Poed, mida tasuks vältida

Igasugune info loomapoodide teemal

PostitusPostitas Endised kasutajad » 29. november 2005, 21:24

See on ju tõsi küll, et kiskjat ja saaklooma ei tohiks üksteise lähedal pidada, see põhjustab saakloomal ju pidevat stressi.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 30. november 2005, 21:21

Uuest aastast hakkab kehtima uus loomakaitse seadus, mis lubab loomi poes hoida ainult klaasiga eraldatud seina taga ning kariloomi müüa ainult paarikaupa. Loodame siis, et loomade olukord poodides paraneb kõvasti!
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas godsent » 28. september 2007, 07:37

Pärnu suurjõe loomapood
Seda tasuks vältida kuna puurid on imeväikesed ja ülerahvastatud ning müüakse haigeid loomi (ise olen ostnud haige linnu, kes suri).
Viimati muutis sindrinahk 28. september 2007, 11:24, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Netis suurte tähtedega kirjutamine võrdub karjumisega! Teiste suhtes on selline asi äärmiselt ebaviisakas.
godsent
Õigekiri longab
 
Postitused: 26
Teemad: 1
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Molly » 30. september 2007, 16:00

Käisin täna taas korra Balti jaama turu loomapoest läbi. Rohkem kui loomi on seal müügil mingit vana kola- sellist suht räpast vanakraami. Loomade olukord seal ikka endine. Kurb!
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Pinto » 15. oktoober 2007, 20:02

Kes veel pole loomapoodidest šhokki saanud, siis minge keskturu "loomapoodi". Kunagisest ammusest ajast oli meeles, et selline asi peaks seal olema, kuna oli aega siis läksin otsisin selle ülesse. Enam pole pood ühes putkas sees vaid ÕUES. No katus on peakohal ja 3 seina ka. Ja seal müüakse loomi :S Enamus närilisi olid nendes kõige väiksemates transportpuurides, ei mingit jooginõud, must allapanu.... Lasin silmadega korra kaubalt üle (müüdi Prestige närilistetoitusi, RC kassikrõbinaid ja ka Whiskasit ja Kitekatti, ühesõnaga valik seinast seina) ja läksin sealt ruttu minema, muidu oleks liivahiired sealt veel ära ostnud, et nad lihtsalt päästa. Ei tea kaua nad neid loomi seal õues peavad, kuni ära jäätuvad? Igatahes masendav.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Kissu » 15. oktoober 2007, 21:52

Selle kõrval tunduvad kõik seni kirjeldatud loomapoed kahvatuvat. :mellow:

Loodetavasti ma ise ei satu kunagi sinna.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas tex » 20. oktoober 2007, 11:26

Täna käisin Haapsalu loomapoes (ainus pood, kus meil närilisi müüakse). seal oli olukord täiesti kohutav. loomade puuridele liginedes käis õudne hais üle pea, paistab et seal pole ikka väga ammu puure puhastatud. müüaks oli vanem naisterahvas, kes ei saanud oma tööga üldse hakkama. ostjad pidid teda kogu aeg aitama. kui küsisin tema käest, kas Jaapani hiir on üksinda, vastas ta, et SEDA on jah ainult 1. minu meelest peaksid hiired ju mitmekesi olema, nad ikka seltskondlikud loomad. kuigi minu teada müüvad nad seal poes alati hiiri üksinda, olen seda ka varem näinud. ma kohe ehmatasin nii ära selle kõige peale, et otsustasin, et enam ma sealt poest ühtegi looma ei osta (eelmised loomad on mul kõik sealt ostetud). kui üldse, siis ostan ainult sööki :mad:
Kasutaja avatar
tex
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Egle » 22. november 2007, 19:37

Haapsalu loomapood on minu arvates suhteliselt halb !
Ühel korral kui ma seal käisin olid küülik ja merisiga ühes puuris ! Mingid plastmassist tehtud asjad oli neil vist peakohal. Ei saanud aru eriti mis need olid, aga nende arust oli see peidupaik.
Veel seda , et loomapuurid on ka talvel põrandal.
Ja mina arvan, et loomapoel võiks olla rohkem, kui üks müüja. Võib-olla ongi seal poes 2 müüjat või rohkemgi , aga mina olen näinud ainult ühte. :sleep:

Tahtsin küsida seda ka , et kas loomadel on täpselt oma liigile mõeldud maiustusepulgad ?
Kui on siis see müüja, kes seal on mulle müünud hamstrite maiustusepulki, öeldes : "Merisigadele maitseb see väga!" Minu siga ei söönud sellest mitte pisikest tükkigi.
Egle
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 161
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Diana » 16. detsember 2007, 20:47

Ei mäleta kahjuks mis teemas lugesin, aga keegi ütles, et kavatses kirjutada loomapoe kohta kaebuse, sest loomadel, kes olid seal müügil, olid jubedad tingimused. Kas keegi on sellist asja kunagi teinud ning kas häid tulemusi on sellest ka?



Egle, ega zoopoodide müüjaid eriti usaldada ei tasu ka. Neil pole reeglina koolitusi ja väljaõpet, kuna nende ülesanne on panna kassasse raha ja anda kliendile kaupa üle. Kahju, kuid teadjad inimesed loomapoodi töötama ei lähe, kuna teadmisi ja oskusi palga määramisel arvesse ei võeta ning töörasu on seal üsnagi väike. Kui tekib mingi toote kohta küsimus, tasuks kõigepealt uurida, mis on karbi peal kirjas, sest müüja arvates võivad hamstritele viinerid meeldida, kuid see ei tähenda ometigi, et tegemist on hamstritoiduga. Minu meelest, erinevad need pulgad liigiti (vähemalt olen näinud erinevaid väikestele ja suurematele närilistele).
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Pinto » 27. detsember 2007, 23:32

Täna siis pettusin totaalselt Laagri Maksimarketi loomapoes- kolmes puuris olid loomadel pojad (kääbus hamstritel alles roosad, kuldhamstritel alles karva selga kasvatanud ja liivahiirtel vähe suuremad). Kui liivahiirtel on enam vähem ok terraarium, siis hamstrite puurid olid muidugi need pisikesed ja loomi sees enam vähem nii palju kui mahtus (tõenäoliselt emased ja isased läbisegi). Kahjuks oli müüjaks üks noor plika, kes ei jaga loomadest mitte midagi (ükskord kui sealt liivakatele hamstri pildiga toitu ostsin küsis väga üllatunult: "kas nad seda söövad siis?") ja ei hakanud talle seletama, et nii need asjad ikka ei käi. Üritan homme ka sealt läbi hüpata, ehk on omanik tööl.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas otokas » 28. detsember 2007, 13:18

godsent kirjutas:Pärnu suurjõe loomapood
Seda tasuks vältida kuna puurid on imeväikesed ja ülerahvastatud ning müüakse haigeid loomi (ise olen ostnud haige linnu, kes suri).
Täpselt nii ongi. Mina ostsin sealt endale oma teise sea ja see siga oli seal koos küülikutega ja tal oli karv mitmest kohast maas. Arvata võib et küülikud tegid talle liiga nats. Aga õnneks on hetkel kõik juba hästi ja karv on ilusti tagasi kasvand. :-)
Tegelikult on elu ilus!
Kasutaja avatar
otokas
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 7
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Pinto » 03. jaanuar 2008, 10:56

Laagri Maksimarketi loomapoest ei osta mina enam ühtegi asja. Eile oli tööl seal vanem müüja. Tema arvates on täiesti normaalne loomi niviisi paljundada, siis saab neid ju müüa. Las nad elavad 20*20cm puuris ja aina paljunevad (kääbushamstritel just selline puur on ja nüüd on seal juba ka teine pesakond, st taas roosad pojad+ eelmised alles karva selga kasvatanud) ja las nad olla müügisaalis, seal pole mingit kisa (mis siis et samal ajal üks väike põnn poodi tormas ja puuri juures kisas: "emme,emme tule vaata", ise samal ajal näppe puuri toppides. :mad: ).

Igatahes kirjutan veterinaar ja toiduametile, et nad sinna kontrollima läheks, kuna loomapoes loomade pidamiseks on ka nõuded, aga neid seal ei täideta.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Diana » 06. jaanuar 2008, 16:38

Pinto, kus saab tutvuda loomapoes loomapidamisnõuetega? Kuhu võiks kirjutada (täpne aadress), kui midagi on ebanormaalne?

Meil on ka üks loomapood (Tempo keskus), kust mina hiljuti haige loomakese sain. Kui juhtusin sinna paari nädala pärast, oli seal 8 m2 ülikitsas ruumis, kuhu mahub peale kauba vaid 2 (!!) klienti, kümmekond erinevat looma. Pisikestest puuridest ma juba ei räägi. Tšintšude puuri peal olid deegud, kes ründasid oma puuri hirmsa kolinaga. Pole vaja olla tšintšiljade tundja, et aru saada, kui kurnatud ja stressis loomad olid, karv sassis, pinges lihased ja iga deegude liigutuse peale hirmust võppumine.
Uued rotipojad olid eelmiste rottide puuris, mida pole isegi koristatud. Toidujäägid, mis jäid mulle silma, kui endale looma võtsin, olid samal kohal, kuid puuri elanikud olid juba teised ning pealegi möödus paar nädalat!
Tahaks sellele kuidagi tähelepanu juhtida, kuid müüja vaatas mulle niimoodi otsa, just kui ütles "ok, ma kuulan sind lõpuni, aga kui sa lõpuks ometi ära lähed, ei hakka mina nagunii midagi tegema".
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Pinto » 06. jaanuar 2008, 17:11

§ 331. Lemmikloomade pidamine kaupluses

(1) Kaupluses müügiks pakutavat lemmiklooma on keelatud pidada kaupluse vaateaknal.

(2) Kaupluses müügiks pakutavale lemmikloomale tuleb tagada tema normaalseks elutegevuseks vajalik piisavalt rahulik ja vaikne keskkond. Kaupluses tuleb välistada müügiks pakutava lemmiklooma ja kaupluse külastaja vaheline füüsiline kontakt ilma kaupluse töötaja järelevalveta.

(3) Kaupluses müügiks pakutava lemmiklooma puur, terraarium ja akvaarium peavad olema samas ruumis müüdavatest lemmikloomatarvetest ja loomasöödast eraldatud vaheseina või muu eraldamist võimaldava vahendiga.


See on loomakaitseseaduses hetkel ainuke punkt, millele toetuda saab. Kui nende punktide vastu eksitakse, siis saab asjast teada anda Veterinaar- ja Toiduametile ja on lootust, et miskit tehakse. Muidu vist eriti lootust ei ole kahjuks.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Egle » 06. jaanuar 2008, 17:37

§ 331. Lemmikloomade pidamine kaupluses

(1) Kaupluses müügiks pakutavat lemmiklooma on keelatud pidada kaupluse vaateaknal.


Minuarust ühes Ülemiste poes on nii . Või ma sain valesti aru .
Egle
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 161
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Diana » 06. jaanuar 2008, 17:39

Tegelikult minu postituses mainitud kauplus eksib 2. ja 3. punktide vastu, nii et külastan lähiajal seda veel kord ning kui midagi pole muutunud (milles ma väga kahtlen), siis võtaks sellise pöördumise ette. :mad:

Kahju, et seadus ei näe ette keelu paljundada tadmata päritoluga loomi ebasobivas eas ja arvestamata looma tervise seisundit. Mõnedel juhtudel on see ju looma füüsiline piinamine, kui teda kasutatakse "paljundusmasinana".
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Misty » 06. jaanuar 2008, 18:23

Mullegi ei meeldi see Tempo loomapood mitte raasugi. :dry: Loomakesed nii kitsastes puurides. :nono:
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Scratchy » 06. jaanuar 2008, 19:01

Egle kirjutas:
§ 331. Lemmikloomade pidamine kaupluses

(1) Kaupluses müügiks pakutavat lemmiklooma on keelatud pidada kaupluse vaateaknal.


Minuarust ühes Ülemiste poes on nii . Või ma sain valesti aru .


Ülemiste keskuse Nostrem Petis on jah loomad kaupluse vaateaknal. Eriti haige on see, et selle kõrvale hiljuti ehitatud restoran toppis oma lambi otse loomapoe vaateakna ette, nii et osad loomad on kogu aeg selle valguse käes. :bang:
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Lind1100 » 06. jaanuar 2008, 22:06

Ot: Kas Nostrem pet on see sama pood mille kohale oli kirjutatud "Proplan" (või Troplan")

Kui jah ja see suur lambi moodi värk seal alles on siis võib see tõesti loomadele närvidele käia. :mellow: Kõigil neil vist polnud pimedaid pesasid.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Scratchy » 07. jaanuar 2008, 15:04

Nüüd on selle poe vaateakendel kirjas kah "Nostrem Pet". See on selle kalapoe vastas.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Eva4 » 10. jaanuar 2008, 19:28

Käisin täna mitmes Tallinna loomapoes ja nägin selliseid asju (vaatasin ainult rottide olukorda, kui oleks teiste loomade olukorda vaadaanud, siis vist ei jõuakski siia kõike kirjutada):

Kännu Kuke juures olev loomapood: Alguses vaatasin, et rotte pole, aga küsisin müüjalt igaks juhuks üle. Tema siis näitab mulle puuri ja ütleb, et seal rotid. Vaatasin siis lähemalt ja oligi. Kaks umbes 2,5-3 nädalast pisikest. Ma vaatasin, et need hamstrid alguses, sest nii väiksed. Rotid olid väikses läbipaistvas transportpuuris.
Rocca Al Mare Bramham Trade: 4 nädalased väga arglikud pisikesed. Emased ja isased koos. Ma loodan, et nad nädala pärast ikka emased ja isased lahku tõstavad.
Kristiine Bramham Trade: 4-6 nädalased emased ja isased rotid koos. Kui küsisin müüjalt, et kas ta teab et rott võib 5 nädalaselt juba tiineks jääda, siis tegi imestunud nägu. Ma kahtlen, et nad emased ja isased lahutavad.
Lauteri tn. loomapood: Küsisin müüjalt, et kas neil emaseid rotte ka on. Ütles, et jaa, ikka on. Näitas siis mulle keset poodi olevat imeväikest transportpuuri, kus oli selline 3-4 kuune emane 2,5 nädalaste poegadega. Poegadel silmad alles lahti näinud. Müüja pakkus mulle neid 2,5 nädalasi poegi :evil:'

Mul võttis tänane päev pikaks ajaks loomapoodide külastamise isu ära.
Kasutaja avatar
Eva4
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 456
Teemad: 13
Pildid: 3
Asukoht: Talus
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Diana » 27. jaanuar 2008, 17:57

Diana kirjutas:Tegelikult minu postituses mainitud kauplus eksib 2. ja 3. punktide vastu, nii et külastan lähiajal seda veel kord ning kui midagi pole muutunud (milles ma väga kahtlen), siis võtaks sellise pöördumise ette. :mad:


Poes mõni aeg tagasi käidud ja üllatus-üllatus, ühtegi looma ei ole!
Kas loomapoodide puhul saab üldse midagi tõestada, kui kaebus on sisse antud ja tullakse kontrollima? Täna loomad on, homme ei ole, seega pole kaebusel alust. Ainuke variant on pildistada. Kui lubatakse... Ja soovitavalt tavalisele filmile, et jääks ka kuupäev pildile.
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Misty » 27. jaanuar 2008, 22:03

Digikale on ka võimalik kuupäeva peale panna. :wink:
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Diana » 27. jaanuar 2008, 23:56

Digifoto puhul on kuupäev (juriidiliselt) vaieldatav, kuna Photoshopi abil saab mida iganes lisada.
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas triini22 » 28. jaanuar 2008, 09:16

Kristiine loomapoe müüa (punase peaga) paaritab oma rotte, et siis pojad poodi tuua. Tal ei ole emane ja isane kogu aeg koos, vaid meelega paneb neid kokku. Poegi müüakse samas poes, praegu peaks üks pesakond müügil olema, oli ka rexe.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Molly » 29. jaanuar 2008, 19:44

Üks Kristiine poe müüja paaritab tõesti rotte. Jäime kord rottidest rääkima ja siis ta palus, et kui ma kusagil eriti huvitatavid loomi näen, siis võiksin talle tuua. Paaritamiseks. :evil:
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Misty » 30. jaanuar 2008, 17:50

Sama värk toimub siin Peetri Platsi ZOOpoes. Naine toob oma isast akuuti rotipoissi igasuguste üksikute emaste rotude paaritamiseks sinna ja pärast müüb poegi edasi. :mellow:
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Annie » 04. veebruar 2008, 19:59

Ei tea, kas nüüd sai kõige õigema teema alla, aga kes on koertekojas kasutaja, siis saab seda teemat lugeda:
http://www.koertekoda.ee/forum/viewtopic.php?t=20110
Jutt siis ühest Tallinna kauplusest ostetud iguaanist. Päris tummaks võttis kohe.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Mercar » 04. veebruar 2008, 20:30

Juttu sellest ka reptiilifoorumis (juba enne telesaadet oli seal sellest juttu). Link (ei vaja sisselogimist).
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Loomahull » 04. veebruar 2008, 20:32

Ma kuulsin seda lugu Reporterist.Ikka jube küll, kuidas mõnedes loomapoodides loomade eest hoolitsetakse! :nono:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist