hamsterkiku10 sabakond

Kõik sabalised, kes meil kodudes on

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 17. november 2012, 10:58

Ma sain oma rotiplikad oktoobri kuus aastal 2012.
See algas nii-läksin Põhjakeskuse PetCenterisse ja nägime seal imearmsaid 5-6
päevaseid rotupojusid.Ema ja isa ei nõustunud neid alguses võtma, aga oma sünnipäevaks
sain nad ikkagi.Nende nimeks said Milky Way ja Blakcy Loreen.Kutsun neid Blakcyks ja Milkyks.
Blakcyl on selja peal lai must triip,must pea ja pool saba on must, muidu valge.Milkyl on peenikesem
must triip selja peal, pea on muidu valge, silmade ümbert kolmnurga kujuliselt must ning sabal on
mustad tähnid ülejäänud keha on valge.Rotte mul varem olnud pole(ainult hamstrid),Seega täpset tõugu määrata ei oska, aga paistavad olevat capuciinid :dunno: .(ei tea kas kirjutasin õigesti.)
Nad elavad kolmekorruselises puuris.Muidu väga sõbralikud rotid.Praegu u 2 kuud vanad, meie juures
elanud ühe kuu.Varsti lisan ka pilte :-) .Ja võite julgelt kõike küsida :happy:.
Viimati muutis hamsterkiku10 20. veebruar 2013, 08:26, kokku muudetud 1 kord.
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas Amelia » 17. november 2012, 13:47

Tere tulemast rotipessa! ^^ Rottidel tõuge pole, on ainult värvused ning markeeringud. Jään huviga pilte ootama! (:
Mu sülest valgeid õisi vette sajab.
Öö hauda varjab tumm ja hõbehall;
külm udu kihisevaid vesi matab.
Kasutaja avatar
Amelia
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 466
Teemad: 11
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 17. november 2012, 16:25

Vabandan :ups: .Võtsin nad enne puurist välja ja lasin voodi peale jooksma.
Kas ma peaksin nad ka põrandale jooksma laskma?Kui see oleks nende valida
siis Blakcy vist jääkski maha elama. :lol: .Lähen nendega tegelema nüüd.
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas roberta » 17. november 2012, 17:56

Tere tulemast rotipessa! Tervitused ka minu 6 priskelt rotiisandalt!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 18. november 2012, 10:24

Rotid tervitatud!Eile õhtul võtsin nad välja ja lasin joosta.Kui ma hakkasin neid puuri panema,
siis ei leidnud ma Blakcyt üles.Mõtlesin siis et äkki hüppas maha ja hakkasime õega
teda otsima.(Milky panime selleks ajaks puuri)Ei leidnud teda kusagilt ja ta ei saanud ju kaugele minna ka. :sad:
Siis vaatasin korra voodi peale ka ja Blacky jooksis õnnelikult mööda seda ringi. :rofl:
Esimene kadumine läks meil õnnelikult.Muidu elavad pliksid rahulikku rotielu. :rat:
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 23. november 2012, 18:07

Kas kedagi ei huvita meie rotielu? :sad:
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas roberta » 23. november 2012, 18:15

Arvan, et kõiki rotisõpru huvitab, kuidas rotiperel läheb. Lihtsalt alati ei ole palju kommentaare kirjutatud. Ja pilte meeldib samuti kõigil vaadata. Rotikesed on ju kõik imearmsad, igaüks isemoodi ja kordumatu.
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 24. november 2012, 09:44

Nad on juba meiega täitsa ära harjunud ja tulevad kohe ise sülle. :-)
Varsti laiendame nende jooksuala ka põrandale(enne teeme selle rotikindlaks).
Ja piltidega on nii , et kui saab siis telfonist.
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 01. detsember 2012, 11:26

Pole kaua aega kirjutanud siia... :ups:
Aga nüüd siis et täna kukkus Milky põrandale aga nad ei ol vist
väga osavad põgenejad(veel).Seega sain ta 10-ne minutiga kätte.
Üritasin Blackyt ka maha lasta aga nii kiire et keegi perest kätte ei saa.
Praegu läksid just puuri ja magavad nagu inglikesed :biglove: :A: :biglove: :A: .
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 08. detsember 2012, 11:54

Täna siis oli neil esimene pesupäev.Panime suure supikausi veega täidetult
nende puuri kõrvale, ja siis läks möll lahti.Milky hüppas suure isuga vette ja hakkas möllama,
aga Blacky vaatas sellise näoga, et"See segane avastas vist esimest korda vee. :yawn: Loodan, et ta joogipudelis
ujuma ei hakka." :scr:
Üritan praegu Blackyle trikki õpetada aga ta tahab vist ka kirjutada, nii et:bejkjoopasde.97 :lol:
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas roberta » 08. detsember 2012, 18:07

Minu rottidest ei armasta keegi eriti vees solistada, selline märg kahtlane ollus! Suvel oli küll neil selline paraja spa suurusega vannike veega, aga erilist huvi keegi üles ei näidanud. Ainult seni, kuni kõik söögikõlblik oli veest välja õngitsetud. Praegu, külmal ajal, armastavad rohkem soojas pesas lebotada.
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 31. detsember 2012, 20:47

Pole saanud kaua pisisse tulla ja teema veidi unarusse jäänud. :ups:

Aga Milky on selle ajaga suutnud põgenemiskunsti täiesti selgeks saada.
Selle kolme nädala jooksul on ta neli korda plehku pannud ja närinud ka diivaninurka
ja paari juhet.Blacky see eest ainult mu padja taha väikse pesa teinud ja sellega kaasnesid
muidugi ka kahjud. :devil: Omavahel on neil kõik ka korras ja nad tegid vist aastalõpu peo puhul vaherahu. :WF: Muidu on nad ikka rõõmsad, seiklusjanulised, armsad :biglove:
ja uueks aastaks valmis.Ja nende esimesed jõulud möödusid samuti rõõmsalt ning nad said endale neli väikest närimiseks mõeldud palli ja palju-palju magusat. :wohoo:


Soovime koos tibidega rõõmsat ja paugurohket aastavahetust :punk:
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 02. jaanuar 2013, 14:59

Nii, aastavahetuse pommid ja paugud üle elatud. :-)

Rotid on ise täitsa mõnusad kui välja arvata väike vahejuhtum.
Blacky on otsustanud jälle tõeliseks näriliseks hakata ja närida ära oma kiigu põhi.
Muidu talle nagu meeldiks see , sest ta koguaeg magam seal :sleepy:
Minu seniste kogemuste põhjal rotid vist närivadki seda mis neile meeldib :nono:

Ah, ja siis veel see et Milky näris(või sõi) ühte küünalt mis oli puuriga samale lauale jäetud. :wacko:
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 02. jaanuar 2013, 18:19

Ma ei teagi kohe kas ma olen pigem vihane :grr: või kurb :sad:

Ühesõnaga asi on siis nii et kui ma üritasin Blackyt kiigest välja tõsta või tema tähelepanu saada
siis Blacky hammustas mind. Ikka kohe päris valus oli ja näpp oli katki. Olen mõtlema hakanud et äki sellepärast et ta parasjagu oli ametis oma kiige hävitamisega. Kas
äkki keegi teab kuidas rottidelt sellist näksamise ja hammustamise
Kommet välja juurida :scr:


Tänan juba kõiki ette :worsh:
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas roberta » 03. jaanuar 2013, 14:29

Ei taha hästi uskuda, et ta sind ainult sellepärast hammustas, et oli ametis kiige disainimisega. Ehk on tegemist murdeea probleemidega? Mõni rotuke muutub sellega seoses nati omamoodi, ärpleb ja õiendab teistega , norib tüli, naksab hammastega ja üleüldse käitub teistmoodi kui varem. Oma rotipidamise alguses olen minagi rotupoisi hambaid tunda saanud, viimastel aastatel enam mitte. Ära selle hammustamise pärast nüüd rotikesse kuidagi halvemini suhtuma hakka, armasta ja hoia teda, näita neile igati, et nad saavad sind alati usaldada. Kuidas sa seda kommet välja juurid, ma öelda ei oska, ehk enam ei hakka rotikest jõuga kusagilt välja kangutama, vaid meelitad millegi nämmaga enda juurde. Ehk oli rotikesel valus või muudmoodi ebamugav tunne,kui teda jõuga kiigest välja tahtsid haarata? Soovin koos oma 6 rotiisandaga sulle ja pisidele kakukullidele imeilusat alanud aastat!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 03. jaanuar 2013, 15:52

Võibolla tõesti on tegemist selle murdeeaga. Ega ma Blackyt kõvasti haaranudki(vähemalt ise arvan nii :dunno:)
Ma loodan et ta saab sellest east kiiresti üle ja ei hakka oma õde kiusama. :umm: Tänan et mind selle koha pealt valgustatti sest need on mu esimesed rotid.

Praegu rottidega midagi erilist juhtunud pole, elavad mõnusat elu, söövad, närivad nagu rotid ikka. :-)
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 04. jaanuar 2013, 21:53

Täna õhtul seadsime siis rottidel natuke puuri sisustust ümber ja sellega kaasnes ka palju sagimist.
Ema tõi Tartust rottidele jooksuratta, et siis kui meid kodus pole saaksid rottid kah jooksta. See on kinnine nii et roti saba sinna kinni ei tohiks jääda :wink: . Rotid ei tahtnud üldse jooksurattasse minna isegi siis kui seal sees olid maiustused, vorst ja juust. Poes neil kah jooksuratast algul ei olnud ja seega ei oodanutki midai enamat. Niisiis panime selle neie harjumiseks puuri aga ega see neile väga meele järgi polnud. Üldse ponud neil täna väga isu aga ilmselt on ennast ilusti varem täis söönud :-) .

Kas teil on rotid kohe rattaga ära harjunud või vajab see kaua aega?
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 05. jaanuar 2013, 11:02

Praegu hrjutasime just rotte taas rattaga aga no tee mis tahad, kohe üldse ei istu see asi neile. Sii tuleb mõelda midagi muud välja. Mu õde võttis ühe vana hamstrite ratta lahti ja õmbles sinna ratta tugede ümber riide et siis nagu koobas tuli. Ja rattast teeb ta ka rotsikutele ühe pesa. Tegelikult ega seal puuris enam nii palju ruumi siis üle ei jää aga kuna nad on päeval parajad unerotid :yawn: siis ongi neil rohkem võimalusi. :-) Muidu läheb meil kõik ilusti ja praegu vaatan et ikka tõelised inglid seal magavad. :A:
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 05. jaanuar 2013, 11:46

Nüüd siis sai uus pesa puuri pandud. Kõigepealt läks Milky seda uudistama ja mõtles et sai selle nüüd endale aga siis tuli Blacky ja rikkus tema rõõmu ära. Pidasid siis väikse kakluse ka maha ja paistab et Blacky võitis, sest Milky läks kohe eemale :mellow: . Nüüd kui ma neid vaatan siis pääses ka pisem rotu Milky sinna siise saanud. :-) . Ja Blackyl lõi vist kohe ema instinkt välja ja nüüd harjab seal oma kallist õde. Eks nad mul vahel kisuvad jah üksteist aga ikka lepivad ära aj kohe tore on vaatada kui rotid üksteise kaisus tudivad :biglove: .
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 07. jaanuar 2013, 12:20

Kui ma eile rotte välja lasin siis juhtus üks lahe asi :-D
Nad olid parasjagu voodis ja jooksid ringi. Järsku üritas Blacky laua peale hüpata ja kukkus maha.
Siis tegi ta maas väikse tiiru ja siis hüppas voodisse tagasi :shock: . Imelik et ta lauapeale ei saanud (laud oli palju lähemal) aga voodisse sai. Mõõtsin ära et voodist lauale on 10 cm aga põrandalt voodisse 20 cm. Muidugi on kindlasti asi ka selles et laud on libe :wacko: . Aga tõesti lahe kui kaugele ja kõrgele suudavad rotid hüpata. Muidu läheb meil rahulikult. Rotid on ikka ägedad loomad :rat:
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 18. veebruar 2013, 12:50

Pole saanud kaua aega siia tulla ja kriban siis nüüd midagi :ups:
Ega tegelt läheb neil väga mõnusalt. Oleme nüüd lasknud neil ka põrandat lähemalt ja laiemalt uudistada.
Peaaegu rotikindlaks on see tehtud kah aga uute maade avastamine käib ikka valve all. Tegelikult ei saagi
vist tuba päris rotikindlaks teha sest rotid on ikka imelised ja pääsevad peaaegu kõikjalt läbi :nono: .
Varsti kavatseme ära käia arsti juures üldkontrollis ja lõigata ära Blacky ja Milky saatanlikult pikad ja
valusad küüned :devil: .




hamsterkiku10
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 20. veebruar 2013, 08:12

Noh, täna hommikul, kui käis tavaline maas jalutamise protsess, siis Milky otsustas, et tal hakkas igav. Siis ta tuli minu juurde ja tegi sellist nägu et ta läheb maha nüüd ja tal suva kas võib või mitte. :yawn: Aga ta vist avastas, et parem tuleb ikka üles, muidu tuleb tal pahandusi :grr: . Aga ta on meil ikka [b]väga[/b] muutliku loomuga ja siis ikkagi läks maha. Aga tuli jälle üles :dry: . Ja alla-üles jooksmine kestis kokku umbes viis minutit. Ja kui te veel oleksite näinud millise kiirusega ta seda tegi :shock: . Umbes üks edasi-tagasi käik kolme sekundi jooksul. Siis oli tema päevakavas veel väike kadumine ja apelsini tükkide ümber tassimine kirjas. Blacky aga võttis oma iseloomu kohta asja väga rahulikult. Tema nimelt magas mõnusalt minu teki all koos minu endaga :sleepy: (ma olin haige, seepärast voodis lamasingi).Ja tegelikult oli tema apelsini vedamise mõtte algataja ja seepärast tunduski ta rahulik.
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 20. veebruar 2013, 09:43

Kuna ma ei oska pilti lisada :stupid: tahtsin rotipildid manustesse panna aga siin foorumis ei saa ja seega tegin need liivakasti.Kellel huvi võib vaadata teema alt "testin manuseid". :-)
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 20. veebruar 2013, 11:57

Piltide kvaliteet pole kiita aga kommentaarid on ootatud
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 21. veebruar 2013, 09:53

Täna hommikul käis rottidel tüüpiline jooksmine ja trallitamine. Üritasin neid piirata kuid kus sa sellega!
Nemad piirasid pigem mind :rofl: . Siis kui nad olid diivani ja radikate vahel hakkas sealt mingit kolinat tulema. Läksin siis lähemale ja nägin pätikesi kes vaatasid mulle selliste "Mina-pole-midagi-teinud-,olin-puu-otsas-kui-pauk-käis!" nägudega vastu.
Praegu on meil nii põnev, Milky hiilib vaikselt üle põranda ja loodab et ma teda ei märka. Ja kui ma märkan siis teen nipsu ja tema läheb jälle jooksuga diivanile tagasi. Oih, nüüd läkski voodi alla :o .Pean minema! Ja kommentaarid on samuti ootatud.


Päikest!
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 09. märts 2013, 10:03

Pole saanud kirjutada siia, sest arvuti juhe on katki. Ja põhjaus:muidugi rotid :grr: ! Ega tegekt läheb meil haästi, ainult üks asi: enne olid Milky silmade ümbruses olevad kolmnurgad täiesti süsimustad, aga täna avastasin, et need on mõnest kohast juba kadunud ja muidu hallid :shock: . Ta on üldse karvalt heledamaks läinud :scr: . Blacky läheb aga vist veel mustemaks( ma mõtlen värvi) kui on võimalik. Kindlasti on vaja neil ka küüsi lõigata, aga kuna olen selles algaja siis laseme esimest korda arstil seda teha. Igatahes, kui keegi oskab öelda midagi Milky karvavahetuse kohta siis antke sellest teada(võibolla on see tavaline, ma ju ei tea).
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas Strawberryke » 30. märts 2013, 18:50

Hehe..mul vist ainukesena siin vedanud sest minu rott ei armasta üldse midagi närida...ainult kõvasid asju nt. pliiatseid,seinu..aga muidu sooviks ka pilte varsti näha ;)
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 31. märts 2013, 07:55

Piltidega tuleb veidi oodata :stupid: , aga muidu veel veidi halbu uudiseid. Noh, neile on kohe väga ikka need juhtmed meeldima hakanud ja hiljuti närisid nad telefoni laadija juhtme läbi. Munadepühaks kasvatasime ka muru, kuhu me nad varsti ka kaevama laseme :happy: . Üldiselt on muidu kõik tavaline. Häid lihavõtteid kõigile! :bun:
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 15. aprill 2013, 20:39

Pole ammu olnud aega pisisse kirjutada :ups:
Aga ega midagi uut pole väga öelda ka. Munaddepüha aegu tegid muruga ikka täitsa 1:0 ära. Proovisin neile looduslikku keskonda luua ja panin ka paar puutükki sinna, et ikka lõbus oleks :wink: . Elavad muidu plikad hästi ja nüüdseks on nad täiesti kodutoidu peal. On plaanis neile ka uus suurem puur soetada ja mõned lisandid teha. Rotudel tuleks ka küüned ära lõigata aga pole aeg olnud arsti juurde minna. Rotid on vahepeal ka kasvanud ja sabad mõõtsime ära:Milkyl20cm ja Blackyl19cm. Muide vanemaid pilte saab vaadata Pisi foorumi Liivakasti all. Teemaks on testin manuseid ja nagu pealkiri reetis on pildid manustes. Õige pea kavatsen lisada ka uuemad pildid sinna, kuna ma ei oska siia pilte lisada.

Seniks kõik.
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: hamsterkiku10 sabakond

PostitusPostitas hamsterkiku10 (Teema autor) » 21. aprill 2013, 12:50

Nüüd siis jällegi Liivakasti foorumis, teema all "Testin manuseid" on kaks uut pilti minu õekestest.
Ega nagu super kvaliteet piltidel ei ole, aga loodan, et piisav :dry: .Muidu läheb neil elu ilusasti :8 .
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie rotid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 9 külalist