Pissib pissipoti kõrvale

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

Pissib pissipoti kõrvale

PostitusPostitas Jällu (Teema autor) » 29. juuli 2011, 15:04

Mul on mure u. 8 kuuse küülikuga kes on siiani need 3 kuud kui ta minu juures on olnud ilusasti pissipotti kasutanud aga nüüd paar päeva tagasi on ta hakanud muudkui pissipoti kõrvale häda tegema. Pissipott täiesti puhas ja puutumatu praegu. Pissipotiks kasutan kassi liivakasti mis on toa nurgas. Et mida teha?
Nirvana
Kasutaja avatar
Jällu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 130
Teemad: 21
Pildid: 1
Asukoht: Tartu/Tammelinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pissib pissipoti kõrvale

PostitusPostitas Jännu1 » 29. juuli 2011, 17:56

Mul oli ka enne selline probleem, aga ma tõstsin kõik ta väljaheited pissipotti ja minu jänku puhul see toimis.
I DoGs
Kasutaja avatar
Jännu1
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 5
Pildid: 4
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pissib pissipoti kõrvale

PostitusPostitas Kissu » 30. juuli 2011, 21:48

Meil on sarnane probleem aga mitte päris. Nimelt meie vanatädi Pall sai hiljuti omale pissinurga ja üritab seda ka agaralt kasutada. Probleem on aga selles, et küülikule ei jõua kuidagi kohale, et kui ta hüppab kasti ja jätab tagumiku üle serva, siis ei jõua hädad mitte pissikasti. Kusjuures tegu ei ole mitte pisikese vaid selle suurema versiooniga pissinurgast. Ei oska selle puhul nagu midagi ette ka võtta - nii vana küülik ei õpi kah kuidagi seda asja. :sad:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Pissib pissipoti kõrvale

PostitusPostitas nommi » 01. august 2011, 18:54

Mul tekkis ka kolm nädalat tagasi sarnane probleem. Nommi, kes on meil pea kaks aastat juba elanud ja algusest peale korralikult pissinurgas kõiki hädasid teinud, ühtki pabulat polnud siiani mööda läinud. Ja nüüd kolm nädalat tagasi hakkas lihtsalt teisele poole puuri, heinaküna alla kõiki oma hädasid tegema. Tõstsin siis pissinurga sinna heinaküna alla ja tulemuseks oli see, et Nommi hakkas oma hädasid tegema sinna kõrvale. Ja mitte midagi ei aita siiani. Olen puuri pesnud kõikide vahenditega, mille peale tulnud olen - viina, sidruni, äädika, sooda, spetsiaalsete vahenditega, vahetanud kuivtoitu, heina ja aluspanu ja mitte midagi ei aita, ikka pissib heinaküna alla. Lõhnas asi olla ei saa, sest mul on maal ja kodus erinevad puurid ja mõlemas sama jama. Alguses arvasin, et hakkas nii tegema, kuna tal stress, sest olin ise nädala ära ja küülik ei saanud sellel ajal puurist välja, aga nüüdseks on on normaalne rütm juba ammuilma taastunud. Probleemi teeb minu jaoks eriti suureks see, et puuri põhja ma aluspanu panna ei saa, sest ta kraabib selle kõik lihtsalt puurist välja ja see, mis veel alles jääb, lükatakse puuri servadesse, seega on küülik ka pidevalt ise üleni pissine ja haiseb. Mul tekib juba mure, et teda nii tihti pesema pean. Mitte midagi muud pole muutunud, sööb joob korralikult, pabulad on korras, lahti saab, siis kalpsab ringi nagu ennemuiste.
Minu mõistus on otsas, mida teha? Nii see kindlasti edasi minna ei saa, aga mina ei oska enam midagi teha :sad:
Pisiloomadeta...
Kasutaja avatar
nommi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 416
Teemad: 10
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Pissib pissipoti kõrvale

PostitusPostitas riverdarkness » 01. august 2011, 19:04

Meil hakkas ka sama jama. Alguses käis ilusti suure kassiliivakasti peale, aga siis keeldus sinna minemast ja hakkas igale poole tuppa häda tegema. Tee mis tahad, no ei lähe. Ja pissis end täis ning haises. Vahel pesime iga päev teda (päevas ka mitu korda), aga asi ainult süvenes.
Pesime potti ja panime jänkut potile, aga siiski miski ei aidanud.
Ja nii juba ca 5 kuud.
Kasutaja avatar
riverdarkness
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 5
Pildid: 20
Asukoht: Võrumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Tuju: Lahe
Prindi postitus

Re: Pissib pissipoti kõrvale

PostitusPostitas jänes13 » 13. veebruar 2014, 15:30

Mul oli sama probleem-käisin reisil ja kui tagasi tulin, oli puur täitsa täis pissitud. Pissis peamiselt ka heinaküna alla. Pesin ära aga ta jätkas seda tegevust. Pesin ka puuri äädika ja veega, aga see ka ei aidanud. Lõpuks tõstsin kõik asjad puuris täiesti ümber, pissinurga panin sinna, kus ta oli hakanud oma uusi asju ajama ja kuhjasin pea kõik muu sinna, kus vanasti pissinurk oli. Jänks oli alguses täiesti segaduses, kui puuri läks. Aga see aitas-jänku pissib siiamaani ainult ilusti pissinurka!
jänes13
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist