Liivahiirte lapsehoidja nädalaks (veidi abi palun )

Kaevurnäriliste kirjutised

Moderaator: triini22

Liivahiirte lapsehoidja nädalaks (veidi abi palun )

PostitusPostitas Lexie (Teema autor) » 15. juuli 2008, 06:21

SÕber ja ta pere lähevad nädalaks ära ja ta palus mul oma 3 liivahiirt minu hoolealla võtta, millega ma ka nõustusin. Mulle nad õudsalt meeldivad, kuid mul üks väike probleem, nimelt ma ei tahaks neid eriti oma toas lahti lasta, sest ma tean, millised super närijad nad on ja kui kiired ka veel pealekauba, et kas neid oleks normaalne hoida nädal aega puuris :S?

PS: Endal toas ka veel küülik, loodetavasti ei ehmata üksteist ära :D
Kasutaja avatar
Lexie
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 4
Pildid: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Liivahiirte lapsehoidja nädalaks (veidi abi palun :D)

PostitusPostitas Pinto » 15. juuli 2008, 08:23

Kas sõber laseb neid muidu jooksma?

Ega see nädal aega puuris olemist neile nii kohutav olegi (kui puur ikka kolmele hiirele vastav). Hirmsam oleks lugu kui sa lased nad lahti ja nad sulle enam kätte ei anna (võõrastel ei pruugi nad lasta end nii lihtsalt kätte võtta kui omadel). Nii et anna neile puuris tegevus- hakka juba wc paberi rulle koguma :lol: ja las päris omanik jooksutab neid ise.

Õde hoidid ükskord mu hiiri ja lasi kah voodile jooksma. Minu omad olid harjunud aga põrandala kohe minema (õde ei teadnud) ja nii ajas ta neid 3 tundi taga, ennem kui kätte sai. Õnneks teadis ta mõnda nippi kuidas neid kätte saada (auguga kingakarbi ja pika toru kasutamine), muidu vist olekski hiired vabapidamisele jäänud.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Liivahiirte lapsehoidja nädalaks (veidi abi palun :D)

PostitusPostitas Lexie (Teema autor) » 15. juuli 2008, 15:40

Jah sõber muidu jooksutab küll, tal nende jaoks üks väike kinnine rõdu, kus nad joosta saavad, aga öösel seal liiga külm nii et ta tõstab nad sisse ööseks.
Kasutaja avatar
Lexie
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 4
Pildid: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline