rott rihma otsas jalutama?

Kuidas pikasabaliste sõbrakeste eest hoolitseda? Küüntelõikusest vaba ajani.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Re: rott rihma otsas jalutama?

PostitusPostitas sphinx » 23. august 2004, 19:36

Tartus nägin neid ka, Võru tänava loomapoes. Mul on ühed teised traksid, ada nendest puges mu rott läbi. Ootan nüüd et sellised saaks. :)
Sidney, Alfie ja Sphinx
Kodukas on SIIN :)
Kasutaja avatar
sphinx
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 151
Teemad: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Carita » 25. august 2004, 09:30

Sain traksid Pisi käest,kuna tema rotid tulid nendest välja.Mina aga olen oma kõigi nelja rotiga nende traksidega jalutanud ja nendel lihtsalt üues pole aega trakse seljast kiskuda.
Carita
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott rihma otsas jalutama?

PostitusPostitas Laura188 » 25. august 2004, 10:39

Ise pole näinud kuidas jalutatakse, aga võiks proovida küll Mupsuga.Kui mul taskuraha jätkub, siis ostan ära. :)
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas -catz- » 27. august 2004, 15:46

:)
Ma ostsin endale kah sellise, aga minu rotu on veel liiga väike selle jaoks, poeb välja(ta ju siiski alles 2 kuune)....Eks siis paistab, kui ta suuremaks kasvab...
-catz-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 118
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott rihma otsas jalutama?

PostitusPostitas Laura188 » 16. september 2004, 17:57

Ma sain sellise head mugavad traksid sphinxi käest.Millile ja Mupsule meeldib väga nendega jalutada.Kuna Mupsuga meil juhtus väike äpardus siis ma ei julge temaga enam mõnda aega minna. :roll:
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas -catz- » 28. detsember 2004, 17:35

Hih..
Minu rott muidu ÜSNA hästi püsib nendes traksides, aga ta natuke kardab uusi kohti ja siis ta suht tagasihoidlik :roll:
-catz-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 118
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Eagles » 28. detsember 2004, 18:42

ma mõtlen et võiks kah osta. Aga nii paljud räägivad, et jäävad suureks, aga kas neid mingit moodi reguleerida ei saa? Mul üks rott on natuke paks, võib-olla siis temaga saaks jalutada. :D
Eagles
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas -catz- » 28. detsember 2004, 20:40

Eks ikka saab reguleerida :wink:
Minu omasi vähemalt küll :roll:
-catz-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 118
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott rihma otsas jalutama?

PostitusPostitas Kissu » 28. detsember 2004, 21:27

Minu plikad lohistasid oma tagumiku isegi sellest ümber pea käivast rihmast läbi, seega vist suhteliselt mõttetu.
Hiire Iirele oli kenasti paras aga.:)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Katzzza » 28. detsember 2004, 21:29

Reguleeritavusest niipalju et see sõltub vist natuke hinnaklassist... ma olen näinud nii reguleeritavaid kui ka mitte reguleeritavaid... viimased on odavamad.
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott rihma otsas jalutama?

PostitusPostitas Suur Hiir » 28. detsember 2004, 23:00

Jah, olen ammu tahtunud kirjutada, aga senini on meelest läinud. :oops:
Minu Iirele andis neid tõesti külge panna. Kuskil kellelgi peaksid olema fotosüüdistused ka sellest, kuidas Iir oktoobris olnud näitusel jookseb mööda põrandat, rihmad ümber kere. Ning minu soolaleivapeol demonstreerisin rahvale, kuidas trakse külge pannakse. Kinkis ju Kissu meile korralikud traksid. :) Siis sai vist ka pilte tehtud. Nüüd on Rotu ka kasvanud, mõtlesin ühel päeval, et peaks talle ka proovima :)
Suur Hiir
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 165
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott rihma otsas jalutama?

PostitusPostitas TäpikeL » 29. detsember 2004, 18:00

Mu rotikesel on ka sellised asjandused olemas:)
Kuna ta on praegu üsna noor siis neid talle peale panna on üsna raske, ta rabeleb ja ei lase seda lihtsalt teha. Või kui ei rabele, siis libistab ennast neist traksikestest lihtsalt läbi, seda on suht lahe vaadata :D
Aga võibolla juhtub kunagi ime ja ta tahab nende traksidega olla, imet oodates ma ikka üritan neid vahetevahel talle selga ajada :wink:
Aga kui peakski juhtuma ja talle need läbi ime meeldima hakkavad siis õues ma kül ei julge teda traksidega jalutama lasta, kes teab mis juhtuda võib :? kindlam on ikka õlale panna...
Aga minuteada peaks neid reguleerida küll saama vähemalt neid mida nuu näitas...
TäpikeL
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Sandra » 14. jaanuar 2005, 20:59

Olen ka poes neid roti trakse näinud ja ma vaatasin ning mulle tundus, et roti traksid on suuremad kui merisea omad.
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Pinto » 18. märts 2005, 23:32

Kui mul rott oli (5 aastat tagasi umbes) siis polnud poodides küll veel trakse müüa, aga tulin ise sellise asja peale ja tegin ise rotile traksid. Venivast riidest mõõtsin ära kaela ümbermõõdu ja siis ka kere ümbermõõdu peale esimesi käppasid. Tegin siis kaks sellist rõngast, mille ühendasin ühe pikaga, mis oli minu käes. Head pehmed olid ja ei pigistanud rotti, väga hea oli ka selga talle neid panna, nagu muuseas lups üle pea ja jalutama. Ise oli ta nendega suht harjunud, aga kui väga ära tüütasid need rihmad, siis õppis neist ka välja vingerdama, õnneks õues ta rihmadest välja ei pugenud.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott rihma otsas jalutama?

PostitusPostitas aiku » 26. märts 2005, 13:38

Mul rotiga võimatu rihma otsas jalutama minna, ta tuleb enne ära tappa ja siis saab minna. Asi lihtsalt selles, et kakub kogu aeg rihmadest tagurdades välja. Küll oleme proovinud igasugu variante, ei aita miski. Ei saa ju rihmasid nii ka kinni tõmmata, et rotu ära lämbub.
Meie rotu on looduslaps ja ei lepi orjandusliku korraga. Piinama ka ei hakka oma rotut, ega ta mingi tuhkur ei ole, need kohanevad rihmaga hästi.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas -catz- » 27. märts 2005, 13:21

Heh. Ma olen nüüd oma Frideberti veelgi harjutanud ja nüüd käib rihmaga ringi küll. Jookseb nii, nagu mind polekski seal teises otsas :lol: . Kuid meelsamini meeldib talle mööda maja ringi reisida(meil suur maja ja igale poole ei lase teda kah)hoopiski kotis :D . Ta on üldse selline "kotihull", et kui kuskil mõnda kotikest näeb-ronib kohe sisse. ja siis ma mõtlesin, et kui ta hakkab suvel soojade ilmadega väljas käima, siis koon ma talle selle tarbeks hoopiski koti, aga panen kindlasti ka traksid.Nii igaks-juhuks :wink:
-catz-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 118
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 15. aprill 2005, 14:38

A meie käisime eile jalutamas! Küll ilma traksideta ja süles, aga huvitav oli siiski. Üritasime puu pealt sipelgaid süüa, aga päh, ei olnud maitsvad! Automürinat ei kartnud üldse, nii julged olime! Leevikesele tahtsime kohe turja minna, varblasele kah! Puupungi näsisime, rohtu katsusime, põue ei pugenud! Täna kohe akkamas, lähme jälle jalutama, hip hopp, siuhti!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott rihma otsas jalutama?

PostitusPostitas Laura188 » 18. aprill 2005, 19:13

Mina hakkan juba varsti Milliga uuesti jalutamas käima. :) Eelmise suve lõpus käisin iga päev ühte ja sama kohta vähemalt 4 korda.Tavaliselt hakkasid inimesed ka kommenteerima ja mõned vaatasid lihtsalt naljakalt, aga siis kui tulid juba külmad ilmad oli Milli juba nii harjund, et lausa jooksis ees vahel. :D
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Roki » 06. juuni 2005, 13:48

huuh , kui linna satun siis ,mul tuleb küll pikk ostu-nimekiri , sest rotikule ja toidule tahan ma kindlasti talle ka trakse.
Roki
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 59
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas -catz- » 08. juuni 2005, 13:44

Nüüd olen ma oma rotuga päris õues ka käinud. Paar nädalat tagasi käisin, kui olid veel soojemad ilmad. Rott sattus ikka päris vaimustusse õues- jooksis ringi ja nuuskis..talle meeldis seal väga.Ta pani vahepeal isegi silmad kinni ja mõnules päikese käes :P
-catz-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 118
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 21. juuni 2005, 11:31

Naabritüdruk käis oma rotudega õues. Kuulsin tuttavat häält, vaatan - Mikil, kes on julgem ja sotsiaalsem, traksid ümber ja jalutab niiukui midagi! Riki, kes kohe leelet paneb, kui lahti saab, tema oli puuriga muru peal. Noh, krabasin siis Bimmu ja traksid ja tabureti kaasa ja l.ksin nende juurde. Panin Bimmu algul niisama maha, ilusti oli, ei jooksnud ära ega midagi. Tutvus noorsandidega (4 ja 5 kuused), aga vist ei meeldinud see lasteaed, igatahes ajas ennast suureks ja kohevile, oli justkut albiino siil! Suurus ka umbes klappis. Ilusti oli, tuli kutsumise peale juurde ja laskis sülle võtta, vahepeal puges seelikuserva alla, aga mingi eriline memmekas ei olnud. Tükk aega olime niisama, siis mõtlesin, et no ma proovin neid trakse, pole ennem proovinud. Ilusti läksid, ainult - Bimmule jäid traksid väikeseks!! Esimene pool veel, aga tagumine, mis ümber kõhu peaks käima, see oli ka kuskil kõrgel rinde all. Ja üldse nägi ta välja nagu eriti suur ja hästi topitud sardell! Ega ta üldse ei rabelenud - muljeid oli nii palju, et see asi ei tulnud meeldegi. Algul üritas küll igale poole minna, peaasjalikult poistele kallale, aga kui nägi, et ikka ei saa, siis leppis lebotamise ja poosetamisega. Niiet teinekord hea sedasi kasvõi parkigi minna (algul süles muidugi, tänava peale ma teda jooksma küll ei lase).
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 06. juuli 2005, 08:23

Minu kallil Rotul on juba ammu jalutusrihm.Nägin seda kuskil interenti leheküljel ja mõtlesin,et koguks selle jaoks raha.Ütlesin ka emale.Järgimne päev kui ta koju tuli,tõi ta jalutusrihma.Olin õnnelik ja hakksin seda Rotule selga ajama.Alguses punnis nii õudsalt vastu.Proovisin veel mitu korda ja siis õnnestus.Nüüd olen temaga õues käinud jalutamas ja ronimas.Minu rott küll sellest jalutusrihmast välja ei poe.Ta on vist aru saanud,et kui need talle selga pannakse saab ta õue... :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas cougar » 07. juuli 2005, 10:41

Noh, maja ees saab Bimmuga niisama ka olla, pole trakse vaja. Vaatasin, et naabritüdruk kah viimasel ajal on nasama, poisid jooksevad talle ilusasti järele ja asjatavad ja... Läksin siis eile hommikul ka, aga kaste oli maas veel ja vanamees sai kõhu alt veidi märjaks, ei meeldinud talle see asi, mitu korda ronis mul säärt mööda üles õla peale. Süles oli küll hästi nõus olema ja õlal ka, aga maas ei asjatanud sugugi. Päeval nii kuum ka, äkki saab veel rabanduse! Vaatasin, et üks vares istus kuuseladvas ja sihtis kohe hoolega - eelmisel ajal tegi ühele noorele oravale säru, krae sihuke! Eks ta lootis, et inimesed lähevad ära ja siis tema-mees saab ehk kõhutäie, sihukese priskekese!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Riel » 08. november 2005, 14:59

Olen rottidele ka ise mõnest nöörist/paelast trakse valmistanud. Alguses sai päris kenasti nendega jalutada, hiljem õppis Pankrot traksidest kiiresti välja vingerdama, Piiksu aga närib lihtsalt nööri läbi... :P
Riel
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 41
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott rihma otsas jalutama?

PostitusPostitas karru » 11. november 2005, 14:32

Minu rottidel olid ka sellised (ainult teist värvi) traksid...
Jalutasin nendega õues ja neile küll meeldis...
karru
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Laura188 » 17. november 2005, 16:35

minu rott ei laseks endale sellist asja yldse panna ...ta kisuks ära :D
suvel kui soe oli lasin tal vabalt liikuda..ta ise oskas uksest sisse tulla (uks oli pidevalt lahti)muidugi pidi jälgima teda :D
muid
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott rihma otsas jalutama?

PostitusPostitas Molly » 21. november 2005, 20:03

Ostsin ka need traksid, kuid kasutamata need vist jäävad. Ostsin need veidi enne Mirka surma ja siiani on need veel ilusti pakendis. Minu uued plikad vist ei lubaks midagi sellist endale ümber panna. Ja ausalt öeldes ei julge mina küll rottidega suvel õue minna. See tõmbetuul on ju rotikesele nii pähh. Haigused on kerged tulema. Mirka ma viisin korra puuriga õue, kuid teda see ei huvitanud. Nuusutas korra tuulekest ja kobis magama. Olen näinud rotiomanikke, kes jalutavad rahulikult ringi rott õlal. Mis imenipiga see küll õnnestub? Minu rotid poevad küll varrukasse, küll põue. Mirka näiteks ei istunud kunagi õlal. Harjutasin mitmel moel, kuid see ei õnnestunud kuidagi.
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: rott rihma otsas jalutama?

PostitusPostitas petal » 21. november 2005, 20:34

Minu esimesel paksukesel rotil oli samasugune rihm nagu see mis Liisa postituses oli, ainult, et tumesinine oli minul.
Paar korda sai väljas ka käidud, alguses puges rott muidugi välja (seda tegelikult sellepärast, et panin rihma nii lõdvalt, sest mõtlesin, et äkki tal valus vms kui pingul on :P ). Lõpuks kõndis päris ilusasti rihma otsas. :)
[Laigu, Fallon, Kiddo, Mia, Eleanor, Gitta, Bree, Lexie, Lily, Bianca, Melody, Misty, Bona, "Asterixin Musca" Phita]
Kasutaja avatar
petal
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Eagles » 21. november 2005, 21:23

Minul kah rihm olemas, neid segab see veidike, aga ma püüan neid harjutada. :)
Eagles
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: rott rihma otsas jalutama?

PostitusPostitas rotitydo » 09. november 2008, 21:27

ˇtegin ka ise praegu lõngast traksid ja talle täitsa meeldivad. eks harjumatud on nad talle ikka aga siblib ringi nii nagu neid polekski
Kasutaja avatar
rotitydo
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 1
Asukoht: rapla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist