Preili Lumepall

Meie kikk- ja lontkõrvalised sõbrakesed.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 25. aprill 2014, 14:20

Minu tibu naudib suve täiel rinnal. Pole midagi paremat kuivärske ristik koos värskete võilille ja naadi lehtedega. Iga hommikuseks traditsiooniks on kujunenud see, et kui ma üles ärkas ja vetsus ära käin siis käin jooksuga sauna tagant talle peotäie naate toomas. Vastasel juhul ta kolistab nii kaua kuni ma reageerin ja talle ikkagi rohtu toon. :D
Üldiselt on Pall jälle rahulikuks muutunud. Siiani uriseb veel kahe asja peale: esiteks kui sa julged ta toitu kuidagi pidid raputada, sikutada, nihutada vms siis vehib käppadega ja uriseb ning kassiliiva kühvlit vihkab ta ka kogu südamega.
Täna käisime metsas ka jalutamas. Plika arvates oli tore mõte hakata kuivanud kuuseoksi närima. Proovi sa siis oma asju teha, kui ta sul kõrval sigatseb. Muidugi tegime jalutuse ajal ka pilte! :D
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Preili Lumepall

PostitusPostitas Õntsu (Teema autor) » 15. juuli 2014, 20:33

Pole siia 2 kuud kirjutanud ning ausaltöeldes pole ka nüüd eriti midagi kirjutada.
Piiga on meil juba juuni kuu algusest saati väljas oma 2m suvemajas elanud. Olekust ning pilgust võib välja lugeda, et midagi paremat ta vist ei oskagi tahta. :D
Iseloom on meil endiselt selline nagu ta on... muidu on küll ilge pai nuruja, aga kui temajaoks midagi valesti teed (kasvõi rohu hunnikut liiga kaua tema peast kõrgemalt hoiad) siis kukub urisema ja käppadega vehkima. Kohutavalt isekas tütarlaps.
Pilte mul kahjuks eriti pole, kuid saan ära näidata milline mu piiga suvemaja keset suve välja näeb. :)
Pilt
Nagu näha siis on ennast vägagi kägaraks tõmmanud Lumepall ka peale jäänud. :D
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Meie küülikud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist