Jubedad videod loomade piinamisest.

Kus on loomad sees.

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Fenzy » 10. veebruar 2009, 15:44

See oli gaasikamber.. ehk nad tapeti mürgigaasiga. Ja see ilma nahata oli pesukaru :/ Ja see pesukaru ei olnud ainuke. Nad piinavad kastide viisi neid. Võtavad nahad ära ja jätavad nad ilma nahkadeta piinlema ning loobivad suvalt autode peale..

Seda näed täpsemalt siin, kui seda vaadata suudad :/
http://www.youtube.com/watch?v=zOzPwGyomkk
Kasutaja avatar
Fenzy
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 331
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas v2ikep2ike » 10. veebruar 2009, 17:34

Neid videosid oli väga kurb ja valus vaadata, aga...

selle asemel, et siia verdtarretavaid videosid linkida ja tervet inimkonda maha teha, ehk pakuksite välja ideid ja alternatiivne päris nahale.

Kunstnahk on kindlasti lahendus, aga see saastab loodust ja keskkonda. Samuti kulub kunstnaha tegemiseks taastumatuid resursse (nt nafta). Retooriline küsimus-aga kumb on maailmale hullem- kas jõhralt mõrvatud pesukaru või saastumine, mis tasapisi hävitab loodust ja nt kasvõi selle sama pesukaru elukohti? Kas te teate, kui palju kulub naftat, et valmis teha üks kunstnahast jakk? 4 liitrit. Kas te teate, mis saab sellest, siis kui seda enam ei kanta? Jääb loodust reostama, sest see ei lagune ega kõdune. Mahamaetuna võib rikkuda põhjavett.

Lisaks kunstnahale on võimalik kasutada villa, ag kui aus olla, siis mul hakkab oma villasest mantliga talvel väga külm. Võib-olla on asi mantlis, aga ma tean paljusid inimesi,kellel mantilga sama asi. Ja kas Petale meeldib villa kasutamine? :roll:

Te räägite siin Hiinast ja hiinlastest, aga riigist, kus isegi inimelul ei ole väärtust, on naiivne loota, et nad hakkavad tupsununnusid kaitsma. Ma arvan, et inimestele oleks vaja teada anda, kust tuleb "hea" karusnahk (loom on surnud humaanselt ja elanud normaalset elu) ja "paha" karusnahk (Peta videodest nähtu ja muu). Seda ikka selleks, et inimesed teaksid valida ning, et "pahale" jääks vähem turgu, mis lõpuks (ideaalis) peaks viima selleni, et pahad kas lõpetavad tegevuse või muudavad oma äri.

Ma ei taha oma sõnavõtuga õigustada mõistusevastast vägivalda loomade suhtes, mida neis lingitud videodes võis näha. Selline käitumine on taunitav. Ei pea õigeks ka ohustatud loomade küttimist. Ma leian,et kui loom on surnud kiirelt ja valutult, kui tal on olnud normaalsed elutingimused, siis ei ole karusnaha kandmine patt.

*tõmbab kiirvi pähe ja ootab vastukaja*
"Koerad on kenad inimesed, kuid inimesed on reeglina vastikud penid" -S.Vititski
Kasutaja avatar
v2ikep2ike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Fenzy » 10. veebruar 2009, 17:42

Neis videodes on kõike muud kui kiire ja valutu surm..
Kasutaja avatar
Fenzy
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 331
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas v2ikep2ike » 10. veebruar 2009, 17:53

Jah, ma tean ja ma polegi vastupidist väitnud.
"Koerad on kenad inimesed, kuid inimesed on reeglina vastikud penid" -S.Vititski
Kasutaja avatar
v2ikep2ike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Fenzy » 10. veebruar 2009, 18:04

Jah, ma tean. Ma austan seda, kui inimene julgeb välja öelda, mida arvab. Eks muidugi oleks hea, kui nad ei piinaks loomi ja vanadussurma surnud loomadega ei ole ju muud teha, kui maha matta, seega SIIS ma saaksin ka karusnahksetest esemetest aru. Aga see on siiski minu jaoks jube.. kanda kedagi enda seljas..laipa..
Kasutaja avatar
Fenzy
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 331
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Memory10 » 10. veebruar 2009, 19:04

Ma arvan et palju mõtekam oleks need loomad selle süstiga ära uimastada või tappa ja siis karusnahka maha nülgida. Loom ei tunneks valu ega piinu ja karusnahk oleks ka tervem.:( :( :( Jääb üle ainult loota, et olukord muutub paremaks. :umm:
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Liiiiisa » 10. veebruar 2009, 20:42

Minu poolest võiks inimesed olla tagasi ürgajas, kus tapeti ainult selleks, et elus püsida, aga nüüd tapetakse selleks et "ilus" välja näha...
Viimati muutis samton 10. veebruar 2009, 23:08, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Eemaldasin postituse ebaeetilise osa. Palun selliseid mõtteavaldusi rohkem mitte kirja panna!
Ma oma Minnit, Norat, Nublut, Paksut ja Emilyt. :)
Kasutaja avatar
Liiiiisa
Minni, Nora, Paksu ja Nublu! (L)
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 327
Teemad: 9
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Carmen » 10. veebruar 2009, 23:04

Avaldan siis ka oma arvamust, mis minu meelest on kõige õigem (ja no tegelikult on ka see kõige kõigem).
Nimelt karusnahka on inimestel siiski vaja. Punkt. Sooja annab karusnahk paremini kui mistahes sünteetika ja kuna me elame siiski endiselt põhjamaades, on meil sooja vaja. Punkt. Naftast jms ainetest riiete tootmine kahjustab loodust väga palju ja see on kokkuvõttes väga laastav maailmale üleüldiselt. Pesukarud ja kõik muud karusnaha loomad kaotavad nafta kaevanduste ja naftaülejääkide tõttu oma kodusid. Põhjavee ja looduse reostamine on tänu sünteetika tootmisele. Sünteetika all ma ei mõtle ainult riideid, vaid lisaks ka erinevaid plaste. Punkt.
Seega, karusnahk on hea, kuid selle tootmine sellel viisil, nagu antud videotest on näha, on halb. Järelikult tuleks karusnaha tootmine panna kontrolli alla ja tuleks seda toota viisil, mis ei ole kuidagi loomadele piinu tekitav. Loomad peaksid surema kiiret ja valutut surma, see on võimalik kas uinutava süsti või lihtsalt kuklasse koksamise abil millega saavutatakse samuti looma kohene surm.
Siiski hoolitsetakse karusnaha loomade eest enne nende surma hästi. Jah, neil on küll liikumisruumi vähe jne, kuid et saada kvaliteetset nahka, peab olema loom enamvähem stressivaba ja talle peavad olema võimaldatud teatud tingimused.

Kokkuvõte: mitte lõpetada karusnaha tootmist, vaid panna see kontrolli alla ja teostada loomadelt naha nülgimist humaansemal viisil. Karusnahast kasukas ei ole vaid iluasjake, vaid sellel on suur praktiline väärtus. Nafta tööstus kahjustab loodust väga palju, selle tõttu kaotavad väga paljud loomad oma kodu ja paljud liigid on väljasuremisohus.

Muide, kavatsen ka endale soetada kunagi ühe kasuka. Muidugi karusnahast. Sest see on juba oma hinna tõttu toode, mida naljalt iga aasta uut ei osta vaid see kestab aastaid (võib ka edasi pärandada). Aga katsuge te edasi anda oma vana suusajopet. Kui mõelda, kui palju ma ise toetan sünteetika ostmisega naftatööstust ja loodusereostamist, hakkab päris halb kohe. Aga kahjuks hetkel on mu rahakotile kahjuks liig mis liig üks 50 000.- maksev kasukas.
Kasutaja avatar
Carmen
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 202
Teemad: 10
Pildid: 1
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Fenzy » 10. veebruar 2009, 23:10

Julgen vaielda. Inimestel ei ole seda VAJA. Kunagi jah oli, kui polnud midagi selga panna ja inimesed elasid onnides/hüttides ja koobastes. Nüüdseks on palju paremaid asju, millega end katta, kui laipadega. Võib-olla on asi minus. Olen liialt suur looma-armastaja ja ei suuda elada mõttega, et üks nunnu pesukaru või tuhkur on kellelgi seljas.
Kasutaja avatar
Fenzy
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 331
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas v2ikep2ike » 11. veebruar 2009, 14:58

Aga, mis oleks alternatiiv karusnahale? Praegu on tõesti kasukad suuremas osas iluasjaks, aga paljud kannavad kasukad sellepärast, et nad ON soojad. Nagu ma enne kirjutasin, siis villasest tehtud mantlid ei ole piisavalt soojad meie talvedes. Aga, mis oleks naturaalne, samas loomasõbralik (saate aru küll, mida ma loomasõbralikuse all silmas pean;))?
"Koerad on kenad inimesed, kuid inimesed on reeglina vastikud penid" -S.Vititski
Kasutaja avatar
v2ikep2ike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Carmen » 11. veebruar 2009, 15:23

Lisaks need alternatiivid, Fenzy, millest sa räägid aga ei maini MIS need on, on siiski tehtud taastumatutest loodusvaradest. Naftast näiteks, mis reostab väga väga palju loodust, sest need ei lagune.
Ja küsiks siiski ka, mis on siis see alternatiiv, millest sa räägid?
ja veel, olen v2ikep2ikesega nõus, inimestele tuleks hoopis teada anda, mis on nn "hea" karusnahk ja kust on siis pärit see "halb" karusnahk.
Hea võrdub siis looma humaanse kohtlemisega ja inimliku surmaga, halb võrdub siis ebainimliku kohtlemise ja surmaga.
Kasutaja avatar
Carmen
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 202
Teemad: 10
Pildid: 1
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Fenzy » 11. veebruar 2009, 16:46

Ma ei saa aru, kust järsku on tulnud see looduse reostamise jutt. Siis kui suured tehased loodust reostavad, ei tee keegi teist nägugi. Mind tegelikult muu üldse ei huvita, lihtsalt minu jaoks on vastik loomade piinamine. Karusnahad mind ei huvita ja mind ei huvita kellele see meeldib või mitte. Mul on oma arvamus ja ma jään selle juurde. Mulle ei meeldi, ma ei salli ja kogu moos. Ma arvan et neid inimliku kohtlemisega surnud loomi on suht vähe, sest tänapäeval on inimestele ainult üks tähtis asi ja see on raha. Pealegi kes viitsiks toita ja hoolitseda loomade eest, kelle kasukas on esmatähtis? Väga lihtne nende jaoks- korjata võimalikult palju loomi kokku ja nad lihtsalt massiliselt julmalt tappa.. Ja ma ei näe absoluutselt mõtet selle teema üle kiskuda, sest igaüks näeb seda teemat erinevalt. Arutada tuleks koos ja mõelda, mis oleks parem.
Kasutaja avatar
Fenzy
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 331
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas PrinCess » 11. veebruar 2009, 16:50

Fenzy kirjutas:Julgen vaielda. Inimestel ei ole seda VAJA. Kunagi jah oli, kui polnud midagi selga panna ja inimesed elasid onnides/hüttides ja koobastes. Nüüdseks on palju paremaid asju, millega end katta, kui laipadega. Võib-olla on asi minus. Olen liialt suur looma-armastaja ja ei suuda elada mõttega, et üks nunnu pesukaru või tuhkur on kellelgi seljas.


Seda sama mõtlen ka mina.
When I say: "Time to go back to the cage." My rats hear: "Please hide under the furniture and refuse to come out for the next hour."
Kasutaja avatar
PrinCess
never tell secrets
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 846
Teemad: 9
Pildid: 10
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas samton » 11. veebruar 2009, 18:14

Kasukate hädavajalikkusest rääkides... No ma ei tea, olen praeguse vanuseni elanud, ilma et mul elus ühtegi kasukat oleks olnud. Ära pole külmunud, haige olen haruharva (tegelikult ei olegi), autoomanik kah ei ole, seega kõnnin üksjagu õues (ka meie külmade ja niiskete ilmadega). Tütar mul 17, kah seni kasukata elanud, kah hea tervisega. On meil midagi viga või? :ups:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Fenzy » 11. veebruar 2009, 18:59

Ei ütleks küll. ;) Ma ka ei arva, et karvakandmine oleks hädavajalik ja ilma selleta me kõik külmuksime ära.. Ja kes käseb kunstnahkagi kanda..
Kasutaja avatar
Fenzy
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 331
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas v2ikep2ike » 11. veebruar 2009, 19:06

Keegi ei olegi rääkinud sellest, nagu oleks karusnahksed kasukad hädavajalikud. Nad on meie kliimat arvestades, täiesti õigustatud, ja minu meelest on vale iga karusnaha kandjat tapjaks tembeldada.

Kordan oma küsimust, kuna see on jäänud vastuseta. Mida peaks kandma inimene, kes ei taha kanda karusnahka ega sünteetikat? Ma ei ründa selle küsimusega kedagi, tahan lihtsalt teada, sest mul on plaanis tänu mitmetele allahindlustele plaan endale uus jope/mantel osta.

Fenzy kirjutas:Ma ei saa aru, kust järsku on tulnud see looduse reostamise jutt. Siis kui suured tehased loodust reostavad, ei tee keegi teist nägugi.

Miks ei tee? Teevad küll. Viimase aja suurimaid teemasid on globaalne soojenemine jms, tänu millele on korduvalt jutuks tulnud ka tehased ja nende saaste.
Miks ma tõin sisse nafta teema? Sest väga palju on räägitud sellest, kui paha on karusnahk. Samas on jäetud tähelepanuta kunstnaha ja muu sünteetilise materjali tootmine (mida pakutakse sageli pärisnaha alternatiiviks), mis ei olegi nii süütu. Ärge nüüd arvake, nagu oleks kuntsnahk süüdi globaalses kliimasoojenemises. Ei, ei ole. Aga selle tootmisega on päris palju probleeme, mida loomakaitsjad jätavad tihti tähelepanuta. Ja tegelikult sellega me jõuamegi ühe asjani, loomakaitsjad ründavad ja sildistavad inimesi (ma räägin neist, keda poodide ees streikimas võib kohata), aga ei paku välja lahendusi. Miks?

Pealegi kes viitsiks toita ja hoolitseda loomade eest, kelle kasukas on esmatähtis?
Ma arvan, et toit on väga oluline, sest sarnaselt inimestele, näitab looma kasukas tema tervist (jah, ma tean, et see ei pea alati 100% paika, aga näljutatud loomalt ei saa ju head kasukat?).

Ja ma ei näe absoluutselt mõtet selle teema üle kiskuda, sest igaüks näeb seda teemat erinevalt. Arutada tuleks koos ja mõelda, mis oleks parem.

Mina jällegi näen (kuigi teema on algusest veidi mööda läinud juba. Vabandused siinkohal). Me ei kiskle, ja ma väga loodan, et ei hakka ka. Pigem käibki see arutelu, mida sa mainisid. Kui nüüd välja pakkuda lahendusi, siis ühe ma juba nimetasin.
Ma arvan, et see ei ole ole lahendus, kui me üksteise võidu postitame siia videosid a la kes suudab kõige verisema siia postitada. Ma ei näe mõtet ka inimeste lahterdamisel- mõrvarid ja loomasõbrad. Need on liiga äärmuslikud ja ajavad inimesed pigem kaitsepositsioonile, mitte ei kutsu arutelule.

Aga, Fenzy, tegelikult ma loeks huviga su ettepanekuid, sest paistab, et sa jagad seda teemat rohkem kui keskmine siia teemasse postitaja :-)
"Koerad on kenad inimesed, kuid inimesed on reeglina vastikud penid" -S.Vititski
Kasutaja avatar
v2ikep2ike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Fenzy » 11. veebruar 2009, 19:35

v2ikep2ike kirjutas: ja minu meelest on vale iga karusnaha kandjat tapjaks tembeldada.


Ma ei ole ühtegi karusnaha kandjat tapjaks nimetanud :D Ega nemad ju loomi ei tapa. Nad lihtsalt kannavad kasukat, et enda taset näidata (Versace'd ja muud kallid brändid). Mitte kõik muidugi, aga ma väga kahtlen, et inimene endale 50 000 kroonise kasuka ostab lihtsalt selleks, et tal soe oleks.

v2ikep2ike kirjutas: Kordan oma küsimust, kuna see on jäänud vastuseta. Mida peaks kandma inimene, kes ei taha kanda karusnahka ega sünteetikat?


Maailmas on kindlasti materiale (ega ma kõiketeadja ka pole, ma olen üks miljonist, kes siin seletab :D) mida kanda. Ma saaksin aru, kui kusagil Alaskal või Antarktikas või kusiganes kantakse midagi, mis tõesti soojendab, sest vot seal on reaalselt külm. Pealegi kui ühe korraliku kampsuni endale jope alla paned, siis vaevalt, et külm hakkab. Uurisin emalt(45) ja vanaemalt(70). Ka nemad omal noorusajal ei vajanud karusnahkset kasukat, et soe oleks, arvestades tolleaegseid talvi.


loomakaitsjad ründavad ja sildistavad inimesi (ma räägin neist, keda poodide ees streikimas võib kohata), aga ei paku välja lahendusi. Miks?


Seda ma ei tea, kuna ma ei käi streikimas :D Tegelt ma ei saagi üldse aru, milleks on lahendust vaja. Kas tõesti pole midagi peale karusnaha endale külmaga selga toppida? Vaevalt.

Ma arvan, et toit on väga oluline, sest sarnaselt inimestele, näitab looma kasukas tema tervist (jah, ma tean, et see ei pea alati 100% paika, aga näljutatud loomalt ei saa ju head kasukat?).


Seal videodes on kõike muud kui toidetud ja hoolitsetud loomad. Ega karvad siis välja ei kuku.... Vaevalt, et need farmindused raha investeerivad sellesse, et neid piinatud ja puuridesse kokkusurutud loomi toitma hakata..

Ja ma ei näe absoluutselt mõtet selle teema üle kiskuda, sest igaüks näeb seda teemat erinevalt. Arutada tuleks koos ja mõelda, mis oleks parem.
-Mina jällegi näen (kuigi teema on algusest veidi mööda läinud juba. Vabandused siinkohal). Me ei kiskle, ja ma väga loodan, et ei hakka ka. Pigem käibki see arutelu, mida sa mainisid. Kui nüüd välja pakkuda lahendusi, siis ühe ma juba nimetasin.
Ma arvan, et see ei ole ole lahendus, kui me üksteise võidu postitame siia videosid a la kes suudab kõige verisema siia postitada. Ma ei näe mõtet ka inimeste lahterdamisel- mõrvarid ja loomasõbrad. Need on liiga äärmuslikud ja ajavad inimesed pigem kaitsepositsioonile, mitte ei kutsu arutelule.


Pigem tegelikult on see arutelu lihtsalt arvamuste avalduseks, sest maailmas on niigi igasugu loomakaitsmise värgindusi, kes konkreetselt teevad midagi selle peatamiseks. Aga ma ei usu, et see midagi muudab. Underground-farme on niivõrd palju. Lihtsalt loomadest on niii nii kahju, piinatud loomade kasukatest kokku mätsitud kasukad on tänapäeval lihtsalt uhkuse sümbol- kellel kallim, see on majanduslikult paremas seisus ja tähtis nina. :mad: Vaesemad inimesed endale ju sellist "ilu" lubada ei saa. Mis nad peavad siis SOOJA saamiseks metsa minema ja karu ära tapma? Ma ei arva nii..
Kasutaja avatar
Fenzy
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 331
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas v2ikep2ike » 11. veebruar 2009, 19:45

Kampsunit kannan ka praegu :lol: Mis teha, külmavares olen (muide, karusnahka ei kanna ka).

Mis puutub underground farmidesse, siis tõesti, ka mina olen nende vastu. Aga nad tegutsevad täpselt nii kaua, kuniks neile turgu on. Kui tõsta tarbija teadlikkust, siis ehk hakatakse vältima firmasid, mis ostavad oma nahka just nimelt neist farmidest.
"Koerad on kenad inimesed, kuid inimesed on reeglina vastikud penid" -S.Vititski
Kasutaja avatar
v2ikep2ike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Fenzy » 11. veebruar 2009, 20:07

Ma olen ka külmavares :D
Aga neid videosid on lõputu arv ja isegi need kes peksavad loomi ja nülgivad, tagaplaanil on näha kuidas inimesed tuima näoga mööda kõnnivad ja ringi siblivad. Uskumatu, et see nende jaoks igapäevatöö on :mad: Tappa püütud minke, pesukarusid, koeri, kasse, tsintsiljasid, rebaseid jne jne......
Ja kuna karusnahk on tänapäeval kallis ja turgu on neil ka palju, siis kardan, et niipea see ei lõppe..
Kasutaja avatar
Fenzy
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 331
Teemad: 4
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas SaluKat » 18. veebruar 2009, 23:16

Aga kas nii ei oleks võimalik teha, et need loomad nagu ellu jätta ja kohev karv pügada nagu lammastel. Siis kasvab tagasi ju. Siis saaks loom edasi elada ning inimesed oma karva. Sellest oleks raskem küll kasukaid ja muud teha, aag nojah...
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas GunnyBunny » 19. veebruar 2009, 07:26

Siis jääks karv vist lahtiseks, seda on vaja koos nahaga. :(
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas SaluKat » 19. veebruar 2009, 13:11

Aga ma ei usus, et need vastikud inimesed neid uinuteid osta viitsiksid. Neil soodsan elusalt nülgida :(
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Memory10 » 19. veebruar 2009, 17:41

Aga kui karvad tugevalt kokkusuruda ja mingi loodusliku ainega ülekallata, et tugevalt kinni jääb. Siis vooderdada veel mingi pehmema karvaga seest ja ongi valmis. Võis tulla päris ebaloogiline jutt, aga kas nii oleks siis võimalik? Nii siiski säästaks midagi. Vähemalt loomade elusi.

NB! Ma kuulsin kuskilt, et on hakatud leiutama niisugust liha, mis ise kasvab. Nii ei pea loomi tapma. Et kui panna mingid rakud kokku siis hakkab liha kuidagi kasvama. Ise ei kujuta küll eriti midagi niisugust ette.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Meloofia11 » 19. veebruar 2009, 18:06

See on taimne liha! Mu ema on sellest süüa teinud, päris tavalise liha maitsega. :wink: (aga see oli selline hakkliha)
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas GunnyBunny » 19. veebruar 2009, 18:32

Memory10 kirjutas:Aga kui karvad tugevalt kokkusuruda ja mingi loodusliku ainega ülekallata, et tugevalt kinni jääb. Siis vooderdada veel mingi pehmema karvaga seest ja ongi valmis. Võis tulla päris ebaloogiline jutt, aga kas nii oleks siis võimalik? Nii siiski säästaks midagi. Vähemalt loomade elusi.

Suru tugevalt kokku kasvõi oma juuksesalk - vaata kui vähe seda on. Kui karv tugevalt kokku suruda ja see veel pehme karvaga seest vooderdada, mõtle kui palju seda karva sinna läheb. Esiteks saaks vähe riideid ja kus sa neid tuhandeid loomi ka soojas hoiad - sellist rebast ei saa ju metsa tagasi saata. Muidu idee on hea küll, et loomakestele haiget ei tee, aga see on üpris raske ja kulukas, ja ma ei usu et inimesed seda teostaks. :(
Läheb OT-ks juba kätte.
Kasutaja avatar
GunnyBunny
Greevixor
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1767
Teemad: 16
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas SaluKat » 20. veebruar 2009, 10:02

Isekasvav liha?? Hehee... "Varsti" on kombinaadid loomadest tühjad ja seal kasvab siis liha :D:D
Kasutaja avatar
SaluKat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 286
Teemad: 12
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas v2ikep2ike » 20. veebruar 2009, 16:51

SaluKat kirjutas:Aga kas nii ei oleks võimalik teha, et need loomad nagu ellu jätta ja kohev karv pügada nagu lammastel. Siis kasvab tagasi ju. Siis saaks loom edasi elada ning inimesed oma karva. Sellest oleks raskem küll kasukaid ja muud teha, aag nojah...

Ei, seda pole võimalik teha ning kasukaid sellisest karvast on võimatu teha. Muide, ka lammastelt ei võeta alati mitte ainult villa, vaid ka koos nahaga.

Memory10 kirjutas:Aga kui karvad tugevalt kokkusuruda ja mingi loodusliku ainega ülekallata, et tugevalt kinni jääb. Siis vooderdada veel mingi pehmema karvaga seest ja ongi valmis. Võis tulla päris ebaloogiline jutt, aga kas nii oleks siis võimalik?

Ei, ka see pole võimalik. Mis looduslikku ainet sa silmas pead?

NB! Ma kuulsin kuskilt, et on hakatud leiutama niisugust liha, mis ise kasvab. Nii ei pea loomi tapma. Et kui panna mingid rakud kokku siis hakkab liha kuidagi kasvama. Ise ei kujuta küll eriti midagi niisugust ette.

Ma arvan, et seda ei hakata mitte kunagi kasutama selleks, et asendada loomaliha. See läheks liiga kulukaks ja keegi ei ostaks liha, mis on teisest kordades kallim. Pigem on see välja töötatud meditsiinilistel eesmärkidel. Ja kas see ei olnud mitte nahkkoe tootmine?

Taimsest lihast kuulen esimest korda, ehk Meloofia11 räägib, kust seda osta saab ja mis ta endast kujutab?
"Koerad on kenad inimesed, kuid inimesed on reeglina vastikud penid" -S.Vititski
Kasutaja avatar
v2ikep2ike
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 25
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas Memory10 » 21. veebruar 2009, 12:25

Vastuseks v2ikep2ike esitatud küsimusele (Mis looduslikku ainet sa silmas pead?), siis lugesin kuskilt raamatust, et tehakse mingist taimest looduslikku liimi. Ma muidugi ei tea, kas sellega ültse midagi koos püsiks, aga jah. Mulle ise tundus ka see karva kokku surumis jutt kuidagi ebaloogiline.

Meloofia11 kirjutas:See on taimne liha! Mu ema on sellest süüa teinud, päris tavalise liha maitsega. :wink: (aga see oli selline hakkliha)


Meloofia11 see pole see sama liha, mida sina mõtled, kuna see isekasvav liha pole veel poodidesse jõudnud ja arvatavasti ei jõua ka.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas nuki8 » 21. veebruar 2009, 22:00

Kuulen esimest korda sellisest lihast. :huh:
Viimati muutis nuki8 21. veebruar 2009, 22:05, kokku muudetud 1 kord.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Jubedad videod loomade piinamisest.

PostitusPostitas nuki8 » 21. veebruar 2009, 22:04



Püüton teeb meriseale kiire lõpu, kuid mida teevad mõned inimestest sadistid? Piinavad ja näljutavad looma päevi. Looduses ikka on nii, et kiskja murrab saagi ja sööb seda. Kuid see mida mõned inimesed teevad.... see on mingi vaimne väärastunud areng.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Raamat, film, veebileht

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist