Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

Tõhulised pajatused

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas ferret111 (Teema autor) » 09. veebruar 2011, 20:03

Siia võite kirjutada enda tuhkru nime ja miks just see nimi talle pandi.Kui kasvatuse tuhkur siis küll juba nimi olemas aga siis võib kirjutada miks talle see nimi just hästi sobib :-D .
Viimati muutis ferret111 09. veebruar 2011, 20:10, kokku muudetud 1 kord.
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas reimokiss » 09. veebruar 2011, 20:08

pätu sest ta teeb palju pättusi :)
reimokiss
Õigekiri longab
 
Postitused: 51
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: haapsalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas raulpoiss » 09. veebruar 2011, 20:32

Gypsy! sest see oli juba vana omanikul pandud ja sobib täitsa :P
raulpoiss
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 21
Teemad: 1
Pildid: 4
Asukoht: Tallinn-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas Misty1 » 09. veebruar 2011, 22:05

Misty. Kasvataja pandud. Meeldis , kuna sellel ka eestikeelne tähendus-udu, udune, mis toob silme ette varajase, aurava suvehommiku pildi.... :wink:
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas Heleri » 10. veebruar 2011, 10:00

Minul on olnud au kõik oma tuhkrud ise nimedega ristida, see neil ka nö paberinimi ja ametlik nimi ja kodu nimi jne.
Esimese tuhkru nimesaamise lugu on pikem jutt, aga kokkuvõtteks mees pani talle sellise nõmeda nime nagu Tiksi, see nimi tal siiani passis ka. A kuna nimi oli minu jaoks jube tobe, siis peagi sai endalegi märkamatult Tiksist Tikker. See on väga lahe nimi. Teistesõnadega siis karusmari.

Aura nimi sai alguse sellest et Aura vend läks Soome ja Soome kasvataja nõudis, et tema tuhkru nimeks peab saama Alexander the Great. Noja ma siis mõtlesin et ühe pesa kutsikad peavad ikka ühe tähega algama, et oleks mingigi loogika ja mõtlesin ja mõtlesin ja Aura on ilus nimi, tähendab olendi/inimese ümber olevat energiat või miskit ja samas on ka mahlade tootja nimi:) Nagu te aru saate, siis mu tuhkrud on kõik söödavad. Aura on muidu Lätist, kuid kasvataja andis mulle võimaluse talle ise nimi panna.

Hiljem nimedepanekul ma just sellest olengi lähtunud. Latte on keerulise minevikuga, rändas Lätist Leetu, siis jälle Lätti tagasi ja siis mulle. Tal oli mingi iks leedukeelne nimi, aga kuna tal ametlikku passi ega midagi polnud, siis sain talle oma nime panna ja kasvataja tegi talle uue passi enne reisi. Latte tuleneb minu lemmik kohvijoogist :)

Dumle on shokolaad (traditsioonnikohaselt kannab taolise shokolaadi nimetust ka tema poeg, Daim :wink:
Asti tuleneb joogist Martini Asti, mis on mul ka 1 lemmikuid
Pepper on pipar, mis sobib ülihästi ta karvaga, mis näeb välja nagu purustatud pipar.
Hot Shot on ka muideks söödav/joodav, nimet on see ühe kokteili nimetus. Teda ma ei plaaninud alguses endale jätta, aga nagu näha, sisi nimi sobib minu kampa ülihästi :-D
Candy tähendab lihtsalt kommi :-D KUna ma veel ei teadnud kumba emast Latte pesast ma tahan oma aretuses jätkata, siis mõlemad tõdrukud said omale ettenägelikult söödavad nimed, Caramel ja Candy :-)
Igaühel oma kiiks, nii et mul on see seoses söögiga
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas Kellykaazz » 10. veebruar 2011, 19:54

Meil Skippy on Skippy. Selle nime pani talle Sandra.
Potsu passi nimi on Diablo. Nimi pidi algama D- tähega, see nimi meeldis meile kõige rohkem.Aga koduselt ei ole me vist kordagi teda Diabloks kutsunud. Ikka Potsu...Meie nunnutis Potskin :biglove:
Kreveti passi nimi on Rocco. Nimi pidi algama R-tähega ja no ei pane ju Ramses või Ruudi või Romeo : rofl: ( Pealegi Ruudi on meie kuningboa kodune nimi :-P) Aga koduselt sai ta kohe Krevetiks. Ja VanaPaks ka, sest ta on nii jäme :-D
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas Marilin » 10. veebruar 2011, 20:11

Mul on vedanud ja olen saanud oma tuhkrutele ise nimed panna. Ainult esinime täht oli antud. Maasikas... tuli kuskilt järsku..lambist :-D Koos ema abiga. Teine valik oli vist veel Muumi, aga see oli liiga poisilik.
Delisa..tuli ka kuskilt lambist. Uurisin koguaeg igasuguseid D tähega nimesid.. Lõpuks vist üks sõbranna ütles selle nime. Muidugi oleks hästi lahe olnud, kui oleks olnud mingi lahe puu- või juurvili D-tähega.. Dattel on, aga see oleks vist natuke veider olnud.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas postituvi » 10. veebruar 2011, 20:12

Deeli My[ Mü:] sai oma nime- My(nagu Väike My- samuti aktiivne susserdis, kes lahedalt toriseb, kui miski ei meeldi) olen ma alati tahtnud oma tuhkrule panna. Tuli välja et pesakond peab hakkama D- tähega(Diablo pole mitte Deeli vend vaid onu). Mõtlesin(netist otsisin D-ga) igasugu kenasid nimesid välja. Jäid meelde ka Deeli tädide nimed- Delisa ja Delia. Tädide auks tuligi välja Deeli. Küsisin Helerilt kas selline nimi võiks olla- Deeli My... (ema ütles Deeli nime kuuldes, et nii ilus nimi, et paneks selle kasvõi oma lapsele kui veel tuleks üks plika-aga ei tule enam... :P)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas maris2 » 10. veebruar 2011, 21:08

Minul siis kodus Armor ja Bindusar (Bindhusar). Need nimed on neile kasvataja poolt pandud. Armorit kutsume kodus Bulliks. Kui me olime ta kätte saanud siis terve koju sõidu tee mõtlesime mis talle nimeks panna ja siis äkki tuligi Bull. Kuna kasvatus kust me ta tõime on Bullberg siis Bull ongi kasvatuse neli esimest tähte. Bindusar on ka pärit Bullbergist ja koduset kutsume teda Bindiks, nii kutsus teda ka kasvataja. Bindusare(Bindhusar) tähenduseks ütles kasvataja - imelinepärl. Armor tähendab raudrüüd, tugevust.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas ufer » 10. veebruar 2011, 22:09

Ma panin Oskari, kuna siis mulle meeldis kohutavalt üks poiss nimega Oskar. :)
Kasutaja avatar
ufer
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 111
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn/Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas triinabelle » 11. veebruar 2011, 10:20

Harri leidis üks vene onu Lasnamäe paekarjäärist. Kuna tal endal koer üritas tuhkrut kogu aeg rünnata, siis ei saanud ta looma endale jätta. Heleri kaudu jõudis info minuni. Kui loomale järgi läksin, mõtlesin nimede peale. Kõiki ei mäleta aga üks oli Rupert, et siis saaks Rupskiks hüüda :-D Või Suslik, et siis Sussu. Aga onu lahendas selle küsimuse: "Vot harjok Hariton, po estonskii Harri." Ja jäigi Harriks. Meie sõprade ja eriti nende laste hulgas sai Harri väga populaarseks ja nemad hüüdsid teda Prints Harryks. Kui jõudis aeg "planeeritud laps" koju tuua - seltsiniline Harrile, siis oli ju vaja ka Prints Williami - nii seisab ka Villu passis.
Vahepeal on mõtteid ja sündmusi olnud igasuguseid. Võimalik on olnud ka Camilla poistele seltsiks, kuna Diana oli eestimaa tuhkrute seas olemas. Carli nime pakkusin ka ise Helerile välja kuna tulemas/olemas oli C-pesakond ja Charles sobinuks ka meie seltskonda.
Ja noh, ikka ju juhtub, et Tema Kuninglik Kõrgus on kuskile loigukese teinud :biglove: . Korda peab meil kammerkoer Kuts :ups:
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas kuku22 » 11. veebruar 2011, 15:02

Ferreli nimi oli mul ammu välja mõeldud. Kuna inglise keeles on tuhkur ferreT, siis selle kaudu Ferrel tuligi. Paljud imestavadki tihti, et miks ma Oma tuhkrule "tuhkur" olen nimeks pannud (Ferrel/ferret lähevad kergelt sassi)
Olen mõelnud, et kui kunagi mõni tuhkruplika meile tuleb, siis talle võiks nimeks saada Mann või Mia :-)

PS! Heleri: Aura (tegelikult aurum) ju kuld ka. Seda taheti mu õele nimeks panna, aga mu vanemad kartsid, et talle hakatakse "aura ära!" ütlema.

Täiendatud september 2011:
Juhtuski nii, et meie juures nüüd ka Mia-Susanna :-)
Viimati muutis kuku22 10. september 2011, 19:45, kokku muudetud 1 kord.
Üks on laisk ja teine on loll, aga mõlemad südames nii kinni!
Life is hard...and then you nap!
Kasutaja avatar
kuku22
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 577
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna lähedal
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas väike kuradike » 12. veebruar 2011, 01:33

Minu esimesed pätid olid võetud nö "mitte-kasvatajalt" ja seega sain neile ise nimed valida. Teadsin kohe, et tahaksin endale kahte tuhkrut, ühte albiinot ja teist sooblit, et ikka oleks korralik kontrast. Kui koju jõudsin, siis oli vaja ka nimed välja mõelda. Taustaks on kaks erinevat asja: esiteks olin ma tol ajal suhteliselt sportlike elukommetega neiu,veetes päris palju aega jõusaalis. Ja teiseks olen alati olnud suur märulifilmide fänn, ja nii saigi kaks asja ühendatud ja poiste nimedeks Arnold ja Sylvester - ehk siis nagu Schwartznegger ja Stallone. Sest nagu minu pätidki, on üks neist blond ja teine tumedavereline isend.

Meie pere uustulnuk liitus meiega 2010 aastal peale tuhkrupäevi. Mina teadsin teda kui Heleri pesakonnast Mõmmit, sest ta oli selline parajalt pontsu ja ülimalt pehme karvaga tegelane, kellel teatud sabalise invaliidsuse tõttu täielik jääkaru välimus oli. Alles hiljem sain teada, et Mõmmi ametlik nimi on Harrison. Seega õnneliku juhuse läbi jätkus minu Hollywoodi actionstaaride nime tava :-D Ja nagu keegi mulle ütles, siis mul on ju lausa tähtede paraad kodus :happy:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas karvasuslik » 22. veebruar 2011, 17:41

Lahedad lood, mis seal salata :) Minu mõte oli kunagi panna oma tuhkrule Ferrari nimeks (välkkiiruse, mida nad võimelised arendama, ning ka ing.k nimetuse järgi). aga läks teisiti :) ku põnni vaatama läksin Heleri juurde, siis oli talle juba Debby nimeks pandud. Ja iga päevaga hakkas see nimi mulle ka rohkem meeldima ja nüüd ongi mul kodus Debby, pättusenimega Debbs :) mõnemad sobivad nagu rusikad silmaauku :P
I'm not young enough to know everything...
Slk Rety päris oma lemmik - tuhkruplika Debby
http://wretchferret.weebly.com/
Kasutaja avatar
karvasuslik
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 7
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas Ferret11 » 03. märts 2011, 19:01

Lahedad nimed kõigil.
Tahaks omale tuhkrut.♥
Kasutaja avatar
Ferret11
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 45
Teemad: 1
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas salchicha » 30. juuni 2011, 23:01

Mina sain omale kauaoodatud tuhkrupoisi täna, nimi oli juba paar päeva ette valmis mõeldud :-D
Kuna elan Gran Canarial siis sai talle hispanianimeks Salchicha, ehk siis Eesti keeles Vorst :razz:
Eks ikka tema pika ja peenikese keha pärast.
Lapsehoidja 24/7, aina hullemaid pättusi tehakse :)
Kasutaja avatar
salchicha
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 78
Teemad: 5
Pildid: 9
Asukoht: Gran Canaria ja Hiiumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas postituvi » 30. juuni 2011, 23:04

Väga lahe nimi! :)
Tee Salchicha`le tuhkrutelki oma teema ka. Väga väga huvitav oleks lugeda tuhkruelust hoopis teisel "planeedil" ;)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas MaarjaLiisa » 03. juuli 2011, 13:01

Meie pisikese nimi on Fusel, mis tähendab Saksa keeles puskarit(viskit). Nime sai sellise, kuna pärit on ta F pesakonnast ja soovisime mingit põnevamat nime. Hakkasime siis Saksa keele sõnaraamatut lappama ja tundus selline kõlav ja huvitav nimi.
Kasutaja avatar
MaarjaLiisa
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 62
Teemad: 1
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas rapuntsel » 03. juuli 2011, 16:43

Minu pisikese nimi on Fiona , sest selle me valisime kasvatusest :)
Täna on sinu päev , sinu mägi ootab sind ........... nii , et asu teele :)
Kasutaja avatar
rapuntsel
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 68
Teemad: 3
Asukoht: Raplamaa,Kohila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas Kassu- » 04. juuli 2011, 22:52

Minul tuli see Mozart eiteagi kust. Lihtsalt , kui ma juba tuhkru plaani haudusin oli selge, et mul saab olema üks Mozart. :)
Kasutaja avatar
Kassu-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 6
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas Dasha » 31. august 2011, 10:48

Roger sai nime American Dad'i kodustatud tulnuka järgi, kes oli ühtlasi väljakannatamatu pätt, aga samas liiiiga lahe :D
Dasha
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas imsecure » 10. september 2011, 18:25

killu nagu killer :D hellitusega siis , kuna on kiskja siis minu meelest sobis
imsecure
Õigekiri longab
 
Postitused: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas Liisukas » 25. oktoober 2011, 08:37

Ferrily nimi on tuletatud ferret'ist, veidi naiselikum variant siis. Nime kriteeriumiks oli, et passi saaks panna midagi popikamat, aga peab olema kerge moodustada ka huudnime. Nii ta koduselt ongi Ferru. Kui kiireid hullujookse korraldab, siis on ta ka kohe automaatselt Ferrari, mille peale ta ka reageerib. :-)
''Võimatu on olla masenduses kui sul on tuhkur'' :)
Ferrily & Kismet'i blogi
Kasutaja avatar
Liisukas
Pisi fotograaf 2013
Pisi fotograaf 2013
 
Postitused: 864
Teemad: 8
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn, Kakumäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Teie tuhkrute nimed?Miks just see nimi?

PostitusPostitas triinabelle » 25. oktoober 2011, 09:14

Meil elavad praegu Amaretto ja Jussup. Esimene nimi on Heleri pandud ja koduselt muutunud Ampsuks - see sobib, sest Amps armastab näpuotsasid nakitseda - võtab need oma kahe suure käpa vahele ja nämmutab. Mitte valusalt :biglove: Ja see oli ka esimene asi, mida ta minuga tegi, kui ta sülle võtsin teadmisega, et see on nüüd meie pere poiss.
Jussup oli tükk aega nimeta. Kuna siiani olin mina kõik meie pere nimed pannud, tahtsin, et seda teeks seekord Meelis. Ja Jups oli algul ikka tõeliselt pisike :-D Nüüd on temast kasvanud täiesti tavaliste mõõtudega tubli tõhk. Mugav on neid kahte lühivarianti koos kasutada.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist