Tartus Eedeni loomapood

Igasugune info loomapoodide teemal

Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 28. juuni 2005, 22:29

1. juulil avatakse Eedeni teisel korrusel, parklast sissepääsu juures uud lemmikloomapood. Täiesti uued tegijad, või siis tegelikult, http://www.lemmikloomapood.ee tegijad, keda veab meie foorumist tuntud Mariana.
Käisin müüjatele ülevaatlikult närilistest rääkimas ja nägin poodi natuke, kuigi kõik polnud veel lahti pakitud. NB! Seal poes ei hakata loomi müüma! Väga suures valikus on kassi ja koera tarbeid, näriliste ja kalade omi esialgu väga palju polnud. AGA - kõike, mida soovite, on võimalik tellida! Ferplast, Imac, Trixie, jne. Kohapeal hakkavad olema ka kataloogid. Ja teretulnud on soovitused, mida võiks veel müüa jne.
Igatahes algus on paljutõotav! :) Ja sinna poodi võib kohe kindlasti loomaga sisse minna. :mrgreen:
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas vaigla » 14. juuli 2005, 22:14

Jep, koeravärki on seal kõvasti. Mina läksin eelmine nädal kohale ja teatasin, et võtan kutsika, et soovitage nänni. Sain siis suht odavalt rihmad, mänguasjad, söödava närimismaterjali....
Kui oleks kutsika poodi saanud kaasa võtta, oleks ehk huupis ostetud kaelarihm paremini sobima hakanud - aga too hetk polnud mul endalgi mingit ettekujutust veel koera suurusest.
Müüja soovitas kutsik kaasa võtta ja toitu tulla valima - et las tegelane ise teeb valiku...väga sõbralik värk :)
Seal poes nägin ka rottidele päris palju erinevat kraami - maiustusepulgad, spets. dropsid, söögid.... aga ma pole siiani rotudele veel spets. kuivtoitu ostnud, nii et ehk on Bettas suurem valik sellist kraami...
Kasutaja avatar
vaigla
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 525
Teemad: 21
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas morfiid » 15. juuli 2005, 17:14

Liisa kirjutas:NB! Seal poes ei hakata loomi müüma!

Käisin seal eile ja loomi oli seal küll - akvaarium, kanaarilind ja merisiga. Või äkki olid nad seal lihtsalt vaatamiseks, sest hinda ma küll kusagil ei näinud? :P
Mulle ka meeldib see pood, eriti sellepärast et ma saan kõike näppida - lugeda toidupakendiielt koostist ja hind on ka kohe näha. Mujal peab alati küsima, et näidake mulle seda mänguasja või sööki ja toda. Aga jah, Eedeni zookauplus on tõesti väga mugav.
Ostsin sealt lindudele tõlvikuid ja kaasa anti täitsa tasuta üks vitamiini pakike, mille segasin põhitoidu sisse, väga vahva! :) Väga sõbralik koht!
Viimati muutis Endised kasutajad 15. juuli 2005, 17:17, kokku muudetud 2 korda.
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas Endised kasutajad » 15. juuli 2005, 17:15

Sain lõpuks ka nii palju mahti, et tänada seniseid kliente, kes meid on kenasti üles leidnud. Tänasest said põrandale ka koerakäpajäljed (algust tasub otsida infoleti lähedalt) ning neid pidi kõndides satute otse meie juurde.
Püsielanikena on meil siin kalad, kanaarilind ja alates eilsest ka pisike meriseapreili Mummu.
Vastukaja ja ettepanekud on meil alati oodatud.
Parimate tervitustega,
Mariana
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. juuli 2005, 22:59

Kes pole meile veel poodi jõudnud, neile vaatamiseks mõned pildid:
http://www.lemmikloomapood.ee/est/?D=51
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas -KonnaPoeg- » 14. detsember 2008, 12:27

Minul nii häid muljeid seoses selle poega väga ei ole. Olgugi et valik suur ja minumeelest parim Tartu loomapoodides, on seal üpriski kallid hinnad - tšintsiljade püherdusliiv oli seal hoopis kallim kui Konsumis ja salati- ja jogurtidropsid sain ka Konsumist 10 kr odavamalt! :shock:
Kasutaja avatar
-KonnaPoeg-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 312
Teemad: 4
Asukoht: Haage küla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas Mercar » 14. detsember 2008, 13:20

Aga need ei ole ju sama firma omad- või on?
Minu meelest müüb Ossu ikka kvaliteetsemate firmade kaupa (mis on ka muidugi kallim) kui Konsum.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas Kissu » 14. detsember 2008, 17:41

Esiteks ei julgeks mina Konsumist (või üldse toidupoodidest) oma loomale küll midagi osta, sest need poed ei hiilga just kvaliteediga ja iial ei või teada, kaua need toidud seal riiulis seisnud on. Hinna osas võib see tõesti mõne kohapealt olla odavam, aga isiklikult eelistan kvaliteeti hinnale enamasti.

Mina käin Ossupoes suhteliselt tihti või vähemalt nõnda palju, kui ma sinna kanti satun, sest Eedenisse on igavene häda autoga saada sealt suunast, kust mina tulen. Saan sealt alati oma loomadele kõik vajaliku korraga (mitte nagu mõnest teisest poes, kus iga päev on erinev saepuru müügil ja tihtipeale on vaid kahtlased heinapakid alles jäänud jms.). Seal poes on ka lihtsalt huvitav käia, kuna nad uuendavad oma toiduvalikuid pidevalt ja nõnda saab loomadele rõõmu teha ning vahelduseks mõnda uut ja huvitavat toitu osta, mida teistest loomapoodidest ei leia.

Mis mulle veel meeldib selle loomapoe juures, on see, et seal ei ole kusagil nurgas loomi puurides kükitamas. Nimelt hakab mul jubedalt kahju nendest loomades, kes on topitud ilma õhuavadeta klaassahtlitesse või tibatillukestesse puuridesse. Rääkimata sellest, et nood loomapoed tekitavad kiusatusi, mida rahuldada ei saa.

Üks väike miinus on küll ka, ruumi on natukene liiga vähe, samas see probleem on ka paljudel teistel loomapoodidel.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas -KonnaPoeg- » 16. detsember 2008, 19:15

Mercar kirjutas:Aga need ei ole ju sama firma omad- või on?
Minu meelest müüb Ossu ikka kvaliteetsemate firmade kaupa (mis on ka muidugi kallim) kui Konsum.


Mina ostsin sealt neid samu Sanal-i salatidropse, mis olid ka Ossus, kuigi jah, Kissul on õigus, ei tea tõesti kui kaua need seal riiulil seisnud on. :sleep:

Ma ei tea, aga viimati oli seal poe nurgas üks merisiga, kes oli täiesti normaalse suurusega puuris ning heina oli ka kuhjaga ees. Sellega nõustun küll, et seal on vähe ruumi, alguses vaatasin, et kuidas sinna kõik see kaup üldse ära mahub.
Kasutaja avatar
-KonnaPoeg-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 312
Teemad: 4
Asukoht: Haage küla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas Kissu » 16. detsember 2008, 19:42

Seal on tegelikult kaks notsut ja nad elavadgi seal poes ja nad ei ole müügiks. Nende notsude elu on natuken teistsugune kui müügiks olevate notsude elu. Neil on suur puur, korralik toit ja hoolitsevad inimesed. Kahjuks loomapoed, mis müüvad loomi ei saa lubada omale sellist loomade eest hoolitsemist.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas nirgike » 17. detsember 2008, 11:51

:ot: Alati ei saa ka loomapoode selles osas usaldada, et seal toit värske on. Ise sain Võrus loomapoest aegunud närimispulgad - kodus alles avastasin, et kuupäev juba möödas :dry:

Ossu loomapoes minu meelest ei ole kõige suurem valik, vähemalt merisigadele vajaliku osas - minu meelest seda eestimaist kuiva heina ma pole seal näinud, ja kuivtoidud olid ka kõik värviliste jubinatega. Eelistan Betta (Lõunakeskuses seee ikka oli Betta jah?) loomapoodi. Hein on tegelikult kõige odavam hoopiski - ülla-ülla - Tartu kaubamaja toiduosakonnas. Ainult seal on seda tavaliselt nii vähe väljas, et veab, kui peale satud. Kuivtoitudest eelistan Dr. Sterni oma ja seda ma pole üheski loomapoes näinud, saabki ainult Maksimarketist või siis kah jälle kaubamaja toidupoest. Närimispulkade osas on Bettas kõige suurem valik minu meelest.
Ossut võib kiita selle eest, et neil on saepuru mõnusalt suure pakiga müügil (ja normaalse hinnaga sealjuures), igas poes seda pole. Ja muidugi armsad merisead, kes seal elavad :) Müüja on ka sõbralik, ja sinna poodi on lubatud minu meelest ka oma lemmikutega siseneda.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas Kristinyo » 13. mai 2009, 20:11

Minu arust on see pood kallim kui mõni teine pood, aga muidu müüja oli tore ja teadis loomadest ikka midagi.
See on ka jah tore, et poodi võib siseneda lemmikuga .
Deegud ^__^
Kasutaja avatar
Kristinyo
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas Kissu » 10. oktoober 2009, 15:20

Ossu pood Eedenis on palju suurem nüüd. Asub alumisel korrusel, parkla poolsest uksest sisenedes kohe paremat kätt. Seal on mõnusalt ruumi ringi vaadata nüüd, ennem oli küll kuidagi hubasem aga vähemalt annab nüüd ümber pöörata ning õhku ja valgust on palju rohkem. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Tartus Eedeni loomapood

PostitusPostitas Kristinyo » 30. oktoober 2009, 00:17

Olen ka käinud nüüd seal uues Eedeni Ossu poes. Ruumi on tõesti rohkem ja nad vist pole päris valmis ka veel. Vähemalt minu arust seal tagaosas ruumi üle veel.
Deegud ^__^
Kasutaja avatar
Kristinyo
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist