zoo planeti pood

Igasugune info loomapoodide teemal

zoo planeti pood

PostitusPostitas sirly (Teema autor) » 21. juuni 2015, 14:48

Käisin täna lasnamäe centrumis Zoo planeti poes, avanes väga nukker vaatepilt ,keset poodi oma suured kividest aedikud,kus sees jänesed, nende olukord oli väga jube,loomadel polnud vett ees, mis on neile eluks vajalik, aedikud lõhnasid ja polnud aluspanu ega heina , mis on samuti jänestele hädavajalik, töötajad ei mõista hästi eestikeelt ja lihtsalt jutustasid leti ääres lõbusalt samal ajal kui need vaesed loomad seal ilma veeta nukrutsesid, Selline koht ei kutsu küll loomi ostma kui neil sellised tingimused seal. Väga jube
Tahtsin neile ka kaebust saata emailile või fb aga neil kõik ära blokeeritud, telefonile nad ei vasta,mis firma see selline on ,
sirly
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: zoo planeti pood

PostitusPostitas omos » 23. juuni 2015, 00:22

Tavaliselt käin mina alati loomapoest läbi kui külastan mingit kaubanduskeskust. Mina isiklikult lähen alati poemüüjatega õiendama või lihtsalt neile ütlema, et sellel ja sellel loomal midagi puudu. Üks põhjustest vist ongi see, miks ma loomapoodides käin, et teavitada neid ükskõikseid müüjad mis olukordades nende loomad on. Tihti on sellest ka kasu olnud, olen nt 15 min pärast tagasi läinud ja loomale on sobilik elumaja pandud ja veekausike on kohe ära täidetud jne. Kui alguses pöörduda nende poole rahulikult, siis nad ei pruugi väga reageerida. Kui nad suhtuvad ükskõikselt, siis ma nõuan juhatajat või räägin neile loomakaitsest.

Kohati olen ma sellel arvamusel, et loomad ongi meelega sinna halba olukorda jäetud kas või väiksemad puurid jne, et inimesed ostaksid nad sealt ära. Ma ise ostsin endale merisea sellel põhjusel kuna ta oli nii kurb ja üksik seal rõvedas plastik karbis. Aga nüüd on kõige nunnum süleloom üldse.

Loomakaitsesse on väga palju sellel teemal esitatud kaebusi, kindlasi edastaksin ma sinuasemel ka mingise kaebuse neile. Mis täpselt oli ja kuidas müüjad suhtusid.
Kasutaja avatar
omos
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: zoo planeti pood

PostitusPostitas OpheliaDreamers » 26. juuni 2015, 00:52

Mina käin Pärnu Zooplanetis küülikute sugu tuvastamas vahel, sest nad ise ei oska.
"There's nothing else I would rather do, unless there was a profession that involved cuddling bunny rabbits and kittens all day for money."
Kasutaja avatar
OpheliaDreamers
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 188
Teemad: 23
Pildid: 0
Asukoht: Pärnumaa, Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist