mina maiustusi jne. Koertele tuleb tõesti pakitud kont või mingi muu maius kuuse alla, sest seda on päris mõnus vaadata kuidas koer oma pakikest arutab :P
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: [Detsember] Kas teed oma lemmikloomadele jõulukinke?

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 04. detsember 2013, 15:06

Kui loomadele teha naturaalsest pakkematerjalist pakikesed, siis miks mitte lasta neil ka arutada seda. Rotid kindlasti meeleldi laamendaksid ja lõhuksid pakki, kust seest head lõhna tuleb. :D
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: [Detsember] Kas teed oma lemmikloomadele jõulukinke?

PostitusPostitas Kessu » 13. detsember 2013, 16:01

Kuuse alla kinki ei pane see rändab enamasti puuri. Enne jõule teen deegu preilidele kingiks suur puhastuse puuris ja veidike uuendust nende sisustuses..
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Kuu küsitlus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline