Nöpsu ja Täpsu

Millised ruigamid meil kodus on ning kuidas neil läheb

Moderaatorid: triini22, nirgike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Nöpsu ja Täpsu

PostitusPostitas rreniita (Teema autor) » 19. märts 2014, 10:24

Hei,hei. :)
Eile (18.03/2014) liitusid meie perega 2 imearmsat merisea poega. :rofl:
Juhtus see siis nii, et paar nädalat tagasi käis ema oma venna juures ja venna lastel oli merisiga. Ema võttis merisea sülle ja pani kaela juurde. Natukese ajapärast hakkas ta kurisema, hakkas kurisema ja siis tol hetkel mu ema tundis, et ta peab endale selle looma saama. Ja eile hommikul ütlesin oma emale, et kas me siis kunagi võtame merisea või mitte ja tema vastas: "Aga mudugi. Täna lähme loomapoodi ja ostame." Ja nii see juhtuski.

Nüüd on meil kodus 2 ruigamit. (Poes öeldi, et u pooleteist kuused.) Mõlemad emased.
Nimeks said Nöpsu ja Täpsu. Nöpsu on kahevärviline ja Täpsu on kolmevärviline kui ma ei eksi. Nöpsu on helepruuni laikudega valgel taustal. Täpsu on muidu valge aga pea juurest helepruun siis natuke tumesamat pruuni ja teisel pool pead must.

Nendega on nii vahva. Poes öeldi, et ärge muretsege kui nad kaks päeva oma puumajast välja ei tule, neil võib siis lihtsalt harjumisega aega minna.
Aga meil oli nii, et juba samal õhtul, kui tuled ära kustutati, tulid nad välja ja hakkasid askeldama, ise samalajal kurisedes.
Oeh, ja kui tahan neid kätte saada, siis hakkavad nad puuris nii perutama, et saepuru lendab.

Nüüd ma paluks teilt abi!!!
Kas keegi oleks nii lahke ja ütleks mulle kuidas saab siia pilte postitada.


Tsauka-pauka! :)
rreniita
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nöpsu ja Täpsu

PostitusPostitas samton » 19. märts 2014, 11:36

Pildi lisamine postituse teksti

Sealsamas KKK alafoorumis on ka õpetused, kuhu ja kuidas pildid üles panna, kuidas pilte väiksemaks muuta jne.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Nöpsu ja Täpsu

PostitusPostitas rreniita (Teema autor) » 19. märts 2014, 12:31

Oeh, sellest ma aru ei saanud ja midagi mul välja ei tulnud, seega proovin lisada need pildid blogi kaudu: http://reniita.blogspot.com/2014/03/tapsu-ja-nopsu.html kui linki ei saa avada, siis andke teada:)
rreniita
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Meie merisead

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist