Kraapimine

Tuhkruvembud ja -tembud, läbisaamine teiste loomadega.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Kraapimine

PostitusPostitas Marvin (Teema autor) » 12. märts 2012, 10:11

Meil on diivani kraapimisega probleeme.
Nimelt mu 3 aastane tuhkrupoiss on just ühe diivani põhja kraapimise järgi täiesti hull. Korra ta juba suutis sinna augu sisse kraapida ja tuli põhi ära parandada. Üritan teha kurja häält kui ta jälle kraapima läheb, olen karistanud aga miski ei aita. Vahel tundub, et ta teeb seda meelega, et mind kurjaks ajada. Huvitaval kombel lillepottides kaevamisest saime me suht ruttu lahti aga diivanist me eemale ei saa.
Äkki keegi teab veel mõnda nippi kuidas teda pisut ohjata??
Kui kõik loomad oleksid kadunud, sureksid inimesed suurest hingeüksindusest.
Kasutaja avatar
Marvin
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas Johhike » 12. märts 2012, 11:44

Meil ka kraapimisega probleeme. Diivani lammutamine lõppes peale seda, kui diivani põhjale tugeva riide panin, siis sai tüüp ise aru, et seda pole mõtet lammutada, kuna küüned ei hakanud sellele kangale peale.
Nüüd on Eddiel uus lemmik- korterinaabri madrats. Nii kaua kuni ma kurja näoga kõrval seisan, kraapima ei julgeta minna, aga nii kui selja keeran, siis tüüp jälle kohe madratsi kalla. Olen püüdnud ka nipsutada ja riielda (see töötab ainult nii kaua kuni esimene solvumine mööda on läinud).
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas Gunnar » 12. märts 2012, 11:53

Meil sai maal ja linnas tugitooli ning diivani alused kartulikotiriidega ära kaetud, et ei poeks ega kraabiks. Nüüd on aga tekkinud tal komme voodi alla ronida, voodi alune, nagu enamusel vist, on kraami täis, seega ronib kraami ja madratsi vahele ning hakkab sellili olles kraapima. Enamasti ikka varahommikul, kui keegi üles ei viitsi ärgata.
Gunnar
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 20
Pildid: 1
Asukoht: Mustamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas Marvin (Teema autor) » 12. märts 2012, 12:00

Tundub siis vist lootusetu juhtumina :) Ma katsin ka põhja tugeva riidega ära aga millegi pärast kraabib ta just selle koha pealt kust varem katki oli. Täna hommikul ühitas ta väljast poolt diivani sisemusele läheneda. Meil koosneb diivan nn patjadest mida saab eemaldada ja ta üritas sinna vahele ennast pressida. Hakkan juba kahtlustama, et äkki ta jõudis sealt august midagi head-paremat sisse vedada. Samas kui uus riie sai pandud siis ei tundunud küll midagi diivanis sees olevat.
Kui kõik loomad oleksid kadunud, sureksid inimesed suurest hingeüksindusest.
Kasutaja avatar
Marvin
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas Ööloom » 12. märts 2012, 14:06

Meie tõhk armastab ka miskipärast ühes diivaninurgas kraapimas käia. Olen ka kurja häält teinud ja teda sealt minema tassinud, aga kohe, kui ma selja pööran on ta seal tagasi. Igasugused padjad meeldivad talle ka hirmsasti. Ilmselt sellepärast, et tuhkrule meeldib igale poole alla ja vahele pugeda, ja padjad on selleks ju ideaalsed. :happy: Ma ise olen asja nii lahendanud, et üksi teda elutuppa ei lase. Kui mina juures olen, siis ta sinna tuhnima ei lähe. Siis leitakse midagi muud pättust! :-D Üldiselt ongi igasugune kraapimine tuhkru lemmiktegevus. :-) Vähemalt mulle on selline mulje jäänud.
Ööloom
Pisi sõnasepp 2013
Pisi sõnasepp 2013
 
Postitused: 226
Teemad: 6
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas Heleri » 12. märts 2012, 15:48

Diivani puhul aitabki kõige paremini see kui diivani põhi teha üle sellise riidega, mis katki ei lähe. Kui kraapimisel progressi pole, siis see huvi peaks ruttu mööduma. Keegi on vist isegi vineeriga diivanipõhja üle löönud :D Sealt ei kraabi ka kõige agaram tuhkur ennast läbi. Kindlasti aitab ka küünte lõikamine, regulaarselt ja päris lühikeseks.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas Marvin (Teema autor) » 12. märts 2012, 15:56

Selge. Tuleb karmimad materjalid siis kasutusele võtta :D Nii kaua elan vist üle kuni betoneerima ei pea hakkama:D
Samas agar on ta mul küll. Suvel leidis aiast vesiroti käigu ja seal ta kaevas ka oma 20 minutit, mulda lendas igasse ilmakaarde :D
Kui kõik loomad oleksid kadunud, sureksid inimesed suurest hingeüksindusest.
Kasutaja avatar
Marvin
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas Sandra » 12. märts 2012, 19:01

Üldiselt ongi nii, et kui nad juba korra kuskile saanud on (diivani alt diivani sisse näiteks ja see on ju eriti põnev koht) ja hiljem see koht kinni panna siis nad jäävad üsna pikaks ajaks katsetama, et ehk ikka saab jälle sinna.
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas Misty1 » 12. märts 2012, 19:55

Mnjahh-diivan betoneerida-kah hea mõte:), aga kes seda kunagi trantsportida jaksab kui vaja peaks minema :rofl:
Uusi põhjasi on mu diivan saanud- uuh ei mäletagi- hulgi igatahes. Pärast viimast paksemast pakemat kangast kasutades ja raud-polt servade kinnitust on rahu. Ptüi-ptüi. Võid mu meistritööst inspiratsiooni saada siit -lõpupoole postitusest viewtopic.php?f=74&t=8014&start=75 :wink:
Kasutaja avatar
Misty1
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 752
Teemad: 6
Pildid: 20
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas Marvin (Teema autor) » 12. märts 2012, 20:06

Väga asjalik ehitus. Jätan kindlasti meelde :)
Muidugi peale,seda kui olen lõpuks siit foorumist abi püüdnud leida, ei ole härra diivanile ligi ka läinud...
Kui kõik loomad oleksid kadunud, sureksid inimesed suurest hingeüksindusest.
Kasutaja avatar
Marvin
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas väike kuradike » 16. märts 2012, 13:49

Vineeriga lõin mina oma diivanipõhja üle :-D Mitte et sellest kasu oleks olnud. Kuna vineeritükk oli tsipa lühem kui diivanipõhja pikkus, siis jäi mingi 5cm vahe kust tuhkrud ennast ikka sisse punnitavad. Siis ma andsin neile loobumisvõidu, las käivad ja magavad seal. Vähemalt ei pea korrapäraselt diivani seest sinna tassitud tavaari enam välja urkima.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas Marilin » 16. märts 2012, 14:06

Mu arust on tuhkruinimesed ühed väga tugevate närvidega inimesed. Õnneks meil diivani kraapimise probleemi ei ole. Aga minu tuhkrutel on mingi lollakas komme kraapida öösiti puuris puuripõhja :bang: Ja oi appi, kuidas ma olen nende peale riielnud ja öösiti käega vastu puuri löönud, et nad selle ära lõpetaksid.
Ja oh imet, ma olen nüüdseks õppinud selle heli endal peast täielikult välja lülitama ja saan öösiti rahulikult magada :-D
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas maris2 » 16. märts 2012, 14:16

Mina viskasin diivani lihtsalt välja. Kuna kõik kolm arvasid et nii lahe kraapida. Peale Edisoni tulekut hakati diivani sisse ka liha vedama, seda aga sealt raske kätte saada. Lisaks ei last Edison Bindil diivani sees magada ja kiusas teda. Lihtsam oli diivanist loobuda. Elutoa diivani alumise ääre oleme aga piiranud jämeda köiega et sinna alla minna ei saaks.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas Gunnar » 16. märts 2012, 15:23

Ma millegipärast eeldan, et nende puuripõhja kraapimise ainuke põhjus oligi sinult tähelepanu saada ja seda nad ka said :D
Ma keerasin puuri kilesse ja tassisin keldrisse..

Marilin kirjutas:Mu arust on tuhkruinimesed ühed väga tugevate närvidega inimesed. Õnneks meil diivani kraapimise probleemi ei ole. Aga minu tuhkrutel on mingi lollakas komme kraapida öösiti puuris puuripõhja :bang: Ja oi appi, kuidas ma olen nende peale riielnud ja öösiti käega vastu puuri löönud, et nad selle ära lõpetaksid.
Ja oh imet, ma olen nüüdseks õppinud selle heli endal peast täielikult välja lülitama ja saan öösiti rahulikult magada :-D
Gunnar
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 20
Pildid: 1
Asukoht: Mustamäe
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Kraapimine

PostitusPostitas allan281 » 17. märts 2012, 20:05

mu omale meeldivad pappkastid. õnneks ta on nüüd sõna kuulama hakanud:D tugitooli alt on ka natuke proovitud:D
tuhkur siin, tuhkur seal, tuhkur iga nurga peal:D
Kasutaja avatar
allan281
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 77
Teemad: 1
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Mees
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist