Satikad/ putukad

Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jms.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Satikad/ putukad

PostitusPostitas Revenant (Teema autor) » 03. november 2013, 19:31

Tere, ei tea kas on õige koht selleks kuid peale küüliku võtmist olen märganud, et korteris on putukad, välimuselt sarnased kuid erineva suurusega (u lepatriinu suurusest kuni 4-5cm). Nad on pruuni värvi ning tiibadega, kuid ei lenda, kohati oleksid nagu kõrvahargi või prussaka vahepealset (kuid kindlasti pole kumbki neist). Tihti olen leidnud neid küüliku puurist või puuri juurest. Ilmselt meelitavad need putukad ka ämblike ligi, kuna paaril korral on ka ämblikud end puuri sisse seadnud.
Oskab keegi kommenteerida millega tegu on? Kas tõesti on jänese võtmisega seotud või lihtsalt langenud kaks asja kokku. Koristan muidu tihti, et mustusest vist olla ei saa.
Revenant
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Satikad/ putukad

PostitusPostitas Revenant (Teema autor) » 03. november 2013, 19:39

Mainiks ära veel, et nii jänes kui kogu varustus on second hand
Revenant
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teemad: 12
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Satikad/ putukad

PostitusPostitas Kissu » 12. november 2013, 10:42

Ega see võimatu ole, et selle secondhand varustuse ja küülikuga said midagi kaasa. Üldiselt küüliku võtmisest nad niisama ei teki. Arvestades, et ma ise laus kardan igasuguseid putukaid (eesotsas ämblikutega), siis saan su murest väga hästi aru. Ega sul ei ole mingit varianti küülikut teise tuppa pista ja teise puuri? Mina omal ajal sain loomaarstilt mingit haisvat vedelikku, mis vees lahustades läks selliseks valkjaks ja pidada aitama igasuguste satikate vastu, sellega oleks hea üle pesta puur ja võibolla ümbrus, kuid pärast seda tuleb väga korralikult loputada ja tükk aega tuulutada. Putukamürgid muidu on sellised kahtlased asjad, mille osas tasuks oma loomaarstiga nõu pidada enne nende kasutamist, et milline neist võiks olla kõige leebem ja mida saaks kõige kindlamalt maha pesta ja ära tuulutada. Üks on kindel, et ega need putukad küülikule ka meeldivad ja head ole, kui nad seal puuris sibavad. :(

Ahjaa, kui kasutad kaasa antud aluspanu/sööki/heina/puidust maja (millega kõige tõenäolisem midagi kaasa saada), siis siiralt soovitan need minema visata ja uued osta.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron