Kas sa usud kummitusi ja vaime?

Üldine sumin mittelooma teemadel.

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas krissuke14 » 23. november 2011, 18:29

Ma usun kummitustesse, olen ise ka näinu d, nad õivad olla väiksed ja valged olla kui ka mustad suured. olen kuulnud ka samme koolimajas kui meil oli väike laager. ja isegi minu klassivennal oli mingid punased triibud kaela peal kui me klassi tagasi läksime. ;)) . see oli väga õudne
krissuke14
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas Kaleria » 23. november 2011, 18:38

Usun, kuid õnneks pole näinud ega kokku puutunud. Ausaltöeldes, ega ei tahaks kah :P Jutte olen palju kuulnud oma lähedastelt.
Ta sünnib meie sõbrana, ta usub meisse juba siis kui ta silmad on alles kinni, veel enne, kui ta sündis, andis ta end inimesele.
Kasutaja avatar
Kaleria
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 134
Teemad: 12
Pildid: 37
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas amritake » 26. november 2011, 15:53

ma arvan ,et ei saa öelda et neid pole ei saa samamoodi öelda ,et nad on.mina isiklikult neid kogenud pole ainult ühel korral kuulsin lapse häält all.see ajas küll närvi sisse.ma arvan et need kes surevad niisama vanadusse või mingisse haigusesse nendega pole midagi ,aga need kes tapetakse nende hing hakkab kummitama. :-)
amritake
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Pildid: 1
Asukoht: saku vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas Johhi » 26. november 2011, 22:44

Mina isiklikult selliseid asju ei usu. :D
Sonja :) Tahaks tuhkrut.
Kasutaja avatar
Johhi
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 391
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn, Nõmme.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas sussu112 » 04. detsember 2011, 01:28

Usun vaime ja kardan deemoneid neid Ancubus ja Belilah, ei julge nende nime eriti kirjutada kuigi tean, et meid piibel kodus kaitseb.
Kasutaja avatar
sussu112
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 342
Teemad: 19
Pildid: 3
Asukoht: Nõmme
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas ferret111 » 09. detsember 2011, 11:55

Mina arvatavasi ei usu kummitusi,aga vahest on need lood ikka väga naljakad mis mu sõbrad mulle kokku klopsivad :lol: .
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas XhamsudX » 22. detsember 2011, 12:03

usun ja on endalgi nendega kogemusi.
Didzka ♥
hamstriiiid ♥
koeraaaaad ♥
XhamsudX
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas kellyrott » 25. detsember 2011, 21:45

Räägi oma kogemustest :wink:
Kasutaja avatar
kellyrott
Naerata,sest homme on veel hullem...
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 833
Teemad: 15
Pildid: 2
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas XhamsudX » 25. detsember 2011, 22:49

noo. Piiumetsas on üks mõis, räägitakse et seal kummitab...kuna mul selle mõisa lähedal '(suht) on suvila siis mõtlesin sugulasega ära käia seal. Võtsime siis fotoka ja videokaamera kaasa kah veel, et äkki saame midagi head peale. Tuli ka üks mees, kes ei uskunud kummitusi, seni kaua kuni tema ka seal mõisas veel oli ei juhtunud midagi. Lõpuks ta ei viitsinud enam seal olla ja läks minema, (me kõik läksime jalgratastega kuna mina natuke pisemat kasvu oli mul väiksem ratas) ja ta võttis minu ratta -.- ! Tema ratas oli mulle väga suur sellega ma poleks 2 meetrit ka edasi jõudnud. No siis jäimegi kahekesi..Kuulsime üleval korruselt hingamist, ei see polnud tuulekohin,see oli hingamine! kuulsime ka müdistamist, ise ei julgenud minna ülevale korrusele,kuna seal on katkised trepid ka. me seisime all korrusel keskel kahekesi nagu kivikujud..see oli hirmus tunne. Me hakkasime mõisast väljuma ja ma tuntsin nagu keegi oleks mu seljataga olnud, seljataha vaadates ei olnud kedagi. Olime siis selle suure mõisa ees ja kuulasime lihtsalt. Hingamine oli ikka veel hästi kosta ja samuti mingit kolistamist, ühest ruumist mida me enne pildistasime ja mis jäi udune, kuigi mu käsi EI värisenud. Ma tegin veel 3 korda pilti ikka jäi udune kogu pilt, samuti tegi pilti ka sugulane ja temal jäi ka udune S: . Igatahes, olime seal ukseees.. mulle tundus täiega nagu keegi oleks seal ukse taga olnud, (sellel uksel oli nagu kaks poolt, üks pool oli siis küljes ja teine oli lahti ja selle poole taga mis küljes oli) ja siis mu sugulane äkki ütles, et mulle tunduks nagu keegi oleks selle ukse taga, aga minule tundus ju TÄPIPEALT samamoodi! Siis tuli tagasi see mees. Ütles et võttis vale ratta, -.- sain vähemalt väikse ratta tagasi. Kui see mees tuli, oli kadunud ka tunne et keegi seal ukse taga on, samuti ei olnud enam kuulda müdistamist ega hingamist. Sõitis ta minema siis ja lõpuks hakkasime meie ka minema. Sugulane avastas, et ta käe peal on punased plekid. Ma ütlesin et maitse, et siis on kohearusaada kas veri või mitte aga ta ei maitsnud -.- . Võibolla olid need punased plekid siis millegist muust kuigi see oli tõesti nagu veri.. Nii kahtlane oli seal üldse.. :shock: Pikk tekst tuli
Didzka ♥
hamstriiiid ♥
koeraaaaad ♥
XhamsudX
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas margotx » 04. märts 2012, 15:36

Kummitusi ei usu aga vaime usun.
♥ enda merisiga ..Elu on raske!(eriti koolis)
Kasutaja avatar
margotx
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 338
Teemad: 10
Pildid: 23
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas Õntsu » 04. märts 2012, 17:28

Mina ei oskagi öelda kas usun või mitte. Sest kui mõelda loogiliselt siis ei ole reaalne, et nad on olemas. Kuid võrreldes sellega, et ma näen oma surnud kassi tihti enda ligiduses siis siiski pean uskuma neisse. Ja samas olen ka õnnelik, et näen oma kiisukest vahetevahel kes jäi õnnetult autoalla.
Kasutaja avatar
Õntsu
Armunud hunt... ei ole enam kiskja.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 709
Teemad: 43
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas ander » 13. märts 2012, 16:33

Mina usun.
ander
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas janelle7 » 12. juuli 2012, 13:41

Pooleldi usun kui ka ei usu, sest pole ise oma silmaga näinud. :) On ka olnud kordi kui kujutlusvõime teeb oma töö. Õudusfilmid pole õudsad vaid rõvedad.
Ruudi, Teedu, Peedu, Trixie, Sassu, Doris, Haslan. Parimad!!
Kasutaja avatar
janelle7
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas LiisaPiret » 12. juuli 2012, 16:19

Ise ei usu,aga näiteks vanaema usub.
Ta rääkis mulle päris kõheda loo kummitustest: Mu vanaema töötas kunagi vanalinnas kontoris.Maja, kus kontor asus oli väga vana. Majal oli kolm korrust,kuid kunagi oli seal neli korrust olnud.Kolmanda ja neljanda korruse vaheline trepp oli maha lammutatud. Kolmandal korrusel töötas üks vanaema töökaaslane. Ühel õhtul oli töökaaslane ainuke, kes majas oli(kõik teised olid juba koju läinud). Järsku kuulis vanaema töökaaslane samme. Sammud tulid teise korruse trepist üles ja suundusid kolmanda korruse kontori ukse poole(sinna kus töökaaslane töötas).Töökaaslane mõtles,et küllap on see viimane klient ja rõõmustas,et pärast seda klienti saab koju minna. Aga...see "inimene" ei tulnud kontoriuksest sisse. Ta jalutas trepist ülesse!
Järsku tuli töökaaslasele meelde, et kolmandalt korruselt ei lähe ju ühtki treppi ülesse! Kuid kunagi oli läinud...
Siis pani vanaema töökaaslane kiiresti mantli selga ja jooksis koju.
Ei tea, kas uskuda... :m8hh:
Ise usun rohkem järgmist elu :-)
LiisaPiret
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 6
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas spuuki » 12. juuli 2012, 16:26

Pole vaimude ega kummitustega kunagi kokku puutunud ( loodan, et ei puutugi) seega ei usu aga vaimude väljakutsumist ma katetama ka ei hakka. :D
♥tuhkrud♥
Kasutaja avatar
spuuki
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 551
Teemad: 7
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas närilised2 » 12. juuli 2012, 19:19

Kummitusi pole olemas on olemas kurjad hinged ja head hinged! :nono:
Tahaks osata loomade keelt!
Armastan sind Miku kogu südamest!
Kasutaja avatar
närilised2
Õigekiri longab
 
Postitused: 123
Teemad: 2
Pildid: 12
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas Shierra » 26. september 2012, 13:37

Mulle väga meeldivad õudukad, kummitused jms. :-D Usun kummitustesse, mulle eriti veel meeldib ette kujutada, et on mõni inimene/olend (kelle ma olen välja mõelnud) ja siis räägin temaga, küsin tema käest asju. (Oeh, nüüd vist peate mind hulluks, et ma räägin iseendaga vms.) Vahepeal küll tundub, et kui ma olen arvutis siis justkui hamster (kes on surnud) jookseks mu õlal, peas või jalgade peal (kuigi seal pole kedagi, vähemalt mina ei näe :dry: ).
χάμστερ ♥
Kasutaja avatar
Shierra
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 99
Teemad: 4
Asukoht: Jüri alevik, Rae vald, Harjumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas rimpsukas » 26. september 2012, 20:33

Täitsa lõpp! Minuga on täpselt sama lugu mis sinuga! Me oleme ühtekad! :)
:)
Kasutaja avatar
rimpsukas
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 374
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas Che » 26. september 2012, 22:31

Mõni ütleb siin, et ei usu kummitusi, aga usub vaime... Isiklikult arvan, et see on lihtsalt kaks erinevat sõna põhimõtteliselt sama asja kohta :-D . Kuigi "kummitus" kõlab küll nagu õudusfilmis...ja tundub võlts. Ise eelistan ka pigem sõna "vaim", "hing" vms. Ise jah muidu usun ja olen väga huvitatud sellest teemast, samas välja kutsumisega ei riskiks elu sees...
(Neid vaime on nii palju erinevaid ka tegelikult, kõik varjuinimesed ja deemonid ja sellised, kes teevad teatud asja ainult jms, väga lai teema on see...).
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas Andriges » 09. veebruar 2014, 01:34

Usun. Minule ei suuda mitte keegi mitte iial tõestada vastupidist.
Kui rääkida juba üleloomulikest jõududest, usun ma ka selgeltnägijatesse kui ka jumalatesse. Ma küll ei tea, millised jumalused eksisteerivad, küll aga olen kindel, et keegi on kindlasti olemas. Usun ka UFO-desse. Inglitesse suhtun küll skeptilisusega, aga nad võivad täitsa olemas olla. :umm:
Andriges
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas Hullumeelne » 11. veebruar 2014, 20:57

:ot: UFOdesse usuvad ilmselt kõik või, noh, nendesse ei saagi uskuda, sest UFO definitsioon on unidentified flying object ehk tundmatu/määramata lendab objekt. Ehk siis kui näed taevas nt võõrast NASA lennukit (ja ei saa aru, mis see on) siis on see ka UFO.
UFO pole alati tulnukad :D
Aga pole hullu, enamik inimesi seda vist ei tea. :happy:

Ma ise usun (oma isiklike kogemuste põhjal) täiel määral vaimudesse jms :)
☮ Peace ☮
Rotilapsed Sniff-Supernova ja Välk ♥
“The rat gave birth. Six little ones...cute baby rats... None of them are like Hitler.”
― Yoshihiro Tatsumi, The Push Man and Other Stories
Kasutaja avatar
Hullumeelne
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 20
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas Viiruarmastaja » 01. mai 2014, 16:02

Mina usun kummitusi ja olen ise ka nendega kokku puutunud :/ .Vaimu kirjeldus on järgmine:2m pikk mees,vuntsidega,pika musta vihmamantliga,musta vihmamütsi vms peakattega,mustad viksitud kingad.Üldiselt hästi viisakas riietus.Ta kõndis tavaliselt koerakuudi juures(koer oli temast nii lummatud et seisis nagu kivikuju)garaazi või pööningu peal.Terve meie perekond on teda näinud,viga ei tee ta kellelegi,ta on majavaim ilmselt(kaitseb maja ohtude eest)ja alati kui ma õhtul üksi kodus olen,siis tõmban kõik kardinad ette ,kuna ükskord vanaema rääkis(ta elas kunagi minu perega samas majas)ükskord õhtul kui nad vaatasid telekat(mind veel siis ei olnud)siis see vaim surus oma näo vastu akent ja kui nad läksid päeval vaatama siis oli seal see plekk mis jäi sellest näost :I Loodan et ta ei tee kellelegi viga siis majas.Oi,kui pikk jutt tuli :D !


Päikest!
Kasutaja avatar
Viiruarmastaja
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 62
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas Lind1100 » 01. mai 2014, 18:11

Võib ka lihtsalt keegi kohalik suhteliselt ohutu "hull" olla... Meil siin naabruskonnas selliseid imelikke paar tükki on, satuvad aeg-ajalt igale poole, sealhulgas ka majadesse sisse ja koertega aedadesse...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas Viiruarmastaja » 01. mai 2014, 19:05

Ei see ei ole kohalik,minu teada kohalikud ei kolista öösiti pööningul...
Kasutaja avatar
Viiruarmastaja
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 62
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas PossuJaNossu » 22. september 2014, 18:08

Ma ei usu kummitusi, aga ma kardan neid siiski.
On kolm asja, mida ei saa kauaks peita: päike, kuu ja tõde.
Kasutaja avatar
PossuJaNossu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 65
Teemad: 7
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn, Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas liivahiir10 » 24. september 2014, 12:56

Minul isiklikult on täielik usk vaimudesse.
Ma ei ole teda näinud, ega tundnud, et ta mind puudutaks, aga ma tean et mu vanavanaema on minuga.
Ta suri 2 aastat tagasi, aga alles selle aasta suvel tuli ta mulle pähe. Ta on mul koguaeg peas, ja ma mõtlen temast palju.
Sellega kaasnes mul ka pimeduse kartus, ennem mind absoluutselt see pime ei huvitanud, nüüd aga küll. Pimedas ma tunnen, kuidas keegi on mu kõrval, või minust natuke eemal...
Piiksud
Kasutaja avatar
liivahiir10
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 129
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Lohutamatu
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas tunexdore » 17. november 2014, 11:42

Mis te arvate kas on olemas?
Kuidas on tekkinud sihuke sõna nagu kummitus ,vaim?

Minu arust peab ju sellel mingi põhi alla olema. Isegi esimesed inimesed sidusid oma surnud kinni ja tükeldasid ää kartes et tuleb tagasi.
Mix nad üldse seda arvasid?'
nad kas olid kummitust või vaimu näinud.

Räägitaxe ka et inimesed kes on metsas ära exinud on näinud mingit kogu liikumas näinud sellele järgnenud ja metsast välja saanud.

Ning kui inimene hakkab ära surema siis on nad näinud kuidas omakeste vaimud tulevad ja ütlevad et võitle sinu aeg siin ilmas pole veel läbi ning inimene on võidelnud, tervex saanud ja sellest rääkinud kuid kas sellel tõepõhi ka all on?

Mina igatahes usun et vaimud on olemas.
tunexdore
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 33
Sugu: Mees
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas Mari8 » 18. november 2014, 00:00

No mõned hinged jäävad maa peale kinni, näiteks kui nad ootamatult surevad mõnes õnnetuses ja ei saa ise kohe aru, et nad surnud on. Samuti hinged, kes on näiteks enesetapu kaudu lahkunud, ei saa rahu ja ei saa valgusesse minna. Nemad jäävadki maa peale ja siis nimetatakse neid kummitusteks.
Kasutaja avatar
Mari8
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 6
Pildid: 1
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas Villapallikene » 05. aprill 2015, 13:16

Ma arvan et võib olla on kummitused on olemas.
mu kogemus oli siuke.
läksin oma tuppa vaatan nukk on kasti serva peal tagurpidi.
mõtlen et vend pani selle nii ning panen nuku ilusti.
järgmistel päevadel oli sama nukk tagurpidi toe küljes.on ka teine nukk kasti serva peal olnud ja üks petshop laua peal.on ka juhtunud et üks mänguasi on olnud vale koha peal.kõik asjad juhtunud on minu toas.selles ajast ikka ja jälle mul midagi juhtund.üks asi veel mul on üks rääkiv linnuke kes oli sees ükskord ning see salvestas midagi.salvestusest polnud aru saada aga ikkagi imelik.
Inimesed on nagu Tuli Nad võivad sind kõrvetada aga nad võivad ka Soojust anda
Kasutaja avatar
Villapallikene
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 64
Teemad: 9
Pildid: 14
Asukoht: maardu ja tallinna vahel
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 20
Sugu: Naine
Tuju: Häbelik
Prindi postitus

Re: Kas sa usud kummitusi ja vaime?

PostitusPostitas merisigutik » 25. oktoober 2015, 12:07

Usun küll kummitusi,kui meil koolis oli klassi 'htu jäime me kogu klassiga ööseks koolimaja,me läksime öösel õue(ma käisin mõisa koolis) ja ma vaatasime 3-manda korruse akent ja me nägime valget naist ja päris kindlalt ei olnud peale meie klassi mingit teist inimest seal :umm: me mingi kohu klassiga panime maja sisse tagasi ja kuulsime siis meie klassi peal veel samme see oli väga õudne me kutsusime vanemad järgi ja kui kellegil ei saad siis läksid teistele ööseks külla.Nii et ma enam ei ütle et ei usu vaime nüüd usun kui ennem ei uskund.
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Jutud vabal teemal

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist

cron