Kinni panemine(reserveerimine)

Kuidas hoolitseda notsu eest? Puhastamine, pesemine, küüntelõikus, jalutamine jne.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Kinni panemine(reserveerimine)

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 12. oktoober 2015, 17:39

Terekest minu silma orbiiti on sattunud 2 ime ilusat merisea tüdrukut(loomapoes) ja ma nüüd küsingi siis kas ma saan nad kinni panna ??Ja kui saan kas ma pean selle eest maksma??Ma tahaksin ta ilusti reedeks kinni panna kuna siis saan ma tellitud merisea puuri kätte.
Ja homme lähen emaga sinna poodi ja paneme nad ilusti kinni et keegi nad ära ei ostaks ja nüüd küsimus järgnev kas selle reserveeimise eest tuleb kah maksta??Ja kui peab siis umbes mitu euri??


tänan teid kõiki :D

terv:merisigutik
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Kinni panemine(reserveerimine)

PostitusPostitas Mercar » 12. oktoober 2015, 18:45

See on poe otsustada, kas nad lubavad kinni panna või ei.
Eks see sõltub ka kui kiiresti nad tavaliselt notsud müüdud saavad. Kui ostetakse vähe siis on kinnipanemine poele mõistlik, sest saavad üsna kindlad olla et reedel nad müüdud saavad. Samas kui vahepeal kindel tahtja tekib siis oleks neile ju kasulikum loom maha müüa (pole vaja sööta ja puuri puhastada).
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline