Küülik reisima?

Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jms.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas 3rika » 30. jaanuar 2012, 23:51

Minu Pätsu reisib minuga kaasas transportpuuris, mis on veel omakorda paksu väikekoertekotti pandud (sees selline kõva fliis jne.). Suve pole me kindlasti seda kotti enam ei kasuta aga praeguste ilmadega tuleb see kasuks :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Sinisukk » 31. jaanuar 2012, 09:32

Kui meil tulid oma jänkuga suveti pikemad reisid ette, siis oli ta meil transportpuuris. Jänku oli pärast igat reisi täie tervise korral :)

Reisisime u sellise transportpuuriga.
Kasutaja avatar
Sinisukk
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 163
Teemad: 2
Pildid: 4
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas Kaleria » 31. jaanuar 2012, 09:41

Meie pere käib vähemalt korra kuus Lõuna-Eestis (autoga) ja jänku on meil ka paaril korral ilusti kaasas olnud(mõnikord olen nädalavahetuseks ta koju jätnud). Esimesed paar korda pidi ta puuris tagaistmel olema (turvavööga kinnitatult) pärast soetasin täpselt samasuguse transportpuuri nagu eelmine postitaja linkis. Väike tükk riiet on alla pandud. Sööki, jooki ette ei anna, kuna sõiduajal ta ei söö. Mia on ilusti kõik sõidud üle elanud ja pole mitte midagi halba juhtunud.
Mul on olnud nii hamstreid kui ka merisiga ja ei juhtunud ka nendega sõiduajal kordagi mitte midagi, ei talvel ega ka suvel.
Ta sünnib meie sõbrana, ta usub meisse juba siis kui ta silmad on alles kinni, veel enne, kui ta sündis, andis ta end inimesele.
Kasutaja avatar
Kaleria
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 134
Teemad: 12
Pildid: 37
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas 3rika » 31. jaanuar 2012, 19:13

Heh, meil pisem transportpuur, kuna Pätsu jääb ise ka pisikeseks :)

Meil selline aga helesinist värvi : http://bosse.ee/media/catalog/product/c ... dino_m.jpg
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas missyou » 19. mai 2015, 13:17

Mina sõidutan oma küülikut pea iga nädalavahetus. Kuna käin nädalavahetuseks maale ema juurde siis võtan jänese kaasa kuna ma ei saaa teda pksi koju jätta.
Mul on ekstra reisile minemise kast ostetud loomapoest ja kui ma selle välja võtan siis ta kerib puuri nurka ja hakkab silmi punnitama :D sest talle väga ei meeldi see väntsutamine. Kui maale jõuame ja kasti pealt lahti teen siis hüppab ise välja sealt. Üldjuhul ma alla ei pane talle midagi, kuna kast on seest libe ja kui ma panen sinna näiteks saepuru ja autoga pidurdan ja näiteks ta libiseb siis on terve auto seapuru täis, kuna puuri vahelt viskab välja saepuru. Proovisin värsket heina panna et äkki sööb sõidu ajal vms. aga mu küülik pole sellest väga huvitatud. ja nüüd ei panegi ma talle midagi puurikuna ma sõidan kuskil 45 min. maale siis ta elab üle.
Pissimisega reisi ajal on nii et üldjuhul üritab ta kinni hoida kuid ühe korra ikkagi ta ei jaksanud hoida kinni ja pissis kasti siis oli küll kole jänes koos ja puur koos. Õnneks auto ei olnud koos. Kui tuppa jõudsime siis lasin jänese puuri ja kasti pesin puhtaks.
Kasutaja avatar
missyou
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Pildid: 5
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Küülik reisima?

PostitusPostitas OpheliaDreamers » 17. juuni 2015, 03:57

Minu küülikus on alati eelistanud just kitsamat transpordikasti/-kotti. Lisaks veel panen pleedi või muu riide alla ja külgedele, et jänku oleks "hoitud" igaltpoolt. Minu jänksid ei söönud ka kunagi transportimise ajal.
Lisaks veel, et panin ostsin apteegist niiskust imavad "mähkmed" ehk lapid, millel põhjas kile ja tavaliselt käib voodisse. Kutsikatele on ka sellised pissimatid, aga apteegist saab odavamalt. Mina lõikasin kile ääre ära ja jätsin ainult pehme osa.
"There's nothing else I would rather do, unless there was a profession that involved cuddling bunny rabbits and kittens all day for money."
Kasutaja avatar
OpheliaDreamers
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 188
Teemad: 23
Pildid: 0
Asukoht: Pärnumaa, Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 1 külaline

cron