Tishka rotipuur :)

Jaga foorumikaaslastega oma rotipuuri pilte!

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on kasutajatele oma rotipuuride ja nende sisustuse näitamiseks. Iga kasutaja teeb oma puurile eraldi teema. Teised kasutajad võivad puure kommenteerida ja konstruktiivset kriitikat jagada.

Tishka rotipuur :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 27. november 2012, 04:06

Niisiis. Ehitasin oma rotsikule ise puuri. See oli mu unistus ehitada ise :D. Puuri jaoks materjali leidsin kodus saras- autode tuuningvõrk, naelad, kruvid, tööriistad ja mingid asjad kus on viis auku, pakun, et need augud on kruvide jaoks mõeldud :dunno: , ja kunkus- kapike, mis oli kunagi üks osa arvutilauast ja vana puur, ei osand meelde tuletada, kust see sinna sattus :dunno: .

Mida ja millest ma tegin:
No peamine osa oli kapp,
Autode tuuningvõrk- see läks katuse osaks kuna see on väga painduv ja need augukesed on väga väikesed, kardan et rotsik viga saab,
Vana puur- seda pidi rellakaga lõikama ja möllama, suuremad küljed kokku siduma nipukatega ja sellest sai uks. Kuna uksehingesid meil ei olnud väikeseid, siis mõtlesime nende asemele veits veidramat asendust- peenikestelt naeltelt pead lõikasime otsat ära, väänasime U-kujuliseks ja lõime sisse nii et ukse külgmine traat jäi U vahele :D .

Kuna see jäi veel lõpetamata- korrused, sisustus ja ukse peal auk peitmata, siis soovitage mulle palun puurisisustamis meetodeid, kuna ei leidnud siit olevatest puuri sisustustest enda jaoks sobivat ja endal ei jätku fantaasiat :dunno: :bang: . Soovitav, et oleks roosa :A: :biglove: .
Niisiis pildid

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Palun seda teemat mitte ära kustutada või liigutada teemasse nagu näiteks "Kuidas ise teha puuri", sooviks ikkagi edaspidi panna pilte ja rääkida enda puurist- eriti kui valmis saab :A: :biglove:
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tishka rotipuur :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 03. detsember 2012, 23:50

Nii, saingi sisustatud oma "grotto" stiilis puuri ja pisike sisse kolitud :).
Alla korrusele ma panin rotu vana puuri, et ta tunneks, et tema mingisugunegi asi on seal temaga, muidu ta mul selline argpüks nr 1 :D.
Nagu piltidelt näha, tema vana puur oli tõsiselt väike, aga õnneks see oli ajutine :).

Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tishka rotipuur :)

PostitusPostitas Riina1958 » 19. detsember 2012, 20:46

Tegemist on sul olnud küllaga. Puur täitsa ilus ja suur. Kuidas Rotsikule endale meeldib, on ta harjunud juba?
Oletan, et mänguasjad on tänaseks juba "ära disainitud"? :-D
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Tishka rotipuur :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 21. detsember 2012, 04:08

Puuris on olnud juba mitukümmend korda "äratöötlemist", ehk siis kaks suurt mänguasja ära võetud puurist, juurde pandud igasugused kaltsud jne. Puuri koristamine on küll nüüd tihedam. Kui vanasti selles väikses puuris tal oli vähe ruumi liikumiseks ja seega pissis ta ilusti "vetsu", siis nüüd on ta "printsessiks" saanud ja nii kui ta näeb, et vetsupotis on üleliia pabulaid, pissib ta mujale. Pissipotti panen talle kassiliiva. Kui ta käib seal, siis liiv jääb ta käpakeste külge ja siis pudeneb põrandale. Niiet üle 2 päeva koristamata see puur ei saa olla. Teen algul harjaga puhtaks, pärast pesen šwammi ja saialille või kummeli seebiga, siis võtan majapidamispaberit ja kuivatan ära. Mänguasja (väikest jänkut) ta muide hambaotsastki proovida ei soovi, peab teda enda sõbraks ;)
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tishka rotipuur :)

PostitusPostitas Riina1958 » 21. detsember 2012, 09:24

Äkki peaksid talle elusa sõbra muretsema. Ruumi ju nüüd on. :-D
Kasutaja avatar
Riina1958
Armastan rotte
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1579
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnetu
Prindi postitus

Re: Tishka rotipuur :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 21. detsember 2012, 17:49

Seda ma ei julge teha, kuna kardan, et kaklema lähevad... :( Aga arvasin, et lasen oma rotul tiineks jääda, ehk äkki oma pojaga ta ei kakleks, kuid nüüd on juba hilja, rott on liiga vana tiinuseks, 23. dets saab 10 kuuseks... Olen lugenud, et 5-8 kuuseid saab paaritada, aga mida hilisem aeg, seda rohkem tekkib probleeme (sünnitus/pojad jne). :(


Edit: Lisan siis tänaseid puuripilte :)

Minu ja Džesja(rotu) "tuuning" :D
Pilt

Pilt

Jõulusokike kaa
Pilt
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tishka rotipuur :)

PostitusPostitas Tishka (Teema autor) » 22. detsember 2012, 17:07

Täna siis ,peale suurpuhastust ja uute asjade sisseviimist, puur nägi välja selline:

Pilt

Pilt

Pilt

ja kaks nunnut :P

Pilt
Kasutaja avatar
Tishka
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 232
Teemad: 10
Asukoht: Erra-Liiva, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tishka rotipuur :)

PostitusPostitas Martin2 » 12. oktoober 2015, 10:49

Armas rott☺
Kasutaja avatar
Martin2
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Mees
Tuju: Kelmikas
Prindi postitus

Re: Tishka rotipuur :)

PostitusPostitas merisigutik » 24. oktoober 2015, 21:20

Pikad paid su rotsikule ka meie poolt.Väga väga super ilus puur sul tehtud,kui sa poleks öelnud et see on sinu tehtud arvaksin ma et see on ikka mõne kogenenud täiskasvanu tehtud.
5+ minu poolt
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Meie rottide puurid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline