Mida vajab hiir oma puuri?

Imepisikesed ja kiired vudilased

Mida vajab hiir oma puuri?

PostitusPostitas Bibikas (Teema autor) » 19. detsember 2015, 23:49

Tere,

mul selline kummaline lugu, et majas jooksis ringi hiir (tegi pahandust ja muud). Sai siis puur pandud, et kinni püüda ja kätte me ta saimegi. Mehel aga hakkas kahju pisikesest hiirest ja tema tõi siis puuri talle (tavalise närilise puuri), et nüüd õues külmaga ei taha teda välja visata ja et ehk talle meeldiks meiega :D
KÜSIMUS ongi selles, et mul pole kunagi olnud kokkupuudet närilistega. Mis ma selle hiirekese heaks tegema pean? ST et mida ta puuris vajab? Milline alus tal puuris peab olema? (hein või saepuru)? Mida sööb jne jne???

Niipalju tean, et tegu on Juttselg-hiirega. Päris armas on teine.

Palun abi, et te mind veidi juhendaks, kellel on kogemust.
Ette tänades,
Hiireke :D
Bibikas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Mida vajab hiir oma puuri?

PostitusPostitas merisigutik » 01. jaanuar 2016, 14:56

parem oleks kui oleks saepuru/kraanulid või fliistekk aluspanuna.Aga käige loomaarstil ikka kontrollis ära et ta mingeid haigusi ei kannaks teile.
Söögiks:nt hiinakapsas(peakapsas),porgand,kurk jne

Aga see pole minu arust tark idee võta metsik hiir endale koju sest et te ei tea kas ta kannab haigusi jne


Aga kuidus muidu hiirel praegu läheb?
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Hiired

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron