Puuri võrk

Kõik Sinu sulelisele sõbrale vajalik ja kasulik - puurist, mänguasjadeni.

Moderaator: Annie

Puuri võrk

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 14. märts 2011, 18:50

Kas keegi oskab rääkida midagi Bauhofi-s müügil olevast linnupuuri võrgust?
Võrk on tsingitud, kuid ma ei tea, kas kuumtöödeldud või külmtöödeldud. Rulli etiketi peal on eksootiliste lindude pildid. Kui mäletan õigesti, siis kanaarilind ja papagoi.

Külmtöödeldud tsinkvõrk on väga ohtlik lindudele, kellel on kombeks võrkku "maitsta" nt. papagoid. Kuumtöödeldud pidi olema ohutum. Aga kui ohutu?

Mul on linnupuurid kaetud bauhofis müügil oleva võrguga. Kas oleks tark, see võrk välja vahetada?
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri võrk

PostitusPostitas lola0404 » 16. märts 2011, 12:33

Mina ostsin ka endal innupuuri jaoks võrgu K-Rautast ja sellel oli samuti kirjas looma- ja linnuvõrk. Ma ei tahaks uskuda, et see neile nüüd ülimürgine on, muidu ei lubataks seda müüa. Eks toode peab olema ikka mingil määral kontrollitud.
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Puuri võrk

PostitusPostitas Mercar » 16. märts 2011, 12:35

nuki8 kirjutas:Kas oleks tark, see võrk välja vahetada?
Minu meelest oleks esimene küsimus, et kas sul on koht, kust saada asemele parem ja ohutum võrk? Kui ei siis on tegu ju mõttetu küsimusehga, kui jah, siis tasuks uurida kui palju uus oleks parem. Siis saaks alles midagi otsustada.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri võrk

PostitusPostitas nuki8 (Teema autor) » 16. märts 2011, 18:44

Küsimus ei ole mõtetu. Ma ju uuringi, kas antud võrk on ohtlik. Siis saan teada, kas seda tasub välja vahetada parema vastu.

Linnu ja loomavõrk on üldine nimetus. Sellised võrgud on mõeldud kahjurloomade eemale hoidmiseks. Lindude all mõeldakse kanu, kuid mitte papagoisid kes võrku närivad.

Minu ostetud võrk on arvatavasti toas peetavate puurilindude jaoks mõeldud. Etiketil olid eksootilised linnud. Kuid kas tegu on ikka papagoidele ohutu võrguga? Tahaksin seda väga teada.

Kui kellegil on kokkupuuteid olnud selle võrguga siis oskab ta äkki öelda, millega täpselt tegu? Kui ohutu on kuumtöödeldud tsinkvõrk ja kas antud võrk ei ole mingi asjaga kaetud? On tegu üldse kuumtöödeldud tsinkvõrguga?
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 1 külaline