Hamster näris draakonipuud

Hool ja mure hamsude tervise pärast.

Moderaatorid: E4-, Saara

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Hamster näris draakonipuud

PostitusPostitas dellareikop (Teema autor) » 08. september 2012, 09:54

Tere. Eile, kui mu sõber ja mina mu hamstriga mängisime või öelda käes hoidsime, siis panime ta korraks aknalauale ja me muidugi vaatasime, mis ta teeb, ja ta jooksis mingi puu juurde. Alguses ei teadnud me, mis puu see on, aga ta ronis sinna niimoodi, et teda ei saa väga hästi kätte. Ta jäi kinni ja hakkas närima seda puud. Õnneks sain ta kätte. Pärast pidin ma ruttu igaks juhuks vett tooma, et äkki tahab juua peale. Mu sõbranna pani ta rattasse, kus oli õunapuu oks. Korraks pani, kuna ta üksi ei oska valvata hamstrit. Siis tulin tagasi ja sõber arvas, et ta nägi ühe õunapuu oksa küljes verd . :wacko: Kas ahvileivapuu on kääbushamstrile mürgine?
dellareikop
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 72
Teemad: 21
Pildid: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: hamster näris ahvileivapuud :(

PostitusPostitas dellareikop (Teema autor) » 08. september 2012, 11:02

Sõbrad vabantust aga hoopis see oli draakonipuu :) :(
dellareikop
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 72
Teemad: 21
Pildid: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: hamster näris ahvileivapuud :(

PostitusPostitas Saara » 08. september 2012, 11:25

Uurisin internetist, et draakonipuu on kassidele ja koertele igatahes mürgine. Kui mingeid sümptomeid ei ilmne ("arvas, et nägi ühe õunapuu oksa küljes verd"-- kas ainult arvas, või tõesti nägigi?) nagu näiteks verine oksendamine, kõhulahtisus, uimasus vms, siis võis hamster ka lihtsalt puud närida, aga mitte alla neelata.
Kasutaja avatar
Saara
Hamstriurg
Hamstriurg
 
Postitused: 850
Teemad: 16
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: hamster näris ahvileivapuud :(

PostitusPostitas dellareikop (Teema autor) » 08. september 2012, 18:30

Nii, siis olen tagasi jälle.
Öösel ma ei maganud väga palju kuna hamsud mu juures ja nad kolistavad. ja temaga öösel küll midagi juhtunud. Ta ei ole oksendanud. Kõhulahtisust ma nüüd ei tea aga ei tundu olevalt ja ta pigem on suht energiline, kuid enne küll nii energiline polnud. ma ise nägin seda "verd" puu oksa küljes kuid ma ei uskunud seda. Ma arvasin et mingi mu asi. pealegist see oli nii kõrgel et ei ulatuks väga aga mu hamsu väga hea ronija .
dellareikop
Enne kirjutan, siis mõtlen
 
Postitused: 72
Teemad: 21
Pildid: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline