Väiksed pahandused ja lõbuteod

Puhvis pajatused

Moderaator: Imbeeh

Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas sipzy (Teema autor) » 16. aprill 2005, 15:24

Tuli mõte, et inimesed võiksid kirjutada, mis pättustega on teie tsintsud hakkama saanud :lol: ja mis naljakaid lugusid korda saatnud :)
Ma siis ise alustan ka :)
*No peale selle, et nad kõike närivad otsustas mul Betu, et ta tahab saia, aga just seda saia, mida pidin mina sööma :P Selle peal oli šhokolaadikreem. Siis ta äkki hüppas oma nelja käpaga saia peale ja jooksis kohe minema, üle mu pükste ja kooliõpiku. Peale mida mu teksased ja ka voodilinad ja mu õpik olid šhokolaadiseid jälgi täis :lol:
*Siis ükskord kui me kalade vett vahetasime ja panime akvaariumi maha puuri kõrvale, milles oli vesi sees, siis Betu jooksis ja hüppas puuri pealt otse akvaarjumisse ja sai läbimärjaks :P
Clennu ei ole midagi väha hullu veel korda saatnud, aga küll jõuab :)
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas tsuvi » 17. aprill 2005, 11:31

Kõige naljakam asi, mida minu väike Nupsu praegu teeb on maiustusekoti krõbina peale kohale jooksmine (või lausa karglemine). Nii kui koti krõbinat kuuleb jätab kõik oma tähtsad toimetused (näiteks tapeedi närimise) pooleli ja kihutab maiust saama ja kui kott kinni on, siis hakkab selle kallal oma jõudu näitama :P Mõnikord aga aeleb lausa koti peal kõhuli ja üritab iga hinna eest oma peakese kotti suruda. Siin üks pilt maiustustekoti rünnakust :D
Pilt
tsuvi
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 55
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy (Teema autor) » 17. aprill 2005, 17:45

Ihiii...:D Mul teeb samamoodi kui ta leiab kuskilt saia koti :D Hullult hakkab mässama sellega :P
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas morfiid » 18. aprill 2005, 06:48

Noh..minu lugu on selline, et alati, kui ma Rokile(nümfkakaduu) ja Tikile(viirpapagoi) päevalilleseemneid annan, siis ma kõigepealt puhastan need ise ära, et linnukestel lihtsam süüa oleks. Ja Pätsu ja Berta lähevad otsekui hulluks, kui kuulevad, et ma päevalilleseemneid puhastan. :lol: . Ning kui nad veel väljas ringi jooksevad, siis ronivad ja hüppavad mulle sülle, et kasvõi ühegi saaks. :)
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Endised kasutajad » 19. aprill 2005, 14:22

Ehh... minu Sebastian otseselt mingi vägiteoga hakkama pole saanud. Aga nagu igal loomal, on ka temal välja kujunenud omad hääled, milled peale lolliks minnakse (maiustustepakk), ja omad kohad, kuhu pääsedes nagu seitsmendasse taevasse saaks... näiteks Sessu seitsmes taevas on jalanõude kapp. Kui ta sinna sisse lipsab, küll siis hakkab alles kargama, hüppab õhku ning siis raputab ja väristab ennast ja traavib nagu segane... naera lollix :D
Ah jaa... tuleb veel meelde, mõni nädal tagasi oli sessu päris kaua aega puurist väljas, nii et ma lausa unustasin ta üldse ära. Ja kui ma teda lõpux otsima hakkasin, leidsin ta lillepotist magamas... :eek:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy (Teema autor) » 19. aprill 2005, 16:52

Jap :) Nüüd mul õnneks püksid juba puhtad, aga küll tulevad uued lollused :P
Betu üks päev ajas tee tassi ümber, jooksis ja jooksis kapi peal, õde koguaeg pani ta sealt voodi peale, tema jälle tagasi, kuni lõpux tee ümber lendas. Kõrvetas oma käpakese veidi ära, aga hommikuks oli jälle kõik korras :)
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Endised kasutajad » 21. aprill 2005, 23:43

Minu kaks pätti said hakkama järgmise vägiteoga. Istusin õhtul teleka ees ja korraga vaatan, tsintsud jooksevad vabalt mööda tuba ringi. Blokeerisin ruttu kõik väljapääsud ja hakkasin uurima kuidas nad küll välja said, sest puuri ust keegi lahti teinud polnud. Lasin neil paar tundi joosta ja komandeerisin puuri tagasi. Läksin korraks teise tuppa ja tagasi jõudes olid vallatud karvakerad jälle puurist väljas. Kordasin protseduuri ja saatsin nad vangikongi tagasi. Jälgisin siis natuke kaugemalt kuidas puuriukse avamine käib. Nad on väga nutikad! - hammastega hoitakse ülevalt puuri varvast kinni ja pisikeste käpakestega lükatakse puuri ust - möödub hetk ja uks on lahti ning esimene paharett jookseb ringi. Midagi muud ei jäänud üle, kui otsisin üles vana märkmiku pisikese tabaluku ja panin sellega puuri ukse kinni. Nüüd ongi puuri uksel tabalukk ees ja siis, kui saabub väljalaskmise hetk võtan luku eest ning lasen neil endil ukse avada. Vot sellised nutikad loomad on :wink: Nüüd ootan, millal õpitakse puuri laes asuvat ust avama. :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas morfiid » 22. aprill 2005, 07:11

:lol: Pätsu teeb täpselt sama trikki...lükkab puuriukse ninaga lahti(puuriuks on laes). Pilt ka..puurist:
Pilt
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas karru » 22. aprill 2005, 12:05

Minul juhtus Krissuga sarnane lugu. Istusin venna toas arvuti taga, kui äkki kuulsin mingit kahtlast müdinat. Minu üllatus oli suur, kui mu väike tsintsu mulle maja väga vales toas vast jalutas. Püüdsin pahareti kinni ja viisin puuri tagasi. Mõtlesin, et niikuinii minu hoolets...panin ukse halvasti kinni. Kui läksin 5 min. pärast Krissule sai viima, siis üllatus-üllatus puuris polnudki kedagi, kellele saia anda. Selle ma nägin hiljem ära kuidas ennast puurist välja vinnas, aga kuidas ta puuri ukse lahti sai..pole õrna aimugi :P Puuril on ainult üks luuk ja see üleval...lahti käib kõrvale, mitte tõmbamisega üles. :roll:
karru
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy (Teema autor) » 22. aprill 2005, 14:15

Minul tuli loomake puurist välja, kui ma ülesse ühe majakese juurde ehitasin :P
Ülevalt jäi väike vahe ja ta ronis sealt välja :) Fotoalbumites on ka pilt sellest üleval :P
Nüüd on seal traat ees, aga Clennu avastas, et ta mahub ka sealt läbi ja siis üks öö jooksis Clennu üle mu õe. Õde taipas ära lõpuks pani tule põlema ja vaatas, et Clennu vahib lahtisena otsa:P
Nüüd panime paremini kinni, enam ta välja ei saa :P
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Sille » 24. aprill 2005, 11:52

Morfiid! Kas sul on puuris pesakast plastmassist ja sööginõu ja heinasalv ka?Minu vanamees sõi need küll kibekähku tükkideks.Kuidas sul nad püsivad? :D :D :D
Sille
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas morfiid » 24. aprill 2005, 12:57

Ehh... :D
Sööginõu on keraamiline ja raske...et nad seda ümber ei jõuaks lükata.
Aga heinasalv on jah plastmassist. Nad närisid selle plastmassist konksud ära ning see kukkus alla, aga siis ma tegin sinna heinasalvi külgedele augud ja panin traadiga kinni. :wink:
Ja pesakasti nad küll eriti ei näri..või noh..ääred on ära näksitud. Neil on papist torusi puuris hästi palju, niiet nad närivad rokem neid. Plastmassi on viimasel ajal rahule jätnud. :P
Ja puupakku on nad juba ka kõvasti näksinud. Ühest otsast on suur tükk ära tõmmatud ja ära söödud.
Pilt ka:
Pilt
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Sille » 24. aprill 2005, 18:54

Mul sõi isane isegi veepudeli ära,nüüd on plekitükk vahel.Sul Morfiid on siis vedanud,et plastmassi ei näri.Ma ei tea,mis minu isasel siis viga on,et hambakesed ikka sügelevad.Puuris on küll pappi ja oksi ka kuivikuid,aga ju plast maitseb siis rohkem! :? :?
Sille
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas morfiid » 24. aprill 2005, 18:59

Ühe joogipudeli näris Pätsu ka ära! Aga siis me ostsime väheke teistsuguse kujuga pugeli ja asi korras. :)
Täna juhtus üks vägaväga paha asi. Nimelt lasksin loomakesed jooksma oma tuppa. Ja ise hakkasin pilti maalima. Olin hästi keskendunud. Siis vaatasin taha ja Pätsu oli mu telefoni akulaadija juhet närimas. Ta näris selle täiesti katki. Ja nüüd ma pean uue ostma. :(
Aga see oli mu omaviga. Olin hooletu, ning ei pannud asju korralikult ära.
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy (Teema autor) » 24. aprill 2005, 19:26

Mul Betu sõi arvuti kõlarite juhtmed läbi ja me pole neid ära parandanud, nii et me muusikat ei kuulegi hetkel :P
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas staarike3 » 25. aprill 2005, 18:33

Minu tsints on teinud mulle sellise üllatuse ,et hommikul ärgates vaatasin et puuri seina poolne tapeet on ilusti ära kistud seina pealt...Ja ta tahab vist trummariks saada sest kui kraanulite tops on tühi ja ta magab teisel korrusel selle kohal siis käivad mõnusad kolinad kui ta sinna junnitab.:)JA tundub et talle see meeldib kui käib terev õhtu Kilks-Kolks....
Ma pakun et päris koomiline pilt on see kui ma teda oma toas taga ajan,teen umbe lõksud oma arust aga see ikka poeb läbi igalt poolt.
Kõige nunnum on ta siis kui ta vaatab puurist oma professori pilguga..Nii armas.
staarike3
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kabu » 29. aprill 2005, 11:24

Ma siin avastasin, et Clennule meeldib asju maha loopida. Kui midagi kukkumas juba on, siis ta vaatab sellele järele nagu tahaks ta teada, et kas sellega midagi huvitavad ka juhtub.
Algul ta loopis oksi ja kive - nüüd on tal uus hobi. Ta peksab nõusi puruks. Lükab kõik mis võimalik üle ääre ja siis vaatab, kuidas need purunevad :D
Kallis hobi on meie tsinsul :P
Kabu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Syrle » 30. aprill 2005, 10:18

Närimist tuleb ikka ette.... kuigi meil suurem pätt selles osas Tupsu. :)
Tal komme närida kõik papist astmed ribadeks... Aega läks, aga nüüd õnnestus tal ka heinassõime nagad ära närida... Ta on üldse üks suur näriline.. kivist lendab vaid tolmu, kui plika seda ründab :D
Samuti oskab Tupsu suurepäraselt puuriust avada... Meil selliste ülestõstetavate ustega puur. Charly lihtsalt häkib, aga Tupsule anna sekund ning uks lahti. Seetõttu seomegi nüüd puuri ukse traadiga kinni. :)
Syrle
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 78
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy (Teema autor) » 02. mai 2005, 16:40

Meie Clennul on uus harrastus:P Kuna me ehitasime ülesse väikese puu majakese ja seal oli üks vahe, kust loomad läbi mahtusid. :) Siis me panime selle traadiga kinni ja Clennu närib seda koguaeg :P Ja on juba oma 3korda välja pääsenud:P
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Endised kasutajad » 19. mai 2005, 07:35

Delfist lemmiklooma foorumit lugedes üllatusin, kui palju oli negatiivseid arvamusi tšintšude pidamisest. :o
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f ... 9&t=115119
Mina ei tea, aga minu lemmikud toovad küll vaid rõõmu. Eks vägitegusid ka tehakse, aga kui oled ju kellegi "kodustanud", siis ikka armastusega. Ja ka pättused ajavad mind naerma. Siin, lontus, kohtab hoopis teistsugust suhtumist kui Delfis. Siin on ikka kõik suured loomaarmastajad koos. :D
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Syrle » 20. mai 2005, 23:11

Täna valmistas Charly mulle ikka kõvasti peavalu... Jooksid Tupsuga ringi nagu tavaliselt, aga järsku kadus Charly ära... Mõne aja pärast hakkas kostma närimist... otsisin ja otsisin, aga näha polnud teda kusagil... isegi Tupsu oli segaduses. Lõpuks avastasin, et see marakratt oli pugenud voodi sisse (mul siuke lahti käiv voodi). Algul ei julgenud ma midagi teha, kuid kuna ta kuidagi sealt välja ei tahtnud tulla, siis hakkasimegi emaga ettevaatlikult voodit lahti tegema.. Poiss oli päris vihane, et teda välja aetakse ja puges esimesel võimalusel kohe tagasi.. Lõpuks õnnestus mul ta ikka kätte saada ja puuri panna. Homme hommikul hakkan seda ava kinni ehitama... :)
Syrle
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 78
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy (Teema autor) » 21. mai 2005, 12:52

Mul nii betul kui ka Clennul on uus harrasstus:D
nad ronivad riiulipeale ja ajavad mõlemad nõusid maha:P
Enamasti on need klaasid, mis kordamööda kukuvad ja katki lähevad:D
Varsti meil enam klaase polegi:P
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Endised kasutajad » 24. juuli 2005, 14:35

Minu tsintsu teeb kapil uksi lahti ja vaatab siis mis kapis on
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy (Teema autor) » 27. juuli 2005, 17:49

Meil on nüüd kutsikas majas :) Alguses tsintsud ikka tükk aega põdesid seda koera. Aga nüüd:D Clennu jookseb niisama tal seljas. Ja Betu on koos Clennuga öösel puuri võre ääres ja täpselt sellinne mulje on, nagu nad õrritaks koera :P
Ja siis peab koerale selgitama, et ei tohi haukuda :D
Aga samas on kutsa nüüd Betu tunduvalt sõbralikumaks ja julgemaks muutnud :)
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Rulumbus » 09. oktoober 2005, 10:17

Tundub, et Kelm ja Karu hakkavad oma uue kodu ja meiega ära harjuma. :) Eile õhtul otsustasime me nende puuri suure õunapuuoksa panna, et lisaks närimisele ka ronimise võimalus oleks. Nad olid sel ajal lahti ja küll oli keeruline majandada - mida te meie puuriga teete? mis oks see on? kas saag ka süüa kõlbab? :P Eriti lahe on inimesel üle varvaste joosta! Aga tõeliselt vahva oli see, et Karu läks eile täitsa ise puuri tagasi (me panime väljapoole puuri uue redeli, ilmselt oli seda mööda hea minna), ja kelm ka peaaegu - poole redelini, sealt sai ta siis sisse tõstetud.
Aga kiik ei ole kindlasti mitte magamiseks - see on mänguasi - hops! ühelt poolt kiike, hops! teiselt poolt välja ja niimoodi 20 korda järjest. Lõbus! :)
Rulumbus
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy (Teema autor) » 18. oktoober 2005, 14:09

No ma räägiks nüüd ühe loo mis täna öösel juhtus :D
Mina hakka kooli minema ja võtan laua pealt oma papud (sest tulid pesust:P) no ja vaatan siis, et appi kui kahtlaselt nad katki on läinud :S
otsest auku ei ole, aga imelikult äritud ääred.
Lõpuks siis taipasin, et tegu oli betu Ja Clennuda, kelle puuri vastu üks papu nina toetas :D
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Endised kasutajad » 18. oktoober 2005, 23:58

Kui ma täna õhtul Kalle tuppa lahti lasin, oli kõik kombes. Kalle tatsas rahulikult mööda tuba ringi jne. Järsku pidin minema isa aitama...Ta oli endale kuidagi üllepudelikorgiga näppu lõiganud (mehed ikka oskavad :roll: ). Tohterdamise peale kulus päris pikk aeg ja kui ma oma tuppa tagasi läksin, siis alguses ma vaatasin, et veider. Kalle on oma puuris ja magab. Panin puuriukse kinni ja märkasin, ta oli oma maiustustepurgi maha ajanud ja sellelt kuidagi kaane maha saanud. Korjasin maiused kokku ja pragasin Kallega, nii naljaga pooleks. Siis viskasin toale ka üldisema pilgu peale. Silma jäid pabulad. Väikesed mustad tsintsubabulad. Ja neid oli kõikjal. Isegi aknalaual.
Enam ma teda nii tükiks ajaks tuppa üksinda ei jäta, kui üldse jätan, siis hädapärast. :?
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Väiksed pahandused ja lõbuteod

PostitusPostitas Endised kasutajad » 19. oktoober 2005, 06:21

Ärkasin tund aega tagasi (06.00) selle peale, et keegi mind vasakust kõrvalestast näksas. :twisted:
Lõin silmad lahti ja mu näo kõrval kükitas Karu, endal kavalalt rahuloev nägu peas :P Paar hetke kulus mõistmiseks, et see, mida näen polegi unenägu vaid tegemist on täiesti reaalse, minu enda tsintsuga :roll: Tsintsud olid end puurist välja murdnud.
Pilk kellale näitas, et niikuinii tulnuks mõnekümne minuti pärast ärgata. Äratasin ka Rulumbuse ja asusime koos Kelmi (kellel pidi haige käpa tõttu täna viimast päeva puurirežiim olema) ja Karu püüdma, õigemini küll puuri meelitama. Maisihelveste krõbistamise peale õnnestus Kelm üsna ruttu puuri tagasi saada, aga Karu ei olnud üldse veel puurimineku nägu.
Rulumbus ütles, et "sea- ei ikka tsintsukari, mitte Riia loomaaed" ja tatsas ära kohvi keetma. Siis tahtis Kelm jälle välja lippama pääseda ja ma võtsin ta sülle ja sügasin, jättes puuriukse lahti ja paar maisihelvest Karu jaoks riiulile. Karu vaatas, et maisihelbed saab vabalt ära vinnata ja lipsas puuri.
Nüüdseks magavad mõlemad öisest ringitraavimisest väsinuina magusasti teineteise kaisus :)
Tundub, et täiskuuajab tsintsud lolliks :P ;)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas sipzy (Teema autor) » 19. oktoober 2005, 15:52

tsuvi kirjutas:Ka minu tsintsuga juhtus paar nädalat tagasi sarnane lugu.
Järsku kell 3 öösel äratas elukaaslane mind üles, et tule ruttu, Nupsu on välja saanud. Olin ühe sekundiga üleval. Kardsin, et äkki oli omapead kööki läinud ja seal pliidi või külmkapi juhtmetega maiustanud (ta oli just paranenud õnnetusest, mis juhtus, kui ta õnnetul kombel elektrijuhtmed kätte sai). Õnneks polnud ta aga avastanud, et elutoa uks pärani oli ning vaba juurdepääs kööki nii käpaulatuses (ta muidu kasutab iga juhust, et kööki saada, siis poeb pliidi taha ning sealt pliidi alumises osas olevasse pannisahtlisse. Mina pean siis sahtli lahti tõmbama ja tema sealt välja ajama).
Õnneks saine ta umbes 15 minutiga puuri tagasi meelitatud. Ta ju üldse ei tahtnud minna. Pärast laamendas oma puurivõredega, proovis vist tsintsude varianti võlusõnadest "Seesam avane". :D


Mul oli ka varem sarnane lugu Tsuviga, mitte ei saanud küll öösel lahti, aga betule meeldis väga kööki lipsata ja seal siis köögipliidi alla või kraanikausi alla minna :D Ja siis oli ka igakord (eriti kui kiire oli ) vaja hakata liiste eest tõmbama ja betut taga ajama :D Meil toa ja köögi vahel uksi ei olnud, seega lükkasime alguses kapi ette, sellinne mingi 80cm. kõrguse, aga ta õppis sellest ruttu üle hüppama :D
http://tsintsilja.e21.ee
Kasutaja avatar
sipzy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 499
Teemad: 21
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 19. oktoober 2005, 20:28

minul juhtus selline asi kui mul oli ainult üks tsinnu ja oli veel ka vanaa puur siis lähen vaatama mida tsinnu teeb kohe alguses oli selline paanika lahti et puuriuks on ju kinni ja tsintsut pole esimene mõte oli kainelt et ta ei saa lihtsalt ära haistuda ja ma hakkasin kõiki kappe ja voodialuseid ja kõike vaatama ikka ei leidnud siis tuli teine mõte ARVUTI koos kõigi juhtmetaga vaatasin kõik juhtmed olemas ja korras aga ikka tsinnut pole ja siis ma tömbasin mingi kasti kapialt välja ja seal ta oli panin puuri kinni ja kõik oli korras kuigi kerge šokiga.
teine juhtum olin laagris helistan mampsile et kas tsinnul on ikka toitu ja siis ta ütles et tuli koju ja vaatas et uksel oli silt mis oli vanaisa poolt kirjutatud ROTT ON KADUNUD ma küsisin et kas ta voodi alla vaatas aga kas kapiall oleva kasti peale ja seal ta oli uuesti
jahh kuid kolmas kord oli mitte enam hea vaid hald suur saksalambakoer pääses tuppa ja pistin puuri lammutama puur läks pea pooleks kuid siis otsustasin et on uut puuri vaja ja mõni päev hiljem mul oligi uus puur
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline