Pliks otsib poissi

Kus, kuidas, milleks ja kellega?

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Pliks otsib poissi

PostitusPostitas MinuPliks (Teema autor) » 11. detsember 2015, 23:55

Tere,

kirjutan sooviga oma tuhkur paaritada. Mul on emane tuhkur ja meil on soov oma kallikest paaritada ja endale koju perelisa saada. Kuna minu emane on heledamat tooni, kuid mitte valge, kõhualune on tume, kuid jääb siiski sinna heledate hulka, siis otsiks tumedat kaaslast. Endale väga meeldivad tumedad tuhkrud.
Jooksuaeg pole meil õnnels veel alanud ja sinna on ka omajagu veel aega. Meie emane on noor isend kes saab peagi aastaseks, tubli ja hästi kasvatatud loom. Kui on soov paaritamise eest midagi vastu saada, siis küsi julgelt.
Ma tänan.

võta ühendust
kristelkybarsepp@gmail.com
MinuPliks
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 5
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Pliks otsib poissi

PostitusPostitas Marilin » 18. detsember 2015, 21:28

Tere Kristel.
Kas perelisa saamine on ainuke põhjus, miks soovite oma tuhkrut paaritada? Ehk et soovite endale teist tuhkrut koju? Kui kutsikaid peaks sündima 10, mis ülejäänutega peale hakkate? Ärge hakake ise tuhkrute paaritamisega tegelema, kui ei oska isegi enda tuhkru värvust nimetada.. :( Las kasvatajad teevad oma tööd, nemad tunnevad seda geneetika jne muid asju, et paaritada vaid parimaid tuhkruid, et saada ilusaid ning terveid kutsikaid.

Väga kurb lugeda selliseid kuulutusi..
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pliks otsib poissi

PostitusPostitas mesimummu » 22. detsember 2015, 13:06

Tere!
Mariliniga täiesti ühel meelel, loomadega ei saa ekperimenteerida. :dry: Kui soov nii suur, valida perelisa pesakondadest, kes kevadel-suvel kasvatajatel sünnivad ning steriliseerida oma praegune emane.
Ma usun, et te ei kujuta ettegi, kui palju tööd, vaeva ja ressurssi läheb -+10 tuhkru üles kasvatamisel.
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron