Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

Igasugune info loomapoodide teemal

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas maali33 » 28. märts 2011, 19:59

Käisin ka täna Lõunakeskuse Zoo Planetis. Esimene mulje oli et ossa kui vahva ja super, kuid kui ma nägin neid ninakarusid ja pesukarusid siis nendest hakkas ikka väga väga kahju. Nad olid nii stressis ja kõndisid puuri nurgas edasi tagasi vähemalt need 15 minutit mis mina seal poes veetsin :mad: . Kas selline on oma eluga rahulolev loom? Vaevalt. Nende puurid olid liiga väikesed ja lisaks võiksid olla seal mõned lehtaimed ja põõsad, kuhu soovi korral varjuda.
Muidugi jänkudel ja teistel pisinärilistel oli elamine ruumikas ja mõnus. Kakkudest ja teistest lindudest on palju räägitud, kuid jah kui mõne linnu puur on sama lai kui tema tiivasiruulatus, siis see ei ole õige. Kuidas lind seal küll lendama peaks. Puur oli enamvähem kõrge küll, aga linnud ei lenda ju üles-alla.
http://www.tartupostimees.ee/?id=404701 Selles artiklis oli kirjas järgnev: Zoo Planeti kaupluste direktor Igor Tamilin ütles, et need loomad ja linnud saali tagumises osas on ainult vaatamiseks ja imetlemiseks, mitte müügiks.
Kui need loomad ja linnud ei ole müügiks, siis miks iga linnu juures oli hind? Kui osta ei saa siis milleks vaatlejatel seda teada vaja on palju mõni loom maksnud on?
Igatahes oli väga ärritav näha loomi stressis ja liiga väikestes puurides.

Muideks on hinnavahed Zoo Planeti ja Betta zookaupluse juures tohutud. Näiteks viirpapagoide toit Vitakraft Vitalife special 800g (oranž-kollane läikiv pakend) maksab Zoo Planetis 106 krooni ja Bettas oli umbes 65 krooni :o . Sama hind (106 krooni) on ka Annelinna keskuse Zoo Planetis. Selline peaaegu hinnavahe on minu meelest liig mis liig ning paneb mõtlema, kui paljude toodete hindadega veel ostjal nahk üle kõrvade tõmmatakse. Muidugi on see igaühe enda otsustada millisest poest ta toitu ostab oma lemmikutele, kuid kui toode on täpselt sama, siis ei ole mõtet ju üle maksta :nono: .
Samas oli Zoo Planetis viirpapagoide ronimisredelid soodsamad kui Bettas.

:-)
Kasutaja avatar
maali33
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas mesimummu » 02. aprill 2011, 21:37

Jah,nüüd mõned muudatused: Juurde tulid päris suured sildid iga looma kohta.(küll oli kiri väike) Veel olid seal 2 pesukaru juures.Ja kedagi uut vist rohkem ei olnudki.... Aa,skunks oli kaa.
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas vants » 03. aprill 2011, 17:15

Käisin seal täna ja siiamaani on vastik tunne. Aarade puurid on sisuliselt nii suured kui nende tiibade siruulatus, väiksemate ja suure kaku puuridest ei hakka rääkimagi. Lisaks olematud varjetingimused selle vahtiva inimmassi eest. "Suslikutele", kes looduses kaevavad endale korraliku uru ja kuhu nad ohu korral varjuvad, oli kolmest klotsist tehtud miskine onnikene. Ninakarud jooksid stressis mööda puuri serva edasi-tagasi (tüüpiline stressikäitumine väikestes tingimustes loomaaedades olevatel suurtel kaslastel ja huntidel), samuti nende olematu suurusega puur, pesukarul samuti olematu suurusega puur. Peamine mulje ongi see, et on loodud head tingimused inimestele, loomad vaadaku ise, kuidas hakkama saavad ja see meeletu liikumis- ja varjevõimaluse puudus loomadel. Isegi mu koertel on reisi ajal transpordipuuris rohkem ruumi ja neil on võimalus vahepeal suuremal alal liikuda. Tuletan meelde inimeste kisa Tallinna loomaaia teemadel, et seal nii vähe ruumi võrreldes välismaa loomaaedadega. Tallinna loomaaed areneb vastavalt omadele rahalistele võimalustele ning suurendab pidevalt loomade eluala ja kui panna loomaaia kõrvale nüüd see pood koos õnnetute loomadega, kes on ka "loomaaias" pidevalt inimeste vaateväljas varjevõimaluste ja liigiomase liikumisvõimalusete... Igatahes edaspidi ma rohkem selle keti poodidesse oma raha ei vii, külastan kas Ossu, Betta või Petcenteri poode, st hääletan jalgade ja rahakotiga ja soovitan ka teistele sama.
vants
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Merily » 03. aprill 2011, 17:47

Ma olen ka seal ühe korra nüüd käinud. Pärast käiku oli tuju nii paha, et igasugune šoppamisisu kadus. Inimesed rõõmustavad ja mõned torkisid isegi näppudega. Õudne! Tahaks need kõik loomad sealt ära päästa.
Ilmselt minagi sinna enam lähe. Pole mõtet tuju pahaks minna tegema, kaubavalik on seal nii või naa minu jaoks sobimatu.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Jaks (Teema autor) » 17. aprill 2011, 16:51

Vähemasti seegi hea, et sealsetele asukatele on pesakastid puuridesse pandud. Tõsi küll mitte kõigile, kuid siiski on võimalusi ehk ka edukaks poegimiseks...
Kasutaja avatar
Jaks
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 2
Pildid: 25
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 52
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas postituvi » 17. aprill 2011, 18:31

Edukaks poegimiseks???? Et õed- vennad tehku lapsi? Et loomapood saaks veelgi rohkem teenida :grr: :nono:
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Merily » 17. aprill 2011, 18:35

Ma olen päris sõnatu pärast kasutaja Jaks postituse lugemist :shock: Kuidas mõni loomaarmastaja üldse niiviisi öelda saab?! Pesakastid on muidugi head, aga mitte sellel eesmärgil!
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Pootsman » 18. aprill 2011, 17:23

Inimesed on nii kitsarinnalised. Ainult see mahub pähe et loomad linnud võiksid järelkasvu toota, suva mis tingimustes ja mis pärast saab. Äri on äri.
Jah, väga väga kriitiline olukord, globaalses mõttes ei erinegi eriti musta turu koledustest. Asi ainult tsipa ametlikum :(
Pootsman
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Sirtsu56 » 18. aprill 2011, 17:39

Jaks kirjutas:Vähemasti seegi hea, et sealsetele asukatele on pesakastid puuridesse pandud. Tõsi küll mitte kõigile, kuid siiski on võimalusi ehk ka edukaks poegimiseks...



Endalgi suu ammuli praegu :)
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas nirgike » 11. mai 2011, 20:14

Käisin ka täna seal loomapoes. Hull inimeste lärm ja mingid vene poisikesed kisasid "buu, buu" ja kopsisid vastu puure. Kahju oli vaadata, kuidas lapsed kohtlesidki loomi ja linde nagu mingeid eluta asju, lõbustuspargi mänguautomaate, peamine eesmärk oli puurielukad hüppama saada, ehmatades neid jms. Linnud nägid rääbakad välja ja palav oli seal ka, eriti klaaskastides olevatel närilistel.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Karin1406 » 22. juuni 2011, 11:33

Müüjad on seal poes täiesti ebakompetentsed. Kui uurisin müüjalt Deegude kohta, mämmutas ta ainult suud ja midagi asjalikku sealt küll välja ei tulnud- mul siuke tunne, et seal töötavad lihtsalt suvalised tänavalt, kes ei tea poes olevatest loomadest suurt midagi :S . Eksootiliste loomade elamis tingimused on masendavad- nägin pealt pesukarude toitmist. Müüja läks puuri ja pesukarud hüppasid ja kargasid seal suurest õnnest- müüja lükkas nad jalaga eemale ise vene keeles ropendades :S Lisaks hinnad on ka suht kirved. Seadsin sammud kõrval olevasse Bettasse ja tunne oli selline, et sinna võiks jäädagi :) see Zoo Planet jätab külmaks...
Karin1406
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Teemad: 7
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Merily » 22. juuni 2011, 19:41

Kui on võimalus sinna poodi minemata jätta, jätan minemata. Kohutavalt masendav olukord on seal. Loomad on õnnetud, inimesed nende ümber sõna otseses mõttes hullud. Olen seal ainult 2 korda käinud - 1. kord sellel eesmärgil, et lihtsalt end kurssi viia, milline pood on ja 2. kord oli sputniku hindasid vaja teada. Kaubavalik on ka väike, enamus firmad on tundmatud, mis tähendab, et osta ma neid ei julge.
Bettaga ei anna võrrelda- müüjad toredad, kaupa palju, loomadel tunduvalt parem olukord.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Mammmmmmu » 10. august 2011, 13:20

Siin virisemisest ja kahjutundmisest pole suurt tolku kahjuks.
Ma ei tea, kui naiivne ja tobe see mõte mul on aga mis oleks kui teeksime habekaku jaoks korjanduse ja laseksime ta metsa lahti. Muidugi juhul kui ta tiivad pole ära kärbitud aga seda saab küsida, kui need ohmakad müüjad üldse selle sõna tähendusesti aru saavad.
Kas teie oleksite nõus oma rahakotti tema heaks paotama?
Mammmmmmu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Mercar » 10. august 2011, 13:38

Kindlasti ei tohi niimoodi looma loodusesse lasta. Ta ei oska jahtida, ei tunne kiskjaid. Milleks ta niimoodi surema jätta. Ainus mida teha saab on poodi boikoteerida. Sest kui loom ära osta (ükskõik mis eesmärgil, kasvõi parema kodu pakkumiseks) näevad nad turgu ja peagi on uus loom platsis kellele kaasa tunda.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas vants » 14. august 2011, 04:09

Mamm(+ x ühik m-e)u, see mõte pole just parim. Kaku ostmine tekitab poes vaba koha ja vaba raha, millega saab uue õnnetu poodi tõmbenumriks soetada. Samal moel hoiavad käivet lemmikloomapoodides vaateakendel klaaskastides müüdavad kutsikad ja kassipojad, sest inimestel läheb süda haledaks värisevad väikelooma nähes, iga edukas müük (kui palju kutsikaid ja kassipoegi sellistes tingimustes aga ära sureb...) annab raha ja tellimuse järjekordsele saadetisele puppymillerilt ja kuigi ostjad tahaksid parimat, toetavad nad teadmatult või teadlikult selliseid kutsikafarme.

Teise aspektina ei pruugi see kakk kohe vabaks lastes ellu jääda, sest ma pole kindel, kas tal on toidu püüdmiseks (poes tuuakse talle surnud lihakäntsakas puuri ju) ja röövloomade eest varjumiseks või üldse metsaelu jaoks piisavalt kogemusi või tuleb ta enne mõnda looduskeskusesse "metsaelukooli" järelõppele saata.

Praegu peaksin ma siiski parimaks meetodiks selliste poodide või poekettide boikoteerimist, see pole üldse raske, nõuab võib-olla ainult natuke rohkem liikumist, kuna ühes poes ei pruugi kõike vajaminevat korraga sees olla aga see pole võimatu.
vants
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Mercar » 14. august 2011, 09:45

Seda ma jah kirjutasingi ju :)

Lisaks tuletan meelde et välismaalt pärit kuid Eesti looduses esineva liigi loomi võib loodudesse lahti lasta vaid Keskkonnaameti loal. Seda tehakse kodumaise välja surnud liigi taasasustamiseks või geenifondi parandamiseks tervete ja tugevate loomadega. Kindlasti mitte suvalise taustaga poelinnuga.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas vants » 14. august 2011, 14:17

Mercar, ju mu vanad silmad nõuavad veel kangemaid prille :D
vants
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas ferret111 » 06. september 2011, 17:32

Nüüd olen seal näinud tuhkruid ja isegi exotic pärsja kassipoegi (Loodan et kirjutasin õieti :ups: )
8 kassipoega oli vist ja siis veel nende ema nagu ma kuulsin,tuhkruid on kolm :D.
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Jaks (Teema autor) » 22. oktoober 2011, 23:14

Mitte ainult eksootilisi pärsia kassipoegi pole seal saada vaid ka nüüdsest kutsikaid. Nunnumeeter igatahes läks küll neid nähes põhja, sest nad olid ju armsakesed.:)
Kasutaja avatar
Jaks
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 2
Pildid: 25
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 52
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas mesimummu » 23. oktoober 2011, 10:20

Kolekahju ikka nendest kutsikatest,kes on nii väiksed,abitud ja värisevad,kõigile vaatamiseks.Eile oli kutsikatest seal vaid väike mops.
Ja tuhkru oli ka kaasklasti topitud,otsis sealt ninaga graanulite seest krõbinaid.
Ja veel oli väikseid rotipoegi.
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Haldjake » 23. oktoober 2011, 12:37

Jah,kole palju rotte oli ühes klaaskastis.. Seal oli ka üks küülik ,kellel oli kõrvade tagumine karvadest paljas ja tistus nurgas ning kratsis ennast ja oma kõrvu..Kutsikaid imelikul kombel ei näinud.Kassipoegi oli 2-3 tükki.Tuhkur ei näinud ültse aktiivne välja.Ainult magas..

:nono:
Arukas kuts Potsu, väike Willi, suur memmekas Houdini ning kassid.
Kasutaja avatar
Haldjake
I know that life won't breake me...
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 384
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Lõuna-Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas mesimummu » 23. oktoober 2011, 13:10

Haldjake- tuhkrul ei olegi seal klaaskastis midagi teha peale söömise ja magamise :dry:
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Sipsuka » 23. oktoober 2011, 13:18

Tartu Lõunakeskuse zoo planet on üsna nutune ja ega Tallinna omagi etem pole. Tartus see tuhkur mis on, küsisin koolmapäeval, kas sülle saab ja siis vastati, et ei saa et viiakse täna ära.. Ju siis siiski ei viidud.. Rohtahaukureid oli ka sinna juurde siginenud ja üks tundus et on üldse tiine. Siis kui meie veel käisime mopsi polnud. Igatahes väga jube on seal käia. Vaatasin et küülikutel oli kaks küülikut eraldatud- emased ja isased eraldi ehk?
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas mesimummu » 23. oktoober 2011, 13:20

Sipsuka- on jah eraldatud,peale seda kui nähti,et "Oi kust neid küll juurde tuli" :D
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Pinto » 23. oktoober 2011, 15:08

Ma ei ole väga kindel, et emased ja isased seal eraldi, sest täna tegeleti seal küll usinalt pisikeste jänkude tegemisega.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Che » 17. veebruar 2012, 14:00

Olen ise ka seal käinud ja tekkis küsimus, et kui aarad jms linnud seal müügiks pole, miks neil siis hinnasildid juures on?? :shock:
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Pinto » 17. veebruar 2012, 14:22

Linnud ja loomad on seal müügis, sest neil pole loomaaia luba, et neid ilma hinnasildita eksponeerida. Seepärast on ka hinnad üsna kõrged, et keegi eksponaate ära ei ostaks.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Che » 21. veebruar 2012, 10:22

Selge. Aga tobe ikka, kui vaja, siis väidetakse, et on müügis ja kui parasjagu on vaja loomaaeda mängida, siis mängitakse ka seda... Ja kui aus olla, siis on ikka päris jube mõelda, et need suured linnud, kakud ja aarad jms peavad oma pika eluea kusagil pisikses puuris loomapoes veetma. Mis siis saab neist, kui loomapood kinni pannakse? Nende lindude eluiga on teatavasti väga pikk ju, kõike võib selle ajaga juhtuda...
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Õntsu » 01. märts 2012, 14:44

:sad: Olen mitmeid kordi seal käinud , eks ikka ole vahva näha teistsugu loomi aga ikka suur piinamine on see küll seal
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas jänkuke11 » 01. märts 2012, 15:41

Olen ka mitu korda seal käinud ja tõesti jube kahju hakkab nendest loomadest, kui viimati käisin kalpsasin mõned küülikud seal aias ringi ja ühtedele oli üks puurivõre peale pandud, nii et minu arvamus on ka selline, et loomi seal poes piinatakse...
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline