Arnold (Mai 2007- 13.06 2013) ja Sylvester - Karini šuurikud

Tõhud meie kodudes

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Foorumi reeglid
See foorum on mõeldud oma lemmiku(te)st rääkimiseks, mitte hoolduse alase nõu küsimiseks! Iga kasutaja teeb omale teema, kus on juttu tema lemmiku(te)st. Teema pealkiri võiks olla kujul nt. "Kissu rotid", "Foksi küülikud" vms.

Arnold (Mai 2007- 13.06 2013) ja Sylvester - Karini šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 17. juuli 2008, 16:16

Minu tuhkrud on Arnold ja Sylvester, albiino ja soobel. Kaks parajat pätti kes natuke üle aasta vanad. Elutsevad nad koplis mere ääres korteris, kus neil on terve tuba vabalt jooksmiseks. Puuris šuurikud aega ei viida, ning õhtuti terroriseerivad mind :razz:

Minu iseloomuga sobivad täiuslikult kokku - kõik oleme põikpäised, elunautijad, gurmaanid, aktivistid ja parajad pätid.

Üritan fotoidentifitseerimiseks lähiajal ka paar pilti hankida.
Viimati muutis väike kuradike 12. märts 2011, 14:53, kokku muudetud 2 korda.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas cuiza » 17. juuli 2008, 17:44

Eelmine aasta kokkutulekul olid nad veel päris poisikesed :wink:
Tuhkruplika Sonya ja Hanna (Puhka rahus mu jääkaru. R.I.P Laima)
Kasutaja avatar
cuiza
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 333
Teemad: 6
Pildid: 8
Asukoht: Vantaa,Finland
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas Täpike » 17. juuli 2008, 20:49

Pilte,pilte,pilte! :-)
Animals are fabulous ♥
Kasutaja avatar
Täpike
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 116
Asukoht: Türi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 20. juuli 2008, 17:31

Nii, koduarvutis on mul küll väga vähe pilte, aga paar tükki suutsin välja kaevata.
Siin need siis on:
http://nagi.ee/photos/Kathr0s/6745007/in-set/111243/
http://nagi.ee/photos/Kathr0s/6745005/in-set/111243/
http://nagi.ee/photos/Kathr0s/6745015/in-set/111243/

muidugi on neist suht raske midagi pildile saada, enamasti jääb mulle vaatamiseks ainult mingi karvane udukogu :roll:

Ja Cuizal on päris õigus, eelmisel aastal kohtus ta nendega kokkutulekul. Ehk näeme ka sel aastal, kui mul on võimalus tulla :-)
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas cuiza » 20. juuli 2008, 19:58

Püha müristus,mis sa söödad neile hiiglaste toitu w? :-D

Jõhkralt kasvanud ikka, palju nad kaaluvad?
Tuhkruplika Sonya ja Hanna (Puhka rahus mu jääkaru. R.I.P Laima)
Kasutaja avatar
cuiza
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 333
Teemad: 6
Pildid: 8
Asukoht: Vantaa,Finland
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas Marilin » 20. juuli 2008, 20:23

Maasikas on ka isegi Arnoldi ja Sylvesteriga kohtunud Kadriorus!
Vahvad loomad mõlemad :-)
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas helen125 » 20. juuli 2008, 20:27

Sillu ja Hugo on ka Arnoldi ja Sylvesteriga kohtunud :wink:
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas cuiza » 21. juuli 2008, 07:29

Minu Laima ja Sonya ka , ja arvatavasti on nende kõrval kääbused :-D
Tuhkruplika Sonya ja Hanna (Puhka rahus mu jääkaru. R.I.P Laima)
Kasutaja avatar
cuiza
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 333
Teemad: 6
Pildid: 8
Asukoht: Vantaa,Finland
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 21. juuli 2008, 09:17

cuiza kirjutas:Püha müristus,mis sa söödad neile hiiglaste toitu w? :-D

Jõhkralt kasvanud ikka, palju nad kaaluvad?


Suured on nad jah, aga minu teadmist mööda olid neil ka ema ja isa suhteliselt suurt kasvu.
Talvel kaalusid mõlemad üle 1,5 kilo. Suveks on veidi saledamaks mindud, eks nad tahavad ka bikiinivormis olla :lol:

Aga söödan neile täitsa tavalisi asju, Royal canini krõbuskit ja liha paar korda nädalas. Arnold vana pätt käib ja limpsib muidugi ka kõik magusa üle, mis kusagil laiali on :dry:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 28. juuli 2008, 10:08

Arnold ja Sylvester käisid see nädalavahetus maal. Veetsid päevase aja oma õue ehitatud aedikus, ja õhtul madistasid meiega toas.
Kahjuks on välja kujunenud nii, et Arnoldi varbalembuse tõttu käib meie meespere alati toast võimalikult kiiresti läbi, ning üldjuhul pean mõlemad pätid oma tuppa niikauaks kinni panema :roll:

Iga maalkäiguga üritan neid ikka ka meie kassidega tuttavaks teha, kuid kassid ei võta kohe üldse vedu. Murri käib küll neid õues aediku juures uurimas, aga kui näost näkku näidata, siis on ainult üks suur susin. Aga meie kassid on juba ilmselt piisavalt vanad, et nad ei taha mingite imelike karvakeradega tegeleda.
Tuhkrutele meeldib alati ka kasside liivakausis käia tuhnimas, ja Sylvester üritab ikka kohusetundlikult seal potil käia. Aga vanaema kirub pärast alati, et kassid ei lähe enam potile, enne kui liiv täielikult vahetatud :lol:

Üks väike ehmatus oli mul ka, nimelt avastasin pühapäeva hommikul, et kuidagi väga vähe oli oma häda tehtud. Kõik ajalehed ja teadaolevad lemmikkohad olid puhtad. Lähemal uurimisel avastasin, et pätid on omale uue lemmikkoha leidnud tualeti jaoks. Käisid kapi all, põrgulised sellised. Ei tea, kuidas mina nad küll potile saaks õpetada. Praegu käisid kenasti oma paberite peal, aga tundub, et asi läheb päris käest ära juba. Ilmselt pean järgmine nädalavahetus neile ühe korraliku treeningu tegema.

Nüüd põõnavad nad mul rahulikult tekikoti sees, ja loodetavasti saavad varsti Coco ja Nässuga kokku.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 29. juuli 2008, 10:17

Eile käisid Arnold ja Sylvester Sütiste metsas Coco ja Nässuga mängimas.
Hirmus lõbus oli, ja kuna inimesi väga palju ei olnud, lippasid tegelinskid suurema osa ajast vabalt ringi.

Koju jõudes käidi korra vee alt läbi, ja siis tuttu. Hea et voodi alt norskamist ei kostnud, sest pätid magasid hommikuni välja :lol:

Tundub, et Sütiste mets, eriti üleval mäepealne osa on suhteliselt rahulik koht, kuhu võib mõnikord ka suurema kambaga jalutama minna.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 04. august 2008, 12:21

Sylvester on nii tubli :happy:
Paar viimast vädalavahetust kui me oleme maal käinud, on ta mõned korrad kassi liivakastis potil käinud. Aga see nädalavahetus käis ainult seal. Ja täiesti omal algatusel, ma isegi ei üritanud teda treenida.

Kodus ma ei saanud neid kuidagi kunagi potile, seega leppisin ajalehtedega. Huvitav, kas võis olla probleemiks see, et linnas kasutasin saepurugraanuleid, ja neile see lihtsalt ei meeldinud? Lähen nüüd loomapoodi ja proovin otsida võimalikult vähe tolmava kassiliiva, ja vaatan, kas potil käimine jätkub ka linnas. Väga lahe oleks, kui ei pea enam ajalehtedega mässama.

Arnold on muidugi oma kommetes kinni, kui tema liivakasti tõstsin, vaatas ta mulle etteheitva pilguga otsa, ja ronis potist välja kapi alla. Ühe korra tegi demonstratiivselt ka poti kõrvale põrandale oma häda :shock:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 06. august 2008, 11:25

Nii, kuna maal saab Sylvester ilusti potil käidud, otsustasin asja ka linnas tööle panna.
Niisiis, meie peres käib tegus potitreening alates esmaspäevast.

Kui varem kasutasin suhteliselt väikeseid potikausse, siis nüüd meisterdasin neile lux WC :lol: Kasutasin oma merisea vana puuri alust, mis on just õige kõrgusega, ja mõnusalt suur/lai. Samuti kasutan saepurugraanulite asemel kassiliiva, see tundub neile paremini meeldivat.

Esimene õhtu oli pidu muidugi laialt, seal oli ju nii lahe ninaga vagusid ajada ja kraapida. Kui mul sellest lõpuks villand sai, otsisin ühe junni, ja paigutasin selle strateegiliselt poti keskele. Siis jäi ka kaevandamine katki :-D Samas, potil peale kaevamise muud eesmärki ei nähtud. Peale magamist, kui oma lemmikkoht oli järsku ühe suure roosa poti alla kadunud, hoiti pool tundi häda kinni, ja siis kapati ahju taha. Kui ma sealt üritasin neid kätte saada, et potile tõsta, pandi padavai nurka, kust ei ole võimalik kätte saada. Ja muidugi oli hommikul ukse ette mulle paar "kingitust" jäetud.

Aga suureks üllatuseks, õhtul koju tulles oldi isegi potil käidud. Ja minu imestuseks käib seal isegi Arnold, kes muidu poti mõtte peale ainult sülitab :happy:

Ma lausa rõõmuga kuulan seda vaikset sahistamist, kui peale uinakut voodi alt pesast välja ronitakse, ja potile minnakse. Jeei...
Aga täna hommikul sain jälle kingituste osaliseks. Siiski, umbes 80%-line tabamusstatistika minule sobib :lol:

Päris naljakas on vaadata, kuidas Sylvester punnitab potil. Tal vajuvad iga kord tagumised jalad täisspagaati, sest liiv on ju libe. Täitsa hale hakkab vaesekesest, kes tõsimeeli üritab, aga samas on nii naljakas. Aga teise õnnetuse üle ei tohi naerda :ups:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 08. august 2008, 19:36

Minu karvapallid läksid nüüd maale asumisele, tervelt nädalaks ajaks.

See nädalavahetus pean minema töö asjus ära, ja järgmine reede maale sõidutama paar töökaaslast, ja leppisime emaga kokku, et neid tuhkrutega ei šokeeri.

Niisiis, ei näe ma oma tegelasi nii pikka aega :umm: nuuks...

Ei tea, kas nad telefoniga oskavad rääkida, peaks proovima helistada neile :-D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas Kati » 08. august 2008, 20:28

Kastilkäimine meil ka nii, et jalad vajuvad laiali. Ja igakord kui uued graanulid kasti panna, siis kohe avatakse seal kaevandus mõneks ajaks. :D Ja see jätab neid külmaks kui sinna seemneks mõne junni poetan.
Bob & Neegu
Kasutaja avatar
Kati
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 4
Pildid: 9
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 12. august 2008, 10:10

Ei pidanud mina vastu, ja ei pidanud nemad ka vastu.

Kogu nädalavahetuse vanaema kurtis, et poisid on nii loiud ja kurvad, et nad ei tule isegi teki alt välja. Ilmselt igatsesid mind, sest kes nendega ikka tegeleks nii palju.
Ja kui aus olla, siis mina igatsesin neid ka :love:

Nii saigi kokku lepitud, et isa toob nad linna. Niisiis. jõudsin järeldusele, et tuhkrud on nagu narkootikum - kui korra doosi saad, siis pead iga päev uue saama :lol:

Nüüd ootame siis venna sünnipäeva, tuhkrupäevi ja sõbranna sünnipäeva, mis on kõik ühel nädalavahetusel :bang:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 21. august 2008, 12:35

Mulle hakkab vaikselt tunduma, et minu pätid hakkavad talveks valmistuma. Nad on selle nädalaga raskemaks muutunud, kuigi saavad sama toitu mis muidu, ja isegi natuke karvasemaks.

Aga kõige suurem tunnus on see, et nad magavad koguaeg, ja ei viitsi enam naljalt voodi alt oma pesast välja ronida. Tavaliselt kui nad kuulsid et ma hakkan voodi pealt ukse poole liikuma, oldi kraps voodi alt väljas ja ukse juures hüppamas. Nüüd ma võin minna ja tagasi tulla, ja teist nägugi ei tehta. Kuidagi igav on järsku kodus :umm:
Aga vähemalt lastakse solgutada ennast nüüd - ma saan neid rohkem sülle võtta :happy:

Potilkäimisest niipalju, et siiamaani on kõik üllatavalt hästi läinud. Kodus käiakse minu toas oleval potil u 60-70% ajast, mis on juba väga hea. Ülejäänud tubades mul veel häid suuri potte pole, varsti saab ka need, siis ehk läheb asi veel paremaks.

Eelmisel nädalavahetusel olime Haanjas, peale tuhkrupäevi, ja Sylvester täiesti omaalgatuslikult käis seal ka 100% potil. Ta on ikka nii tubli :happy: Arnold nii tubli ei ole, aga ta on alati põikpäine olnud, ja selleks ta ilmselt ka jääb :bang: Aga praeguseks olen rahul.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas stella18 » 26. august 2008, 20:42

Armsad pätid
Tuhkrud ♥♥♥
Kasutaja avatar
stella18
Õigekiri longab
 
Postitused: 101
Teemad: 1
Pildid: 6
Asukoht: Põlva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 02. september 2008, 13:11

Eile tegid Arnold ja Sylvester mulle sellist komöödiat, et ma ainult kahetsen et mul videokaamerat kodus ei olnud :-D

Nimelt, kui nad olid juba tükk aega ringi trampinud, ja väsimuse märke näitasid, viisin nad oma tuppa et nad pesasse saaksid minna magama. Aga Arnold otsustas et veel on vara, ja läks mu toas ringi kondama. Mul on seal üks tool, kus peal hoian oma riideid, ja arvutikotti, ning Arnold ronis sinna kraapima. Natukese aja pärast ronis ka Sylvester voodi alt välja ja läks Arnoldile seltsi. Viimane oli aga nüüd juba väsinud, ning jäi tooli peale pikutama. Sylvester aga otsustas, et nüüd on õige aeg arvutikotti ronimiseks. Ta pistis pea Arnoldi alla(tagumiku poolt) ja kukkus kraapima. Kogu see aeg, Arnoldi tagumik muudkui liikus üles-alla, ja ausõna, selline mulje oli, et Sylvesteril on pea Arnoldi tagumikus, ja ta üritab sealt kõigest väest välja saada. Arnold samas ise, nagu vana rahu pikutas edasi, kuniks Sylvester tal tagumendi all tegutses. Vahepeal vaatas minu poole unise näoga, et mida sa nüüd itsitad seal voodi peal :-D

Vahetevahel saab pahanduste kõrvalt nalja ka. Aga pahandusi tundub praegu järjest enam tekkivat, peab neil vist elu huvitavamaks tegema.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas helen125 » 02. september 2008, 17:15

Mul ka üks hommik Sillu ronis läpatsikotti, hea et ma ikka enne kodust välja minekut avastasin.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 03. september 2008, 16:03

Kui jah tööl või koolis avastada, et ohhoo, meil üks jänes kaasa tulnud, siis võib jah veidi probleeme tekkida :-D Aga kotid tuhkrutele meeldivad hirmsasti. Mida suurem ja krõbisevam, seda parem :lol:
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 12. september 2008, 20:44

See nädal on mu tegelased olnud ikka tõelised põrgulised.
Muudkui magavad ja teevad pahandust :bang:

Mõned päevad tagasi sai Arnold taaskord kätte mu vatipulkade kotikese, ja tassis selle voodi alla. Ilmselt oli seda kotti seal korralikult vägistatud, sest pooled pulgad olid voodi all laiali. Ja muidugi on need vatipulga otsad nende lemmikmaius, need näritakse plastmassi küljest ära ja süüakse mõnuga. Ja mina muidugi muretsen ennast pärast halliks ja loen pabulaid üle, et kõik ikka välja tuleks, ja mingit ummistust ei tekitaks.

Nüüd sain Sylvesteri peale vihaseks. Ta on hakanud talverasva koguma, ja sellega seoses nagu pikemaks kasvanud või tugevamaks saanud. Ta nimelt ubib ennast üle mu teleka peegli ette tuulama. Võibolla tahab musi punaseks värvida, aga pigem lihtsalt uudishimust ja jonnist. Kohe kui ära tõstan ja temaga tõsist juttu räägin, läheb jälle otsejoones sinna :bang:

Nüüd tegingi midagi mida varem pole teinud, ja panin ta esikusse karistuseks. Äkki rahuneb maha.

Ikka korralikud krutskid on sügisega sisse tulnud.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas totuliia » 12. september 2008, 20:52

Arvan et aastaajast see ei olene, nendel on pahandused mõttes 24/7 . Eriti siis tulevad jube lahedad pättused, kui neil vastav tuju. Ja vaata pättuse ajal nende nägudis-ehtsad sullerid :biglove:
Kasutaja avatar
totuliia
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 321
Teemad: 5
Asukoht: Lasnamägi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas triinabelle » 12. september 2008, 23:19

Vahest tundub küll nii, et on lihtsalt pahanduste aeg. Tõstad ühest keelatud kohast ära, pead pika loengu, mille jooksul sügavalt ohatakse ja pilk aknast välja suunatakse ning kui siis jalad jälle maad puudutavad, kapatakse otsejoones teise kohta pahandust tegema.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas Lizard » 13. september 2008, 07:39

Meil peale loenguid minnakse veel samasse kohta uuesti pooleli jäänud lollust lõpetama. Ja kui keelad minnakse veel hasarti ja hakatakse edasi-tagasi jooksma et, minu tähelepanu hajuks.
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas cougar » 13. september 2008, 10:31

Kui lahe! Kohe isu tuleb peale, niiet ilmselt peaksin järgmise loomana võtma tuhkru... Noa laev hakkab juba vaikselt moodustuma ;)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 13. september 2008, 15:06

Time-out Sylvesterile ei mõjunud, eile sai ta seda kaks korda. Ta kobis ainult oma puuri magama, ja kohe kui välja sai, kappas uuesti kapi poole, ja hops üle teleka mu peeglilauale.

Lõpuks aitas see, kui ma oma arvutikoti teleka peale sättisin, mis tegi teleka u 7 cm kõrgemaks. Sylvester siis korra üritas, ja loobus, sest tundus et see oli tema jaoks liiga kõrge.

Huvitav on veel see, et Sylvester telekast üle hüppab ainult siis kui mina kodus olen. Kui mind ei ole, on rahu majas.

Aga ma ei ütleks, et tuhkrutel on pahandused 24/7 meeles. Minu omad on mõnikord tõelised kullatükid, ja mõnikord teevad ainult pahandusi. Ilmselt oleneb see sellest, kui palju mul on aega nendega tegeleda. Mõnikord on vähem aega, siis on pahandused kaelas kohe.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas Lizard » 13. september 2008, 17:09

Ta tahab sulle näidata kui hästi ja kõrgele ta hüpata oskab :D
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas väike kuradike (Teema autor) » 13. september 2008, 18:54

eks ta tähelepanu tahab ilmselt jah.
Ja kuna ta varem ei saanud nii kõrgele hüpata, siis ta egotseb ka veidi ja naudib oma uut lendamisvõimet :-D
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Arnold ja Sylvester- kopli šuurikud

PostitusPostitas Lizard » 14. september 2008, 14:44

Tän sõitsin läbi Kopli ja kohe tuli meelde, et siin elavad Kopli šuurikud. :)
Kasutaja avatar
Lizard
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 367
Teemad: 3
Pildid: 10
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Meie tuhkrud

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 11 külalist