Poepuur vs. isetehtud puur

Igasugune varustuse teemaline jutt - mis, miks ja kuidas?

Re: Üllatavaid fakte rabbit 140-st

PostitusPostitas Kissu » 28. detsember 2004, 13:32

Lontumamma kirjutas:Miks te selliseid õuduseid :? sellise veel õudsama hinna eest ostate? Laske puur teha, näeb kena välja ja jänesele ka mugavam kui see kole plastmasspannil vangla :roll:


_Helen_ kirjutas:Minu arust on poepuurid ilusamad......Kui jah...just mõni proff ei ole seda puuri teinud. Mõned isetehtud puurid (netist vaatasin) näevad küll jubedad välja (ma arvan, et mu elukaaslane küll sellist puuri ei lubaks koju tuua).
Kas puidust põhjaga puurid haisema ei hakka? :roll:


Poepuuride ainus pluss on see, et sinna on igasugune sisustus olemas. Tänapäeva inimene on lihtsalt liiga laisk, et ise sõrmegi liigutada puuri tegemise nimel. Samas on aga võimalik, teha väga kena puur ise omade vahenditega. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 28. detsember 2004, 13:50

Jep, mitte ainult ei viitsi, vaid ka ei oska - käib minu kohta. Kui mina hakkaks ise puuri tegema, siis oleks tulemus kole ja ebapraktiline ja ilmselt vähemalt sama kallis kui ostetud puur. Niiet ma kas postan poest või ostan kellegi käest valmis puuri. :) Või siis pean ootama, kuni võtan mehe, kes puure ehitada oskab. :mrgreen:
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poepuurid versus isetehtud puurid

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 28. detsember 2004, 14:28

Isetehtud puurid on minu arvates sellepärast head, et inimene saab teha enda korteri (maja) suurusele vastava puuri, mis sobib ka loomale hästi. Muidu minu jänku elab küll poest ostetud puuris, aga tundub, et tal pole seal viga midagi.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 28. detsember 2004, 14:35

Poe puure on VÄGA HEA PUHASTADA.Puust kasti ikka annab küürida.Ega ta alatiseks uueks ja ilusaks jää.Pealegi kujutan ette,kuidas puule aegamööda hambad sisse lüüakse.
Loomulikult on suured poepuurid kallid,kuid see on ju ost pikemaks ajaks.On liikvel ka kasutatud puurid.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 28. detsember 2004, 14:37

Aga ka poepuurid ei ole igavesed tegelikult. Ning ilusaks ei jää nad kohe kindlasti. Puurivõred näritakse reeglina ära, põhi kipub pissist ära parkima jne.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 28. detsember 2004, 14:43

Poepuuri põhja pissist punastamine on veel nohu - äädikas või WC-puhastusvahend ja valmis. Aga vat see umbmäärane valge asi, mis mu Jennyde võrele on tekkinud, seda pole ma millegagi maha saanud. Võret on paha küürida ka, hõre selline.
Puust puuripõhja peab loomulikult ka töötlema millegagi, et ta niiskuskindel oleks, muidu ta ilmselt peagi ka mädaneb ja hallitab, mitte ainult ei lõhna. Ühesõnaga, see asi on minu jaoks liiga keeruline, et ise tegemine ette võtta. Röövelpastor oskab kindlasti kommenteerida seda osa. :)
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poepuurid versus isetehtud puurid

PostitusPostitas Riin » 28. detsember 2004, 16:30

Mina olen ka väga rahul poest ostetud puuriga, nii hea ja mugav on seda puhastada, mis pole sugugi vähe tähtis tegur. Ei kujuta ettegi, et iga nädal vedin vanni puidust puuri ja kastan duššiga üle, esiteks on ta kindlasti raskem ja vaevalt see ka puidule hästi mõjub, olgu ta immutatud või mitte. Tegelikult ma ei teagi, kuidas need omanikud selle puuri eest hoolitsevad, ehk annab mõni teada! Mõnel on puur nii kinni ehitatud nagu õueküülikute puurid, kuid kuidas jänku siis ilmaelu jälgida saab, ainult pragude vahelt või? Metallvõred on selles mõttes küll head, et kõik on hästi nähtav.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poepuurid versus isetehtud puurid

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 02. jaanuar 2005, 22:24

Eeee... ma põle selle pealegi tuld et jänesepuuri dussi alla pista :roll: Paljud panevad puidust puuri põhja linoleumi, mul seda pole aga jänis laseb pissinurka nii et seda ma pesen. Probleemi ei näe.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 02. jaanuar 2005, 23:24

Poe puuridel pole viga midagi, peale selle, et on kallid. Isetehtud puuri saad teha täpselt selliste mõõtudega, kui sulle sobib. Samuti on ju võimalik seda plastmass alust eraldi tellida ja siis sinna sisse kas või kuuekorruseline võrkpuur teha (lasta). Ja ütlen ausalt, et kui see laminaat või laminaat parkett haisema kunagi läheb, teeme lihtsalt uue kasti. Samas ilmastikukindla vineeriga ei juhtu midagi.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Annie » 16. jaanuar 2005, 12:47

caty kirjutas:Samuti on ju võimalik seda plastmass alust eraldi tellida ja siis sinna sisse kas või kuuekorruseline võrkpuur teha (lasta).

Selle peale ma pole tulnudki. Hea mõte. Aga kust neid plastaluseid tellida (eeldan, et see käib ka linnupuuride kohta)? Need plastalused ongi just kõige mugavamad - hea pesta ja ära võtta.
Viimati muutis Annie 16. jaanuar 2005, 17:24, kokku muudetud 2 korda.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 16. jaanuar 2005, 20:19

Loomapoodides näiteks bramhamist. Värvi ja suuruse saad ise valida. Aga mina küll poest ostetud puure õudusteks ei nimetaks. ja minu meelest on paljud ise tehtud puurid palju koledamad. Mitte kõik. Ja isetehtud puuridega läheb rohkem aega. Vaadake kasvõi kui kaua Jaanika oma hiirekestele puuri ehitas. Tulemus küll väga hea kuid minu meelest on palju mõtekam osta poest sest sinna saad sa peaaegu kõike sisse panna ja juurde ehitada ja näeb minu meelest väga hea välja.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Poepuurid versus isetehtud puurid

PostitusPostitas sphinx » 18. jaanuar 2005, 18:37

Esiteks: Igaühel pole aega, võimalust ega vanust ise puuri teha. Kogemustest rääkimata. Teiseks: pole need poepuurid nii õudsad midagi. Mina olen igastahes rahul. Ja kolmandaks:mõnikord on omatehtud(või teha lastud) puur sama kallis kui poest ostes. 8) Aga ma võin ka lihtsalt laisk olla. :)
Sidney, Alfie ja Sphinx
Kodukas on SIIN :)
Kasutaja avatar
sphinx
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 151
Teemad: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 22. jaanuar 2005, 22:10

Minu meriseaplikad elavad uhkes majakeses, mille mu elukaaslane neile valmistas vineerist. Selles suhtes on mul küll vedanud, et puuri ma ka poest pole ostnud, lihtsalt mehe töökoht võimaldab ise nikerdada ja seda teeb ta kohe hea meelega. Ka praegu on valmimas suurem puur (vist pleksiklaasist kui ma ei eksi) Ja nii suur puur on poes müügil küll aga hingehinnaga! Samuti on korralikult tehtud puur ka ilus vaadata ja kerge puhastada kui tead milliseid materjale kasutada ja ilumeelt rakendada!!!! :wink: :lol:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 23. jaanuar 2005, 10:45

Meil on kaks isetehtud puuri: lindude puur, geko ja kilpkonna terraarium. Lindude puuri põhja peal on kõigepealt ajalehed, siis puur, mille võrepõhja peal omakorda paber, mille peal on liiv. Ja põhjani ei jõuagi midagi, mis seda mädandada võiks. Vahetevahel nad küll kukutavad oma veenõu alla aga siis on see ajalehtedesse pidama jäänud.
Terraarium põhja peal on must kile ja selle pealliiv. Kuna terraarium on suur, ei ole me seda veel pidanud põhjalikult puhastama, aga ma ei usu, et sellegi olukord halb on, pritsitud vesi on ära auranud ja veenõud ei ole ümber aetud..
Igatahes olen mina küll kahe käega poolt, et isetehtud puurid on paremad.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Poepuurid vs isetehtud puurid

PostitusPostitas Gerbil » 06. märts 2005, 20:45

Riin kirjutas:Ei kujuta ettegi, et iga nädal vedin vanni puidust puuri ja kastan duššiga üle, esiteks on ta kindlasti raskem ja vaevalt see ka puidule hästi mõjub, olgu ta immutatud või mitte. Tegelikult ma ei teagi, kuidas need omanikud selle puuri eest hoolitsevad, ehk annab mõni teada!

Meil käib asi täpselt sedasi, nagu Riin kirjeldas... Võrevärgi tõstame maha (nüüd libedale põrandale, kuna deegud pissivad). Põranda jätamegi ajutiseks põhjaks.
Oletame, et alustan 12.00 keskpäeval
Kõigepealt kraabin prügikühvliga aluse heinast puhtaks ja saadu pistan kilekotti.
Siis teen kühviga veel viimased lihvid, et ka joogipudeli tilkumise pärast vedelaks muutunud (nüüd juba veidi kuivanud) kaka ja heinakõrred prügikoti sisse saan.
Siis tatsan raske alusega vannituppa ja pistan vanni. Kastame (selle juures aitab ema ka veidi) puuri vee sisse ja loputame ära. Vajadusel kasutame ka harja.
Siis paneme aluse vannitoa kapi najale tagurpidi kuivama. Kui see on viimaks enam-vähem kuiv, tassime selle minu tuppa tagasi.
Mina täidan selle hirmsasti tolmava heinaga, ja loodan, et deegud esialgu väga häiritud ei saa.
Siis, kui tolm on enam vähem maha on langenud, tõstan võre oma kohale.
Siis püüan suure vaevaga emase kinni, ja seejärel ajan pool tundi isast taga. Kui isase lõpuks puuri saan, avastan, et jätsin pealiskaant e. seda samust võret nihutamata, ja emane pääses plehku. Kinnitan puuri korralikult ja hingeldan, kui olen ka emase kätte saanud.
Siis pesen ära kaks kivi, lillepoti (majaks, tagurpidi, auk haamriga sisse löödud), joogipudeli, söögikausi (alustass, milles on "vedel olnud kaka, mis on ära kuivanud. Seda kaussi pesen muide iga päev ;) ) ja puutoika.
Siis laon sisustuse sisse, ja loodan, et sellel ajal kui ma puuri kaant lahti hoian, deegud ära ei põgene. Kui jah siis ajan neid taaskord pool tundi taga.
Siis võtan kätte niiske lapi, millega pühin pissi ära (junnid korjan muide paljakäsi :twisted: ). Pesen lapi ära ja kordan oma tegevust.
Nüüd on vist kõik... Lõpetan kell 16.00 pärastlõunal.
______________________________________________________
Loodan, et keegi teksti lugedes oksele ei hakanud, või ei minestanud :wink: :twisted: .
Head päeva!
Loomatu! {Barbara, Amanda}
r.i.p. ~Rotu, Roosi, Roberta, Ruudi, Ronja, Rosiina, Kutt~
Kasutaja avatar
Gerbil
Uudishimulik hiireke
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 905
Teemad: 76
Pildid: 11
Asukoht: Vinni vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 26. juuli 2005, 09:52

No nii, minu elukaaslane ületas ennast kolme kordselt ja valmistas meie sigadele lossi!!! Puur on kahekorruseline ja millel pikkust täpselt meeter, laius 70cm ja kõrgus 60 cm. Puuri ehitamiseks kulus jämedalt öelda kolm päeva (järjest ei viitsi ehitada). Kõik materjalid on pärit ehitustarvete poest ja täiesti kättesaadavad. Pildid uuest puurist on minu albumis, kuid seal tundub see nii pisike, kuigi tegelikult on pool minu tuba seda puuri täis! :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 26. juuli 2005, 10:24

See puur näeb küll hea välja, kurb, et pildid na väikesed on. :(
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Pinto » 26. juuli 2005, 13:47

Tegin ka ühe puuri täitsa ise valmis. Ise olen rahul, sest puur sai kuskil 4-5 korda vähemalt odavam kui poes. Vaja läks traadilõikamise tange ja natuke mõistust :P Novaluxist saab osta neid plastikkaste, mis sobivad väga hästi puuri põhjaks ja on hästi head kerged ja ehituspoest sai võrku ja aega läks kuskil tund. Pilt on näha minu albumis, minu arust täitsa ok.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 30. juuli 2005, 18:37

__Helen__ kirjutas:Minu arust on poepuurid ilusamad......
Jah ? http://www.lontu.ee/foorum/viewtopic.php?p=71691#71691 :lol:
Aga seda ? - http://www.chinworld.ru/site.xp/053056054.html :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pinto » 01. august 2005, 13:40

Alus oli Novaluxis vist mingi 40-50 krooni, kaas oli kah võimalik osta (mingi 20 krooni) aga seda ma ei ostnud, kuna seda pole vaja.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poepuurid versus isetehtud puurid

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 02. august 2005, 14:01

Mul on nii poepuur kui isetehtud. Hamstritel on poepuur kuna nad on liiga meisterlikud põgenejad aga deegule tegi mu kutt ise puuri. Rohekem kui nädal läks puhkusest :D
Minu puu on tehtud vanast vene telekast ja põrandal on plaatidest mosaiik, mis ei tahtnud kuidagi pissimisele vastu panna, et siis panin sellele klaasi liimiga peale. seinad on laminaadist ja pleksiga üle kaetud. Et oleks nagu ilus ka aga et need hullud närijad kuskilt läbi ei saaks. Igast ääred on aga plekist liistudega kaetud. Hea on see et puur on piisavalt raske. Olen vaadanud poes, et tavalises puuris, kui deegu ikka rattas lippab, väriseb kogu puur :D ja samas üritavad teised magada.
Eks omatehtud puur on ikka erilisem aga kindlasti on parem puhastada poe oma.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pinto » 08. august 2005, 21:24

Olude sunnil oli sunnitud isased liivahiired lahutama ja seepärast läks mõlemale puuri vaja. Võtsin siis oma väikese akvaariumi ja ehitasin sellele kõrgenduse peale, hiir igatahes rahul, sest suurem ruum. Puhastada väga kerge, sest alumises osas ainult saepuru ja väike akvaarium on kerge. Muidugi teise hiire puuri on veel kergem puhastada, sest seal alus plastikust.
Mõlemast puurist nüüd pildid albumis
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poepuurid versus isetehtud puurid

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 09. august 2005, 10:07

Mul on ka poepuur. Isetehtud puur on muidugi palju parem, sest poest ei saa nagunii kunagi täpselt sellist nagu ise tahaks. Ja nagu juba piltidelt näha sai, võivad isetehtud puurid olla väga ilusad :) Puiduga on jah jama minu meelest- teeb puuri raskeks ja pesta on ikkagi paha mu meelest. Oleks tegijaid oleksin ka isetehtud puuri eelistanud. Aga kujutan ette, et see läinuks kallimaks. Ise ma ei oskaks ilusat raamaturiiulitki teha rääkimata siis rotipuurist :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 15. august 2005, 19:33

Aga vat see umbmäärane valge asi, mis mu Jennyde võrele on tekkinud, seda pole ma millegagi maha saanud. Võret on paha küürida ka, hõre selline.

olen ka üritanud seda igasuguste võtetega maha saada, aga ei õnnestu kuidagi.
Tibidel pole nii hull, aga Güntheri puur on eriti paksult sellega koos. küünega kraapides tuleb see maha, aga ma arvan, et Jenny on natuke liiga suur, et terve võrestik küünega üle käia :lol:
kui keegi leiab mingi vahendi, millega Jenny võresid puhastada, siis võiks teada anda :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Sandra » 15. august 2005, 21:39

kui keegi leiab mingi vahendi, millega Jenny võresid puhastada, siis võiks teada anda :P

Kas traat harja olete proovinud? :)
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy » 16. august 2005, 11:31

Mulle isiklikult meeldivad poepuurid nende traadi pärast. Ma ei ole sellist traati ehituspoodides näinud, nagu poepuuridel on.
Kui keegi teab, et seda on kuskilt saada, siis võiks mulle ka teada anda, siis ma oleks isegi nõus ehitama :)
hetkel on mul poepuur, et teha see suuremaks ostan pigem teise puuri juurde, kui hakkan ise ehitamisega mässama, sest see ruuduline võrk ei meeldi mulle.
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 16. august 2005, 19:20

Minu viimane kogemus Jennyga!
* võtad nõudepesunuustikud (need svammist, üks külg kareda kattega), vähemalt 3-4 tükki
* võtad Cillit Limescale & Rust wc geeli
* kruvid korrused välja, paned puuri mugavalt vanni, kallad geeli natuke nuustiku karedale poolele ja kukud nühima
* olenevalt kui paksult puur äkaga koos, kulub mõni tund ja mitu nuustikut
* tark inimene teeb seda kummikindad käes, kuna vesi ja geel ei ole kätele pikapeale head
* päris puhtaks saab, v.a. mõned võrekohad ja sellised kohad, kust võre miskipärast tumedaks tõmbunud.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 19. september 2005, 17:57

Kuidas te puuri seinad üksteise külge kinnitasite. Kust saab Tallinnast osta värvilist võrku ja kui keegi on juhuslikult vaadanud palju maksab novaluxsis see alus mõõtutega 125*80.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 19. september 2005, 21:01

Väike merisiku kirjutas:Kuidas te puuri seinad üksteise külge kinnitasite. Kust saab Tallinnast osta värvilist võrku ja kui keegi on juhuslikult vaadanud palju maksab novaluxsis see alus mõõtutega 125*80.

Mine kiika Key ehituskaupadesse, üks asub näiteks Järve keskuses. Olen seal kunagi näinud toda värvilist võret. Plastaluse hinda ei tea, eks mine uuri. ;)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad (Teema autor) » 24. september 2005, 21:57

Just eile kui Key kaupades käisin akvaariumisse kruusa ostmas nägin kollast võrku. Hinda ei vaadanud. :roll:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Loomavarustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist