lakkumine

Tuhkruvembud ja -tembud, läbisaamine teiste loomadega.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

lakkumine

PostitusPostitas Dasha (Teema autor) » 23. september 2011, 12:40

Kas kellegi tuhkrud ka ohjeldamatult lakuvad? Ja mille tagajärjel olete seda täheldanud?
Meie Roger alustas oma lakkumishoogudega peale mõneajalist kõrvapuhastamist. Nii, kui peale puhastamist lahti sai, hakkas lakkuma pindu, mis ette sattusid - näiteks vaipa, põrandat ja puuri põhja. Kõigepealt arvasime, et ehk kõrvatilgad sattusid maha ja talle meeldib nende maitse. Teine variant, et ta suurest stressist seda tegi. Kui tõhk juba tükk aega puuri põhja oli lakkunud, tundus asi imelik. Arstile rääkisin ka ühel visiidil, aga tema ei osanud seda kuidagi kommenteerida, kui et ainult, et ehk stressist tõesti.
Sellest kasvas aga lõpuks hoopis uus etapp välja - kui alguses oli Roger metsik hammustaja, siis nüüd ta lakub mind ja abikaasat ja nii ekstra põhjalikult, et hakkab imelik. Kui lasta, lakub terve näo suure pühendumusega üle ja siis veel kaela ja rinnaesise ja käte pealt ka. Kas nad teevad seda mingi erilise põhjusega või on see lihtsalt vihje, et me peaks end tihemini pesema? :rofl:
Dasha
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: lakkumine

PostitusPostitas Bridgestone » 23. september 2011, 14:44

Minu tuhkur samasugune. :)
Aidata tuleb neid,kes ennast ise aidata ei saa!
Bridgestone
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 231
Teemad: 3
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn,Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: lakkumine

PostitusPostitas Marilin » 23. september 2011, 15:05

Ei oska öelda millest siuke asi tingitud on, aga ehk mõni lihtsalt ongi siuke lakkuja-tüüp. Ma viisin paar aastat tagasi isale ühe kolmanda-ringi tuhkru, siis see täpselt samamoodi koguaeg ainult lakkus, lõpuks hakkas juba ära tüütama :-D
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: lakkumine

PostitusPostitas Johhike » 24. september 2011, 09:41

Eddie lakub tavaliselt kõike, mis on märg. Nt kui duši alt tulla, siis lakub alati jalad üle nii kõrgele kui ulatab :D
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: lakkumine

PostitusPostitas Sipsuka » 24. september 2011, 09:52

Jok ka ainult lakub. Alustab huultest, tahab ka nina aga ei luba ning jätkab terve näoga. Ka kõrvade juurest tuleb puhtaks teha. Peale seda minnakse käte/jalgade kallale.
Tuhkrud Jok-Jok ja Sviby;
Hiir Muska;
Mälestustes Terror, Duracell, Mömmi ja Hassu
Kasutaja avatar
Sipsuka
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1020
Teemad: 10
Pildid: 3
Asukoht: Hiiumaa/Jõgeva
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: lakkumine

PostitusPostitas triinabelle » 25. september 2011, 14:42

Mhmhh, mina, kui keskmisest kõvasti rohkem kõdi kartev, lõpetan selle protseduuri kui kare keeleke jõuab kõrva sisse.... :shock:
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: lakkumine

PostitusPostitas Misty1 » 25. september 2011, 18:18

Jaah kõrvad on nende lemmikud:) Eriti tullakse neid ,,puhastama" siis, kui nende omanik kõige magusamat und magab.:)
Muid erinevaid pindu -vaipu jne ei laku. Aga kui peale pesu end sisse kreemitada olen jõudnud, lennatakse kohale ka köige sügavamast unest- ei tea kas lõhna peale? Sabas sörkimist ei jäta, ja pannakse lausa käpp jala peale et ,, püsi paigal!"
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: lakkumine

PostitusPostitas kulla » 04. september 2012, 01:20

Mul mees tuleb dušši alt siis lakutakse pea ja nägu korralikult üle. Ju mees ei pese hoolikalt;) Kui ma päeval mõnikord uinakut teen siis tullakse äratatakse lakkumisega üles. Nägu, käed ja jalad;)))
Sipsikud Kulla, Bella ning Totu
Kasutaja avatar
kulla
Tublim uustulnuk 2013
Tublim uustulnuk 2013
 
Postitused: 227
Teemad: 2
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: lakkumine

PostitusPostitas Liia814 » 16. märts 2013, 00:10

Minu tuust ärkab igal hommikul minuga ühel ajal :happy: siis ma võtan ta sülle ja panen ta oma õla peale- siis ta sirutab ennast niii pikaks kui pikaks ja lükkab kõik oma varbad laiali ja peale oma sirutust hakkab mu kaela ja nägu limpsima :razz: Tema viis vist tere hommikust öelda. :biglove: Vahel töölt koju jõudes on sama rituaal. Ja peale pesu ja kreemitamist ei jäta Snoop ka mind muidugi üldse rahule :-D
Kasutaja avatar
Liia814
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 72
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 4 külalist