Lindudega tegelevad arstid

Küsimused ja arutelud tervise teemadel.

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Lindudega tegelevad arstid

PostitusPostitas kerluusha (Teema autor) » 15. juuli 2014, 00:32

Kas peale dr. Joosti on veel usaldusväärseid arste, kes oskaks papagoide tervise kohta midagi öelda? Mul on mure nümfkakaduuga, aga arst on puhkusel ja saab meiega tegeleda alles järgmisel esmaspäeval. Linnul tundub olevat ülemiste hingamisteede infektsioon. Algas pideva aevastamisega, seejärel paistetas üks ninasõõr üles ja punetab. Nüüd ilmnes eriti muret tekitav sümptom - ninasõõr on niiske ja "tatine". Käitumine on linnul sama nagu alati, sööb ja joob ka ilusti. Kas kellelgi on veel sellist muret oma linnuga olnud ja kuidas asi lahenes?

Aga minu põhiküsimus on siiski see, et millise arsti poole võiks veel pöörduda? Dr. Joost on meile kunagi antibiootikume välja kirjutanud, aga kuna me koguseid ei tea, ei saa kliinik ilma arstita aidata. :sad:
Et neil oleks sama hea, kui meil koos nendega!
Kasutaja avatar
kerluusha
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 340
Teemad: 24
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lindudega tegelevad arstid

PostitusPostitas polina » 16. juuli 2014, 14:26

Oeh, olen minagi sama murega olnud kunagi. Dr Joost oli mingi ajani ainuke, kes tõesti näitas hoolivust ja teadmisi üles kui oma linnumurega tema poole pöördusin. Kuna tal käed jalad koguaeg tööd täis ja ei saa alati vastuvõtule nii lihtsalt(kuigi telefonitsi annab ta ka suurepäraseid juhtnööre),
siis avastasime sellise koha ja sellise arsti nagu Aleksander Semjonov!
http://www.vetdiagnostika.eu/personal

Kiidusõnu jätkub ainult. Keelemurega ei pidanud tegelema, seda ei pea ka kartma;) Sain tookord diagnoosi kätte ja juhiseid mida teha oma viirpapagoi pugupõletiku puhul.

Muidu ma soovitaks ise punast lampi sinu linnule. Sellised nagu farmides nt on. Minu oma meisterdas mu mees valmis. Lambipirni pole raske leida ja kõik muud vidinad leiab bauhofist ka.
polina
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Teemad: 4
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lindudega tegelevad arstid

PostitusPostitas Pootsman » 30. august 2014, 09:20

http://www.vetdiagnostika.eu/personal DVM Aleksander Semjonov.
Töötab ka loomaaias. Kliinikus ravib eksootikuid ja linde.
Pootsman
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lindudega tegelevad arstid

PostitusPostitas Wowee » 01. september 2014, 13:17

Kas keegi oskab öelda, kui palju seal visiiditasu on?
Wowee
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist