Hamstri pesu

Kuidas oma hamsu eest hoolt kanda? Puhastamine, küüned, pesemine, jalutamine jne.

Moderaatorid: E4-, Saara

Hamstri pesu

PostitusPostitas Enerin (Teema autor) » 26. september 2010, 13:17

Heihei,
Selline küsimus, ostsime hamstrile jooksuratta, aga see kriuksus ning kui ta selles jooksis oli võimatu magada, niisiis panime natuke toiduõli vahele, aga kui ta rattas jooksis tuli seda õli sealt vahelt ning ta sai kergelt õliga kokku :sad: ,
Nüüd umbes nädal tagasi ostsime uue ratta mis ei kriuksu ja on kerge jooksuga, aga hamsu on ikka selja pealt kergelt õline, kas ma tohiks teda leige veega kergelt pesta või teeb see talle midagi paha , või oleks parem kui ma loomaarsti poole pöörduksin ?
Ning kui tohib teda ise pesta siis veel seda, et kui ma puuri puhastan nädalas korra, kas ma siis võiksin teda näiteks korra kuus ka ise pesta peale selle et ta end ise peseb ?


Loodan saada mõistlike vastuseid :-)

Enerin koos oma pisikesega :hmstr:
Enerin
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Hamstri pesu

PostitusPostitas postituvi » 26. september 2010, 13:40

Kas Su hamsul liivavann on? Kui ei, siis lase tal liivavannis(tsintsudele mõeldud kümblusliiv) ise oma kasukat puhastada. Esialgu läheb kasukas mustemaks- liiv jääb õlise kasuka külge, kuid korduval liivavannitamisel tuleb õli koos liivaga maha. Veega pesemine ei ole soovitatav.
loe siit märgpesust:
hamster ja vesi
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Hamstri pesu

PostitusPostitas Saara » 27. september 2010, 21:27

Nagu postituvi viidatud lingiski kirjas, ei ole soovitatav hamstrit veega pesta. Kui õli tõesti kasukal liiga palju on, proovi kõigepealt see õrnalt lapiga maha pühkida, kui kuiv lapp ei aita, võid seda veidike niisutada, kuid ole ettevaatlik, et hamster ise märjaks ei saaks.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hamstri pesu

PostitusPostitas Enerin (Teema autor) » 28. september 2010, 18:58

Okeii , eks me üritame siis hakkama saada :)
Enerin
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron