Jogurti dropsid

Mida süüa anda, kui palju, kui tihti? Mida vältida?

Moderaatorid: E4-, Amelia

Jogurti dropsid

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 11. juuli 2004, 18:58

RotisõberJana kirjutas:iTere!Ma ostsin oma rotule Tallinnast jogurtitropse.Vitakrafti omad olid.Tahtsin küsida et kui palju neid päevas tohib anda?Kuskil panin tähele et oli kirjutatud et üle nelja tropsi päevas pole soovitatav.Palju siis tohib anda?


1-4 on lubatud soovitav on 2-3 päevas.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: jogurti tropsid!

PostitusPostitas Andra » 11. juuli 2004, 19:04

Hih, täpselt ühel ajal postitatud. :wink:
Sorri, minul on kodus need dropsid, mille tootja on Armitage Bros plc. Inglismaa.
Sellel pakil on küll kirjas, et soovitatav mitte anda üle 5 tk. päevas.
Nojah, ikkagi 5 tükki päevas on maksimum. Aga ega igapäev ei pea ju ka nii palju andma. Anna siis natuke vähem. Nii kaks - kolm tükki päevas.
Andra
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 26
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 11. juuli 2004, 21:07

Neid tropse on hea kasutada selleks, et rotiga sõbraks saada (õpib, et sina = nämma) ja et talle midagi õpetada - nt nime peale kohale tulemist. Nii saadki iga päev talle mõne anda, aga mitte niisama, vaid selle eest, et ta tubli on. Ja kui ei ole tubli, siis ei anna ka.
Maksavad nad minu arust ca 15 eek pakk. Ja saab neist pea igast loomapoest - küsi. Teiste loomade tropsid sobivad ka, lihtslat rotidropsid on rotile kõige parajama suurusega - jänese omad on hulga-hulga suuremad.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: jogurti tropsid!

PostitusPostitas aiku » 23. märts 2005, 13:28

Jogurtitropsid- mmm, kas tahad näpust ilma jääda? Mul Arnold ja Kutt nii ahned nende peale. Olen terve elu neid tropsidega toitnud. Samuti meeldivad neile hullult shokaloaadi ja vaarikamaitselised tropsid. Sööksid hea meelega ennast lõhki.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: jogurti tropsid!

PostitusPostitas sphinx » 23. märts 2005, 20:14

Mina annan kah oma tibidele dropse, aga mitte iga päev. Neile kah need hirmsasti maitsevad... 8)
Sidney, Alfie ja Sphinx
Kodukas on SIIN :)
Kasutaja avatar
sphinx
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 151
Teemad: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: jogurti tropsid!

PostitusPostitas pieces » 24. märts 2005, 15:49

Aga meil siin pole tropse... :( K6ik loomapoed l2bi jalutanud ja kuskil pole midagi peale kohapeal kokkusegatud kuivtoidu, mida kohutava kirvehinna eest myyakse. Nii saavad meie rotud hoopis jogurtiglasuuriga myslitahvlitykikesi, mis ka tunduvad maitsevat.
pieces
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 38
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: jogurti tropsid!

PostitusPostitas aiku » 24. märts 2005, 16:20

issand kui kahju, et sinu rotid peavad kannatama selle antiinimese pärast, kes ei viitsi kauplusesse maiusi tellida. rrrrrrrrrrr
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: jogurti tropsid!

PostitusPostitas Endised kasutajad » 25. märts 2005, 12:44

:eek: ohohh kuidas Mündike läks kohe pöördesse kui neid sai. Talle maitsesid need väga. Tekkis kohe endalgi hullem magusaisu :P
Teise paki ostsin šokolaadiga. Näis siis kumb rohkem peale läheb :)
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: jogurti tropsid!

PostitusPostitas aiku » 25. märts 2005, 13:37

minu omadel läheb nii šokolaadi- kui ka jogurtimaitseline hästi peale. Siiski, kaldun arvama, et jogurti maitse on better. Pole veel katseid jõudnud teha. Küll ettn kunagi, asi ju põnev ja teadmist väärt.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: jogurti tropsid!

PostitusPostitas aiku » 27. märts 2005, 12:19

Mina kasutan oma rotudel viimasel ajal firma TRIXIE Vitamin-Drops'e.
Need Waldfrüchten mit mineralien läheb neile sama hästi peale kui Joghurt mit mineralien und Vitamin C. Pakkides on dropsid küllalt suured ja kõiksugu vitamiinidega, sisaldades nii valku, kiudaineid, tuhka, fosforit, rasva, kaltsiumi, sitamiine A, D3,E ja C. Selles Joghurt mit mineralien und Vitamin C on rohkem vitamiine kui Waldfrüchten mit mineralien omades. Ma vahetan sellepärast neil ülepäeviti marki. Ükspäev üht ja siis jälle teist. Pakk on 75g ja Võrus maksab üks pakk 19 EEK'i. Mingid teised sordid, kus väiksemad dropid, olid kallimad. Meed sobivad minu rotudele ja ma naljalt ei jäta neid päevanormist ilma.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Konoichi » 06. aprill 2005, 19:54

Riel varustas Venksi lahkelt jogurtitropsidega. Esimesel kokkupuutel suhtus rott maiusesse skeptiliselt, kuid nüüd on see päris populaarne toit, mis kuulub nende väheste asjade hulka, mida ta sõrmehammustamisele eelistab, nii et kui pakkuda talle näppude vahelt tropsi (võileib: sõrm-trops-sõrm), valib ta tropsi, kui aga pakkuda nt kuiva makaroni, siis hammustab pigem sõrme. Venks on Vampiir Dima.
Kasutaja avatar
Konoichi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 157
Teemad: 13
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: jogurti tropsid!

PostitusPostitas avalanche » 07. aprill 2005, 09:29

Minu Stella ja Marta lähevad nii ärevile kui 'rotikommi häält' kuulevad. :P See hääl on loomulikult dropside paki krõbin. Mõlemad ronivad siis puuri, suruvad ninad võre vahele ja nuusivad kannatamatult. Drops on neile nagu hingeõnnistus!
***
Kõige rohkem meeldivad neile Vitakrafti rotidropsid ja Rotastak näriliste dropsid (nii jogurti kui sokolaadi omad; punases pakendis) :wink: . Metsamarja näriliste dropsid (jänese pildiga) eriti peale ei läinud.
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: jogurti tropsid!

PostitusPostitas aiku » 08. aprill 2005, 08:14

Jogurtidropsid- oh imestust. Lugu selline: Arnold ei söö enam jogurtidropse, ei taha lihtsalt enam. Võtab küll vastu, kuid paneb kohe tallele. See võib olla sellest, et sell müttab ninapidi kogu aeg jogurtikausis (toidan teda lisaks muule ka jogurtiga), kühveldades seda kausitäite viisi endale sisse. Võibolla on vastu hakanud. Täna proovisin anda marjamaitselisi dropse. Selle võttis vastu ja pani kohe pintslisse.
Ja nüüd mõttetera rotiomanikele - ära toida samamaitselise toiduga, kui tahad sama maitsega dropsi ka maiuseks pakkuda.
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 11. mai 2005, 18:06

Seda dropsi võib ikka muul ajal ka anda. Kui sa ei ole just ametis trikkide õpetamisega. Sisaldab ta vitamiine ja muid närilistele vajalikke aineid. Dropse ei tasu üle 2-3 päevas anda, kuna nad on suhteliselt magusad (tegelikult mitsevad nad jube hästi ka endale, kuid tiba kalliks läheks see maiustus endale osta :P).
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Urrloom » 20. mai 2005, 13:31

Minu omadele lähevad vist jogurtidropsidest veel paremini peale Vitakrafti proteiinikad; kuna need on hästi pisikesed, sai vahel naljapärast neid peo pealt hulgim pakutud - rotikud krabasid kõigepealt käppadega käest kinni ja püüdsid seda igaüks endale lähemale tirida ja siis toppisid põsed nii täis, et olid hirmsasti hädas, kui dropsid kippusid suust maha kukkuma.
Urrloom
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 71
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Jogurti dropsid

PostitusPostitas rott97 » 25. aprill 2009, 15:42

Mina ostsin oma rottile sokolaadi ja jogurti dropse,rotile meeldivad aga jogurti omad rohkem.
rott97
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 1
Pildid: 0
Asukoht: Kärstna
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Jogurti dropsid

PostitusPostitas Merily » 21. september 2009, 13:07

Mõtlesin siis kah, et katsetan ära need dropsid- ostsin Vitakrafti omad. Söö ise, kui tahad. Nuusutavad ja nuusutavad, lõpuks viskavad maha. Ise ma pole julgenud neid veel proovida, aga koer on nende järele hull. Anna ainult kätte.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jogurti dropsid

PostitusPostitas samton » 21. september 2009, 13:46

Meil süüakse Vitacrafti omi küll, aga need on ju nii armetult pisikesed, et lausa häbi selliseid rottidele pakkuda. :-D Ostan peamiselt Sanali jänksidele ja muudele rotist suurematele "elukatele" mõeldud dropse; erilised lemmikud on metsamarja omad, aga mee ja jogurti omi süüakse ka päris isuga. Iga päev neid muidugi ei anna - selle karja juures ei jaksakski osta neid niimoodi. :-)
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jogurti dropsid

PostitusPostitas ullamari » 21. detsember 2009, 00:10

Mina ostsin oma rotule vitacrafti jogurtinööpe.Alguses võttis pika hambaga,aga nüüd peab vaatama,et kui annad,siis sõrmest ilma ei jääks:P.Talle need väga maitsevad.Ma annan tavaliselt 3 tükki päevas.
Väikeloomad-linnud on lihtsalt Võrratud!
ullamari
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 109
Teemad: 8
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn:)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jogurti dropsid

PostitusPostitas RotiSabake » 07. juuni 2010, 13:25

Mina annan rotile enamasti neid nagu maiusena.Lasen tal selle üles otsida väikesest piirkonnast ja vahel ka niisama.Üle kahe ma tavaliselt ei anna.
RotiSabake
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 13
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jogurti dropsid

PostitusPostitas jaana20 » 14. november 2010, 21:15

Mis poest neid dropse saab osta? Ma ostsin korra, Rakvere linnas, aga nüüd ei mäleta kust poest. Olen otsinud ja ei leia lihtsalt enam. Tahaks rotut meelitada ja preemida :)
jaana20
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 4
Teemad: 1
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jogurti dropsid

PostitusPostitas samton » 14. november 2010, 21:35

Usun, et neid on kõigis loomapoodides. Võib-olla kusagil on parasjagu otsa saanud, aga siis tasub müüjalt küsida.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jogurti dropsid

PostitusPostitas superdrea » 18. detsember 2010, 15:11

Mina ostsin kaa oma rotikesele neid dropse.talle väga meeldib neid nosida,aga ma palju neid ei anna.Ma annan ühe hommikul ja õhtul.


pakil oli et anda 1-3 vastavalt looma suurusele :S. ei tea äkki annan liiga palju
I (heart) RATS
Kasutaja avatar
superdrea
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Asukoht: väätsa,järvamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Mees
Prindi postitus


Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist