Jassu jõmpsikad

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Jassu jõmpsikad

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 05. veebruar 2011, 23:32

Tere kõigile,
olen olnud juba natukest aega siin kasutaja ja otsustasin oma rotinatukest ka teile eksponeerida :)
Nimeks on tal Rudolf e. Ruudi,ta on sündinud 24.12.2010 ja ostetud on ta Tallinnast,Sütiste Centrumi PetCenterist :) Ta on väga sõbralik ja uudishimulik rotipoiss,kes ülekõige armastab närida :D Päeval jätab endast malbekese mulje ,aga öösel :devil: oioi,mis siis toimub,selline trall ja lällamine :D Loodetavasti saab Ruudi endale varsti seltsilise(d) : :devil:
Ruudi
Viimati muutis Jassu 26. aprill 2011, 18:22, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Angoora » 05. veebruar 2011, 23:49

Teretulemast Rotipessa :hi: .
Rudolfi õde Kiira saadab vennale terviseid ja seda teevad ka Pätu ja Unimüts :happy: .
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 06. veebruar 2011, 00:19

Ruudi tänab väga !
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Amelia » 06. veebruar 2011, 03:33

Pai ka minu poolt! ^^
Mu sülest valgeid õisi vette sajab.
Öö hauda varjab tumm ja hõbehall;
külm udu kihisevaid vesi matab.
Kasutaja avatar
Amelia
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 466
Teemad: 11
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas vahvlike » 07. veebruar 2011, 10:57

Väga armas rotike on pildil! Head sirgumist teile!
Kasutaja avatar
vahvlike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teemad: 4
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 42
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas roberta » 07. veebruar 2011, 13:19

Teretulemast rotipessa, Ruudi-poiss! Ruudi on imearmas jõulurotike. Minu 3 nati suuremat rotipoissi tervitavad Ruudit ja tema õnnelikku omanikku.
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 07. veebruar 2011, 16:36

Täname,täname :)
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 08. veebruar 2011, 19:42

Nii,meil läheb üldiselt hästi,Ruudi on väga tegusaks ja aktiivseks muutunud,ta aina jookseks ja trallaks ringi. Mina haun peas ikka Ruudile seltsilise võtmise mõtet,loodetavasti sujub kõik läbirääkimistel vanematega hästi ja peagi saab Ruudi uues sõbra,sest ilmselt mida varem,seda parem! Loodetavasti lisan täna mõned pildid veel,senikaua aga ,olge mõnusad :)
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 08. veebruar 2011, 22:48

Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Loomahull » 09. veebruar 2011, 06:24

Heh, need sabapildid on tuttavad jah, et "siin ju alles oli rott!" :-D Teiselt pildilt otsisin tükk aega, enne kui leidsin. Loodan, et Ruudi saab omale varsti sõbra, üksik rott on kurb.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas LoveIsbestMagic » 09. veebruar 2011, 16:53

Leidsin pildilt roti. Puuri tagant paistis ju roosa kepike, ja vaevalt see kepike niisama õhus seisis.
Ilma loomadeta poleks elu, aga ilma eluta poleks ka loomi.
Cesare - kiisupoiss ja Pisike - deegupoiss, R.I.P: Dumbo - väike ja väga noor deegupoiss ja Lötu - ka deegupoiss
http://kuldneretriiver.forum.co.ee/
http://koerakuut.forum.co.ee/forum
Kasutaja avatar
LoveIsbestMagic
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 520
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 09. veebruar 2011, 17:16

Tore,kui leidsite,ka mina loodan väga,et Ruudi saab ruttu seltsilise :)
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 18. veebruar 2011, 17:42

Oeh,oeh
Vabandan,et pole viimasel ajal siia midagi kirjutada jõudnud. Ruudike elab hästi, päeval magab ja öösel ikka trallitab,tervislikule toidule ainult vilistab,ei tema söö,eks me siin üritame iga päev talle midagi värsket sööta,porgand vist ongi kõige paremini peale läinud.Aa ja siis tainas maitseb ka,kui ma küpsetan siin,siis Ruudi saab ka natuke,tema arust on see muidugi maailma kõige ülekohtusem,et ta nii vähe saab,siis vaadatakse mulle ikka sellise näoga ota,et misasja rohkem ei saagi? :dunno:
Viimasel ajal on mul aina rohkem hakanud tunduma,et nägemisega on tal päris kehvad lood,muidugi päris pime ta ka nüüd pole,aga eks see vist oligi nii,et albiinodel kehv nägemine... Aga ega see väike probleem noorhärrat ei heiduta,tema arvates on tal just rohkem eelist järada ja närida kõike ,mis ette satub ja siis kui ma kuri olen,vaadatakse otsa sellise näoga:Issand jumal,mina teen heateo ja sina ainult õiendad ! :D
Puur on talle ikka suhteliselt väikseks jäänud,aga mul sünnipäev tulemas ka,niiet ehk siis saab mõelda uue puuri peale ka. Ma ikka uurin ja vahin neid pisilaste puure ja googlest otsin ka . Kusjuures,ma nägin ühel ööl,et ma olin Tallinna Mustika keskuse Zooplanetis-see on ju üüratult suur ja siis ma uurisin erinevaid puure ja naljakas oli just see,et paljude puuride hinnad on mul täpselt meeles :D
Aga nüüd üks küsimus tarkadele ka-et kui mul hetkel üks rott,aga loodetavasti tuleb üks-kaks juurde,siis kas Ferplasti Jenny jääb suureks või kui suur peaks see üldse olema??
Varsti lisan pilte ka ;)
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas samton » 18. veebruar 2011, 18:13

Mitte ükski puur pole rottide jaoks mitte kunagi liiga suur! :devil:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 23. veebruar 2011, 20:30

Hei-hei!
Tervitusi meie poolt,Ruudi elab väga hästi,viimases teemas kahtlesin,et ehk on miskit häda tema silmanägemisega,aga ta tõestas vastupidist,niiet nägemine on poisil korras. Endiselt teeb pättusi,me laseme tal ringi joosta köögilaual,mis on nagu paarilett,aga seina küljes ja laua taga ääres on tal oma puumajake,kus ta redutab siis. Pühapäeval emal on läpakas laual ja tegi seal midagi ja siis äkki näeb et härra tahab salaja läpaka hiire juhet endale pessa viia,kahjuks pidime härrat kurvastama mittelubamisega.Siis tehti ikka neid armsaid kutsikasilmi :A: Pärast mõningast puhkamist otsustas ,et alusel olev väike teeküünal käib talle jubedalt närvidele.Mõeldud,tehtud! Algas pööraste hüpete ja näoilmetega küünlajaht,kus oli palju takistusi,lõpuks suutis ta küünla enesele allutada ja tarida see oma pessa,kus ta siis rahulolevalt seda närida püüdis.Selle toreduse lõpetas minu ema ,kes pani küünla tagasi ja vastutasuks sai veel tund aega seda janti vaadata :rofl: Praegu naudib Ruudi väljasoleku aega,sest tänu minu gripile paar päeva tagasi pole ma teda palju välja lasknud.Korraldab varitsusi nüüd juba muffinikausile ja muffinitele ning vahel lähebki õnneks ja siis näeb sabalist juba kõigi nelja käpaga kausi serval tasakaalu hoidmas ja muffineid välja valimas!
Kuna mind pole nädala lõpuni Tallinnas ja ka kodus,siis teatan rõõmuga juba ette,et homme 24.02 saab Ruudi 2-kuuseks!! Palju õnne kallis härra :cake: :flowers:
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Loomahull » 24. veebruar 2011, 09:45

Igati patriootlik härrasmees ju! Palju õnne! :flo:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas cougar » 24. veebruar 2011, 09:58

Tundub olevat lahe noorsand ja sa kirjeldad ka neid tema pättusi nii vahvalt :)
p.s. BAARIlett. :)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 26. veebruar 2011, 12:19

Oi,aitäh cougar,et vea parandasid,kusjuures ma tean küll,et nii kirjutatakse,aga lihtsalt kuidagi läks :)
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas DessaMerisiga » 27. veebruar 2011, 13:19

Ülimalt vahhva kaak . Tahaks kohe enda silmaga tema pättusi imetleda . Pikk ja soe pai poisikesele !
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 10. märts 2011, 17:15

Täname kõiki ja Ruudi tervitab teid :)
Ruudi elab täitsa hästi,vahepeal ,kui mind 5 päeva Eestis polnud ja siis jälle tagasi tulin,tundus ,et ta on kohe palju suurem,ikkagi kaks kuud ju! Pättusi teeb ta endiselt sama osavalt ja iga päevaga omandab mõne uue nipi. Üleelmisel nädalal oli ta siis ilusti oma majakeses laua peal,meie emaga tegime oma toimetusi,laual oli ka huulepalsam sellises tuubis. Mõne aja pärast läksin vaatama,et mis ta teeb ja siis nägin ,et see oli pessa veetud ja suured-suured augud sisse näritud,terve ta nägu oli ka huulepalsamiga koos :rofl: Ehk tahtis temagi oma nägu niisutada,ma ei saa aru,mis siin pahandada :rofl: Täna hommikul läksin vannituppa, kus Ruudi puur öösel on ja näen,et pool puuri põhja on saepuruga täidetud,mõtlesin,et misasja ,ma ei kasuta seapuru ju tema allapanuna?! Ja siis ma uurisin lähemalt,jumal tänatud,et ma seda tegin. Ruttu sain teada ka põhjuse,Ruudi oli kuidagi(see kuidas ta seda suutis,on kõigile mõistatus ja ilmselt selleks jääbki) oma joogipudelisse kaks auku närinud,kuigi joogipudel pole üldse ta puuri vastas,igaljuhul toretsesid seal kaks auku ja 250ml vett oli välja voolanud,see selgitas seapuru tekkepõhjuseid,sest graanulid lagunevad ju vees. Õnneks oli mul väike varupudel olemas ja see sai puuri külge kinnitatud,oh seda rõõmu,kui loom jälle juua sai :-) On tema õnnelik,olen seda ka mina ja ma arvan, et selle "väikse pättuse" anname talle andeks :biglove:
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas LoveIsbestMagic » 14. märts 2011, 16:19

Jaa, samas on kahju mõelda, kui igav loomal on üksi. Eriti veel pimedas vannitoas eksole.
Kuigi, ega see on ju oma süü, kui ta magada ei viitsi. Varsti peab hakkama rottidele rauast joogipudeleid ehitama. Neid ei jaksa (vist) rotid ära närida.
Ilma loomadeta poleks elu, aga ilma eluta poleks ka loomi.
Cesare - kiisupoiss ja Pisike - deegupoiss, R.I.P: Dumbo - väike ja väga noor deegupoiss ja Lötu - ka deegupoiss
http://kuldneretriiver.forum.co.ee/
http://koerakuut.forum.co.ee/forum
Kasutaja avatar
LoveIsbestMagic
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 520
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 23. märts 2011, 23:56

Pole ammu Ruudist rääkinud,tema elab ikka hästi,teeb pahandust ja palub andeks niimoodi,et lakub keelega üle näo või käte :) Hetkel olen ma oma tädi juures ja õnneks sain Ruudi kaasa võtta,ostsin talle pühapäeval Zoo Planetist sputniku ka. Alguses punnis vastu ja ajas käpad ette,et ei tema küll kuskile sisse ei lähe,mina muidugi halasin,et äkki ta ei tahagi sinna üldse minna ja igaljuhul mõtlesin üle. Samal õhtul aga juba panin ma ta sinna sisse selg ees ja lõpuks hakkas teda ennast ka huvitama,et mis tore asi see on,niisiis võite kolm korda arvata,kus Ruudi kogu aeg magab ja võite ka pakkuda,kas ma saan teda sputnikust kätte :rofl: Ruudi kasvab tublisti,esmaspäeval käisin talle puuri otsimas,mul oli just sünnipäev,sain puurifondi päris hea summa. Ma olin meeldivalt üllatunud,et Ülemiste keskuses Nostrem Petis on nii palju imaci puure,valisin seal oma lemmiku välja ka,aga otsustasin,et enne ostmist vaatan ka Rocca al mare Bosse poodi,seal pidi palju puure olema.
Mina ikka päev-päevalt moosin ema ja kes teab,äkki mõni päev tulebki Ruudile sõber :)
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas cougar » 24. märts 2011, 09:17

No palju õnne siis :)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 25. märts 2011, 10:19

aitäh :)
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 01. aprill 2011, 19:40

Juhhei,Ruudi sai 24.märtsil 3-kuuseks!! Alles see oli ,kui me ta kobu tõime ja ta oli nii kribuke... Aeg lendab,aga palju õnne Ruudikesele veel :cake:
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas cougar » 01. aprill 2011, 20:05

Palju õnne jah!
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas evvu007 » 03. aprill 2011, 13:36

Palju õnne !
evvu007
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Teemad: 1
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu jõmpsikad

PostitusPostitas Jassu (Teema autor) » 24. aprill 2011, 14:03

Jipikajeiii!!! Mul uus titt majas, ega see GMR ju mööda kive-kände ei käi :P Imekombel ema lubas ka . Uus titt on Kustav e. Kusti. Väga armas jõnglane,hallikat värvi ja rex ning suured rosinasilmad,nii armsad ja poiss on 1-kuune.
Just saabusime isaga Ülemiste keskusest ja tõime kaasa suure puuri, see on ikka päris suur :) Alguses läheb Ruudi sinna ise bossi mängima ja eks hiljem lähen Kusti ka seltsi, senikaua elab ta Ruudi vanas puuris. Oehh,nii hea meel on :)
Maailmale oled sa lihtsalt keegi,kellelegi aga terve maailm! Minu armsad rotihärrad: Rudolf<3RIP<3 Kustav ja Nuki!
Kasutaja avatar
Jassu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 98
Teemad: 5
Asukoht: Hove,Inglismaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas Loomahull » 24. aprill 2011, 16:57

Palju õnne! :flo:
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jassu rott Rudolf :)

PostitusPostitas cougar » 24. aprill 2011, 16:57

Minu Kusti ja teised kaagid muidugi ka saadavad tervisi :D
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist