Ise tehtud puur või poest ostetud?

Milliseid vahendeid läheb notsu eest hoolitsemiseks vaja. Puurid, puuri sisustus, mänguasjad, jalutamisrihmad jne.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Ise tehtud puur või poest ostetud?

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 08. oktoober 2015, 19:31

Kas eelistate ise tehtud puuri või hoopis poe puuri? Kuidas teha ise puuri? Sooviksin õpetust ja ka pilte ise tehtud puuridest.
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Ise tehtud puur või poest ostetud?

PostitusPostitas Kissu » 11. oktoober 2015, 08:33

Mina eelistan üldiselt poest ostetud puuri. Esiteks ei ole mul endal ehitamise peale annet ja seega ei suuda eriti ägedat puuri ehitada. Teiseks tundub mulle, et poepuurid on valdavalt lihtsamini puhastatavad ja loomakindlamad. Samas ma muutsin oma poest ostetud puuri veidi sõbralikumaks. Eemaldasin eesmised uksed ja panin sinna hoopis pleksiklaasist serva, millest notsu üle ei suuda hüpata. Seega nüüd on puur selline avatud ja saab notsut sügada igal ajahetkel, kuid samas on ta siiski notsukindel. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Ise tehtud puur või poest ostetud?

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 11. oktoober 2015, 11:47

Heh ma ei saa kahjuks avatud puuri teha :( kuigi tahaks sest mul on 7 aastane kass kes on vägagi kogukas ja ta on mul NORRA metskass ja ta võib nad maha murda :( ma tegin näiteks oma tühjadesse riiluitesse karistus puurid :D või siis kui puuri puhastan panen nas sinna sisse ja pole ka ohtu et nad maha kukkuksid kuna mul plast äär ees . Aga kus kohast ma võiksin saada pleksiklaasi??ja kui palju maksab ?? Ajah ma küsiks ka nüüd ühe video kohta et kas merisead tunnevad sellise asja vastu huvi : https://www.youtube.com/watch?v=NVTyzzxGXXg
ma eile õhtul õmblesin sellise asjam kuna mul und ei tulnud aga jah ma saan reedel endale kaks imearmsat põssa preilit et mis te arvate kas nad võiksid huvi tunda??
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline