Aluspanu puuris ja pissinurgas

Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jms.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Riin » 05. jaanuar 2012, 02:08

Meil on graanulid, kuid kuna ta puuris kinni ei ole, siis ta seal muul ajal, kui söömas, polegi. Vanasti, kui vahel puuris ka pikutas, siis ikka ainult maja katusel. Saepuru imab kiiremini pissi sisse, nii et peab kiiremini vahetama. Kui teda puurist välja lased, kappavad nad üldjuhul elamisse palju prahti.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas 3rika » 16. jaanuar 2012, 00:16

Mina ei kasutagi puuris üldse aluspanu aga liivakastis on naturaalsed saepurugraanulid :
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Kaleria » 16. jaanuar 2012, 01:01

Ma ei pane samuti Miale puuri saepuru ega muud aluspanu. Graanulid on ainult tema WC nurgas.
Ta sünnib meie sõbrana, ta usub meisse juba siis kui ta silmad on alles kinni, veel enne, kui ta sündis, andis ta end inimesele.
Kasutaja avatar
Kaleria
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 134
Teemad: 12
Pildid: 37
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Riin » 17. jaanuar 2012, 06:11

Sel juhul on teil väga vedanud oma nännudega. Meil Nupsu pissib ja pabuldab kogu puuri ulatuses ja, kui üle puuri graanuleid poleks, siis on ta ise pisssiga koos ja muidugi haiseb tuba ka siis. No wc-s käib ikka ka, aga, kui heina sööma asub, siis unustab poti tavaliselt ära ja on kohe näha, et ta on isuga nosinud ja samas kohas siis istunud ja pabuldanud ja veel pissinud ka. Nii, kui nägema juhtun, et ta valesse kohta pissib, lükkan teda käega potile, siis istub seal kenasti, saab aru küll, et paha poiss olnud, aga omapead jäädes teeb jälle rumalusi, no on võimatu röövel meil.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Haldjake » 04. veebruar 2012, 16:37

Kuna ka minu küülik pissib ja pabuldab terve puuri ulatuses, kasutan kogu puuri ulatuses seapuru ja peal heina.
Arukas kuts Potsu, väike Willi, suur memmekas Houdini ning kassid.
Kasutaja avatar
Haldjake
I know that life won't breake me...
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 384
Teemad: 8
Pildid: 7
Asukoht: Lõuna-Eesti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Ninja » 29. veebruar 2012, 17:11

tahan teada kas seda võib küülikule pissinurga aluspanuks panna ma kardan ,et ta hakkab seda sööma http://www.trixie.de/en/prod/Rabbit_and ... tter,13849 need on nagu kristallid mid võib näha kasside aluspanuks.
Ninja
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 17
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Juhe » 29. veebruar 2012, 19:31

Paki järgi suht raske hinnata, aga kui see hästi lõhnab ja on siukesed pisikesed osad, siis võib maitsta küll.
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas AlbinoFurets » 31. juuli 2012, 20:18

Ma kasutan Kitty Friend saepurugraanuleid, ning minu nännu on eriti tubli, teeb isegi pabulad potti! Potil käimise õppis ära ühe päevaga, piisas pissisest paberist potis ja ta tegigi sinna. Puuri põhjas ei kasuta ma mitte midagi.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas darkhelen » 31. juuli 2012, 22:25

Mina olen kasutanud vist seda sama (vb sarnast) mingi hetk- huvi pärast ostsin. Ei hakanud nad seda sööma ega miskit. Aga eelistan siiski saepurugraanulit.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas DessaMerisiga » 31. juuli 2012, 22:30

Ma arvan et ei hakka seda sööma. Kasutasin seda kunagi sigadel ja hamstritel, kumbgi ei söönud. Minu mäletamist mööda need ei lõhnanud.
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas 3rika » 01. august 2012, 08:39

Arvan, et või neid kasutaa küll, sest see on Trixie toodang, nende tooted on loomasõbralikud. Iseasasi, mida sa ise kasutada tahad :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas MarisR » 18. august 2012, 13:34

Mina kasutan ainult saepuru, mis on loomapoest ostetud. Korra püüdsin kasutada naturaalseid graanuleid maisist, firma nimi oli Flamingo, kuid see sisaldab lisaks maisi rootsule ka maisi tükke ning minu pisike hakkas neid sööma. Kuna Bosses on öeldud, et mais ei ole küülikule hea, siis ei julgenudki ma seda aluspanuks panna, võttsin kohe puuripõhjast selle ära. Lasin selle endale pähe määrida ühes loomapoes Sikupilli keskuses. Läksin ostma kassi wc-d, jänkul on seal mõnusam söömas käia ning tahtsin graanuleid, et tuba saepuru täis ei oleks. Siis soovitatigi seda naturaalsest maisist, küsisin küll, et ega ta seda sööma ei hakka, ning vastati et ei. Kohe näha, et loomadest ei teata ikka mitte midagi. Kui küsis, et mis ma kassi wc-ga küüliku puhul teen ja seletasin et pool aluspanu ja pool heina, siis jäi müüjale siiski arusaamatuks, et miks jänkuke peab wc-s ja söömas kõrvuti käima. Natukene võiks ikka müüjatel teadmisi olla, aga see selleks. Tahtsin lihtsalt hoiatada teisi, kes samuti ei soovi, et nende pisike aluspanu sööma hakkaks :) .
Kasutaja avatar
MarisR
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Pildid: 13
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

kas aluspanu on üldse vaja?

PostitusPostitas Siisu » 10. märts 2013, 13:45

Minu sädel pole küll miskit aluspanuks puuris, vaid erldi piisimisnurk kus on graanulid ja sinna teeb ta ilusti.
ta on enamus päevast väljas ja kaarbib nt põrandavaipa.
kas aluspanu ongi pigem selleks et ta saaks seal kaevata ja kraapida v on see ka üldise heaolu(mugavuse) seisukohast oluline?
Siisu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas darkhelen » 10. märts 2013, 20:23

Kui su küülik hoiab ilusti puhtust, siis ei ole seda aluspanu vaja. Mina enda omale ka ei pane ja tundub, et ta puudust ka ei tunne. Viimane kord kui panin, kraabiti see kõik ühte nurka kokku ja polnud temast mingit kasu.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas 3rika » 11. märts 2013, 12:44

Minu tibud ka aluspanust suurt midagi ei pea. Peaasi, et WC-nurk on.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas hermeliin » 11. aprill 2013, 21:03

Ma nüüd uurisin seda teemat ise ka siin ja vaatan et peaks endale ka pissinurga soetama ja sinna sisse neid graanuleid siis ostma . Hetkel teeb ta oma häda puuris igale poole ja suurde tuppa meil . Mujale ta ei tee , aga päris seda kommet ka ei tahaks et ta nüüd arvabki, et elutuba on üks suur vets . Aga kas niimoodi paljalt ülejäänud puuri jätta pole jänesele ebamugav . Puuri põhi ikkagi libe . Kas mingit heina ikka panen alla või mitte ?
Kasutaja avatar
hermeliin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Juhe » 11. aprill 2013, 21:55

Ei ole vaja aluspanu puuri. Piisab, kui on pissinurk graanulitega.
Tipsi! :)
27. aprill 2010.
Kasutaja avatar
Juhe
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 528
Teemad: 13
Pildid: 11
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas 3rika » 12. aprill 2013, 18:16

Kui sa väga tahad midagi alla panna, siis mingi riie on ka hea. Peaasi, et seda ikka päris tihti vahetatud saab, sest riie kipub kiiresti haisema minema.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas hermeliin » 13. aprill 2013, 10:58

Ma ise pigem jäin mõtlema , et kui panen talle pissinurga . Puuri põranda jätan nii nagu ta on ja sinna midagi ei pane , siis kui jänes ei hakka kohe nurgas pissil käima ja pissib puuri põrandale , siis pärast viskab ennast sinna pikale siis ka kuidagi nadi . Või tuleb see loomult äkki kui pissinurk on graanulitega olemas ?
Kasutaja avatar
hermeliin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Kissu » 13. aprill 2013, 11:33

Ega seal väga olulist vahet ei ole, kas küülik lebab märja saepuru või märja puuripõranda peal. Tegelikult võimalusel küülik ikka enamasti ei lase endale päris külje alla või viska pikali keset loiku (muidugi oleneb puuri suurusest). Kindlasti tuleks panna tema enda pissist märga saepuru pissikasti, et küülik saaks lõhna järgi aru, kuhu hädad teha tuleb ja edasi õpib ta päris kiiresti. See lühike õppimise aeg tuleb enda ja küüliku heaolu huvides lihtsalt ära kannatada.

Mis puutub sellesse, et kas panna puuri põrandale midagi või mitte, siis minu arvates küülikud naudivad siledal, puhtal ja jahedal pinnal magamist. Vanasti, kui ma katsin kogu puuri põranda saepuruga, kraapis küülik alati kusagilt puuri nurgast saepuru ära, et siis paljal puuripõrandal magada. Tänapäeval on meil ka pissikast ja küülikud naudivad tõsiselt võimalust ennast puhtal puuripõrandal välja sirutada - esikäpad ette, tagakäpad taha sirutatud, nii et võimalikult suur kehapind puuripõrandaga kokku puutuks. Kusjuures ma ei näinud küülikuid kunagi nõnda puuris mõnulemas, kui seal põhjas saepuru oli. Vaevalt, et nad tegelikult mingist riidetükist eriti hooliksidki ja lisaks läheb see kiirelt mustaks ja haisema ning võib tekitada tahtmise hoopis sinna peale pissida. Kui on karta, et sügisel-talvel-kevadel lähevad toad ja eelkõige põrandad jahedaks, soovitan puuri alla panna mõni vaibake, siis ei ole puur päris külmal põrandal.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas hermeliin » 16. aprill 2013, 21:09

Käisin täna loomapoes ja soetasin sealt enda jänesele ka pissinurga ja saepuru graanulid. Päev läbi on see tal juba puuris olnud ja eks see ole ka kerge ehmatus. Kiired muutused ei meeldi arvatavasti kellegile . Puuri ta läks, aga ega seal olla väga ei tahtnud . Praegu panin tavalised valged paberilehed põrandale talle ja eks ole näha kuidas läheb tänane öö . Kui meil oli saepuru all , siis jänes kraapis selle ka eemale oma küljealt ja väga ei tahtnud seal lebada. Panin talle saepuru peale papist magamisase ja seal ta magaski . Aga saepuru oli meil ka ajutine lahendus nii kolmel päeval ainult , sest alguses panin ajalehed aga uisa päisa alla ja pärast mõtlesin, et see trükivärv ei saa olla hea loomale. Eriti kui ta peaks seda närima hakkama. Igatahes graanulid on nurgas ja eks homme ole näha kas on sinna pissitud või mitte. Ja Kissu eks ma proovingi selle potitreeninguga kannatlik olla . Eks iga asi võtab aega . :-)
Kasutaja avatar
hermeliin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas hermeliin » 17. aprill 2013, 17:13

Nii olen endiselt hädas pissinurgaga . Graanulite peale ei taha ta kohe ültse minna . Äkki prooviks nii, et ostan saepuru ka poest ja viskan mingi kihi graanulite peale . Ehk ta siis on nõus sinna peale minema ?
Kasutaja avatar
hermeliin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas 3rika » 18. aprill 2013, 09:06

Kui ma omale Patricku koju tõin, siis oli temagi vaid saepuruga harjunud, kuid päris ruttu sai ta asjast aru, et ka saepurugraanulid on normaalsed asjad :razz:. See lihtsalt võttis nii umbes 1,5 nädalat tal aega, et ta ilusti ära harjus sellega.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas AlbinoFurets » 18. aprill 2013, 09:39

Mida võib üldse küülikutel aluspanuna kasutada? Ning kas jänku möõda ei tee potist kui puuri p6hjas on pleed vm riie.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas 3rika » 19. aprill 2013, 09:52

Meie omad küll riide peale ei tee.. Ma leidsin, et meil on riiet aluspanuna kasutada lausa mugav, sest aegajalt meil plika tahab nt vetsupotis kaevata ja siis on terve puuri põhi laiaks litsutud saepurugraanuleid täis.. Kui aga koristamiseks läheb , siis tõstan lihtsalt poti ja riide välja, klopin riide puhtaks ja panen asjad tagasi.. Muidugi poti puhastan ka ära.

Muidu, kes tahab, kasutab puuri põhjas saepuru või saepurugraanuleid... aga sügavat mõtet sellel ei ole, kui küülik oskab potil käia. Meil on saepuru kasutamine täiesti välistatud, sest pikal on selline "villane ja karm" karvastik ja siis kogu see sodi jääb karva külge ning kui ta põrandale jooksma tuleb, on terve elamine saepuru täis.
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Kissu » 20. aprill 2013, 09:27

Oleneb vist küülikust, meil kutsub igasugune riie (vaip, toolikate, koerapesa, koolikott, sussid vms.) ühes küülikus esile vastupandamatu soovi pissida ja kakada see täis. Teisel küülikul seda probleemi ei ole. Pean alati kiivalt jälgima, et põrandale miskit ei jää ja küülik diivanile/toolile/koera pessa ei roniks. Muidugi ta on meil ka väike metsaline, kes elanud mitmeid ja mitmeid suvesid lahtiselt suures aias ja teinud, mis pähe tuleb. Seega nüüd on keeruline talle neid käitumisreegleid külge pookida.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas hermeliin » 22. aprill 2013, 16:48

Meie ikka vaevame enda pead selle pissinurgaga . Nüüd võtsin selle lausa ära kuna jänes tegi tuppa juba pissit ja pabuldas ka poole rohkem kui tavaliselt . Nurga ära võtsin siis pissib ilusti puuri ja pole enam nende graanulite vastu tal ka midagi . Kuigi segan neid saepuruga ja just sinna nurka panen rohkem graanuleid kuhu ta pissib . Igatahes mul on ideed otsas kuidas teda sinna nurka pissile saada. Ehk saaks vähemalt sellegi , et ta kõik oma hädad puuri teeks ja siis vast polekski hullu. Võin puuri tihedamini ka puhastada . Aga selle pissinurgaga ta küll läbi ei saa .
Kasutaja avatar
hermeliin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas 3rika » 23. aprill 2013, 08:23

milline pissinurk teil on? kassiliivakast või see väike kolmnurk?
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas Kissu » 23. aprill 2013, 09:33

Kolmnurga puhul võib olla häda selles, et küülik lihtsalt hästi ei mahu sinna või ei tule selle peale, et ennast seal ümber keerata. Meil ühel poisil oli sihukene ja ta ei suutnud pikalt välja mõelda, et sisse hüpates jääb tagumik üle serva ning selle pärast tuleb enamus hädasid puuri põrandale. Suuremasse nurka häda pärast mahtus aga seal armastas ta rohkem magada ja hädad tegi mujale. Meie ostsime omale kassipissikasti ja seal käib küülik küll parima heameelega.

Meie kasutame pissikastis saepuru ja ainult saepuru. Tõesti see lendub tuppa laiali, kui küülik ringi kepsleb aga milleks siis hari või tolmuimeja on? Ostame sellist suurema laastulist saepuru, siis vähemalt ei pea vaiba seest peenikest pudi taga ajama. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Aluspanu puuris ja pissinurgas

PostitusPostitas OpheliaDreamers » 24. aprill 2013, 06:32

Meil on puuris kolmnurkne liivakast, kus on kassiliiv. Esimesed päevad tegi hädad igale poole-ei mingit kindlat nurka. Siis hakkas kassiliivakastis käima ja nüüd on aru saanud, et enda liivakastis sama materjal ja oma ikka parem. Alguses hoiatasid mitmed inimesed, et väiksed pabulakesed elamise peal laiali on paratamatus, aga peale kassiliivakasti avastamist pole puurist ja kastist väljaspool ühtegi pabulakest. Eile õhtul lebotas umbes 6 tundi järjest elukaaslasega voodis (esimest korda niimoodi) ja siis ka ei teinud ühtegi häda sinna.
"There's nothing else I would rather do, unless there was a profession that involved cuddling bunny rabbits and kittens all day for money."
Kasutaja avatar
OpheliaDreamers
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 188
Teemad: 23
Pildid: 0
Asukoht: Pärnumaa, Sindi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist