kuidas mängida jänkudega

Mida küülik teeb ja miks ta nõnda teeb? Mängimine, õpetamine ja harjutamine.

Moderaatorid: Loomahull, darkhelen

PostitusPostitas Mio » 26. jaanuar 2005, 16:39

keegi ju enne mainis siin, et oli oma palli 20 krooni eest ostnud. Eks ma seepärast nii sügavalt ohkasingi :)
Mio
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 351
Teemad: 14
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas nännukas » 26. jaanuar 2005, 19:12

see spetsiaalne pall, kuhu maiustusi sisse saab panna, maksab kuskil 60 krooni. see 20-ne, millest liis kirjutas eespool, on tavaline võrepall, kuhu lihtsalt annab miskit head võre vahelt sisse pista.
nännukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 236
Teemad: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kuidas mängida jänkudega

PostitusPostitas Riin » 27. jaanuar 2005, 01:08

Aa, see võrepall on meil ka kodus, see on tõesti odavam ja tegelikult on mõeldud kassidele mängimiseks :) . See on metallvõredest ja sees on mingi karvane pallike ja kelluke. Tupsut ajas see aga väga tigedaks, kui vahel tema nina all veeretasin :).
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 12. märts 2005, 13:18

kui ma 6pin siis vahest j2nku n2iteks hyppab laua peale ja varastab mu pliiatseid ma tavaliselt siis haaran pliiatsi ostast ja hakkan tiri ja ta tiri nagu vastu ka tegelt ma ei tea kas see tema jaoks m2ng on aga igaljuhul hea ajaviide..!!!
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas karin. » 10. august 2005, 10:47

melodyt tavaline pall (nt. lauatennisepall) üldse ei huvita aga võiks talle ka maiustuste palli osta sest kui jogurtidropsi või rosina lõhna tunneb siis äkki äratab huvi kah
karin.
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 34
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 10. august 2005, 10:56

minu jänksule meeldib näiteks kui mingi asi rippub ja siis ta püüab seda :P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 10. august 2005, 16:11

Kui mulle loomapoest mänguasju soovitati, võtsin alustuseks miski odava 7 kroonise värgi. Sellel miski kelluke sees. Ta ple päris palli moodi aga Tupsu saab väga hästi sellega mängitud:P tal endal tegemist ja teistele pakub see ka hirmsasti lõbu. Nimelt võtab ta sellest mänguasjast hammastega hinni, tõuseb tagakäppadele ja upitab ennast täiesti üles ja siis keerutab sellega,(pool ringi, täisring) ja siis kukub kas pikali või ilusti maandub ja mänguasi on ka kas lendu visatud või ikka hammaste vahel. See on jube naljakas, va siis kui ta oma kõristiga kell 4 öösel ei mängi:P
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kuidas mängida jänkudega

PostitusPostitas Ettel » 11. august 2005, 12:07

Nii meie Nancy lemmik-mängud: kardina taha peitmine ja ümber selle tiirutamine, suure laste mängupalli (selline kerge) tagaajamine ja ümber palli tiirutamine (nende tegevustega kaasneb mesilase sumina moodi hääl :mrgreen: ) ja loobitakse ka väga ägedalt seda võredest palli või vetsupaberirulli (meenutab korvpalli viskeid :P ), lisaks õhtused jooksu- ja takistusriba rallid koos maruliste paigalt hüpetega :lol:
Ettel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Ruigaminni » 04. oktoober 2005, 21:41

Minu nännu tõsine hittmänguasi, mida huviga loobitakse, on harilik palliks kägardatud paberileht.
Ruigaminni
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 319
Teemad: 25
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kuidas mängida jänkudega

PostitusPostitas Gugut » 19. oktoober 2005, 18:04

Mina tahaks väga oma küülikuga mängida aga tema ei taha :(. Kas ma teen midagi valesti? :cry: Ta mängib ainult oma suure laste-palliga (jookseb ümber selle) ja ei tee teistest pakutud mänguasjadest väljagi. Kas teie jänkud ka päev otsa mitte midagi ei tee? Minu jänku muutub väga aktiivseks kuskil õhtul kella 23 paiku, aga tihti olen mina juba väsinud ja pean ta puuri ajama. :( :cry:
Kasutaja avatar
Gugut
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Ruigaminni » 19. oktoober 2005, 18:06

Nii palju, kui mina olen aru saanud, siis päeval peakski neil olema võimalus magada, kui segada ei tohikski - aktiivsusperioodid on hommikul ja õhtul.
Ruigaminni
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 319
Teemad: 25
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kuidas mängida jänkudega

PostitusPostitas Ettel » 20. oktoober 2005, 14:56

Jah, tõesti ei taha küülikud päeval mängida vaid hoopis tukuvad :( Aga õhtuti, kuskil peale 19.00 elavnevad ja siis võid proovida temaga rohkem suhelda :D
Ettel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kuidas mängida jänkudega

PostitusPostitas Gugut » 20. oktoober 2005, 18:01

Siis ei olegi võimalik mul temaga eriti tegeleda, sest minu jänku ärkab alles kella23 paiku ja enne seda istub puuris oma majas ja ei tule isegi välja, uriseb ainult, kui kasvõi käe puuri panen. :(
Kasutaja avatar
Gugut
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kuidas mängida jänkudega

PostitusPostitas Ettel » 21. oktoober 2005, 11:12

Jah, ei oskagi sind paremini lohutada, kui ainult öelda, et ajapikku võib jänkude päevakava muutuda :wink: Meie Nancy saab detsembris 2 aastaseks ja tal on olnud väga erinevaid perioode : väiksena magas rohkem, tegi lollusi rohkem ja trallitas omaette.Mingi periood arvasime, et ju nii peabki olema ja parem on ta rahule jätta (mingit mänguseltsilist temast pole :( ) Nüüd aga, mida vanemaks ja enesekindlamaks Nancy muutub, seda rohkem otsib ta meie seltsi (ronib sülle, jookseb järgi nagu koer ja nurub tähelepanu :P )
Ettel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 102
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kuidas mängida jänkudega

PostitusPostitas Jänkumamma » 21. oktoober 2005, 11:19

Gugut - ega alati ei pea siis Sina temaga tegelema, tema tegeleks Sinuga ka üsna hea meelega. :P
Näiteks mina olen praegu tööpäevadel kodus ja kirjutan tarka juttu kooli jaoks. Kui ma kõhuli tugitoolide otsas lebasklesin ning paksu raamatut lugesin, siis tatsas Radar-mõmmik ka kohale ning ronis üsna hea meelega minu otsas ringi. Sellest me ei räägigi, et ta üritas raamatu peale istuda ning hiljem seda ka minult ära sikutada. :lol:
Jänkumamma
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 446
Teemad: 30
Asukoht: Raplamaa võserik
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 49
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kuidas mängida jänkudega

PostitusPostitas Gugut » 21. oktoober 2005, 12:26

Ettel kirjutas:Meie Nancy saab detsembris 2 aastaseks............ Nüüd aga, mida vanemaks ja enesekindlamaks Nancy muutub, seda rohkem otsib ta meie seltsi (ronib sülle, jookseb järgi nagu koer ja nurub tähelepanu :P )

Aga minu joosu on juba 4aastane ja ta ei taha minuga mingit tegemist teha, kükitab omaette või uudistab ringi, talle ei meeldi isegi mu süles olla(jookseb esimesel võimalusel minema). :( :cry:
Kasutaja avatar
Gugut
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kuidas mängida jänkudega

PostitusPostitas Gugut » 21. oktoober 2005, 12:31

jänkumamma kirjutas:Gugut - ega alati ei pea siis Sina temaga tegelema, tema tegeleks Sinuga ka üsna hea meelega. :P Kui ma kõhuli tugitoolide otsas lebasklesin ning paksu raamatut lugesin, siis tatsas Radar-mõmmik ka kohale ning ronis üsna hea meelega minu otsas ringi.:lol:

Ma olen ka üritanud õppimist ja raamatulugemist ikka põrandal kõhuli teostada et oleksin oma Joosuga "samal tasandil" ja tal oleks võimalus soovikorral minu juurde tulla, aga kui ta uudistama tuleb ja talle pai tahan teha pistab tema jooksu. :(
Kasutaja avatar
Gugut
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: kuidas mängida jänkudega

PostitusPostitas darkhelen » 15. veebruar 2015, 14:46

https://www.pinterest.com/pin/344947652684856096/

Soovitan katsetada seda mänguasja. Lihtne valmistada ja meil oli paar tundi nalja ja vudimist oi kui palju :)

Pallikese sisse panind talle paar kommi ja kuivatatud saiatüki.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 8 külalist