Jänku plika käitumine!

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Jänku plika käitumine!

PostitusPostitas kairytk (Teema autor) » 30. detsember 2013, 22:05

Minul on kohe selline tõsine mure...mure on siis seoses jänku käitumisega, ta on nii kuri.. hammustab,uriseb jne..
vanus on umbes 5 kuud, kas mu jänku preilil võib olla ,siis see kurikuulus nö pubekas. Viimasel ajal oleme teda palju sõidutanud ühte kohta ja teise.. ehk on ta selle pärast tige. Ma nii tahaks teda ninnutada. Nüüd üritan temaga tegeleda nii palju kui võimalik , äkki ta ongi selle pärast kuri ,et temaga ei tegeleta eriti!?
kairytk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Jänku plika käitumine!

PostitusPostitas Õntsu » 30. detsember 2013, 22:44

Ma ise seisan sama mure ees nagu sinagi, kuid minu plika un juba üle aasta vana.
Sinu jänku puhul on üpriski tõenäoline, et tal on puberteet ning ega see ühest kohast teise solgutamine ka asja paremaks ei tee. Ega sind ennastki see rahulikuks jäta, kui sind järjekindlalt pisikesse puuri topitakse, kuhugi masinasse pannakse ning iga kurvi peal sa kuhugi puuri nurka libisema hakkad. Pärast sõitu utsitatakse sind jälle puurist välja mingisse puuri kuhu sa kauaks jääda ei saa, sest uus sõit on varsti jälle tulemas. :D
Kuidas see tegelmine sul muidu välja näeb? Kaua ta puurist väljas olla saab?
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Jänku plika käitumine!

PostitusPostitas darkhelen » 02. jaanuar 2014, 10:33

Minu preili (varsti 5 aastane) on kuri siis, kui teda näpitakse talle ebasobival ajal. Temal on vaja seda "siis kui mul on tuju, võid mind hellitada ja kui mul pole tuju, lase mul olla" käitumist.

Sinul on kindlasti ka puberteet asja võimendamas.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jänku plika käitumine!

PostitusPostitas kairytk (Teema autor) » 02. jaanuar 2014, 17:23

Tavaliselt lasen teda puurist mingi paar tundi kindlasti välja, üldiselt ma tegelen temaga niimodi ,et istun põranda peal.. wc paberi torbikuga mängime. Üritan teda palju paitada kui ta lahti on,sest kui ta puuris on, hammustab ta kohe.. varem sain teda puurist välja võtta,nüüd enam ei julge seda teha. Mingil määral ma lausa kardan teda, isegi siis kui kõik tundub nii ilus ja tore, arvab tema ,et võiks mind hammustada. Ma no üldse ei tahaks teda puuris hoida aga no kuna ta teleka ja läpaka juhtme läbi näris,siis ma nüüd vahin kullipilguga teda terve see aeg kui ta väljas on.. ei julge teda üksi jätta majandama :D
kairytk
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teemad: 2
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist