Ühe roti lugu

Leidsid hüljatud või vigastatud looma, mis saab edasi?

Ühe roti lugu

PostitusPostitas rimpsukas (Teema autor) » 23. september 2012, 21:58

See juhtus augustikuu keskpaigas. Läksime sõbrannaga jalutama. Mul oli seljakott seljas ning seal sees olid maisikepikesed. Kes elab Tallinnas, peaks teadma Tondi Selveri kolme või kahte ringkäiku. Kui me olime sõbrannaga mööda jalutanud esimesest ristmikust, siis pärast seda tuli teine ristmik ja üks väike pood. Sõbranna jäi välja mind ootama ning ma läksin ostsin endale juua ja pirukaid. Kui ma välja tulin, siis sõbranna karjus, et: "Tule vaata! Hiir(ma kuulsin kiil ja ta ei tunne loomaliike eriti hästi, sest see oli rott)! Hiir! Tule juba!" Ma ütlesin, et mis kiil? Ning kuna ma olen lühinägelik, siis ega ma ei näinud ka midagi. Läksin lähemale ja mida ma nägin! Rott on ülekäigurajal ja suur kolakas auto tuleb. Ma ruttu tegutsema, aga kuna ma ei tahtnud haigust saada, siis igaksjuhuks kutsusin teda maisikepikestega. Ta tuli lähemale ja pääses napilt. Viskasin talle nosimiseks paar maisikepikest, kuigi ma teadsin, et neid ei tohi anda, aga tema tähelepanu tuli hävitada. Ma mõtlesin kohe valmis mida ma teen: Ma tühjendasin maisikepikeste paki ning jätsin sinna sisse paar pulka. Ma kutsusin teda. Ta tuli lähemale ja siis sõitis mööda üks rattur ja rott ehmatas ning ta jooksis autoteele. :( Ma hakkasin nutma ning kutsusin teda tagasi. Ta kartis. Ja siis ma nägin, et tuleb buss. Siis ma sattusin paanikasse ja mõtlesin juba, et jooksen autoteele, aga kuna buss oli nii lähedal, siis ma ei teinud seda. Buss sõitis rotist mööda. Mul oli süda rahul. Aga kaugelt tuli kaubik... Mul pisarad voolasid ning kui kaubik tuli, siis rott oli autoall... Esimestest ratastest rott pääses, aga kuna ta ehmatas ja hakkas edasi jooksma, siis kaubik sõitis...üle... :( Ma nutsin niimoodi, et isegi vanainimene oma lapsega vahtis mind nagu lollakas. Kokkuvõtteks oli see rott: valge, väikest kasvu aga pontsakas.

:lein: sellele rotile :lein:
:)
Kasutaja avatar
rimpsukas
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Ühe roti lugu

PostitusPostitas Gretuzka » 24. september 2012, 17:45

Issand. Jumal. Nutan siin poole :(
Kasutaja avatar
Gretuzka
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Kuidas aidata hädas looma?

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline