Imac vs. Ferplast

Igasugune varustuse teemaline jutt - mis, miks ja kuidas?

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 09. august 2005, 14:10

eagles kirjutas:On juttu olnud, et Imac pidavat halvem olema kui Ferplast. Ise ostsin just hiljuti uue puuri (Järve keskusest), Imac'i Scoiattoli:
http://www.imac.it/bimg/095_03.jpg
Minu arust küll super puur. Mõõtmed on suured 61x41x56 . Kaasa saab suht suure metallist jooksuratta. Põhjapeal on võre, aga mina kasutasin selle korruste tegemiseks ära ja nüüd ei olnudki vaja eraldi korruseid juurde osta. Võre on metallist, mis pole värviga kaetud. Siis ei lähe puur nii ruttu koledaks, kui värv närides maha kulub. Alusplastik on ka piisavalt kõrge, et saepuru sealt välja ei lenda. Uksi on kolm, üleval ja mõlemalpool kõrval. Ainsaks miinuseks on minu arvates uste suurus, need võiksid veidi suuremad olla.
Puur maksis natuke üle 700.
Hinna poolest on Imac odavam, kuna Ferplasti Scoiattoli Super (61,5x40x69,5) maksab u. 300 eeku rohkem.
Ferplasti kohta ei oska midagi öelda, peale hinna, kuna endal ei ole.
Minu puurist pilt:
http://pilt.ee/i/p/0/93/116179301ff267.jpg
(pildil on halb kvaliteet, sorry)
Firmadel pole erilist vahet, minu arust.



Põhimõtteliselt ei meeldi mulle see, et Imacil nii palju imepisikesi puuride mudeleid on. Aga see on tegelikult ostja asi, ega vägisi puur koju ei tule.
Kui sul on närijad loomad, siis Imaci plastik tundub pehmem olevat. Muidugi, Sphinxi rotid tegid Ferplasti puuripõhjale ka väike ava sisse.
Keegi võiks parem öelda, kas Imaci ja Ferplasti samasuurtel puuridel mingi hinnavahet on? Nt. on mõlemal merisigadele 80 küljepikkusega puur.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Imac vs. Ferplast

PostitusPostitas Che » 28. märts 2012, 17:14

Vana teema, aga...

Ferplast on minu meelest palju kvaliteetsem, kui Imac, pealegi näeb ferplast minu meelest parem välja, Imaci puurid on vast veidikene odavamad, kui Ferplasti omad, aga eks see oleneb poest ja puuri mudelist endast ka... Need Imaci puurid, millel on puidust korrused, on minu meelest täiesti ebaprakstilised, sest neid ei saa pesta ju :shock:, ma ei taha teada, kuidas see puidust korrustega Imaci rotipuur kahe kuu pärast välja näeb ja kuidas lõhnab. Ma olen muidugi üldse Ferplasti fänn, minu arvates on plastik hoopis teistsugune ja puurid/tooted näevad head ja kvaliteetsed välja, ka vastu peavad Ferplasti asjad ilusti. Pigem maksan veidikene rohkem, aga vähemalt tean, mille eest ma maksan :happy:. Mulle ei meeldi see, et Imaci tooted on tihti peale väga värvilised, lausa judinad tulevad peale. Ainukesed ilusad puurid ongi need, kus on puidust korrused, aga sellised puurid on ebapraktilised jällegi... Mul muidu kõik puurid Ferplasti puurid loomadel, ainult tigudel on Trixie kast ja küülikul on Imaci puur ja Ferplast meeldib ikka rohkem :wink:.
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Imac vs. Ferplast

PostitusPostitas AlbinoFurets » 02. juuni 2012, 17:00

Mulle meeldib siiski Imac, kuna on odavam ja ilusam. Ning väga tahaks endale Imac Double 100 puuri, kunagi oleks saanud 35 euroga, aga müüja pettis mind, ja müüs puuri kellelegi teisele :-(. Häirivad ainult teistsugused uksed, need on kitsad ja väikesed. Siin on pilt mu unistuste puurist, oh kuidas tahaks. :-)
AlbinoFurets
Vastutustundetu loomapidaja
 
Postitused: 827
Teemad: 22
Pildid: 8
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus


Tagasi: Loomavarustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist