Narritakse roti pärast...

Sabalised jutustused

Moderaatorid: E4-, Amelia

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. jaanuar 2005, 16:50

isssand teate ma tõesti esimest korda kuulen, et kedagi narritakse loomade pärast, tõsi see oleks imelik, kui terve korter on loomi täis ja haiseb ka tagatipuks.
aga jah need narrijad on lissalt arad inimesed
aga alati on nii kui inimene kardab midagi või ei ole kokku puutunud, siis hakatakse rääkima, et fui kui vastik
nt minu vanaema kardab rotte ja ma võtsn merisea endale, siis oli, et fui mis rott ja siis pärast sai merisiga mu vanama üldiseks lemmikuks. usun et rottidega harjuks ta ka ära, sest ta lihtsalt ei ole kodurottidega kokku puutund
narrijatele tuleb vastu hakkata, kas või nii et sai tee välja, teed näo et on täitsa suva, püüad mitte südamesse võtta ja lõpuks end niimoodi harjutades on tõesti lõpuks täitsa ükskõik mis teised ütlevad. tihti oleneb see ka east, mõnes vanuses hoolid rohkem mis teised mõtlevad ja räägivad sinust, aga paljudel see ka möödub (kuid leidub inimesi kellel on elujooksul kogu aeg tähtis mis teised mõtlevad). olen tähelepannud et kunagi nooremana mõtlesin palju rohkem mis teised mõtlevad, nyyd tähtis ainult sõbrad, kui teen midagi naeruväärset, siis mul on suva, sest mul on sõbrad ja nemad teavad missugune sa oled. tegelikult on narrijad tavaliselt need, kes tegelikult ei tunne seda narritavat.
aga põhiline ÄRA tee välja narrijatest, nad ise pole sugugi paremad inimesed kui sina
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. jaanuar 2005, 16:53

ahjaa muideks, kui narritakse ja sa teed näo et sul täitsa suva sellest, siis inimesed hakkavad vähe narrima ja aegajalt tekib neil isegi austus nende vastu ja ühel hetkel võid avastada end nende kambast. sellises vanuses juhtub tihti ka selliseid asju.
mäletan kuidas mu pinginaaber rääkis klassõest iga hommik kui kooli läksime, et kui vastik ta on (see tydruk narris ka mu pinginaabrit) ja siis ühel hetkel sain neist parimad sõbrannad :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. jaanuar 2005, 20:37

nad piinavad rotte nad on lollakad inimesed mulle kül ei meeldi lollid inimesed nad narrivad ainult rotte vaesed loomad ma kül ei narriks sest nad ei ole mulle midagi teinud nad ainult narrivad ja narrivad lollakad inimesed ma olen lihtsalt tubli ja kaitsen loomi ma soovin kõikidele loomadale et tee olete nii armsat ja nunnud ärge pange tähele kui naad narrivad ja kusavad lollakad inimesed olge tublit loomad eks
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Britt » 17. jaanuar 2005, 20:52

Minule on ka öeldud,et noh saad varsti juba uue looma vms.?
Tegelt vahest on juba tüütu kuulata kuidas inimesed seda küsivad jah.nagu see oleks mingi väga imelik asi..
Kui sina suudad nendele rottidele ilusat,mugavat ja lahedat kodu pakkuda ja suudad tagada,et neil kõik olemas oleks pole ju probleemi.Kui sind narritakse,siis ütle lihtsalt nagu Liisa soovitas.Seda olen isegi kasutanud;)
polegi vist rohkem midagi lisada,Liisa ütles kõik ära,temal on alati midagi asjalikku öelda.tark inimene ,mis muud :)
Britt
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 279
Teemad: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas tipzik » 03. veebruar 2005, 21:58

ära kuula neid nagu nii nad on ise kadedad et neil loomi pole ja siis hakkavad ajame mingit iba...
tipzik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 24
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas tipsu » 04. veebruar 2005, 18:40

:) meil hoopis vastupidi :lol: neil kellel pole loomi need käivad ja nuruvad et näita oma rotti/merisiga/hamstrit jm.
tipsu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 15
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 05. veebruar 2005, 17:15

no aga ole selle yle uhke et sind rot´iks nimetatakse. teised ei küündi oma inteligentsiga tarakaninigi... :D Hiiumaal on küll hoopis teisiti , siin pigem kadestatakse neid kellel palju lemmikuid on aga ei sõimata...
Igatahes ära neist välja tee -sel poleks mõtet.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 24. veebruar 2005, 16:42

Ära lase sellest ennast häirida..Igal ühel on oma arvamus ja õigus olla originaalne, mitte käjja teiste järgi.Meil kõigil on erinevad huvid ,sellepärast ei saa narrida..
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas mõmmik » 03. juuli 2005, 20:11

Nagu siin juba väga levinud lause on, et ära tee neist välja ja nad varsti kaotavad su vastu huvi :) Minul on kodus palju hiiri, aga enam ei tehta sellest väljagi, alguses ikka öeldi, et mingi oled hull hiirte fänn jah.Varsti ise ka hiire nägu. Mina ei teind sellest väljagi, sest seda öeldi tegelt naljaga pooleks. Ma usun, et ka need kes seda sulle ütlevad ei mõtle seda ju täitsa tõsiselt. Nagu ma su rate konto järgi olen aru saand tuled sa sügisel samasse kooli, kus minagi õpin. No loodame, et sul siis siin koolis ei ole nii hulle klassivendi/õdesi, kes sind narrima peaks :)
mõmmik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas pisike7 » 27. august 2005, 21:49

Mina arvan sellest loost niiviisi, et rott on ju loom nagu iga teinegi. Kellel on kodus kass, kellel küülik või kesiganes teine lemmik - kõik nad on ju ikkagi loomad. Ja sellepärast nüüd narrima hakata pole minu arust mitte mingitki põhjust.
Ja tõesti, pole mõtet neist inimestest, kes sellise asja pärast narrima hakkavad üldse välja teha !
Kindlasti teeb see mingil määral haiget, aga ega kõik sind ju narri ..seda ainult teatud seltskond.
Peaasi on see, et sa ise oma rotikese üle õnnelik oled ! :wink:
Siis on kõik OK ! :)
pisike7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Saara » 27. august 2005, 22:49

Veebruaris oli meil inglise keele tunnis looma-teema ja siis me arutasime, et mitu ametlikku loomaaeda Eestis on. Ja keegi ütles siis nii:" Kaks- üks on Tallinna loomaaed ja teine on Saaral(ehk minul) kodus," :D Ma ei tea, kas see oli mõeldud solvanguna(selle variandi peale tulin alles seda teemat lugedes :oops: ) või niisama heatahtliku naljana. Igatahes naersin ka ise terve klassiga kaasa ja tundsin isegi oma "loomaaia" üle uhkust :D
Aga niimoodi pahatahtlikult loomade pärast narrida :eek: . Ma ei leia sellel mõtet. Ma saaksin aru kui sa haiseksid rottide/nende pabulate järgi vms ... Aga ainult sellepärast, et ratekonto on rotitydruk... Nagu reit.ee oleks mingi näitaja :S
Aga jah. Klišee: "Ära tee neist välja ja nad ei viitsi enam sind norida!" :D
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kommi » 28. august 2005, 13:57

Nojah... Kahjuks tõesti paljud inimesed (mitte Lontu.ee-s) arvavad, et rotid on mustad, koledad, räpased, lollid :evil: ... Aga on ju laborihiired ja rotid, kelle peal on testitud ravimeid... Need ravimid on ju meist paljusi aidanud... :wink: Ja üldsegi on rotid väga- väga armsad... :) 8)
Kommi
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 4
Asukoht: Läsna küla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Piiksu » 18. september 2005, 17:23

Oeh, ei no mida veel... Leidub ikka nõmedikke. Tegelt usun, et kui mul oleks paar aastat tagasi sama palju loomi olnud ja mu klassikaaslased oleks sellest teada saanud, oleks ehk mindki narritud. Usun, et preagugi leiduks mõnitajaid, kui keegi teada saaks,et mul on kodus nt. tarakanid. Ja veel kord kuldsed sõnad: Ära teen neist ididest välja, ajapikku nad unustavad selle ja kunagi hakkavad ehk isegi imetlema :)
Minust ol palju abi küll... :oops:
Piiksu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Nellu » 01. oktoober 2005, 10:17

Tead, mind narritakse koolis Oravaks :D Mul ei ole mingit pistmist nendega, nad ei ole mul mingid üli lemmikud ka. Lihtsalt, keegi ütles Orav ja nüüd minu hüüdnimi ongi Orav. Ma ei võta seda tõsiselt, naeran ise ka selle peale. Minu klassis on tüdrukuid kellele meeldivad kohutavalt hobused. Neid narritakse hobusteks. Ära muretse selle pärast. See on lihtsalt mingi periood, kui nad nii sind narrivad. Ära tee välja, või kui väga hakkab närvidele käima, siis nähva midagi tarka vastu. loodan, et su tuju läheb paremaks :)
Nellu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas kattc » 10. oktoober 2005, 15:18

Ka minul oli kunagi rott, kes kahjuks nüüd on kaugel-kaugel. Sõbrannad käisid minu juures ja ei julgenud teda isegi puudutada :D aga mind ei narritud küll. Mina arvan et see küll mingi häbiasi pole. Järelikult siis kui ma elaksin maal ja mul oleks seal laudas lehmad-sead oleks ma kohe seanägu? Poisid mängivad ise kusagil nurga taga spinnerite ja Yu-Gi-Oh kaartdega. Sul on vähemalt selline huvi, mis on kasulik. Looma pidamine teeb ju inimesi ikka hoolamaks ja vastutustundelisemaks.
kattc
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas pizikenäriline » 21. oktoober 2005, 20:18

Oi kuidas mulle Liisa variandid meeldivad:)Proovida tasuks seda rotipabulate värki:DSiis kui ma endale hamstri sain siis paar tüdrukut hakkasid norima, et Tere hamster vms.
Loodan et nad enam ei narri.
Kasutaja avatar
pizikenäriline
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 22
Teemad: 2
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 26. oktoober 2005, 12:40

Need narrijad on väga rumalad lapsed ära pane seda tähele,minul on ka kodus rotid ,noh mu sõber vahest määrib seda mulle ninaalla,aga ma ei tee väljagi,sest see pole häbiasi,ära sellepärast oma loomadest loobu,kui naad midagi ütlevad aja nina püsti ja nähva midagi teravat,[mis halva asjaga norija silma paistab] et nt minul pole vähemalt plekitatud püksid.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Sipsu56 » 03. september 2011, 09:52

Ära tee välja kõnni edasi. Ma tean küll mis tunne on kui sind narritakse, sest ma ise ei ole üldse peenike inimene ja mind narritakse mu natuke suurema kõhu pärast aga ma olen õppinud neis mitte välja tegema. Las narrivad, nemad on lollid mitte sina. Ja mõnikord kui julgust saad siis ütle, et looma armastajad on palju targemad ja väärtuslikumad inimesed.
Mul on merisead Tuti ja Pluti, koerad Axel, Merlin ja Aki ning 6 kala.
Kasutaja avatar
Sipsu56
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 137
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas SugarBabex » 21. november 2011, 15:57

Ära tee välja,kui sa neist välja ei tee või kuidagi neil suu lukku paned siis kaotavad nad sinu vastu huvi ja jätavad rahule.Olen ise samas olukorras olnud,kus mind on narritud ja kiusatud,aga ma ei teinud välja ja enam pole sellist asja ette tulnud.
Ennast lüües on topelt valu,siis tunned seda kohta mida lõid ja seda millega lõid...
Kasutaja avatar
SugarBabex
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 223
Teemad: 7
Pildid: 4
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas IloveAnimals » 16. veebruar 2013, 12:45

Mind narritakse ka aeg-ajalt, kui tuju neil tuleb. Ei tee eriliselt välja. Öeldakse et ma olen koer või rott. Mõnikord hüütakse üle klassi koer sitsi... Olen üritanud seda vältida, kuigi see teeb pisut haiget.. :sleep:
= (
Kasutaja avatar
IloveAnimals
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 4
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Tiksikas » 18. oktoober 2013, 11:36

Kui ma endale esimese roti sain ehk Blacky,tuli koolis suur tuhin peale mind narrida rotipüüdjaks,rotimammaks jne-jne - Algul murdis natuke südant aga tulin koju ja võtsin Blacky kätte tegin talle suure musi ning võtsin kokku ennast mitte välja teha nendest,nädalaga kadus narrimine ja lõpuks hakati huvi tundma kuidas Blacky elab ja küsiti pilte näha. :huh:
Aga vottt selline asi et kohe narrima tullakse mulle ei meeldi,arvan ise et suur kadedus tegi oma töö!
Kasutaja avatar
Tiksikas
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 598
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Omadega läbi
Prindi postitus

Re: Narritakse roti pärast...

PostitusPostitas Marie » 20. oktoober 2013, 18:25

Mina sain endale esimese rotikese üldse suvevaheajal ( vist vaheajal enne teist klassi ). Nüüd juba kuues klass, võibolla on isegi keegi kes ei tea et mul rotid on? Need kes loomade kohta küsisid need said ka teada. Vaatan et see teema on postitatu 2004. aastal. Kuidas nüüd edeneb? Kas käidki enam koolis?
Kasutaja avatar
Marie
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist