Kulla, Bella, Totu, Rambo

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas Tuhka » 16. november 2012, 07:59

Usun,et siinsed sinu blogi lugejad keegi ei kahtlegi sinu armastuses tuhkrute vastu,seda on igas su tekstis tunda :biglove:
Et siinses foorumis on armas,et kõik muretsevad kõigi pärast..ma usun,et Postituvi ei tahtnud rünnata oma lausetega,ta lihtsalt ei teadnud :dunno: ,kuidas sul tingimused seal on ja nüüd sa kirjutasid põhjalikult kuidas lood on ja usun,et ei muretse Postituvi ka enam Bella pärast :)
Kasutaja avatar
Tuhka
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 9
Asukoht: Kiisa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 16. november 2012, 15:34

Tänan sind toetuse eest, see oli nii armas. Mul mees just tuli eile koju kui lugesin seda teksit ja meil mõlemal olid silmad punnis selle peale. Aga eks ma natuke reageerisin üle ka võibolla. Üldiselt ma olen väga kaitsev oma loomade suhtes. Ma isegi majas teistel ei lase nende eest hoolitseda, sest ise tehtud siis on õige;))
Täna hommikul kui ärkasin ja lasin nässud lahti siis märkasin, et liha ei läinud neile sisse. Ju neile see liha ei meeldinud. Aga kõhud olid tühjad ja andsin siis kanafileed hoopis. Ma käin lihuniku poest neile kaupa ostma, sest sealt saab alati kõige värskema kraami. Olen proovinud erinevaid lihasid. Aga ju neile kõik ei meeldi. Kahju aint,et kanakaelu ei ole siin kuskilt saada. Viimasel ajal maru popp mood on muidugi koera kausist krõbinaid süüa. Aga aru ma ei saa mis vahe neil on kuna kasutan samat firmat. Ühed koerale mõeldud ja teised kiisupoegadele:))
Täna on mees viimast päeva tööl ja homme vaba. Lähme metsa jalutama kui vihma ei saja. Ei jõua ära oodata kuna saaks kauem väljas ringi tuuseldada, koer sai uue 10 meetrise rihma, see ka vaja järgi katsetada.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas Tuhka » 16. november 2012, 20:13

Kas kanafilee neile maitses?Kas lihunikuga ei saaks rääkida,et ta sulle need kanakaelad kõrvale paneks?ega vist jah seal sellistele rupskitele nõudlust pole..oled sa sügavkülmalettidest vaadand?Meil Eestis suuremates kaubakeskustes sügavkülmalettides need karpides müügil.Mul siin külakeses väike lihaputka,kus üks talunik toob lihakraami müüki ja seal putkas samuti need kanakaelad olid sügavkülmutatud,kuna müüja ütles,et nõudlus nende vastu väike ja need läheks vanaks,kui tavakülmas seisaksid..et ta on väiksemad kogused kottidesse sügavkülma pannud..Heehehe..ma isegi mõnikord soolavees endale neid keedan ja siis teleka ees lutsutan neid puhtaks :) omad kiiksud ;) Kuid kui sa saad neile toorest liha anda,siis usun,et miskit halba pole sellest,et nüüd just kanakõrisid pole..
Mis su pisikestel muidu kõige lemmikum söök on?
Kas oled vaadand koerakrõbinate ja kiisupoja krõbinate valgu jms sisalduse protsente,et mis erinevused neil on?Huvitav jah,kui see firma teeb sama asja mõlemile :) Ega siis tõesti ju vahet pole..kuid ega ma ka kõige targem siin pole selles suhtes.
Mul isa kellel suur õuekoer on,ostis koerale neid tava poest saadavaid krõbinaid-Darling vist oli ja andis neid oma kassile ka ja heheh..kassist kasvas üks pirakas loom,nägi välja nagu chow chow..(sry kui valesti läks selle koera tõunimetus,kuid pidasin silmas seda lilla keelega karvast koera).Nu kassi mõõtudest oli ta väljas,selles krõbinas ikka hormoonitase väga suur oli kassi jaoks ja muude ainete kogus.Isa sai kaks koera :P
Oi kui põnev päev teil siis homme tuleb :roll: Kas sa Bellale ka said vestikese või lähete veel traksidega?Soovin väga,et teil homme päike taevas siraks ja et kutsa ja tuhkrukesed saaksid elamuste rohke päeva,nu ja muidugi ka teie :) Kindlasti kirjuta oma muljetest homme õhtul :wink:
Ja eks ikka iga peremees teab ise kõikse paremini,mis tema pisikestele kõige parem ;) Sa ju ise viibid nendega päevast päeva koos,tunned oma hoolealuseid igapäevaga aina rohkem ja rohkem,näed mis võivad olla ohuks ja mis neid kõige rohkem rõõmustab,näed kuidas üks või teine millelegi reageerib ja tunned kohe ära,kui miskit su pisikest ärritab või kui su pisike käitub tavapärasest teisiti..Ja kui sul tekib mure või küsimusi,siis eks sa kindlasti ju siin seda küsidki ;) Oled üks tubli ja vapper perenaine ja nii vahva lugeda,et ka su mees nii tublisti nendega tegeleb ja hoolitseb nende eest..Et selline vahva ühisettevõtmine :biglove:
ja olen nii rõõmus,et sa siin jagad oma sündmusi teistega :rofl:
Ootan juba põnevusega järjejuttu :happy:
Kasutaja avatar
Tuhka
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 9
Asukoht: Kiisa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas Tuhka » 21. november 2012, 09:22

Nu niii..ootan põnevusega pilte te vahvast jalutuskäigust :roll:
Kasutaja avatar
Tuhka
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 9
Asukoht: Kiisa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 23. november 2012, 20:21

Jalutuskäigust ma pilti ei jõudnud teha, nii palju tegemist oli kui nad ringi sibisid. Praegu on meil kodus nii huvitav, sest postiga jõudis koju ventilasiooni toru. See nii mõnus veniv ja pikk ja krussi saab keerata, et sealt seest siis joostakse tuhat korda läbi ja mängitakse. Hetkel kellegil minu jaoks eriti aega ei ole. Magame ka juba päris palju päeval. Totul on uus komme tekkinud. Ta nuputas välja kuidas arvuti laua peale ronida. Täna jäi vahele kirjade varastamisega;))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas Ailen » 23. november 2012, 21:33

kulla kirjutas:Viimasel ajal maru popp mood on muidugi koera kausist krõbinaid süüa. Aga aru ma ei saa mis vahe neil on kuna kasutan samat firmat. Ühed koerale mõeldud ja teised kiisupoegadele:))


Koerakuivtoidul ja kassipojakuivtoidul on väääääga suur vahe. Alustades sellest, et on kasvuvahe, erinev liikumisvajadus, sellest tingitult ka erinev rasva ja valgu koguse vajadus. Kui neil poleks erinevust, siis mis mõttega pakendatakse erinevatesse pakenditesse?! Ma ei usu väga, et tuhkrule on kasulik süüa koerakuivtoitu...
Kasutaja avatar
Ailen
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1222
Teemad: 27
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 23. november 2012, 23:41

Ma ostan loomapoest neile Advanced Nutrition toitu ja just võrdlesin. Koera krõbinad on lahjemad ja veidi teise koostisega kui kassipoja oma. Seega ei ole seal eriti hullu midagi. Pealegi koguaeg Totu ka neid ei söö. Tuhkrud on mul ikka liha peal. Muret ma ei tunne kui ta mõnikord leiab, et ta tahab neid koera krõbinaid. Sest mul on kvaliteet krõbinad mitte mingi pedigree värk. Või nagu mõni annab Wiskasi krõbuskeid oma loomale.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas Tuhka » 24. november 2012, 19:00

Hheheh..tänu sulle sain hea mõtte.Otsime siin koguaeg Tuhkale mingit toru,kus seeks ta saaks mürgeldada,kuid jah asi ju tegelikult koguaeg nii lähedal oli..Nimelt mees mul ventilatsiooniseadmete paigaldaja ja einoh sellised venditorud igati saadaval ;)
Njaaa...ei hakka näpuga näitama,millisele loomale wishkasi krõbinaid söödeti :P
Kuid tore kuulda,et teil seal kõik hästi ja eks kindlasti kui saad,siis klõpsa jälle mõni pildike :)
Kasutaja avatar
Tuhka
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 113
Teemad: 9
Asukoht: Kiisa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 26. november 2012, 09:12

Kui meil riisi kastist ja torust saab hing täis siis diivani taga on tühi juustu snäki pakk, mis krõbised nii jubedalt, et selline mänguhoog tuleb peale. Ma siis vahest krõbistan seda, siis tehakse sõjatantsu mulle ja kuginat jätkub kauemaks. Mina ei tea mis ses pakendis nii erilist on, aga jube mäng hakkab peale selle juustu pakendiga, nii nali ikka vaadata;)) Vahest viskan kõrisevat palli ka siis paksud pepud jooksevad köögi ja toa vahet.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 06. detsember 2012, 01:00

Meil siin Londoni kandis tuli lumi maha, et öösel peaks meieni ka valge vaip jõudma. Loodan väga, et saame homme hommikul minna natukene lume sisse möllutama. Praegu valmistume näitusele minekukus . Kõrvad, küüned ja kikud on üle vaadatud, kasukas peaks ka korras olema. Et mees on öövahetus tööl aga lubas meiega reisi ikka ette võtta. Loodan, et läheb kõik hästi.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas Heleri » 06. detsember 2012, 10:13

Edu!
Inglismaa kohtunikest ei arvata Euroopas eriti midagi, kuna nende hindamine põhinebki kõrvade puhtusel, küünte pikkusel ja karval. Muide, nad ei salli just pestud puhtaid tuhkruid! Põhjus selles, et enamus Inglismaa tuhkruid elab õues kuskil sodi sees ja isegi albiinod on oranzid seetõttu, nii et värske roosilõhnaline shampoon ei pruugi neile sobida.... Hoiame igal juhul pöialt Teile!
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 07. detsember 2012, 09:30

No nii tore ja ilus jutt oli kohe, et ma ei oska midagi enam öelda, keda huvitab mida euroopa arvab uk kohtunikest. Näitus toimub selleks, et inimesed saavad tuhkrutega kokku tulla kogemusi jagada ja näitusel kogutud raha läheb annetuseks neiule, kes omast taskust võtab raha, et tuhkrute varjupaika ülal pidada. Ja see, et siin tuhkruid teist moodi kasvatavad mõned, ei tähenda, et kõik loomad sodi sees elavad. Ausalt anna abi teksile. Et kui ise siin ei ela, ega täpselt ei tea pole mõtet sõna võtta. Olen käinud nii mitmeski varjupaigas ja kasvatajate juures ja ei saa öelda küll, et oleks loomad sodi sees. Aga eestlane ongi selline kibeda sõnaga inimene nii, et anname andeks eks juu ;))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas Heleri » 07. detsember 2012, 10:37

Minu eelmine postitus oli seepärast selline kirjutatud, et enamasti inimesed, eriti eestlased (olen aru saanud, et Sa oled ka eestlane), lähevad näitustele suurte lootustega ja pärast näitust on kõigil miljon küsimust, et miks punktid nii ja naa pandud ja et minu tuhkur ei ole selline ja selline. Seepärast väike info ka inglise kohtunike kohta.
Ma ei ole Inglismaal käinud, aga suhtlen kasvatajatega ja terve FB on täis nende pilte, sodi all mõtlesin heina ja põhku ja saepuru ja looduslikku pinnast. Mõnel Inglismaa kasvatajal on üle 100 looma ja neid ei kasvatata lemmikloomadena tubastes tingimustes liivakastidega jne, kaevavad õueaedikutes ja sellisena saabuvad ka näitusele.
Minu postitus ei olnud mõeldud negtiivsena, pigem arvasin, et kuna esimest korda minek, siis väike eelinfo.
Sinu varasematest postitustest ju ei loe ka täpset näitusele mineku eesmärki välja ja tõesti eesti inimene ei tea, et kogu tulu läheb annetamiseks ja et ainus eesmärk on osalemine.
Olen osalenud näitusel, kus kohtunikud on Inglismaalt.
Ei maksa sääsest elevanti teha.
Mõtlesin mitu korda, kuidas kirjutada postitus, mis oleks võimalikult neutraalne, et Sa midagi valesti välja ei loeks.

Foorumi mõte peakski olema ju oma arvamuste ja mõtete avaldamine ja midagi halba ma sellega ei mõelnud.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 09. detsember 2012, 00:02

Kullal, Bellal ja Totul läheb hästi. Talve kasukas on mõnus seljas ja naudivad diivani nurgas oma pesas magamist kõhud taevas.
Laupäeval saame näitusel kohtuda uute sõpradega ja ootame mõnusat päeva sellest üritusest. Ehk saame ka midagi põnevat koju osta:))
Ilusat talve kõigile foorumlastele ja mänguhimu tuhkrutele.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas AlbinoFurets » 22. veebruar 2013, 00:59

Lugesin, et Totu kadus ära... Mul on nii kahju ja loodan tõesti väga et Te ta üles leiate. Kuidas teistel plikadel läheb?
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas väike kuradike » 22. veebruar 2013, 10:48

AlbinoFurets, ole kena ütle kust su info pärineb. Kulla kadumise kohta siin foorumis küll ühtegi märget ei ole

Ehk omanik kinnitab-lükkab ümber, siis teame meie ka :)
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas Angoora » 22. veebruar 2013, 11:34

Facebook see info allikas ma usun.
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 26. veebruar 2013, 16:50

Jah Totu lipsas ukse vahelt nii välja, et keegi ei märganud, oli teine kaks ööd kadunud kui leidsime maja eest ta üles, otsis kodus. Totu on õnnelikult kodus tagasi ja täiesti terve:) Tänan muretsemast.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 12. märts 2013, 12:39

Meil on veel üks pereliige juures Rambo. Minu täielik lemmik. Nüüd kaks kutti majas, muidugi jooksuaeg on juba peaaegu täies rinnas. Rambo teeb igasugu trikke. Muudkui hõõrub end mööda elamist ja teeb kukerpalle. Jube armas vaadata. Totu on ikka täielik nahaal ja üritab Rambole kohta kätte näidata. Ühes puuris elada hetkel ei saa. Neljapäeval saavad poisid kiibid omale kaela. Proovigu siis veel ukse vahelt välja lipsata;)

Muideks Totu sai meil jõulunäitusel teise koha. Olen väga rahul, kuigi mingit kohta me üldse ei oodanud, läksime sinna aint seltskonna mõttes rohkem.

Albino furrets tänan muretsemast, tore oli kuulda, et sa loomaarsti juures ära käisid ja saate Pärnus ravi. Tervitused sinu Tondile meie poolt kah.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 15. märts 2013, 18:46

Rambo on jooksuaeg, kotid täitsa punnis nagu ploomid ja täna vaatasin, et ülla ülla Bellal ka väike jõhvikas juba punnis. Totu peaks ka kohe järgi jõudma. Kulla on mul ainuke veel kes ei ole ilmutanud mingeid konkreetseid jooksuaja tunnuseid. Varsti varsti saame paari panna ja kutsikaid oodata meie majja;)
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella ja Totu

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 20. märts 2013, 19:06

Pilt
Totu

Pilt
Bella

Pilt
Rambo



Pilt
Kulla
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 20. märts 2013, 19:21

Teisipäeval on meil huvitav päev, sest Bella läheb Totuga paari. Vaatamee kas saab paarist asja või kuidas. Huvi on mõlemal suur teineteise vastu olnud. Viisin tüdrukud ära üles magamistuppa enda juurde puuriga, et paar päeva hoian nüüd lahus ja siis lasen armastajad ühte puuri kokku paarituseks.
Kullal on ka asi nii kaugele jõudnud, et väike jõhvikas on paistma hakanud. Rambo on ammu valmis oma pruudi jaoks. Aga nende paaritus toimub meil ilmselt Aprilli esimese nädala lõpus alles.

Kui ma eelmisel aastal omale tuhkru võtsin siis elusees ma ei unistanud, et selle aasta kevadeks on mul hoopis neli tükki ühe asemel. Läks kuidas läks. Kõik mu nässud on nii armastatud ja igaüks on omamoodi mulle südamesse pugenud. Mees ka ikka nunnutab kõike nelja ja aitab mul õues nendega käia ja loomaarsti juures oli ka mees abiks. Muideks Rambo on pärit meil Rotherhamist ja kaalub üle kahe kilo, ilge paks meil, selle pärast saigi Rambo nimeks, et kõige suurem ja paksem ja sööb liha kahe suu poolega kui teised aint pirtsutavad kui sügavkülmast on võetud;)
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas AlbinoFurets » 20. märts 2013, 19:36

Jah, eks nüüd sul ongi isiklik ja elus kaisukaru, mõnus kaissu võtta :))
kuidas teil magamise ja ringijooksmisega on? Kas öösel kõik puuris või lahti? Kas tuhkrutel on õgimis kommet ka vöi urisemist ja kiskumist?
Edu igatahes, tean et saate hästi hakama ja kallid meie poolt... :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 26. märts 2013, 14:03

Rambol on tekkinud komme, et ronib mu mehe tööriiete sisse magama mis nurgas on magamistoas kui ta kodus on. Soojad püksid ja fliis. Kulla on ehtne printsess temale kõlbab ainult meie voodi ja pehme tekk mis seal on. Totu leidis tee magamiskoti sisse. Seal sees magades keegi teda ei sega. Bella on mul endiselt natuke metsik, susiseb ja ronib aint pessa magama. Väga harva tuleb minu juurde magama. Aga kiusata Bellale meeldib, eriti kui ringi kõnnin ja hommiku mantli paela enda järel maas lohistan siis ta on suur suslik sõjatantsu tegema. Öösel oleme ikka kõik puuris meil tavaliselt kell 22.00 pm on puuri minek. Kui hea päev on siis lastakse öösel 00.00 ni väljas olla ja ringi tuuseldada. Hommikul ma tõusen kell 6 tavalisel siis saavad juba jooksu minna nii, et seda puurs olemise aega eriti palju meil majas ei ole. Kui kodust ära olen siis nad ka lahti mul ikka. Õnneks mingeid suuremaid pahandusi siiani olnud ei ole. Kuid uus kodukino mis sai ostetud siis selle suufuuferi kast nii öelda nurgas olla ei tohi. Igal hommikul lükatakse see nurgast minema ja samamoodi päeval kui üritan tagasi panna. Lõputu võitlus minu suslikutega;) Juba suvest saadik:)
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 06. mai 2013, 10:56

4 Mai 2013 kell 17,25 tuli külla meile IME.
Bella sünnitas neli väikest kutsikat. Praeguseks on kõik elus ja terved ning emme kõhu all soojas. Mehega oleme nii uudishimulikud ja koguaeg piilume puuri teki taha väiksesse onni, et mis toimub. Seda ime armast piiksumist on aeg ajalt ikka kuulda. Emme Bella tuleb oma onnist välja ainult pissikasti või kui kutsun, et värske liha on pandud.
Kulla on veel tiine ja ootab oma tittede kukkumist nii öelda, kuid talle pakub palju huvi, mis toimub teises puuris kui viuksumist kuuleb. Poisid elavad mul praegu elutoas oma puuridega, kuna tahame emmele vaikust ja rahu anda oma tillukeste tittedega.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas AlbinoFurets » 06. mai 2013, 13:25

Palju õnne!! :biglove:
ime armas see piiksumine, olen ka kuulnud nagu päris tited ikka.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 09. mai 2013, 14:24

Eile õhtul 20,45 sünnitas Kulla oma esimese. Kokku oli kolm vinkut. Teine vinku sündis siis enam ei hingand. Proovisime küll aidata aga tulutult. Kolmas vinku sündis öösel kella kolme ajal. Ime pisikesed kaks vinkut on emme pesas sooja kõhu all. Mõnikord laulavad küll väga kõvasti, et võttis mul ikka öösel silma lahti.

Bella on meil tubli emme, kutsikad on enamuse ajast vakka. Kõik neli vinkut on kasvu visanud juba kõvasti. Varsti võib oodata silmade avanemist:)

Kutid on mul ilged paharetid. Kuna köögi uks pandi kinni ja elutoast kööki ei saanud siis ukse juurest kakuti vaip täitsa lõhki. Nüüd on komme käia akna laua peale ja sealt akent kaevata, et saaks ometi lahti ja jalga lasta, et ilma uurida. Koera nina on ka paar armi juurde saanud. Kuid koer Jossu ikka oma jonni ei jäta, viskab põrandale pikali ja paneb koonu diivani alla ja ootab, kutid mängima tuleks. Ja loomulikult poisid ei suuda vastu panna, kui mööda minnes leitakse pehme nina diivani ääre alt millele hambad sisse lüüa, et siis tralliks läheks:)
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas DessaMerisiga » 10. mai 2013, 21:15

Õnnitlused :flo:
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas kulla (Teema autor) » 11. mai 2013, 15:56

Pilt
Bella kutsikad 8 päeva vanad.


Väike update meie tegemistest.
Bella on väga tubli emme, tema kutsikad on ilusad paksukesed ja tuduvad pesas, nutavad väga vähe. Enamuse ajast lutitatakse ennast tissi otsas. Täna oli esimene päev kui võtsin pojad ja tegin pilti. Emme oli väga vapper ja lasi ilusti meil uudistada.

Kullaga on meil natuke õnnetult see asi läinud. Nüüdseks on komest kutsist aint üks elus. Olin nii mures kuna emme ei söönud korralikult. Kuna meil kliinik on just ümber nurga kolm maja ja edasi siis kutsusin loomarsti meile külla. Kulla vaadati üle ja öeldi, et kõik peaks korras olema, et piim jookseb ilusti. Nüüdseks on söömine taastunud ja kuts on ilusti tissi otsas. Kuigi kuts on väga tilluke ja väetike. Kuid loodame parimat.

Poisid on täitsa hullud kui kuulevad Ülevalt laua pealt puurist Bella kutsikate viuksumist. Selline kugin hakkab pihta. Neil nii huvitav, et mis seal kõrgel piiksub. Poisid veedavad oma aega koeraga mängides ja liha süües. Kuna mitu päeva on vihma sadanud ja kõva tuul siis pole mahti olnud poisse traksidesse panna ja välja minna. Ootame ilusamat ilma.
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kulla, Bella, Totu, Rambo

PostitusPostitas AlbinoFurets » 11. mai 2013, 16:12

Kaastunne poolt pisikestele..
Väga hea et saate looma arsti koju kutsuda ja et nii lähedal on. Eestis peaks tuhkruga ikka kaugemale pöörduma ka siis kui midagi rasket on.
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist

cron