Paharett-Rosin (+1)

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Rosina enneolematud ning toredad seiklused! +1)

PostitusPostitas RAjankud » 25. detsember 2012, 11:20

Selle jõulupaki sisu üle ta oli kindlasti õnnelik :) !
Kasutaja avatar
RAjankud
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 160
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina enneolematud ning toredad seiklused! +1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 25. detsember 2012, 11:30

Eks ta oli ikka! Tänud!
Veidike juttu ka meie elust:
Lumega mängisime küll natuke, aga pildile ma Rosinat koos lumega ei saanud!! :mellow: ta mul nii kiire, et .. ma ei jõua teda taga ajada :-D kui mina nupule vajutan, et arvuti pilti teeks, peab just ssiis Rosin oma teisi toimetusi tegema ... :bang: aga tema juba kord selline on ja muuta teda vist ei saa.
Nagu ma näen, Rosinale lumi meeldib ja seda limpsida on veelgi parem :-D Eile õhtul ajas Rosin oma pissipoti ümber, kui ma puuri ukse kinni panin, kohe läks potile ja nii kui ta potilt ära hüppas läks pott ümber ja kell 11 õhtul pidin mina hakkama puuri koristama :grr: sel ajal lösutas Rosin täpselt samamoodi nagu ülaloleval pildil näha võid (see pilt kus Rossu tunneli ees lösutab)
Paistis, et Rosin oli õnnelik selle üle, et ta kingi sai- nautis pidusööki nii, et silmgi vajus kinni :-D (vaadake ülemisi pilte ja lugege postituse piltidest ülevalt üheksas pilt on Pisil silmake kinni suurest naudingust....
Jäädavalt soovin Teile ning Teie kõikidele lemmikutele ilusaid jõulupühi ja kõikide ilusate soovide täitumist!
Peatsete kohtumisteni,
kallid Pisilased!!!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina enneolematud ning toredad seiklused! +1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 25. detsember 2012, 22:14

Assamait, ei saa midagi ikka ära sõnuda vist! Just mõtlesin, et kirjutan siia kui Rosin nii üliarmsasti maas lösutades silma kinni paneb... aga nii kui arvuti võtsin, et pilti oma nunnust teha, nii kalpsas Rosin kohe püsti ja vahtis mulle "lolli" näoga otsa nagu ôeldes mulle " oot, mida sa nüüd teed?" Tänane äev on olnud tõeliselt väsitav - lumega mässamine, heina sees kaevamine, ühe ( no kuidas küll öelda. .) poolikult kasutatud wc-paberi rulliga jändamine ja üleüldiselt toas trallimine. Vaatan, et Rosinake ka päris läbi kuna enamus sellest ajast, mis ta on saanud vabalt joosta on ta veetnud vaibanurgal, kapi ees niisama vedeldes. Ooiii!!! Nüüd lasi silma looja ja pani peakese vastu maad... :biglove: ma lihtsalt ei või!
Peatsete kohtumisteni,
Pisilased!
Saatke tervitusi ja tervisi oma lemmikutele ikka ja alati! (Võtke osa ka endale ;) )
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina enneolematud ning toredad seiklused! +1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 25. detsember 2012, 22:16

Muideks - Te pole mulle öelnud kas ma võiksin Rosinale ka madariini natuke anda? (Olete vist kahe silma vahele selle jätnud :devil: )
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 26. detsember 2012, 16:50

Muutsin nautuke Rosina nime Rosina-Tipsiks kuna talle nii meeldis kui ma talle "Tipsikene" ütlesin... vähemalt ta reageeris sellele nimele hästi, seega muutsin ma ka teema pealkirja ning loodan, et mul enne teise küüliksõbra saamist teema pealkirja muutmise "isu" peale ei tule :-D Olen juba mõni 4-5 korda muutnud.
Aga ikka ootan vastust - kas ma võiksin Rosin-Tipsile mandariini anda? Või banaani? Igatahes ootan vastust !
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas Õntsu » 26. detsember 2012, 20:19

Banaani võid anda kuid öra seda tihti anna, võib tekitada sültuvust ning see on väga magus ning hammastele kahjulik. Mandariini ma ei annaks. Siiski tsitruseline ning sellest ka päris palju juttu olnud. Arvan, et mandariin jänkut nii väga ei huvitagi aga just banaan on meelepärane. :) Ise ei annaks oma karvakerale kumbagi. :) Jõudu, jaksu ning palju lollitusi Tipsikule. :3
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 26. detsember 2012, 20:43

Tänan väga!! :-D Eks me siis natukene banaani homme mekime, vaatab kuidas maitseb! Aga täna me tegime väikse fotosessioni "tiigrikarva" taustal. Mõne parema klõpsu toon Teilegi näitamiseks. (Aga ainult homme :razz: )Vahepeal on Tipsil ikka selline poosetuju, et anna olla! Lihtsalt võtab ühe poosi, ootab mõni 5 sekundit ja siis võtab teise poosi. Täna see juhtus, aga väga vähe pilte jõudsin selle ajaga teha ... kahjuks.. :mellow:
Tipsike sai täna alles kell 8 välja (mõtlen iks õhtu kella 8) kuna käisime perega maal möllamas, võijah kutsa ja küüliku preilna jäi koju.

Teist teemat:
Ma lihtsalt ei jõuaks kokku lugeda kui palju kordi Rosin ennast päeva jooksul peseb! Täitsa lõpp! Tipsi on mul ikka nii puhas loom! Kuigi puuri kohta seda päris öelda ei saaks.. mõni pabul läheb ikka mööda, aga see ei ole veel kõige hullem. Hetkel on Rosin-Tipsile üks külmutatud maasikas mida ta hetkel nosib, või ei nosi ka, otsa sai. Nüüd viskas end külili ja lasi silmakese vaikselt looja... homme kirjutan Rosin-Tipsi paharetti tegudega, mis Teil praegu veel teadmata on :happy: Sellega kutsun ma Teid homme lugema, kui mitte lõunaks siis õhtuks on postitus siin olemas. Rosin-Tipsi saadab Teile tervitusi! :hi:
Homseni,
Pisilased!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 26. detsember 2012, 22:49

Näib, et mida hilisemaks aeg õhtul läheb, seda energilisemaks mul Rosin-Tipsi läheb!! Näeks Teie vaid mida see väike preilna mul siin korraldab... laamendab mu elamise peapeale vist!
Praegu on hopp vasakule, hopp paremale, jooksen toa ühte ja teise otsa, sitsin siin ja sitsin seal.. Silmad on ka hiigelsuurtest 2 korda suuremad!! :-D Ega ka haagid alla ei jää! :rofl:
Nii kui ma voodist püsti tõusen ja Tipsi mind näeb... ta tõuseb kohe püsti ja pageb4 voodiääre alla! Ja kui naljakalt ta kõike seda teeb!! :-) Oiii, kui Te seda näeksite, Te oleks praegu kõht kõveras,
maas püherdanud :rofl: Aga minagi naeran ennast herneks siin."Une-Mati" hakkas just mulle peale kippuma, aga tänu sellele, et ma pidin siin Rosina pärast hirnuma, ehmatasin ma ka "Une-Mati" sootuks ära. Sellepärast saab Rosin-Tipsi nüüd kauem toas laamendada! :happy:
Tuli jälle üks igaveselt pikk postitus,
püüame ikka homseks ka midagi kirjutamiseks jätta! :ups: :-D
Teile soovin juba Head ööd ! :sleepy:
Eks me püüa ka selle marakratiga magama hakkama sättima.. vaatab kuidas see meil siis välja tuleb! Ega vist hästi mitte,, :yawn:
Ilusaid unenägusid!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 26. detsember 2012, 22:50

Oodake pilte! ;)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 27. detsember 2012, 21:23

Noonii, siit tulevad meie (veits) hilinenud pildikesed:
Alustame siis:
siin mängis Rosina-Tipsi mulle surnut ning ma ehmatasin ikka täiiieeegaa ära:
Pilt
Paharetsik ajas pissipoti ümber :grr: :
Pilt
No ja üks poosekas:
Pilt
Nina kaameras..
Pilt
Jäime küll natuke hiljaks oma nn. jõulupiltide või kingipiltidega aga siin nad on:
Pilt
See on mu vaieldamatu lemmik!! :biglove: :
Pilt
Ja veel üks:
Pilt
No püüdke selle pildi üle mitte naerda... :D :D
:rofl:
:rofl:
:rofl:
:rofl: :
Pilt
Uhkus ise! :
Pilt
Nii armas!! onju?
Pilt
Ja teine käpake ka appi! :
Pilt
:rofl: :rofl:
Pilt
Sai nüüd suur "kogus" pilte, aga ma ei oska nendest valida!!! :D
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 28. detsember 2012, 22:15

Mäletate???:
http://fotoalbum.ee/photos/OmaHobu/98485329/
http://fotoalbum.ee/photos/OmaHobu/98485327/
Siin oli Rosina-Tips alles nii pisukene.... aeg on nii kiirest läinud, et pole arugi saanud kui kiiresti mu pisipõnn kasvanud on! :-D
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 29. detsember 2012, 21:40

Huvitav.. kas teie ka ei nâe pilte, mis ülevalt lugedes on 1, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 12. Mina neid ei näe! Sinna kus pilt olema peaks on ilmunud väike kastike, mille sees on valge küsimärk, küsimärgi ümbert sinine! Kas viga minu arvutis või leheküljel??
Olgu, veits meie tegemistest:
Rosina-Tips on üllatavalt vaikne olnud täna. Erinevalt mõnest mulle teada olevast küülikust on Rosin selle küüliku kõrval nn. "nohu"
Tean, et teised küülikud on rõõmsad selle üle, kui nad puurist välja lastakse, aga meie põnn : hüppab puurist välja ja läheb oma "lemmiku" kapi ette ja viskab end sinna pikali. Ja siis.. istub seal kuni kella 10 -neni ning siis hakkab alles marutama, oi kuidas hakkab marutama! :-D
Usun, et Teie küülikud on minu preilist erinevad, usun et enamuselt Teist on! Homme on meil puurikoristus.. jälle! Alles eilema puhastasin ja juba on pissikast pabulaid täis... :dunno: mina ei kujuta ette kustkohast ta need pabulad ja pissi võtab.
Homme kirjutan veidi pikemalt meie tegudest ja täna me vist oleme kaua kalpsamas!! :happy: Rosina rõõmuks.
Nojah Rosin hakkas just marutama ja väga kiiresti.
Olge mõnnad, Pisilased!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 29. detsember 2012, 22:20

Rosina-Tipsi kohta võin öelda nüüdseks tõeline ööloom!!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 29. detsember 2012, 23:44

Hetkel on meil marutamise aeg ja loomulikult- Rosin teeb seda, ega jäta võimalust kasutamata!
Aga paras "ööloom" on ta küll peaks mainima! Tänu sellele ei tea mida ma koolipäevadel ette võtan!? Pean ta päeva paiku lahti laskma? Või mida?? Kõik vastused oodatud!

Homme kutsun Teid lugema!! Kell 14.00- 18.30!! ( Olge siis ikka kohal, või kui paar päeva hiljaks jääte pole ka midagi hullu ! ;) )
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas AlbinoFurets » 30. detsember 2012, 14:07

No Juss on samasugune, eile puhastasin potti ja täna peab jälle. :-D.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 30. detsember 2012, 19:37

Veits valetasin Teile... vabandust!! Aga ma pidin oma väikevenda vaatama ja ma ei saanud samal ajal kirjutada.. aga nüüd olen täitsa olemas ! Niiet, hakkan kirjutama:
Täna me siis koristasime puuri. Täielik õudukas oli meie pissikast!! No ausõna- see oli täielikult pissit ja kakat täis, kahe päevaga kah veel..
Nojah, see on küll ebanormaalne mis Rosin mul täna pärastlõunal tegi- nimelt pissis ta pissipotist mööda.. :wacko: ta poleseda mitte KUNAGI teinud!! Ei tea kas ta siis ei mahtunud potile istuma või mis!? :shock: Aga see oli suht väike loiguke ka, et polnud raske koristada.Aga nojah, oleks võinud seda siis enne puurikoristust teha..
Vahepeal on meil majake ka puuris olnud, aga see oli vääga lühikest aega kuna ta ei käinud seal sees vist mitte ühtegi korda, või vähemalt mina seda ei näinud.
Me koristasime puuri põhjalikult, seega tegin ka Rosinale karvahooldust :-D (võinoh, pesin teda) Väikest aega sain teda vees hoida. Ta hakkas väga kähku siplema.. tänu sellele sain ka mina paraja "pesu" :-)Rosina karv on nüüd niiiiii pehme, et... ohh, võta või kaissu.... ta on nagu siiidpehme! Ahjaaa, mõned pildid sain ka märjast Rosinast, või õigemini- ta oli peaaegu ära kuivanud. Meie oleme juba väljaspool puuri jooksmas.
Pildid lisan kunagi hiljem, täna enam ei viitsi.

Pole vist midagi huvitavat rääkida kah enam.. Rosin on vaikne sell.. va. õhtul.
Olgu siis,
teguderohket vana aasta lõppu !
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 30. detsember 2012, 21:21

Nunii,

Meie "Ööloom" ärkas nüüd just üles. Arvata võib mida ta korraldama hakkab...

Me püüame lähipäevil uue "pildipäeva" teha kuna märja Rosina pilte tuli päris vähe. Jänksuga me praegu väljas ei julge käia seega hoiame tihti akent lahti, et värsket õhku tuppa saada.. oii, kuidas Rosina-Tipsile see meeldib! Ta meil ju suur "värske õhu suurim fänn" :-)

Nüüd tuli Tipsile ikka tõeline eluvaim sisse, läks täitsa hulluks!! Eks Te siis oodake järgmisi pilte (kiusan Teid praegu jah :-D ) Ja peatsete kohtumisteni!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 30. detsember 2012, 21:37

Oih...
Unustasin täitsa ära rääkida kuidas meil toitumisega ja selle voodisse pissimise/kakamisega...
Toitumisega meil enam probleeme pole, ainult ta saab vist liiga palju- jätab pidevalt porgandi või midagi muud värsket vedelema... ta on selle varem ära söönud, nüüd jätab alles.

Voodisse pissimise ja kakamisega on natuke hullemad lood...
Vahepeal ikka püüab - hüppab voodisse a hakkab koguaeg mind lakkuma, nagu paluks et ta saaks voodisse.. :biglove:
Okei pissimisega on korras aga kakamisega.. sellega saab Rosin ikka hakkama, midagi jõuab ikka selle aja jooksul puistada, kui ma teda voodist maha ajan :-)

Olgu, ei viitsi enam kiruda,
Ilusaid unenägusid :-)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 31. detsember 2012, 11:35

Ei noh... muidugi...
Meil sajavad pabulad vist taevast alla.. näiteks- eile õhtul, kui Rosina puuri kinni panin (loe: tahtsin puuri panna) siis ma ei saanud vaiba peale ei istuda, ei astuda! No ausõna, maa oli pabulaid täis, mõned litsusin isegi laiaks. No egas midagi, korjasin kokku ja lugesin üle (arvake minust mida tahes, :-) ) Pabulaid sai kokku 45 ligi- 43 pabulat...!! See oli täpne, lugesin 2 korda veel üle, kindlustamaks et Rosin mul ikka tõeline "pabulameister" on. Ja seda ta oli ja on ka! Vaatan et jälle on mul pissikast enam-vähem homseks koristamiseks valmis, vaat et juba tänaseks õhtuks.
Me teeme siis täna/homme siia ühe "aastavahetuse eri!" postituse, koos piltide ja mõne jutuga,
Ilusat päeva jätku! ;)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 31. detsember 2012, 19:07

Tere jälle! :hi:
Kuna ma ei oska oma piltide seast sobivat fotot avatari jaoks valida, annan Teile võimaluse- Te saate valida siia lisatud piltidest ühe foto, mis Teie tahaksite, et ma avatariks panen :-) öelge lihtsalt mis leheküljel, ülevalt/alt lugedes mitmendas postituses ja mitmes pilt (vaadake ise kas loete ülevalt või alt.)
Teie väljavalitud fotode seast valin välja (või isegi loosin) endale sobiliku pildi ning panen avatariks.

Nende piltidega on nüüd nii lood, et püüan need homme/ülehomme siia kah üles laadida. See ei tohiks kaua aega võtta :-D nagu alati oleme ka pragu juba vaibal jooksmas, vaatame kas täna ka "pabulasadu" tuleb. Saime värsket ka juba- mõned lehtsalati lehed ja paar porgandit kah... nüüd püüan oma suu kinni panna, vähemalt rääkimise kohapealt.. :ups: võiksingi siis platrama jääda, kui ma kirjutada viitsiksin:-) olgu, olgu lõpetan ära. Jätan homseks ka midagi kirjutada..
Kaunist aastavahetust ja palju-palju rakette Teile!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 31. detsember 2012, 22:48

Pange julgelt oma lemmikud pildid Rosinast kirja!!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 01. jaanuar 2013, 00:31

Ilutulestik oli ära, jäime ellu ! :-)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 01. jaanuar 2013, 22:57

Vabandust, vabandust, vabandust....
"Pildi-ja jutueri " postitus tuleb meil homme. Täna ei jõudnud. Mõtlesin, et hoiatan ette et tulemas on eriline postitus uue aasta puhul :-)
Nagu öeldud- juttude ja piltide eri saate uudistada homme!
Ja soovin Teile eelmisest aastast paremat ning sündmusterohkemat aastat!! Rosina-Tips tervitab!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 02. jaanuar 2013, 19:31

Nonii.. siit tuleb meie kauaoodatud pildieri! :
Ei osanud neist piltidest valida seega panin mõlemad:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Minu isiklik lemmik :biglove:

Pilt

Vahel saab ka selliseid pilte ( aga ainult siis kui vääägaa kaua aega teda jälgid ja muudkui klõpsutad) :D :

Pilt

ja tagapoolt.. :

Pilt

Porksiga :D :

Pilt

nagu murraks kohe kaela.. :) :

Pilt

Üks nunnukas veel:

Pilt

Pildid on selleks korraks läbi, kuigi nad ei tulnud just parimad aga loodan et olete rahul.. :ups:
Juttudega jätkan järgmises postituses ;)
Viimati muutis jänkuke11 02. jaanuar 2013, 19:55, kokku muudetud 1 kord.
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 02. jaanuar 2013, 19:53

Alustame siis otsast.. :
29.dets- Olime ikka üllatvalt vaiksed, seega pole midagi erilist ka rääkida.. ainult see et hakkasin teda "ööloomaks" pidama :)

30. dets-meil oli siis pesupäev.. njahh, ega ta veekausis olla ei tahtnud (nagu ma vist juba mainisin) aga ikka, elasime üle. Peale pesu, kui juba olin teda rätikuga kuivatamas, oli ta minu peale natuke pahur. Vist sellepärast et ma teda pesemisega natuke "kiusasin" Rosin hakkas ennast varsti pea "üle" pesema kui ma ta ära kuivatasin. (sain ka 2 pilti sellest Ja mina totakas, avastasin alles siis kaamera kätte võtta kui Tipsi oli juba peaaegu kuivanud aga mõned pildid sain ikka, kuidas karvake turris oli :)

31.dets-1. jaanuar- olime suhteliselt rahulikud, võtsime uue aasta vastu 2 porgandi ja 3-4 lehtsalatiga :D Ilutulestikust me häirida ennast ei lasknud. Nii kui hakati paugutama andsin mina Rosinale oma pidusöögi kätte ja teda nagu üldse ei huvitanud, et keegi kuskil nii kõvasti 10 minutit paugutab. Nojah 1 jaanuar läks meil väga kiiresti, ei teinud suurt midagi. Tipsi magas poole päevani ning ma ei tahtnud teda väga häirida. Ta pole minuteada veel niikaua maganud ( kella 10-neni)

No ja täna:
2. jaanuar- hommikul tudus nii nunnult, et ma ei võii!!! :biglove: lõuaalune oli oranzikas porgandi söömiselt ja niimoodi ta puurinurgas, heinahoidiku all siis pikutas. Nüüd juba kalpsame ringi, eks näis kuna ära väsime ja tuttu läheme.
Hetkel ei ole enam midagi rääkida, küsige ise või kui mul meenud kirjutan juurde! Aga ma jäädavalt ootan neid Teie lemmikpilte et endale avatariks panna!!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 02. jaanuar 2013, 22:25

Osssaaa!!
Enne ei näinudki kui pikk see eelmine postitus tuli. Viitsib keegi üldse selle läbi lugeda? :rofl:
Aga täna ma avastasin et Rosinale meeldivad ikka meeletult rosinad. Käib koguaeg mul järel ja "palub" minu käest rosinaid kas sitsides või limpsides. See oli ikka tõeliselt armas kuid samas ka natuke naljakas vaatepilt :biglove:
Aga palun Teid, kallid Pisilased- ärge ära unustage et ma ootan ikka veel Teie lemmikpilte Tipsikust ning valin nende seast välja kõige sobilikuma pildi mis läheb avatariks!!
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 04. jaanuar 2013, 21:43

Ei noh muidugi! Meie oleme siin nii laisad, et anna olla.. lesime ise pikali maas ja sööme nii lehtsalatit :-) ohh, viitsiks ma Rosinat passida oleks ma saanud nii koomilise pildi ja ma arvan et selle pildi pärast oleks ma ennast kõveraks hirnunud :rofl: Tipsikul on viimasel ajal selline komme tulnud et kui ma kapi juurde lähen ja Rosin siis juhuslikult lahti on, mina koguaeg kükitan et oma riideid kätte saada ja siis Rosina-Tips ronib mulle esikäppadega seljale umbes et "näita mis seal huvitavat on, " :biglove: muidugi on see jube nunnu.. ^^

Aga ma ei jõua teda kiita!! Rossu oli täna nii tubli- hoidis ilusti trakse seljas ning hüppas kah maiustuse (rosina) peale. Kui sentimeetrites arvestada siis hüppasime täna 18 cm, minu arvates esimese korra kohta pâris hea. Aga mul oli ikka tükk tegu, et teda tõkkele saada, palju paremini hüppab ta ilma traksideta ja ikka ning alati maiuse peale mis talle ikka meeldib :-D
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 05. jaanuar 2013, 23:14

Nagu Rosingi, olen ka mina vist see paras ööloom! Just õhtuti umbes kella 10-11 aegu mul tuleb selline isu puuri koristada, et teeks seda kasvõi iga päev! Meil on elu ikka niisugune nagu on- oleme hullud pabulameistrid, pissime palju ning esikohal marutamine "Ööloomana"
Ja oii, Te ei kujuta ette milline piss oli pissipoti põhjas... pissi oli ikka üleliia , pabulatest rääkimata! Pott pealt täitsa mustast pabulatest.
Tips on ikka nii lollikene: nagu päeval veel tudumisest vähe oleks, läheb Rosin ka lahtioleku ajal puuri pikutama.
Olgu, eks me siis marutame praegu veel viimased minutit ja siis kobime ära sängi tuttu ruttu! :-D
Kellel kool- soovin Teile ilusat algavat kooliveerandit, olgem kannatlikud- varsti tuleb jälle vaheaeg (seekord kevadvaheaeg) ning siis natuke veel kooli ja ongi: Suvi!! :-D
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 10. jaanuar 2013, 19:47

Näib, et meie teema on nn. "Ebaaktiivne" vms, keegi ei kommi aga vaatamisi pole ka just jälginud.... aga nojah, mis teha kirjutada võib ikka, eks teinekord endalgi hea lugeda, mida Rosin väiksemana armastas ja mis pättusi ta siis tegi. :)
Aga veidi meie tegutsemisest:
nagu juba Rosina käitumist jälgida, on näha suuri muutusi suvega, ikka tõeliselt suuri! Tipsik lesib puuris, isegi nosib heina ise lamades ja peaegu magades. Kohutavalt nunnu iks :biglove: Nagu praegugi- Rosina-Tips on puuris, kuigi puuriuks on lahti... tudub seal.. :) Aga nohh, rohkem pole meie igavast elust midagi rääkida. Rosin on talvel "talveunes" ;)
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rosina-Tipsi seiklused (+1)

PostitusPostitas jänkuke11 (Teema autor) » 15. jaanuar 2013, 16:29

Nujahh... nagu näha siis keegi meie "avatarimängust" osa ei võta... :( eks ma siis pean ise selle pildi välja valima.
Muideks olen ma teile rääkunud, et Rosinale nii kohutavalt muru meeldib? Aga igatahes: panin umbes nädal aega tagasi muruseemned maha ( ostsin loomapoest, 1.60€, Trixie firma) kastan muru väga-väga hästi ning mul on isegi pildid tehtud esimesest päevast, kui muru üldse ennast välja ajas kuni kolmanda või neljanda päevani tegin pilte. Kui soovi, võin need siia ka üles panna ! Murust edasi: lòikan iga päev või üle-päeviti paar-kolm cm muru maha ning selle annan Rosinale, oii kuidas ta muru kohe nii suure isuga sõi.. :biglove: Rohkem polegi rääkida, meil ikka nii igav elu ( va. hilisõhtud, kui Tipsil marutamine algab.. :D )
Mu pisike Rosin-Tipsi! Oled igavesti minu nunnukas! ♥ Sa oled nii pehme, nii armas, nii väike, nii sõbralik, nii uudishimulik,
nii mänguhimuline, nii... tore...♥
Jänkud ruulivad ! ^^ ♥ ©
Kasutaja avatar
jänkuke11
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 421
Teemad: 22
Pildid: 3
Asukoht: Eesti, Valgamaa, Valga
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist