Aluspanu, milline kõige soodsam tuleb?

Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jms.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Aluspanu, milline kõige soodsam tuleb?

PostitusPostitas jänku13 (Teema autor) » 13. august 2012, 12:40

Väga väga vabandan, et jälle tõstetan teema, mis kindlasti olnud. Aga kuna paljud postitused krooni ajast siis kindlasti hinnad ja arvamused ju muutunud. Hetkel kasutame saepuru, mis tundub täiesti mõttetu. Jänkul on oma pissinurk kuhu ilusti pissib, kakab küll üle puuri, aga ehk saab välja harjutada. Igaljuhul saepuru ei sobi meile, mitu korda päevas peab vahetama ja ei ime üldse. Haiseb ka. Praegu on zooplaneti poes soodukas CATBEST liivale, et närilistele ja kassidele. Kas see hea? Ja mis veel head on?(ehk, et ei peaks 100x päevas vahetama ja ei haiseks) Ja palju korraga ostate? Mis hindadega? Ja kauaks jätkub?
Palun vastake, siis tean mis osta.
jänku13
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Aluspanu, milline kõige soodsam tuleb?

PostitusPostitas Õntsu » 13. august 2012, 12:53

Mina olen ka selles teemas alla andnud ning mina ostan ehitus poest suurte kottidega graanuleid. Nimelt sain mina tünga nii, et vaatasin Rimis vis, et näe head graanulid . Sobivad kassidele , jänestele jne närilistele. Panin siis alla ja mitu päeva sain hakkama kuni mõtlesin, et loeks koostist. Ja koostises oli - Sisaldab suures koguses okaspuud. Aga kuna ma mitu nädalat olen sellega saanud hakkama siis hakkan ostma ehitus poest. Tuleb odavam ja olen kindel, et mu jänes seda ei söö kuna tal on omalgi kõike süüa. :)
Aga hinnad jäävad erinevaks . Mina sain kunagi 6 l koti 4.60'ga :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Aluspanu, milline kõige soodsam tuleb?

PostitusPostitas Brix » 13. august 2012, 17:35

Ma küll jänkut ei oma, aga meil on kassile Cat's Best.
Cat's Best paakuv saepuru on parim mida me kasutanud oleme. Meeldiva puidu lõhnaga ning ei lähe haisema väga kergesti.
Paar nädalat on olnud praegu kassil Cat's Best Öko, mis ei paaku aga samas pole ka siiani haisema läinud. Tahab ainult läbi segamist, et ära kuivaks.

Loodan, et said natuke aimu, kuigi otseselt jänkusid ei puuduta
Kasutaja avatar
Brix
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu, milline kõige soodsam tuleb?

PostitusPostitas Juhe » 13. august 2012, 18:03

Ma ostan Zoo Planetist Bio Universalit(7L) ja olen rahul. Vahetan korra päevas enamasti.
Graanulid on tiba suuremad, kui Cat´s Bestil, seetõttu sobib ka paremini, ei pudene nii kiiresti ära. Ja ei ole sellist haisu ka nagu otseselt.
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu, milline kõige soodsam tuleb?

PostitusPostitas Kissu » 14. august 2012, 10:47

Mina ostan Plospani saepuru 750l pakis Zoo Maailmast. Esiteks on see tunduvalt suurema laastuga, kui kõik teised saepurud (seda küll ainult 750l pakis, 500l paki oma on peenike nagu väikeses pakisgi) ja teiseks on hind suhteliselt soodne 10% soodukaga ~16 eurot. Minu kolmele küülikule (4 pissikasti ja puhastan iga päev) ja kahele notsule (120 cm puuri põhi - vahetan 2 korda nädalas) jätkub seda veidi enamaks, kui kuuks ajaks. :)

Paakuvaid kassi liivasid ei tohi küülikute puhul kasutada, sest kui loomake juhtub neid sisse sööma, on see talle eluohtlik.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Aluspanu, milline kõige soodsam tuleb?

PostitusPostitas Õntsu » 14. august 2012, 11:58

Kassiliivadest hoian mina üldse eemale. Nende koostisosad on koguaeg nii kahtlased, et isegi ei julge neid proovidagi. Mõndadel on kohe väga paha lõhngi :S. Ei julge mina neid kasutada. Pigem kasutan ikka seda mida algusest peale ja ei hakka muutma küüliku tingimusi. :-)
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Aluspanu, milline kõige soodsam tuleb?

PostitusPostitas jänku13 (Teema autor) » 14. august 2012, 13:10

Tänan vastuste eest :) Aga miks siis nt see catsbest on kohe jäneste pilt paki peal? Ja osad kassiliivad veel? Kas tõesti ohtlikud?
jänku13
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Aluspanu, milline kõige soodsam tuleb?

PostitusPostitas Kissu » 14. august 2012, 13:31

Tootjad alati soovivad laiemale ringkonnale oma toodet pakkuda aga see ei tähenda, et see ilmtingimata sobiks kõigile. Võtame või näiteks need toidud, mis sobivad kõigile närilistele ja tihti veel küülikule takkaotsa. Enamasti ei sobi sellised toidud neist ühelegi söötmiseks, sest pea kõigil ülesloetud loomadel jääb midagi vajalikku sellest toidust kindlasti saamata.

Küülik, kes ei söö kassiliiva omale sisse võib kenasti aastaid selle peal elada aga kas on mõtet sellega riskida? Kassid ei söö omale liiva sisse ja seega neil ei teki seda probleemi aga küülikud vahel võivad kasvõi kogemata seda omale sisse süüa. Kujutad sa ette, et see hakkab seal kõhus siis klompe moodustama? See ei ole kindlasti hea ja suurema koguse puhul on väga ohtlik.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Aluspanu, milline kõige soodsam tuleb?

PostitusPostitas Brix » 14. august 2012, 13:43

Ma eeldan, et see variant mis on mõeldud ka närilistele, ei ole paakuv. Tehtud on nad puidust, mis on lõhna järgi tehtud mitte-okaspuust.
Kasutaja avatar
Brix
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist