Merisea kastreerimine Tallinnas.

Mida, kuidas ja millal teha, et notsu ikka terve ja elurõõmus püsiks?

Moderaatorid: triini22, nirgike

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Merisea kastreerimine Tallinnas.

PostitusPostitas Psiiko (Teema autor) » 03. juuni 2017, 11:00

Tervist

Lugu selline, et ehitasin loomadele suure puuri, plaaniga hakata 2 isast merisiga koos pidama. Puuris on eraldamiseks võimalused vaheseinad ette panna, aga vaatasin, et loomad saavad niivõrd hästi läbi, et polegi nende jaoks vajadust. Mõned nädalad tagasi avastasin, et üks ''isane'' on päris tiineks jäänud. Praeguseks on juba päris suur.

Vahemärkus: poest ostes sain esimese sea, emase, isase pähe. Too oli kahest loomast esimene. 2 kuud hiljem (umbes) võtsin teise juurde, arvasin, et isasele isase. Napilt jäi puudu, et oleks emase saanud ja nüüd peaksin 2 emast olles ise täitsa veendunud, et mul on 2 isast. Siis küsimus, et kas selline puterdamine loomapoodides on nii tavaline nähtus?

Ühesõnaga nüüd pean raha kulutama ja tegema ikka seda, mida ma algplaanis, eelkõige looma tervise huvides, üldse teha ei tahtnud - kastreerima.

Mind huvitab, kas siinsetel inimestel on kogemus Tallinnas kastreerimisega. Samuti võiksin minna Tapale VetDok kliinikusse, aga see on juba kahtlase mulje jätnud. Ka igasugused muud variandid Tallinnale lähedal pakuvad huvi. Eks ma ise küsitleks nagunii eelnevalt arsti, aga huvitab siinsete inimeste kogemus. Samuti on võimalik et ei ole paljusid kohti veel avasatanud.
Psiiko
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist