Jänku puuri põhi libe.

Mida on küülikupidamiseks vaja? Puurid, puuri sisustus, mänguasjad jne.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Jänku puuri põhi libe.

PostitusPostitas missyou (Teema autor) » 17. mai 2015, 21:09

Ostsin oma jänkule suurema puuri ja sellel puuril on põrand libe. Kas on olemas miskit mis leevendab libedust ?
Panin alla saepuru ja heina, aga see väga ei aita.
Äkki on midagi poes kasvõi müügil. :A:
Kõik nõuanded oodatud !
Kasutaja avatar
missyou
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Pildid: 5
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Jänku puuri põhi libe.

PostitusPostitas Kissu » 19. mai 2015, 08:31

Hein ei ole aluspanuna kõige parem idee, kuna see läheb väga kiiresti mustaks ja hakkab haisema. Samuti ei ole kasulik, kui küülik seda musta heina sisse sööb omale. Saepuru läheb aga sellisel puhul väga palju - kogu põrand tuleks katta paksema saepuru kihiga, siis see tõesti vähendab libedust.

Üks parimaid ideid, mille ma internetist leidsin oli vaiba kasutamine (muidugi eeldusel, et ta seda närima ei hakka). Tuleks valida midagi sellist, mis oleks pestav, madalate kiududega ja samas ei libiseks puuris (nt. kummist alumise poolega). Soovituste hulgas leiab veel vannitoa põrandakatted, mererohust või vitstest punutud matid (viimased 2 on söödavad).
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Jänku puuri põhi libe.

PostitusPostitas missyou (Teema autor) » 19. mai 2015, 13:05

Saepuru on mul ainult seal kus ka oma asju ajamas käib, olen proovinud panna ka rohkem nagu tervele puurile, kuid see ei meeldi talle ja ta hakkab kraapima puuri põhja välja, ma arvan et puuri põhi on külm ja sealt otsib ta siis jahedust.

Vaipadega on meil nii, et kui ta jookseb toas ringi siis sööb ta kõik vaiba ääred ära. Et vaiba peaksin välistama ja vannitoa põrandakatted ka kahjuks. Ainukene võimalus oleks proovida seda vitsadest punutud põhja, kuid ma kardan et see ei meeldi talle ja hakkab äkki ära kakkuma seda. Aga igatahes on proovimist väärt. proovin selle ära ja eks siis näha ole.
Praegu küll on ta juba ära harjunud selle libedama põrandaga aga sooviks ikka et tal mugav oleks. Eelmises puuris oli põrand sellisest plastikust nagu ruudukesed... seal oli hea hüpata aga puur jäi väikeseks talle.
Kui kellegil veel mõni hea idee on võib jagada :)
Kasutaja avatar
missyou
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Pildid: 5
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Jänku puuri põhi libe.

PostitusPostitas merisigutik » 12. oktoober 2015, 17:45

pane puuri põrandale fliis tekk
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist