Loomapoodides müüdavad tuhkrud

Tõhulised pajatused

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Katy001 » 17. juuli 2012, 15:15

Tartus pidi olema ülisuur loomapood Lõuna keskuses ja seal igasuguseid loomi- võib olla ka tuhkruid. Ise pole veel käinud, aga kindlasti on plaan minna, kui mõni nv lõunasse satun.
Katy001
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 83
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas ferret111 » 17. juuli 2012, 15:20

Tartus S6brakeskuse Loomapoes on isane soobel tuhkur, kes on viie kuune ja üpris tilluke isase viie kuuse kohta.
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Sipsuka » 17. juuli 2012, 15:25

Lõunakeskuses pole hetkel ühtegi tuhkrut müügil.
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Johhi » 17. juuli 2012, 18:43

Solarise PC's oli üks albiino. Infot tema kohta pole. Rocca PC's oli 3 tõhku, üks oli eraldi "puuris" ja allahinnatud.
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Ailen » 17. juuli 2012, 18:44

Täpsemalt isane albiino... :)
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Dasha » 22. juuli 2012, 22:28

Johhi kirjutas:Solarise PC's oli üks albiino. Infot tema kohta pole. Rocca PC's oli 3 tõhku, üks oli eraldi "puuris" ja allahinnatud.


Tänase seisuga Roccas kõik vanaviisi. Üksik paks tõhk on teistest eraldatud ja allahinnatud 190 euri peale. Küsisin, et mis tal siis viga on, et alega müügis ja et ta niiiiiii suur ja lai on. Kaela pealt oli vaesekesel karv tuustidena välja kah kraabitud ja saba poolik. Müüjapreilid siis ütlesid, et nemad pole talle midagi teinud ja asi lihtsalt selles, et ta on vana - sündinud vist aprillis 2011 ja ega tal muud tervisehäda ei ole. Julgen muidugi kahelda, samas kui ta nii kaua seal väikses akvaariumis kükitanud on, siis pole ime ka, et loom nii rasva läinud :( Ronny ja Perry on 2-aastased ja too poiss oli vist 3xsuurem kui nemad..
Mul nüüd süda tilgub verd, loodan, et keegi ta sealt varsti ikkagi ära päästab ja kui ei päästa, noh, siis tuleb meile vist üks tõhk veel juurde, kui vaba raha tekib :umm:
Dasha
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Angoora » 22. juuli 2012, 23:27

Nägin ka täna seda tõhku. Täpsemalt rippus seal silt "Kampaania hind!"
Kuid kas kõrval "puuris" mitte 3 tõhku polnud? Mu arust oli 3 aga ehk ma nägin lihtsalt valesti. 1 lutsutas igatahes teisel kõrva. Ruumi oli neil taas ülivähe :( .
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas maris2 » 23. juuli 2012, 17:56

Rakvere Põhjakeskuse loomapoes ka väikses klaasist puuris lausa kolm tuhkrut. See ruum on ikka kolmele liiga väike, sest loomad pole just kõige väiksemad.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Adelle » 23. juuli 2012, 19:08

Minu arust Lätis juba võeti vastu seadus, et ei tohi tuhkruid poes müüa. Miks meil sellist seadust pole :huh:
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas 3rika » 23. juuli 2012, 20:17

Käisin ka täna Rakvere Põhjaka poes. Kahjus ei oska uut teavet anda, sest pood oli voolukatkestuse tõttu pime nagu ülejäänud Põhjakaski. Muidu tahtsin ma väga neid tuhkruid piiluda.

OT: Aga seal oli üks küülik, kes nägi täpipealt nagu Misty välja :biglove:
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Ora » 30. juuli 2012, 07:13

Eile, 29.07 olid Rakvere Põhjakeskuses kolm tuhkrut endiselt ühes klaaspuuris, kurb vaatepilt oli tõesti. Kõik kolm olid ärkvel kuid müüja kahjuks ei leidnud aega neid sealt välja võtta.
Kasutaja avatar
Ora
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 58
Teemad: 1
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Katy001 » 07. august 2012, 20:19

Tallinnas Kristiine keskuse Pet Centeris on ikka tuhkur, tume soobel, müügil. Ta on seal juba mitu kuud olnud, klaaspuuris, joogipudel on, aga süüa ma pole tal seal näinud (olen seal mitmeid kordi käinud). Ja terve klaaspuur on puidukraanuleid täis, et eraldi pissinurka tal pole. Ja ta magab ka seal kraanulite peal, tekikest tal ei ole. Mul on nii kahju, et ta seal kinni olnud juba mitu kuud...

Ja Solarise keskuses on ka veel alles albiino tuhkur, suuremas klaaspuuris. Veel toodi sinna kaks nädalat tagasi väike tuhkur (kahe kuune), tume soobel, kes oli väikses klaaspuuris (mille suurus on u. 40x40 cm), nii et tal oli ülivähe ruumi, söögikaussi ei olnud, jook oli, magamise kohta (pesa või tekikest) ka ei olnud. Ma käisin isegi müüjaga rääkimas, et nii väikeses puuris ei tohi hoida ja muud jutud veel.. Ja müüja põmst käratas mulle peale, et Kes Te olete enda arust, et ütlema tulete??? Ma jäin ikka viisakaks ja palusin, et nad paneks ta suuremasse puuri, kus tal oleks magamise koht ja söök ja jook ja saaks natuke ruumi liikuda ka. Müüja ütles mulle selle peale, et See väike on nii loll, et teda ei saa kuskile panna, et ta hammustab! Ma ikka sain ka päris pahaseks müüja peale siis, kuna väikese looma kohta Ei öelda ikka loll, kuna looma tuleb õpetada (ja kindlasti tuhkruomanikud nõustuvad minuga). Siis ma ütlesin, et ma võin ise ka ta sealt väiksest puurist välja võtta, kui Te kardate, et hammustab. Lõpuks sai siis väiksekese suuremasse puuri pandud (küülikupuur) ja ta läks üli aktiivseks- hakkas ringi jooksma seal mööda puuri äärt. Mul oli niii kahju temast- panin vahepeal oma käe sealt puuri võrede vahelt sisse, et natuke pai teha ja et ta rahuneks. Müüja muidugi käratas, et Ta hammustab! Aga ei, ma ei saanud kordagi hammustada. Kui ma ära läksin sealt poest, siis ikka süda valutas, et kuidas seda väikest seal koheldakse... ja ma ikka mõtlen ja loodan, et keegi ta ruttu omale võtakse sealt.
Katy001
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 83
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Ailen » 07. august 2012, 20:49

Minu jaoks on ikka see arusaamatu, et kuidas võetakse loomapoodi müüjaid, kes kardavad loomi ja ei ole võimelised hoolitsema nende loomade eest, kes poes on. Ehk siis see tähendab seda, et see väike ei saa süüa, kui see müüja on tööl.
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas 3rika » 08. august 2012, 08:13

Ailen, nõustun sinuga. Minu meelest on naljakas ka see, et müüjad tihtipeale ei tea müüdavate loomade sugu, tõugu ega vanust ! Siis, kui ma omale küülikut otsisin, siis mulle ei osatud öelda, mis sugu loomad on (otsisin emast).
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Adelle » 08. august 2012, 09:24

Ma ei saagi enam Pet Centeris käia, jube kahju on nendest tuhkrutest. See pisike Solarises jooksis mööda puuri võret lastele järgi, kes teda uudistasid, tahtis mängida ja ootas et keegi puurist mööduks ja temaga tegeleks. Tunne oli nagu inimlaps oleks puuri pandud :sad:
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Lyysu » 08. august 2012, 17:18

Pärnu PetCenteris üks mõnus pontsik soobel, arvan, et poiss, aga kuna mul oli kiire siis ei saanud teda kätte võtta ega midagi. Terve puur oli wc ja söömise, joomise ning magamise koht. Küüned olid sellised, et nendega võiks mägesid vallutada.
Kurb.
Roby ja Sid
Kasutaja avatar
Lyysu
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 336
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Norra Kirkenes
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas AlbinoFurets » 08. august 2012, 23:22

Katy001 kirjutas:Tallinnas Kristiine keskuse Pet Centeris on ikka tuhkur, tume soobel, müügil. Ta on seal juba mitu kuud olnud, klaaspuuris, joogipudel on, aga süüa ma pole tal seal näinud (olen seal mitmeid kordi käinud). Ja terve klaaspuur on puidukraanuleid täis, et eraldi pissinurka tal pole. Ja ta magab ka seal kraanulite peal, tekikest tal ei ole. Mul on nii kahju, et ta seal kinni olnud juba mitu kuud...

Ja Solarise keskuses on ka veel alles albiino tuhkur, suuremas klaaspuuris. Veel toodi sinna kaks nädalat tagasi väike tuhkur (kahe kuune), tume soobel, kes oli väikses klaaspuuris (mille suurus on u. 40x40 cm), nii et tal oli ülivähe ruumi, söögikaussi ei olnud, jook oli, magamise kohta (pesa või tekikest) ka ei olnud. Ma käisin isegi müüjaga rääkimas, et nii väikeses puuris ei tohi hoida ja muud jutud veel.. Ja müüja põmst käratas mulle peale, et Kes Te olete enda arust, et ütlema tulete??? Ma jäin ikka viisakaks ja palusin, et nad paneks ta suuremasse puuri, kus tal oleks magamise koht ja söök ja jook ja saaks natuke ruumi liikuda ka. Müüja ütles mulle selle peale, et See väike on nii loll, et teda ei saa kuskile panna, et ta hammustab! Ma ikka sain ka päris pahaseks müüja peale siis, kuna väikese looma kohta Ei öelda ikka loll, kuna looma tuleb õpetada (ja kindlasti tuhkruomanikud nõustuvad minuga). Siis ma ütlesin, et ma võin ise ka ta sealt väiksest puurist välja võtta, kui Te kardate, et hammustab. Lõpuks sai siis väiksekese suuremasse puuri pandud (küülikupuur) ja ta läks üli aktiivseks- hakkas ringi jooksma seal mööda puuri äärt. Mul oli niii kahju temast- panin vahepeal oma käe sealt puuri võrede vahelt sisse, et natuke pai teha ja et ta rahuneks. Müüja muidugi käratas, et Ta hammustab! Aga ei, ma ei saanud kordagi hammustada. Kui ma ära läksin sealt poest, siis ikka süda valutas, et kuidas seda väikest seal koheldakse... ja ma ikka mõtlen ja loodan, et keegi ta ruttu omale võtakse sealt.


Olen Sinuga nõus, Pärnu Pet Centeris on ikka soobli tõhk alles, ta on terraariumis graanulite peal, hein on tal seal ning toitu ega vett ei olnud. Vaeseke lükkas ninaga oma tühja nõud ja sitsis, lootis et keegi annab talle süüa ja juua. Kuid see, mis loomade ümber toimus, oli minu arust lubamatu ja kohatu. Poes oli palju väikseid lapsi, tegelikult enamus minuvanused. Üks tüdruk tõi hoiuruumist põrandaharja ja kolistas seal pinkide all, poisid hüppasid pinkide peal ja karjusid: "Vaata, see on see loom kes hammustab, õudne!". Kui ma tegin talle pai, siis ei hammustanud ta üldse, mind jäädi suu ammuli vaatama.

Kahju on neist kõikidest loomadest, sest kui ma lähen terrade juurde siis jooksevad nad kohe peitu. Terraariumite asemel võiksid olla hoopis aedikud ja puurid. Tuhkur muutubki ju kurjaks, kui koguaeg kinni on ja lärm ümberringi.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Katy001 » 12. august 2012, 07:40

Eile sai Narva Fama keskuse Pet Centeris käidud- ka seal on tume soobel, elab väikeses terraariumis, kus on tal vähemalt see võrkkiik. Süüa tal polnud, juua oli joogipudeliga. Ja mul on jälle niii kahju temast...
Katy001
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 83
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Marilin » 12. august 2012, 15:08

Enda närvide ja emotsioonide hoidmiseks soovitan petcenteri poode mitte külastada. Pigem minna koju, võtta oma tuhkur, kallistada teda tugevalt ja olla õnnelik, et vähemalt temal on hea kodu.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas 3rika » 12. august 2012, 16:49

Väga ilusasti öeldud, Marilin :)
Ferrets dook theirself in your heart! - Cubano & Skaut.
Rabbits leave tiny little pawprints on your heart! - Patrick.
Dogs can bark their way into your heart!- Diego & Mõmmi.
Koduleht - http://erika-fotod.blogspot.com/
Kasutaja avatar
3rika
Eelistan loomade seltskonda...
Lahkeim pisilane 2013
Lahkeim pisilane 2013
 
Postitused: 1415
Teemad: 36
Pildid: 6
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas DessaMerisiga » 12. august 2012, 18:31

Siiamaani on see tõhk alles. Nägin ainult pead, ülejäänud keha oli mingi asja all või sees.
AlbinoFurets kirjutas:
Katy001 kirjutas:Tallinnas Kristiine keskuse Pet Centeris on ikka tuhkur, tume soobel, müügil. Ta on seal juba mitu kuud olnud, klaaspuuris, joogipudel on, aga süüa ma pole tal seal näinud (olen seal mitmeid kordi käinud). Ja terve klaaspuur on puidukraanuleid täis, et eraldi pissinurka tal pole. Ja ta magab ka seal kraanulite peal, tekikest tal ei ole. Mul on nii kahju, et ta seal kinni olnud juba mitu kuud...

Ja Solarise keskuses on ka veel alles albiino tuhkur, suuremas klaaspuuris. Veel toodi sinna kaks nädalat tagasi väike tuhkur (kahe kuune), tume soobel, kes oli väikses klaaspuuris (mille suurus on u. 40x40 cm), nii et tal oli ülivähe ruumi, söögikaussi ei olnud, jook oli, magamise kohta (pesa või tekikest) ka ei olnud. Ma käisin isegi müüjaga rääkimas, et nii väikeses puuris ei tohi hoida ja muud jutud veel.. Ja müüja põmst käratas mulle peale, et Kes Te olete enda arust, et ütlema tulete??? Ma jäin ikka viisakaks ja palusin, et nad paneks ta suuremasse puuri, kus tal oleks magamise koht ja söök ja jook ja saaks natuke ruumi liikuda ka. Müüja ütles mulle selle peale, et See väike on nii loll, et teda ei saa kuskile panna, et ta hammustab! Ma ikka sain ka päris pahaseks müüja peale siis, kuna väikese looma kohta Ei öelda ikka loll, kuna looma tuleb õpetada (ja kindlasti tuhkruomanikud nõustuvad minuga). Siis ma ütlesin, et ma võin ise ka ta sealt väiksest puurist välja võtta, kui Te kardate, et hammustab. Lõpuks sai siis väiksekese suuremasse puuri pandud (küülikupuur) ja ta läks üli aktiivseks- hakkas ringi jooksma seal mööda puuri äärt. Mul oli niii kahju temast- panin vahepeal oma käe sealt puuri võrede vahelt sisse, et natuke pai teha ja et ta rahuneks. Müüja muidugi käratas, et Ta hammustab! Aga ei, ma ei saanud kordagi hammustada. Kui ma ära läksin sealt poest, siis ikka süda valutas, et kuidas seda väikest seal koheldakse... ja ma ikka mõtlen ja loodan, et keegi ta ruttu omale võtakse sealt.


Olen Sinuga nõus, Pärnu Pet Centeris on ikka soobli tõhk alles, ta on terraariumis graanulite peal, hein on tal seal ning toitu ega vett ei olnud. Vaeseke lükkas ninaga oma tühja nõud ja sitsis, lootis et keegi annab talle süüa ja juua. Kuid see, mis loomade ümber toimus, oli minu arust lubamatu ja kohatu. Poes oli palju väikseid lapsi, tegelikult enamus minuvanused. Üks tüdruk tõi hoiuruumist põrandaharja ja kolistas seal pinkide all, poisid hüppasid pinkide peal ja karjusid: "Vaata, see on see loom kes hammustab, õudne!". Kui ma tegin talle pai, siis ei hammustanud ta üldse, mind jäädi suu ammuli vaatama.

Kahju on neist kõikidest loomadest, sest kui ma lähen terrade juurde siis jooksevad nad kohe peitu. Terraariumite asemel võiksid olla hoopis aedikud ja puurid. Tuhkur muutubki ju kurjaks, kui koguaeg kinni on ja lärm ümberringi.
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Lyysu » 29. august 2012, 10:49

Pilt

Tean, et poes pilti teha ei tohi ja seal silt ka, et ei tohi, aga kamoon. :bang:
Küsisin müüjatelt, et kas kätte võin teda võtta, või, et nemad võtaks, et tahaks näha, mille peale sain vastuseks, et ei meie teda kätte võtta ei taha, et ta hammustab. tegelt nagu? Mis siis oleks saanud, kui ma oleks olnud potensiaalne klient?? :grr: Ebanormaalne on ka nende loomade elutingimused seal. Pole ime, et mul süda verd tilkuma hakkas ja ma eelmine aasta sealt Roby kaasa tõin endaga. Uhh.

Toidukausis oli pooleks krõbinad ja saepuru, vett ees tal polnud, häda tegi kuhu juhtus ja magas seal samas, kõige selle jama sees.
Ning paar päeva hiljem kui ma käisin oli asi sama moodi. :sad:
Ning tõesti jah ta hammustas mind ikka korralikult, aga seda oli näha, et ta tegi seda hirmust, alguses nuusutas teiste tuhkrute lõhna ja siis ma liigutasin kätt ja kohe sain ka hambad külge.

Kas tõesti pole kuhugi kellegile kaevata selliste asjade puhul? :nono:
Roby ja Sid
Kasutaja avatar
Lyysu
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 336
Teemad: 4
Pildid: 0
Asukoht: Norra Kirkenes
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas AlbinoFurets » 29. august 2012, 11:21

Ja mis silt seal vasakul sinise raamiga on?
Tunnen kaasa talle..
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Ailen » 29. august 2012, 14:17

Aga teinekord peabki käituma nagu potentsiaalne klient! Kohe hakka räuskama, et andku mulle juhataja telefon ja et sa kaebad, et sulle ei näidata "kaupa".
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Mercar » 29. august 2012, 15:44

Üheltpoolt, jah on ebanormaalne et vett ei olnud. Samas Tallinnas on poode, kus klaasakvaarium nii pisike, et loom ei mahub napilt end väljasirutama (Rocca al Mare nt). Sellega võrreldes see puur ikka tubli edasiminek.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas Ailen » 29. august 2012, 16:22

Pet Centrites üldiselt ongi tuhkrutel suht normaalse suurusega "puurid". Vähemalt Solarises on.
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas DessaMerisiga » 29. august 2012, 22:41

Pm täpselt sama vastuse sain mina ka sealt.
Aga ükskord, kui käisin oli seal pisem tõhk. See oli vb juba pool aastat tagasi. Ja siis küsisin, et kas tohin, öeldi et tohib, aga hoiatan, et võib hammustada. No võtsin kätte ja ei mingit hammustamist ega midagi. Rohkem nagu mõnules pai käes. Ja tahtis nina alla ronida, aga no iigaks juhuks ei lasknud. Müüjad igatahes vaatasid küll mind nagu mai tea keda. Aga siis see aeg oli ka see müüja, kes on nagu nendega tegeleja, kes on rohkem nagu nende sõber.
Aga puurid on seal keskel jah OK, piisavalt suured. Aga need mis seal vastu seina on(kus loomad ennem olid) on tõesti väiksed.
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas väike kuradike » 30. august 2012, 23:52

Puuri suurus suuruseks. Aga kui tuhkrul ei ole võimalik magamiseks kuskile peitu pugeda, on minu arust tegemist väärate elutingimustega looma jaoks.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas wunderbar » 05. november 2012, 10:29

Kristiines oli üleeile veel nii suur loom, et ta minuarust küündis juba kassimõõtudest ka välja. :(
Kasutaja avatar
wunderbar
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 43
Teemad: 4
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Loomapoodides müüdavad tuhkrud

PostitusPostitas ptakopishka » 10. november 2012, 21:39

Seoses selle tuhkruga, mida mainis Katy001:


Katy001 kirjutas:
Tallinnas Kristiine keskuse Pet Centeris on ikka tuhkur, tume soobel, müügil. Ta on seal juba mitu kuud olnud, klaaspuuris, joogipudel on, aga süüa ma pole tal seal näinud (olen seal mitmeid kordi käinud). Ja terve klaaspuur on puidukraanuleid täis, et eraldi pissinurka tal pole. Ja ta magab ka seal kraanulite peal, tekikest tal ei ole. Mul on nii kahju, et ta seal kinni olnud juba mitu kuud...

Kuna elame Uues Maailmas, käime sageli Kristiine keskuses. See isane tuhkrupoiss oli silma jäänud juba tükk aega ning lõpuks otsustasime ta sealt ikkagi ära päästa, järgnevatel põhjustel tuli idee:
- tihti oli joogipudel nt maha kukkunud või tühi, ütlesime müüjatele, kes ütlesid "mhmh teame"
- tuhkrupoiss oli nii suur ja lai, et ta ei suutnud peaaegu liigutadagi, aga tal oli paraku varjusolemiseks ainult 1 mingi toru, kuhu ta end siis pressida üritas. 12h iga päev magada klaaskarbis? Mitte liigutada? NB! Bosses töötab üks tuhkruomanik, väga mõnus noormees, kes küll käis temaga jalutamas, seega päris vangis teda ikkagi ei hoitud
- müüjatel ei olnud erilist teadmist tuhkrute pidamisest; võib-olla on võimalik töötada loomaarmastaja mitte olevana niiviisi, et müüd vähest hoolt nõudvaid loomi, kellel on ikkagi eraldi hooldajad, noh nagu kassapidajana või nii. Aga tuhkur! Ta on ju ikkagi suur ja iseloomuga loom, müüjad suhtusid temasse nagu... Ma ei teagi.

Lugu igal juhul läks nii: kuna meil oli oma Peko, kes minu poolt täielikuks memmekaks kasvatatud :ups: küsisime müüjatelt, kas on kuidagi võimalik loomi omavahel kokku lasta, nö prooviks (olime teadlikud terviseriskidest parasiitide ja nakkuste näol, aga otsustasime, et väikese Peko juurde suurt volaskit lasta ei taha, kui nad ikka üldse läbi ei saa). Müüjad väga sillas ei olnud, aga me tulime Peksiga poodi ja ma küsisin puuripoissi välja võtta. Müüja ütles, et ta on väga agressiivne ja kuri loom - ausalt, no ei paistnud. Pistsin siis oma käe puuri ja võtsin looma välja, kaalus ikka väga palju - aga ei püüdnudki hammustada! Imelikul kombel hammustas ta aga müüjat, kui see proovis teda pajakindaga taga ajada (ja hammustas ikka kohe kirglikult). Kaua nad Pekoga üksteist ei nuuskinud, Peko tahtis hirmsasti ta sinna kasti ronida ja mängisid ringi veidi aega (ja Peko uudistas klaasist seinu). Tundsin ju kohe, et jooksuajas tuhkur - müüja suhtumine oli jälle selline, et "haiseb jah". Tuhkru tervise kohta ja iseloomu kohta ei olnudki vist mõtet üldse küsida, maksime raha ära (müüja ütles lahkelt veel et võtke ära, annan veel alla) ja sülelesime siis ehmunud tuhkruga, kes ei saanud aru, miks keegi temast hellalt kinni hoiab ja sunnib maiust sööma :-D

Aga kurvad üllatused ei lõppenud - kohe järgmisel hommikul läksime temaga arsti juurde (Triin Abel võttis meid tõesti juba nii kiiresti vastu kastratsioonile + ülevaatus ja muud asjad), loomakest vaevasid parasiidid ja passi ei saanud usaldada, kuna seal olid andmed üle kirjutatud. Jah, reaalselt on näha, et 1 asemel on kirjutatud 2, mis muudab loomakese vanust päris oluliselt. See ei pruugi muidugi PC viga olla. Meie ise olime mures uue nimega Poku psüühilisest olukorrast - tuhkrud on meil korteris lahti ja Poku oli alguses nagu zombi, tegi paar sammu ja siis tukkus. Täiesti shokis, et saab liikuda ka!! Seda oli nii kurb vaadata. Maiustusi hakkas sööma umbes kuu aja pärast (Peko eeskujul), aga midagi muud ta ei söö. EDIT: midagi muud peale tavasöögi st, erinevalt Pekost, kes sööb alati ka palukesi pere toidulaualt

Tänu Triin Abelile sai ta muidugi oma kõikidest vaevustest lahti, nüüd on läikiva karvaga 2x (või isegi 3?) väiksem tuhkrukäblik, kes müttab koos Pekoga mööda kodu ringi; takistusi ei salli ta aga siiani - aasta tühjas puuris harjutas ta nii ära, et kõik esemed ja riided, mis kätte jäävad, tirib kapi alla :biglove:
AGA - nüüd on PCs juba uus tuhkur, kes on hämmastaval kombel isegi suurem kui Poku oli! Temal oli kusjuures joogipudel puurist VÄLJAS, mida läksime kohe müüjatele ütlema; tuhkur oli samal ajal ärkvel ja siblis mööda puuri ringi (minu hinnangul otsis juua).

Loodan väga, et Eestis tuleb ka selline seadus, mis keelaks tuhkrute loomapoes müümise VÕI varustaks kõik loomapoed selliste müüjatega, kes loomadest ka päriselt hoolivad (ma ei mäleta paraku, kus linnas ja mis loomapoes see oli, aga Eestis on üks loomapood, kuhu sattusin, kus oli ehitatud väga vahva suur ala pisiloomadele, kus olid kaljukesed ja rohtu ja ruumi väga palju), see oleks tore tuhkru jaoks küll, mitte aga klaasist kingakarp.
ptakopishka
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 61
Teemad: 7
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Üldised jutud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline