Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 16. veebruar 2016, 14:59

Täna oli üsna hea päev. Olin koos kirurgia, opp oli ka, koera steriliseerimine. Kirurgia üldiselt mulle väga meeldib. Samas midagi peab ikka kehvasti olema ka. Abiline oli selline mitte just kõige sõbralikum ja meeldivama suhtumisega. Kursaõega rääkides tuli välja, et ta teadis juba ette, et sellel inimesel on jah selline maine. No inimesi on ju erinevaid, eks. No ja ma olen ju selline tagasihoidlik ja vaikne ja opi puhul ka, kogemust ju ei ole, 4 kirurgia praktikumi oli, kus ühe korra sain ma siis puhtad käed olla ehk siis kirurg põhimõtteliselt. Ühe korra. Ja seda eelmine aasta talvel. Täna oli siis teine kord tegelikult. Muidugi ma tegin ise ka mõned lollid vead, närvis natuke ja kardad vigu teha ja siis lähebki pekki. Hommikul ühe verevõtmisega, abiline andis katsuti mulle kätte, ma automaatselt keerasin korgi maha midagi mõtlemata, aga vaakumiga võetakse läbi korgi. Ma olen ju ise ka sellega verd võtnud ja palju-palju kordi näinud, ma ei tea, kuidas ma nii loll olin! Abiline siis ütles suht tõredalt, et eiiiiiii, korki ei võeta maha, nüüd too kähku uus, ruttu, see ei kõlba enam. Muidugi ma saan abilisest aru ka, et oma silma all keerab tudeng elementaarse asja nässu, eks võib närvi ajada küll. See oli tõesti mu oma lollakas viga, ma ei tea, kuidas ma selle tegin. Ja opi juures siis olin puhtad käed, st streriilsed kindad ja kittel ja kõik. Nagu eelnevalt öeldud, siis ma olen ühe korra neid selga-kätte pannud ja sedagi aasta tagasi. Seal on hästi oluline, et kuskohast ja millal tohib midagi puutuda, et musta käega ei katsu steriilset kinnast jne. Et omaette ooper, kuidas need kindad täpselt ilma valest kohast katusmata kätte saada. No sain kätte, kittel seljas, seal siis abiline aitab, nöörid ja värgid, kust mida tõmmata võib. Juhendati muidugi, et kust hoida jne. No ja juhtus nii, et katsusin hetkeks sama kohta mida abiline hetk tagasi, sest ma ei saanud täpselt aru, kust ma pidin kinni võtma. Kindad käest ja uued, sest kindad pole enam steriilsed. Siis sähvas ka, et ega võib ju öelda, kui asjast midagi ei tea, pole vaja kahte korda kindaid kätte toppida. Hoidsin moka maas ja kole piinlik oli, aga oi kus oleks tahtnud öelda, et vabandust, ma olen seda ühe korra elus teinud ja aasta tagasi, seda infot tuli toona nii meeletult peale ja kust kitlinöörist täpselt hoida tohtis ja mis nõksuga kindad kätte said, ei ole enam meeles. Et kõik me oleme ju kunagi algajad olnud, isegi abiline nägi anesteesiamasinat kunagi esimest korda elus, nüüd võib kinnisilmi kokku-lahti ühendada. Arst seevastu oli hästi tore ja sõbralik, seletas ja juhendas kõike hästi kannatlikult, mitte ühtegi teravat sõna ei tulnud isegi siis, kui ma vigu tegin selle kinnaste ja kitliga. Kusjuures see abiline rääkis arstiga ka samamoodi nagu minuga enam-vähem, see oli päris hämmastav. Kui arst ütles, et abiline tegi valesti või peaks rohkem jälgima, siis oli päris hea tunne, et tema sai ka "õiendada". :-D Mitmeid selliseid väikseid asju oli veel, stiilis et kuidas ma ikka ei tea ja nii ja nii ja nii peab olema ja mina teen muudkui valesti, et kokkuvõttes oli päris paha tunne ja närvid nii krussis. Mida rohkem ma vigu teen ja nö õiendada saan, seda rohkem pinges ja närvis ma olen, ma olen niigi arg ja siis vigade hirmus ei julge üldse midagi teha. Ja siis lõpuks öeldakse veel, et ma peaks rohkem ja kiiremini tegema, kohe arsti tagant ära koristama jne, et kõik jookseks sujuvalt. Aga äkki on arstil seda või toda veel vaja ja kui ma säuh ära viskan, siis on jama kui palju hiljem. Kes iga päev opi kõrval on, nende jaoks on muidugi rutiin ja tavaline kõik ja siis ma vahingi seal nagu lollakas vasikas aiaväravat... Lisaks muidugi veel see, et suveti olen olnud erakliinikus lihtsalt praktikal ja seal tehakse jälle asju teistmoodi, rohkem oli meeles just suvest, sest see oli lähemal kui kooli nö praktikumid. Ja lisaks muidugi igas kliinikus tehakse asju veidi erinevalt, nii et lõppkokkuvõttes ongi raske ennast häälestada, kuidas just nüüd konkreetselt käituma peab, kuna igal pool on oma kord ja asjad erinevad. Seda enam, et pmst ma olin esimest korda.
Oeh, hakkas natuke parem, sain välja rääkida.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 16. veebruar 2016, 23:26

Jõudsime ka koju. Käisime sõpradel külas.
Ja kas asi on minus või kusagil ei pakuta enam pannkooke! Muidu on pea igas kohvikus-söögikohas ikka pannkoogid ka magustoidu menüüs. Täna enne sõprade juurde minekut oli meil aega ja mõtlesime Kristiines midagi kerget süüa. Ja mul oli pannkoogi isu. Kohe esimeses söögikohas suur silt väljas - tänane eripakkumine pannkoogid moosiga... Jaa pannkoogid olid otsas. Käisime siis kõik muud kohad läbi ja kuskil ei pakuta pannkooke. Ükskord oli samamoodi. Mingil laupäeva hommikul pidime nagunii poodi minema ja Andres siis tegi ettepaneku, et lähme sööme hommikust ka seal Mustikas bistroos, pannkooke! Ja mida ei pakuta -pannkoogid muidugi. :D Sõime vahvleid, , mis polnud üldse nii head. Et jah, vanasti sai mu arust igalt poolt pannkooke. Nüüd tuleb ikka kodus ise teha. :razz:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 17. veebruar 2016, 15:56

Minu arsti ei olnudki tööl, ühtegi patsienti ka ei olnud. Ma vahel ikka imestan, kuidas neiud graafikuid niimoodi tehakse, see ei ole esimene kord. Valisin siis omale teise arsti, kellele sappa haakida. Päris huvitavad patsiendid olid, kassid oksendamisega ja üks koer kõhuvaludega. Mulle selline diagnostikapool ja üldse sisehaigused meeldivad.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 17. veebruar 2016, 22:32

Ma käisin täna arstide juures, kõigepealt südamearsti juures ja siis rutiinses kontrollis. Järgmine visiit on 9 märts aga arst arvas, et ehk selleks ajaks juba ära pudenenud. Igatahes pole enam kaua jäänud. :happy:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 18. veebruar 2016, 21:38

Homme reede ja jälle Hiiumaale. Programm näitab, et kell 10 on viimane vastuvõtt ja seegi pooletunnine. :umm: Näis, natuke kahtlane, ei usu, et pool päeva vaba. :dunno: Hambapatsiendid kõik, hambakivi ja hammaste eemaldused.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 18. veebruar 2016, 23:30

Jõudsime ka koju. Käisime Ooperifantoomi vaatamas...jälle. Kolmandat korda siis juba. Etendus oli super nagu ikka. Vahepeal küll lavatehnika vedas alt, paat millega Christine ja Fantoom pidid üle järve sõitma, ei töötanud :lol: Aga sellest said aru vaid need, kes olid etendust varem näinud nagu meie. Teised ei saanud ilmselt midagi aru ja arvasid, et nii peabki olema. :happy:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 19. veebruar 2016, 17:48

Oleme hetkel Türil. Siin rohkem lund kui Tartus. Tartus tuli ka öösel kõvasti, aga seal sulas päevapeale palju ära kahjuks ja hästi vesine oli. Siin ikka võimsad hanged ja tundub tahke see ilus kraam. Ehk tuleb Tartusse ka veel...
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 19. veebruar 2016, 23:00

Mis lund, mina ootan igatahes kevadet juba. Aitab küll sellest lumest. Tallinnas sadas ka päev otsa mingit jama alla, lund - vihma - lõrtsi vaheldumisi. Alles olid imeilusad ilmad, päike säras taevas ja täitsa kevadine tunne oli juba. Võiks tagasi tulla.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 20. veebruar 2016, 17:31

Peaaegu õhtu. Varsti sauna ja siis magama. Nagu ikka, siis palju lugenud, raamat on hea seltsiline. :-) Tartus olevat kõvasti lund sadanud, nii tore. :happy: Eks homme ole näha.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 20. veebruar 2016, 20:27

Mul käis täna õde külas, tahtis mind veel enne näha, kui ma ära pudenen. :D Pärast tõi Andrese vend beebivoodi ka ära. Me algselt saime võrevoodi Andrese sugulase käest aga kui kokku panime, siis avastasime, et see ikka ei sobi meile. Mitte, et ma hullult pirts oleks aga mul olid kindlad tingimused voodile ja see voodi ei täitnud neist ühtegi. Aga selle saadame ilmselt Saaremaale, et kui lapsega sinna lähme siis oleks tal kuskil magada. Igatahes Andrese vend siis pakkus, et ostab ise voodi meile. Täna siis tõi ära ja panime kokku ja ma olen väga rahul. Tita võib tulla küll nüüd, magamiskoht olemas. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 21. veebruar 2016, 21:32

Tartus sadas eile lund ja täna ka, nii mõnus paks lumi on maas. :happy: Suht pool teed sadas, kuskilt Kesk-Eesti kandist. Tartus on ikka päris mõnuga juurde tulnud õnneks. Plaanin ehk laupäeval suusatama minna.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 21. veebruar 2016, 23:02

Vaikne pühapäev. Veidi koristasime ja sättisime asju aga muidu niisama kodus puhanud. Andresel homme veel tööpäev ja teisipäevast nädal aega puhkust. Õigemini läheb teisipäeval silmaopile, et prillidest lahti saada ja siis taastub nädala kodus.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 22. veebruar 2016, 15:12

Täna sain esimest korda kassile kanüüli panna! :hdance: Ma pole koeralegi pannud, kassist rääkimata. Esimese korraga sain kohe sisse ka. Siiani on mulle alati kassidele kanüüli panemine ja verevõtmine selline tuumateadus olnud, et nii pisikesed veenid ja väike käpp, et kuidas sinna pihta saada. Et koerale veel saaks, kassile ei julge proovidagi nagu. Abiline siis küsis, et kas tahad panna. Ma ütlesin, et tahaks jah, aga ma pole enne pannud ja ei tea, kuidas ma hakkama saan. Muidugi oli ka megarahulik kass ja head suured veenid. Kassid tavaliselt ikka rabelevad, kui neid torkida ja üldse näppida liiga palju, aga sellel oli jumala kama kaks, mis temaga tehakse. :-D Arst ka ütles, et nii vahva kass, nii hea, kui on neid ka, kes ei taha sind esimese hooga kohe lõhki kiskuda, vaid kellega saab ikka midagi teha ka normaalselt. :-D Muidugi ta oli hästi loid ka, aga vist iseloomult ka rahulik tüüp.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 22. veebruar 2016, 21:49

Ma käisin täna uues Mustamäe keskuses esimest korda. Saime sõbrannaga kokku seal. Ma lootsin, et sinna tuleb rohkem mingeid riidepoode vms ka, et hea lähedal shoppamas käia aga see rohkem ikka vabaajaveetmise koht, palju erinevaid söögikohti jne. Vähemalt pole kaugele minna, kui kodus ei viitsi süüa teha. :lol: Mingi aeg peaks selle kino ka ära proovima, staartoolid või mis seal olema pidid. :lol: Selles suhtes hea, et kino nüüd 5 minuti jalutuskäigu kaugusel, saab õhtustel seansidel käia, ei pea mõtlema kuidas pärast linnast koju saab vms.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 23. veebruar 2016, 17:10

Väga veider päev. Mul oli sama arst, kellega reedel olin. Ta on 12-tunnised päevad ja töötab nii, et võtab hommikul kõik patsiendid sisse ja siis hakkab järjest tegelema. Tegeleb hambaprobleemidega ja siis on hea, kui ei pea vahepeal kabinetist välja tulema eriti ja riideid vahetama jne. Ma olin/olen õhtuses vahetuses, hakatuseks vaatasin, et jälle midagi tuksis, et ühtegi patsienti polegi sellel arstil, kellega ma olema peaks. Abilise käest kuulsin, et ta ikka majas ja siis meenus jah, et tal nii, et hommikul võtab sisse ja päeval tegeleb. No ja viimane protseduur oli pooleli, nüüd on kõik läbi, lähen koju. :rofl: Muidu peaks 8-ni olema. 2 arsti ongi ainult majas üldse, teisel arstil juba on 2 praktikanti sabas ja viimane patsient on pool 8, ma ei viitsi seda küll oodata, et kleebiks ennast talle külge. Seda enam, kui 2 juba on, suht ebamugav on, kui nii palju rahvast on ka. Seega eriti lühike päev täna. :razz:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 23. veebruar 2016, 17:10

Väga veider päev. Mul oli sama arst, kellega reedel olin. Ta on 12-tunnised päevad ja töötab nii, et võtab hommikul kõik patsiendid sisse ja siis hakkab järjest tegelema. Tegeleb hambaprobleemidega ja siis on hea, kui ei pea vahepeal kabinetist välja tulema eriti ja riideid vahetama jne. Ma olin/olen õhtuses vahetuses, hakatuseks vaatasin, et jälle midagi tuksis, et ühtegi patsienti polegi sellel arstil, kellega ma olema peaks. Abilise käest kuulsin, et ta ikka majas ja siis meenus jah, et tal nii, et hommikul võtab sisse ja päeval tegeleb. No ja viimane protseduur oli pooleli, nüüd on kõik läbi, lähen koju. :rofl: Muidu peaks 8-ni olema. 2 arsti ongi ainult majas üldse, teisel arstil juba on 2 praktikanti sabas ja viimane patsient on pool 8, ma ei viitsi seda küll oodata, et kleebiks ennast talle külge. Seda enam, kui 2 juba on, suht ebamugav on, kui nii palju rahvast on ka. Seega eriti lühike päev täna. :razz:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 23. veebruar 2016, 23:08

Andres käis täna siis silmaopil. Nüüd paar päeva nägemine udune kergelt aga ikka parem, kui enne ilma prillideta. Päris prillivaba ka hetkel pole, kuna kaitseläätsed silmas, siis anti kaasa kaitseprillid, et kogemata silmi ei hõõruks vms. Näeb välja nagu hull teadlane mul. :lol:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 24. veebruar 2016, 21:18

Ilusat vabariigi aastapäeva kõigile! Täna siis kõikvõimalikke temaatilisi ülekandeid telekast vaadanud, pidusööki söönud ja nüüd kohe algab presidendi vastuvõtu teine osa. Siis magama, homme olen hommikuses vahetuses praktikal. Elagu Eesti!
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 24. veebruar 2016, 23:20

Meie täna väga ei tähistanud, päev nagu iga teine. Vastuvõttu vaatasime küll. Nüüd sätime magama. Homme pidi Andresel kõige hullem päev olema selle opi pärast, esimesed 2 päeva on täitsa okeid olnud. Arst oli öelnud, kolmandal päeval võta valuvaigistit ja maga päev maha. Eks näis, mis homme saab. Ausalt öeldes on mul endal viimased päevad selline väsimus, et magaks ise terve päev, kui lastaks.
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 25. veebruar 2016, 22:23

Täna polegi viimane postitaja, mis toimub?
Meil jälle rahulik päev olnud. Andresel kolmas päev üle elatud, polnud midagi hullu, ainult nägemine oli udusem, kui muidu. Seega oleme me täna lihtsalt sarju ja filme vaadanud, sest telekat ta näeb enamvähem. Eile sai kaarte ka mängida aga täna oleks kaartide nägemisega probleeme olnud. Kliinikust helistati ka, et homsest peaks hakkama paremaks minema.
Peab vist Lhle kirjutama nüüd, et kus postitus on. :razz:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Loomahull » 26. veebruar 2016, 08:26

Ohjah, mingi aeg oli meeles, aga ei postitanud, siis enam ei olnud. :hanky: Kelilykese sõnumi leidsin hommikul, siis kiu tuli, siis magasin, ei kuulnud enam. See aasta siis sedamoodi. Aga eelmine aasta olin ma kolmas, tänavu teine, järgmine aasta siis... :sneaky:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Riina1958 » 26. veebruar 2016, 17:24

Palju õnne siis, Keilyke! Näed, ei olnudki vaja märtsini oodata, nagu alguses arvasid.

Aga kuna ma sel aastal jäin kolmandaks, siis Loomahullu arvestuse järgi peaksin ülejärgmisel aastal mina võitma.
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas maris2 » 26. veebruar 2016, 17:51

Palju õnne.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Keilyke » 26. veebruar 2016, 22:26

Aitäh teile!
Saigi mäng läbi ja mina mõtlesin, et mu viimane postitus on see aasta, et ma nüüd sõidan sünnitama ja siis pole enam aega postitamismänguks. :lol:

Aga ühesõnaga seitsmest postitamismängust kolmas võit. Võib vist öelda, et mul on kõige igavam elu, ei toimu midagi põnevat, et postitus ära ununeks. :rofl:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Postitamismäng vol. 7 - postitamisteema

PostitusPostitas Kuldhai » 29. veebruar 2016, 11:07

Tulen lugema ja vaat kus lops, mäng juba läbi!
Palju õnne, Keilyke!
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 16 külalist