Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

Tuhkrufännide kogunemised

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas liivahiir10 » 21. jaanuar 2013, 12:28

Oleks ka suur soov endale tuhkur võtta kuid ema räägib et ronib hüppab,haiseb ja on kallis ning isa ütleb et tuhkur on metsloom ja teda ei kodustata ja kui see juhtub siis on nad kindlasti väga kallid.

Mulle õeldi kui sa tahad mine tuhkrutega jalutama või kokkusaamisele aga mina neid näha ei taha.
Kui keegi on nõus nii noorele tuhkrut näitama ja rääkima kes see tuhkur on siis kindlasti olen nõus.

Ise elan Kakumäel ja saan ka Tallinnasse kuskile teise kohta tulla.
Piiksud
Kasutaja avatar
liivahiir10
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 129
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas Ailen » 21. jaanuar 2013, 16:54

Tule 2.02 Mustamäele näitusele! ;) Ma usun, et nii mõnigi annab sulle oma tuhkrut katsuda ja vastab su küsimustele.
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas liivahiir10 » 21. jaanuar 2013, 17:31

Ailen, äkki sa oskad õelda kus kohas Mustamäel või on sellel eraldi teema või lehekülg?

Ja aitäh muidu ka et ütlesid. :)
Piiksud
Kasutaja avatar
liivahiir10
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 129
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas Ailen » 21. jaanuar 2013, 18:07

Eraldi teema on olemas näitusel pisis, vaata siinsamusest alafoorumist "Eesti Talve Võitja 2013". :)
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas Funny13 » 03. august 2013, 21:02

Sooviks ka kohtuda tuhkruomanikuga... kes elaks nt tartus et äkki saadaks mullle privasse nr ja lepiksime kokku aja ....tõesti väga tahaks kohtuda tuhkruomanikuga :)
Ma jumaldan oma pisikesi Tsintsud Killu,Millu,Villu,Rotu ja Kutsud Mõmmi,Nässu,Käppa
Kasutaja avatar
Funny13
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas 3rika » 06. august 2013, 17:10

Tartus on näiteks mesimummu :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas Tuhkrusõber » 17. august 2013, 13:03

Mina sooviksin ka kohtuda tuhkruomanikuga. Ise elan Tallinnas aga on võimalik ka Haapsalus vaatama tulla. Sooviksin muidu endale tuhkrukutsikat aga eelnevalt sooviksin kohtuda tuhkruomanikuga. Palun andge teada kui mingeid vastuseid tekib.ˇEndal on kogemus poistega ja sooblitega. Aga üleüldiselt sooviksin kõigepealt tutvuda tuhkrukindla koduga. :-D :-D
Tuhkrusõber
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas 3rika » 18. august 2013, 09:52

24.august on tulemas Summer Ferretshow Harku järve ääres. Kes tahavad kaeda, milline imeloom see tuhkur on, siis soovitan end kohale vedada. Pisis eraldi teema ka selle ürituse kohta.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas andfRa » 09. märts 2015, 14:04

Tervist kõigile!

Viimasel ajal on mind see karvane vedrumänguasi huvitama hakanud. Olen lugenud tuhkrute kohta palju positiivet ja arvan, et võiks endale ühe soetada. Kahjuks pole see nii lihtne, kuna on ka negatiivset ning naine pole päris nõus. Peaks ka kindlaks tegema, kas tuhkru vastu on allergia.

Oleks väga tänulik, kui mõni tuhkruomanik näitaks mida see loom endast tegelikult kujutab. Elame Tartus ning võime tulla ka Tallinnasse.
andfRa
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas 3rika » 09. märts 2015, 17:34

Tartus elavad tuhkruomanikud on mesimummu ja Blackrat, kes mulle kohe meenuvad. Võta nendega ühendust.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas mesimummu » 09. märts 2015, 18:39

Mina paraku Tartus enam ei ela, kuid ma soovitasin ps' kaudu andfRa'le facebooki tuhkrugruppe :)
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas pätu333 » 10. aprill 2015, 11:50

andfRa´le: mina elan Tartus ja pean 2 tuhkrut (emast ja isast). Kui soovite tuhrut näha ja katsuda, ei ole minul midagi selle vastu. Peaasi, et tuhkruvõtt oleks järelemõeldud otsus :) Kui soovite täpsemaid kontakte, kirjutage e-mailile (ärge pange tähele tobedat nime, väga ammusest ajast jäänud selline) tervemakaron@hot.ee
pätu333
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas Ritney » 16. august 2015, 22:48

Tere, ma olen siin uus liige. suure rutakusega ja ka lollusena sai eile koju toodud 2 tuhkrupreilit. Sai ostetud ühe venelanna käest okidoki kuulutuse kaudu. lollusena vast seetõttu, et ei mallanud ära oodata kevadet, mil oleks saanud korralikult kasvataja käest paberitega hoolsalt kasvatatud tibina võtta. Nüüd siis ka suure portsu otsas. Täna sain mõlemalt neiule päris korralikult pureda, üks kord oli minu enda süü tõttu, läksin kartul käes pai tegema, kui ta oli transpordipuuris. Nüüd on mõlema käe sõrmed lõhki kistud, küünte all verevalumid ja sõrmed tulitavad ja meeletult üles paistetanud, isegi raske siin trükkida.

lugesin läbi hammustamise teema ja nipid kõrvataha ka pandud aga vot mina ei suuda puremise ajal küll mitte midagi teha, ei nipsu anda ega tutistada. Nad lihtsalt ei hammusta vaid purevadki, nii kiirest ja nii valusasti, et kui ma midagi üritama ka hakkan, siis võtab ta kohe kõrvalt kinni ja veelgi tugevamalt ja sügavamalt. Eks ma aga ikka üritan.

Tuhkrud on min u ammune unistus, ja kui nüüd lapsed (poisid- 5a ja 8a) lemmiklooma koju soovisid, siis oli kohe kindel, et tuleb tuhkrutüdruk. Mees aga arvas, et äkki on kahega lihtsam, et siis nad mängivad ja tegelevad enesega ka ise rohkem, ja sel ajal kui me tööl/koolis oleme, siis neil ei ole igav. Seega sai toodudki koju kaks neiut - Sündisid nad aprilli lõpus, seega on juba üle 3 kuu vanad, vaktsiinid on kõik veel tegemata, igasugused tõrjed ka arvatavasti, ja küüsi pole vist ka ei tea mis ajast lõigatud, kui üldse kunagi. Homme lähen teen tiiru arstijuurde, vaatan mis nad räägivad ja kas saan aja, loomadele. Ise on nad nii armsad ja elavad, et väga kurb oleks, kui me ei saagi läbi, aga nad on siin veel nii vähe aega olnud, et praegu veel vara ütelda. Aeg näitab.

Miks ma aga siia alla kirjutasin, on see, et äkki keegi tuhkru omanikest pesitseb ka Saaremaal. Oleks hea tutvust teha ja näpunäiteid saada. Saaks ka kokku, nii ühe kui teise juures, et elu-olu näha ja et minu metsikutest neiudest ka ikkagi saaks loomad, keda julgen vabalt lastega koos lahti lasta, sülle võtta ja pai teha ning mängida, ilma, et peaksin kartma enda puruks puremist ja rebimist.

natuke oma neiudest:
Heledam (beežikas) on natuke suurem, ta oskas ise kohe potil käija, on aktiivsem, energilisem, lubas algul end korra süllegi võtta ja pai teha. Tundub selline väga taibukas.

teine on musta värvi, väike, nääpsuke, siiani on potil käinud 1 korra (nüüd viimane kord), muidu laseb kus aga juhtub, ka söömise ajal söögi kõrvale. uute asjade leiutamine ja proovimine võtab kauem aega, isegi juua ei oska väga korralikult, on pudeli tila kallal hammastega. End puudutada ei lase on kohe puremas, see pole enam nagu hammustamine vaid vihaga puremine.

Nii, et auuuu, Saaremaa tuhkru omanikud.
Ritney
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Soovin kohtuda tuhkruomanikuga!

PostitusPostitas maris2 » 22. august 2015, 18:18

Fb on selline grupp nagu " Eesti tuhkruinimesed", seal rohkem inimesi ja aktiivsemad veidi kui siin. Küsi sealt kes Saaremaalt.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Tuhkrute üritused

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist