Hamsu šokolaadiga koos

Kuidas oma hamsu eest hoolt kanda? Puhastamine, küüned, pesemine, jalutamine jne.

Moderaatorid: E4-, Saara

Hamsu šokolaadiga koos

PostitusPostitas sitsu0456 (Teema autor) » 27. august 2012, 19:14

Tere ! Täna hommikul andis mu väike vend hamsule tüki šokolaadi, muidugi pistis hamsu selle põske et seda siis puuris rahulikult närida, aga puuris ta ei sülitanud seda kohe välja ja see sulas tal põses ära ja hakkas suust välja voolama. Nüüd on ta karv pruun ja šokolaadiga koos, ma küll üritasin seda niiskete salvrätikutega puhastada, aga ta siples meeletult ja ma ei saanud kasukat puhtaks, mõtlesin et panen ta madalasse vanni, aga räägitakse et hamsu võib nii haigeks jääda. Kuidas saaksin ta kasuka puhtaks ?
sitsu0456
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hamsu šokolaadiga koos

PostitusPostitas Merily » 27. august 2012, 20:10

Miks üldse sellisele väikesele loomale šokolaadi antakse? Ja kui ta suust päris välja voolas, siis ei olnud see tükk ilmselgelt just väike ka, hamstri jaoks. Sellistest magusatest asjadest hoia oma loomake edaspidi heaga eemale. Mis puutub puhastamisesse, siis üldjuhul saavad loomad sellega ise hakkama.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hamsu šokolaadiga koos

PostitusPostitas sitsu0456 (Teema autor) » 27. august 2012, 20:57

Ma olen oma vennale pmst iga päev seletanud et loomadele ei tohi tema süüa anda, aga mis sa arvad et väike laps saab kohe kõigest aru ? Ja šokolaaditükk oli tavalise suurusega, kuigi jh, hamsule oli seda natuke palju..
sitsu0456
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Hooldus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist